Анкета

4. Реално је да Звезда против Арсенала у гостима 02.11.

Победи
113 (12.6%)
Игра нерешено
185 (20.6%)
Изгуби
599 (66.8%)

Укупно гласова: 897

Анкета

5. Реално је да звезда против Бате Борисова у гостима 23.11.

Победи
446 (51.1%)
Игра нерешено
394 (45.1%)
Изгуби
33 (3.8%)

Укупно гласова: 873

Анкета

Реално је да Звезда против Келна као домаћин 07.12.

Победи
780 (88%)
Игра нерешено
94 (10.6%)
Изгуби
12 (1.4%)

Укупно гласова: 886

Аутор Тема: Звезда у Лиги Европе 2017/2018  (Прочитано 135917 пута)

czbr99, dovlabl, dr.nele, laflarre7, TheTruth, vise_od_9000, malicunami, ONA_VOLI_ZVEZDU, Petrovgrad, Casualer, Десно Крило, NikolaSWE, LucasCP3, KostaCZV, iggi и 8 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Zemunikola

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 101
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +126/-17
Одг: Звезда у Лиги Европе 2017/2018
« Одговор #80 послато: 29 Август 2017, 15:21:36 »
Хаоса на утакмицама са преко 50.000 гледалаца је нажалост увек било и биће, чак и да нико не уђе без карте, увек ће бити оних који се неће спустити до дна и ћошка трибина него ће гледати утакмицу са степеница или горњег ходника. Код нас једноставно не постоји та култура, клинац редар који би покушао да ту масу истера са степеница прилично ризикује сопствену безбедност.

По мени је већи проблем на утакмици са Краснодаром било улетање пар ликова на терен одмах после судијског звиждука, док су на терену још увек биле судије и руски играчи. То већ може лако да се спречи. Таквим потезом ризикујемо празне трибине (приход улазница најмање 500.000 евра) и подршку тиму која може бити кључна за победу у Лиги Европе (додатни приход од 360.000 евра).

Ван мреже Zvezda to je tim..

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 229
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +170/-101
  • Ти нећеш остати никад сама јер живот си мој...
« Одговор #81 послато: 29 Август 2017, 15:22:07 »
I šta veli brat beli rus
Sa skromnim znanjem ruskog otprilike: da im je najslabiji deo tima golman koji je mlad i neiskusan i zadnja linija. Opasni igraci su im br 10 i 22 od kojih sve polazi.
Napadaci za prvog kaze da je dobar ali mator, a drugi drvo. U fazonu da ne treba da ih se plasimo i da su najslabiji protivnik.

Ван мреже Srćko

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.431
  • Activity:
    3.83%
  • Репутација: +214/-892
« Одговор #82 послато: 29 Август 2017, 15:24:28 »
Njihovo najjace oruzje od kada ih ja znam je uigranost.
Sve neka imena koje i Zvezda moze dovesti, ali ih sklope da iznenade svakoga i budu tvrdi bas...

Ван мреже okramko

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 195
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +30/-81
« Одговор #83 послато: 29 Август 2017, 15:29:03 »
Zanimljivo zapazanje.Steta samo sto nisi spomenuo da su u Londonu pobedili Ludogorec 6:0 i da su mogli da im daju jos 3,4 komada lagano.Isti taj Ludogorec je nas izbacio te sezone i dao nam 6 komada u dve utakmice.
Malo realnosti nije na odmet a realnost je takva da mi ne smemo da pretimo ni najslabijoj ekipi u Premijer ligi a kamoli Arsenalu.Nismo igrali LE 10 godina a sad bi Arsenal trebao da se plasi nas koji je preko 20 godina u prvih 5 ekipa u Engleskoj...
Druze cinjenica je da su u katastrofalnom stanju, sto se tice 6:0, to je klasican Arsenal, odigraju dve dobre utakmice u sezoni i to je to.. Isti taj Ludogorec je u Parizu izuko bod i vodio 2:1, a mi smo od nase proslogodisnje ekipe jaci bar troduplo..
Jel treba da se plasimo u23 igraca ako ih Venger izvede? Samo jako i dobijamo ih

Ван мреже somi_kac

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.225
  • Activity:
    8.5%
  • Репутација: +564/-569
  • Жива Боготац
« Одговор #84 послато: 29 Август 2017, 15:34:16 »
БАТЭ - самый легкий соперник. В Белграде вы его обязаны обыгрывать.
Самое слабое звено команды из Борисова - это вратарь Щербицкий (молодой и неопытный) и защитная линия.

Опасные игроки - это №10 Мирко Иванич и №22 Игорь Стасевич. Через них строится вся игра.

