Анкета

Најбољи играч на гостовању и Ивањици био је:

Борјан
2 (0.5%)
Стојковић
0 (0%)
Савић
2 (0.5%)
Ле Талек
1 (0.2%)
Родић
3 (0.7%)
Доналд
51 (11.6%)
Крстичић
126 (28.8%)
Срнић
6 (1.4%)
Пешић
0 (0%)
Рикардињо
239 (54.6%)
Радоњић
2 (0.5%)
Аџић
0 (0%)
Милијаш
3 (0.7%)
Рачић
3 (0.7%)

Укупно гласова: 438

Аутор Тема: 8. Коло Суперлиге: Јавор Матис - Црвена звезда 0:2  (Прочитано 12008 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже dzonidelija

• Веран као пас
  • Поруке: 612
  • Activity:
    5.5%
  • Репутација: +174/-195
  • I da mi ponude milione,milione....
Одг: 8. Коло Суперлиге: Јавор Матис - Црвена звезда 0:2
« Одговор #80 послато: 09 Септембар 2017, 22:33:58 »
Ubi ova reprezentativna pauza,bas sam se uzeleo Zvezde.
Rutinska pobeda danas,Javor ogavna ekipa da ogavnija ne moze biti ljudi gube 0:2 i tek u 65-70 minutu pocinju da pokusavaju nesto u napadu.Nije ni cudo zasto takve ekipe kad izadju u Evropu,dobiju po pick* od raznih Bakua,Ruzemberoka i sl.
Generalno zadovoljan sam vidjenim,dva najvaznija cilja su ispunjena-da se ostvari pobeda i da se niko ne povredi.
Na sredini smo ih pojeli i po meni to je bio kljuc nase pobede.
Zadnja linija nije ni imala posla.Vujadin i DLT sprecili ono malo napada Javora,Borjan se ponovo nije video.
Zule i Roda solidni danas,vidi se da je Roda van forme i odlicno sto je danas dobio 90 minuta taman da se ponovo "uhoda".Slazem se sa konstatacijom forumasa Saxon da je Donald igrac utakmice.Bog otac je danas bio na sredini uz to dao i lep gol  :aplauz:.
Krsticic krenuo malo "uspavano",a onda se razjario.Vrlo dobra partija,sto neko neko rece na komentarisanju dosta podseca na Mikija iz mladjih dana.Takodje svidela mi se i njegova igra u defanzivi tj. njegova agresivnost.Bogme kad se vrati Bakula,bice Miloje na slatkim mukama...
Radonja danas imao los dan.Imao je par lepih driblinga na malom prostoru,ali to je bilo sve od njega.Jednostavno nista mu nije polazilo za rukom.
Ono sto sam primetio posle ovih par meceva u kojima je igrao je njegovo "zastajanje" tj. cesto kada igra 1 na 1 umesto da pregazi igraca (zasta je sposoban) on zastane i tako uspori napad,a i u isto vreme dozvoli protivniku da se namesti.Mora to da popravi.
Srna danas veoma borben,bukvalno za svaku loptu se borio.Vrlo neugodan za cuvanje,stalno se krece i menja poziciju.Cini mi se da je uspeo malo da poradi na tehnici sto je svakako za pohvalu.Steta sto danas nije usao neki sut.
Rikardinjo konacno  :vitez:.Vrlo lep gol uz par vrlo lepih proigravnja.Ocigledno da mu odgovara ova pozicija iza spica.
I na kraju sicPe,koga danaa bukvalno nisam video.Covek je danas bio zrtva taktike.Steta sto nije iskoristio ona odbitak...

A sada ono sto smo cekali 10 dina  :vitez:

Ван мреже Севернармија

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.482
  • Activity:
    6.5%
  • Репутација: +1502/-1646
  • Napad je najbolja odbrana
« Одговор #81 послато: 09 Септембар 2017, 22:35:09 »
Meni je naprimer skroz kul to sto sutiramo dosta. Volim kad ekipa ima dobre tobdzije, pa puca sa svih strana. U sustini, na ovakvim malim terenima ne treba ocekivati neku fenomenalnu pas igru, gde cemo se usetati u gol protivniku.

Rikardinjo igrac utakmice i to ne samo zbog gola, vec i zbog odlicnih proigravanja posebno u prvom delu utakmice.

Ван мреже Profesor

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан КК
  • Поруке: 176
  • Activity:
    4.17%
  • Репутација: +119/-67
  • ЗВЕЗДА МИ ЈЕ СВЕ!!!
« Одговор #82 послато: 09 Септембар 2017, 22:47:54 »
Честитам нашим играчима и Милоју на још једној победи у првенству :prvak:

Доминирали смо целу утакмицу од почетка па до краја и рутински је решили у нашу корист.

При томе смо успели да одморимо и главне играче Кангу и Боаћија  :aplauz:

Нарочито радује игра Рикардиња :bravo: Надам се да ће му овакав еврогол  :hail: који је постигао данас,подићи самопоуздање до максимума.

И јако бих волео да свима нама запуши уста на најбољи могући начин!

Нека му ова утакмица буде прекретница у играма у нашем светом дресу  :icon_svi:

Ван мреже Ронилац

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • РСБ екипа - мултимедија
  • Поруке: 490
  • Activity:
    11.33%
  • Репутација: +192/-48
  • Ти играш на облацима славе
    • Svet ronjenja
« Одговор #83 послато: 09 Септембар 2017, 23:17:16 »
Рутински одрађена утакмица од стране играча и од стране Милоја, Доналд показао класу, Рикардињо ће бити све бољи и бољи, радује она његова голчина, биће ово једна од бољих сезона

Ван мреже 20 kinte

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 235
  • Activity:
    7.67%
  • Репутација: +130/-69
« Одговор #84 послато: 09 Септембар 2017, 23:22:44 »
Veoma korisna utakmica da se igraci malo rastrce i odrze formu pred Bate. Rodicu je najvise trebala, vidi se da dugo nije igrao i da je ispao iz forme. Nadam se da ce za cetvrtak biti pravi.

Rikardinja smo izgleda docekali, odigrao vrlo dobro, dao fenomenalan gol uz jos nekoliko dobrih poteza. Smatram da jos uvek igra u grcu i da mora biti malo bezobrazniji i sebicniji.

Donald po meni igrac utakmice, razigravao napade, zatvorio sve, plus postigao predivan pogodak iz slobodnjaka. Krsticic dobar takodje, lepo igra, sa smislom i ima veoma precizan pas. Onaj udarac sto mu je Djogatovic iscupao iz samog coska bi u 90% slucajeva bio gol. Bice pojacanje svakako.

Malo razocarenje Pesic koji gotovo da se nije video. Steta za onaj zicer nakon suta Srnica, ali neka mu se