Атака?

№20 Родионов - хороший форвард, но уже старый. Скорость упала, голевое чутье потерял.
№13 Сигневич - дерево.

Больше там бояться некого.

Спасибо, брат!
Привет братский народ Беларуси.

Ван мреже duca015

• Тамнопутовић
  • Члан ФК
  • Поруке: 8.246
  • Activity:
    12.83%
  • Репутација: +3147/-2112
  • Razmisljanja jednog obicnog srpskog vola!
« Одговор #85 послато: 29 Август 2017, 15:54:52 »
I šta veli brat beli rus
BATE is the easiest rival. In Belgrade, you have to beat him.
The weakest link of the team from Borisov is the goalkeeper Shcherbitsky (young and inexperienced) and the defensive line.

Dangerous players are №10 Mirko Ivanich and № 22 Igor Stasevich. Through them, the whole game is built.

Attack?

№ 20 Rodionov - a good striker, but already old. The speed fell, the scent of sense lost.
№ 13 Signevich is a tree.

There is no one else to be afraid of.

Nadam se da znas engleski...

Elem, ja sam ubedjen da sa Bateom  mozemo da prodjemo sa 6 bodova. Verujem da je recept protiv Sparte, visoka linija, pritisak i visok ritam u prvih 15-tak minuta dobitni recept za pobedu i ovde i u gostima. Naravno, potrebno je i srece da postignemo gol, ali verujem da mozemo i da bi trebalo da iz ova dva duela osvojimo makar 4 boda.

Sto se Kelna tice, dobra, stabilna ekipa, sa relativno dobrom odbranom, ali imaju definitivno problema sa efikasnoscu posle odlaska Modesta. I da je on tu, verujem da bi bili sposobni da igramo egal sa njima, ovako, sanse nam rastu. Dva neresena rezultata bi svakako bili ok rezultat, sve preko toga je bonus.

Sto se Arsenala tice, nema govora da su mnogo jaci i svaki bod koji bi uzeli je velik kao kuca. Ali ne treba skidati gace pre vremena, jer odbrana i sam sitli igre koju forsira Arsenal je nesto sa cim moze da se igra. Mi smo i na domacem terenu, protiv Krasnodara, pokazali da umemo da kvalitetno presecemo brz protok lopte po zemlji, da presecemo linije dodavanja i otezamo protivniku, a isto tako, pokazali smo i da umemo da budemo opasni u tranziciji. Upravo ovo i jeste recept da se dobije Arsenal, jer njihove slabosti su upravo tu, u poslednjoj liniji, i u stilu igre, jer zele da se igraju i nadigravaju sa protivnikom. Naravno da to nece biti lako, jer prvo, igrace koje ima Arsenal su mnogo bolji od igraca koje ima Krasnodar, i naravno da i ta nasa dobra markacija i borbenost lako moze da padne u vodu usled kvaliteta koji Arsenal poseduje. Medjutim, opet, ne bih nas tek tako otpisao. Jedino sto zelim je da pokazu zelju da se takmice, pa nek oba meca izgubimo, nikakav problem.

Kad podvucemo, smatram da je realno da iz grupe izadjemo sa 6 bodova. Dve pobede protiv Batea, ili pobeda i nereseno, uz dve neresene protiv Kelna, je nesto sto moze da se kaze da je realno. Sve preko toga je bonus. A malo preko toga moze vrlo lako da znaci i prolece u evropi. Malo li je.

Ван мреже Srćko

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.431
  • Activity:
    3.83%
  • Репутација: +214/-892
« Одговор #86 послато: 29 Август 2017, 16:11:45 »
Ako je mogao Maribor dobiti onakav Chelsea kuci, mozemo i mi, ali uz mnogo pameti, srece i njihove lose volje...
Znaju ti Engleski velikani kiksirati protiv slabijih timova, pogotovo u kupovima npr.

Uglavnom mi smo cilj ostvarili, a sve preko je dodatni uspeh.

Ван мреже Biancorosso

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.658
  • Activity:
    17.33%
  • Репутација: +1113/-354
« Одговор #87 послато: 29 Август 2017, 16:18:59 »
Od utorka kreće prodaja paketa, reče Terza.

Ван мреже Kojak

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 112
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +91/-20
  • Клуб Бошко Кајганић 1977
« Одговор #88 послато: 29 Август 2017, 16:42:05 »
Можда и није лоше да почне што пре, док се врази не досете...

Иначе ево баш ме јако занима где су на овим трибинама степеништа, редари и све остало што се нама сервира као тзв. европске вредности:
https://s11.postimg.org/631mvisj5/napoli_b.jpg
https://s29.postimg.org/uc787pllj/21014125_1508874962502121_7235254932938217357_o.jpg
https://www.thelocal.de/userdata/images/article/8b258dfda4d03d1b44e913ec22a493cf6447ec38e56cbe19d023e49e62eb5df9.jpg
Да не трaжим даље, само неколико слика са утакмица редовних учесника УЕФА такмичења.

пс. И још више ме занима да ли је иједан од ових или било који други западњачки клуб икад платио ћоравог евра казне за овако нешто.

Ван мреже Тони

• Члан ФК
  • Поруке: 17.172
  • Activity:
    34.67%
  • Репутација: +5665/-9771
  • Contende ad caelum
« Одговор #89 послато: 29 Август 2017, 17:37:56 »

На мрежи albatros

• Веран као пас
  • Поруке: 718
  • Activity:
    3.67%
  • Репутација: +345/-150
« Одговор #90 послато: 29 Август 2017, 17:44:26 »
Ovom našom grupom i nisam oduševljen. Priželjkivao sam Milan, Austriju i Rijeku. Ali je zato raspored utakmica po meni idealan. Za dalji povoljan razvoj situacije ključna je ova prva utakmica protiv BB. Tu ako zalaganjem, motivacijom i taktikom ponovimo Spartu i Krasnodar, smiješe nam se 3 boda. U tom slučaju protiv Kelna u gostima neki remi ili daj Bože pobjeda ne bi trebali biti iznenađenje.
Ako bi protiv BB u nekom slučaju podbacili, plašim se da ne izduvamo kao balan. Jer mi cigani nekada znamo da idemo iz krajnosti u krajnost.
Uglavnom, da se razumijemo, i ovo je za mene lično uspjeh makar sve izgubili.
Ali ono što smo do sada pokazali i rivali koje smo izbacili ukazuju da mi to možemo pristojno odigrati. Igrački kadar ostaje isti, plus Krstičić plus Rodić da se oporavi, Bakula...
Vjerujem da se nećemo obrukati, naprotiv...

Ван мреже NikolaBgd

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 7
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1/-19
« Одговор #91 послато: 29 Август 2017, 17:56:05 »
Bate nije nista specijalno, sad sam video par izvestaja sa utakmica, mislim da su dosta slabiji od Krasnodara a i stranci nisu nista posebno, na prvu ruku. Prave i ozbiljne kikseve na momente!
Evo tekme pre 9 dana sa ekipom iz donjeg dela tabele.
  :bravo:
Mislim da moramo da dobijemo tu prvu tekmu i nastavimo fenomenalan niz!

Ван мреже Пикси

• Члан ФК
  • Поруке: 3.311
  • Activity:
    1.67%
  • Репутација: +1326/-1084
  • Упорни,доследни,верни!
« Одговор #92 послато: 29 Август 2017, 18:06:05 »
Igrom slucaja na derbiju je bio Nemac,navijac Kelna,koji prati Zvezdu dugo ali nikad nije gledao uzivo,covek odusevljen atmosferom,kaze da nigde nesto ovako nije video. Impresioniran je posebno bio sa reakcijom na Mustafu,kao da l je moguce da se tako reaguje na svaku njegovu loptu,a posebno se odusevio sa klincem iz gola ono kad `napucao`  Mustafu.

Sto se tice LE i kelna,kaze da je Keln slabiji nego prosle godine,al opet kaze i prosle godine su igrali iznad svih ocekivanja.Da im je prvenstvo prioritet,ali da bi ih eventualan prolazak dalje itekako zanimao,nekako je odma otpisao Bate i misli da cemo mi i oni voditi glavnu bitku za drugo mesto.

Od nasih igraca rado bi video u Kelnu - Savica,Kangu i Boacija.

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.195
  • Activity:
    31.67%
  • Репутација: +371/-301
« Одговор #93 послато: 29 Август 2017, 18:18:34 »
Da li Zule Stojkovic ima pravo nastupa u prvom kolu protiv Bate Borisova?
Naravno da ima.Zuti kartoni se ne prenose iz kvalifikacija u grupnu fazu, vec kako sam razumeo samo crveni karton.Tako da su sad, svi 'cisti'  :001_rolleyes:

Ван мреже Kojak

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 112
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +91/-20
  • Клуб Бошко Кајганић 1977
« Одговор #94 послато: 29 Август 2017, 18:22:15 »
http://www.marca.com/en/2015/10/19/en/football/spanish_football/1445275595.html

http://www.bbc.com/sport/football/40753206

Легија такође, мада тражио си западњачки.

Хвала друже, па ок нека казне и нас са по тих 10-20 сома евра колико и Атлети и Селтик и нема проблема. Нек буде и 50. Али не, овде вајни делегат одмах тражи суспензију стадиона, ништа мање! Ето та иста Легија попали милион бакљи и назива их свињама сваку утакмицу, па им затворе тек једну трибину и то тек кад им је прекурчило више. Онај усташки олош веша Србе свако мало, на Евертону уђу у терен у току утакмице и опет играју на оном говнету са публиком, ма све за 5. Али зато уефа остаје верна курсу који држи према нашем клубу још од прве утакмице после Барија, све до данас.

Ван мреже vatafak

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 133
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +44/-80
« Одговор #95 послато: 29 Август 2017, 18:49:08 »
Arsenal odmah posle utakmice sa nama ide u goste Evertonu, koji im je konkurent za vrh tabele, verujem da ce cuvati snagu za tu utakmicu i igrati sa rezervistima protiv nas. Onaj Holding im je kiksara teska, Mertesakera bi i Milijas pretrcao kao od sale, a ne Boaci ili Radonjic.

Jos ako ova kriza rezultata i nizak moral u ekipi potraje, mozemo se pobiti i sa njima. Venger izgubio kompas, istumbao pozicije i igrace, ne zna se ko sta igra.

Ван мреже Petigor

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 13
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +15/-5
« Одговор #96 послато: 29 Август 2017, 18:52:31 »
Pretpostavljam da ce vecina da kaze da je rano, polako ima do tada i slicno, ali zbog avionskih karata pokusavam sto pre da dobijem informacije vezane za gostovanje u Kelnu. Nisam ni u jednoj navijackoj grupi, niti sam neko koga ceka karta za gostovanja, samo sam neko ko je spreman svuda zbog ZVEZDE i samo navijanje me zanima, nikakva provlacenja, kombinacije... Zanima me koji sektor ce biti ostavljen za nase navijace i da li cemo dobiti neki kontigent gde ce moci da se kupi, posto na svim sajtovima cena je 234 evra za nase gostovanje. Isao bih avionom, a koga zanima slicno, ima wizzair iz Tuzle direktno do Kelna. Tako sam isao i u Strazbur i Prag, pa ponavljam ako iko ima informaciju kako da nabavim kartu za nasu tribinu, ali samo ulaznicu posto idem u svojoj reziji, ili bar koji deo tribina ce biti nama ostavljen. Hvala svima unapred, a do tada napred SRBIJA i svi na sever protiv Bate-a i u prvenstvu, ali navijanje, nego gledanje i slikanje.

Ван мреже Aco83

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 81
  • Activity:
    3.17%
  • Репутација: +15/-148
« Одговор #97 послато: 29 Август 2017, 18:58:42 »
Utakmica prvog kola Lige Evrope između Crvene zvezde i Bate Borisova na programu je 14. septembra na Marakani.

Kladionice su odredile kvote za ovaj meč, a zanimljivo je da je kvota na pobedu crveno belih 1,80, kvota na nerešen ishod 3,45, dok je kvota na pobedu Bate Borisova 4,80.

Ван мреже Wesley-13

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 3
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +15/-0
« Одговор #98 послато: 29 Август 2017, 19:01:24 »
Bate nije nista specijalno, sad sam video par izvestaja sa utakmica, mislim da su dosta slabiji od Krasnodara a i stranci nisu nista posebno, na prvu ruku. Prave i ozbiljne kikseve na momente!
Evo tekme pre 9 dana sa ekipom iz donjeg dela tabele.
  :bravo:
Mislim da moramo da dobijemo tu prvu tekmu i nastavimo fenomenalan niz!

Наравно, БАТЕ не иде на било који поређење са Краснодаром. Руски клуб је јак. И управо сте остварили подвиг који је пролазио. А БАТЕ нема ништа посебно од себе. Фабрика тимских трактора. Фудбалери играју у вечерњим часовима по њиховом задовољству, а ујутро и поподне у творничком раду.

Ово је Белорусија, душо! :-)

Ван мреже psychokiller

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 348
  • Activity:
    5.33%
  • Репутација: +180/-246
« Одговор #99 послато: 29 Август 2017, 19:02:45 »
Naravno da ima.Zuti kartoni se ne prenose iz kvalifikacija u grupnu fazu, vec kako sam razumeo samo crveni karton.Tako da su sad, svi 'cisti'  :001_rolleyes:

Može li ovo neko potvriditi sa sigurnoćšu?

Dakle, da li Stojković može igrati protiv Bate-a, jer je dobio treći žuti karton protiv Krasnodara?

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum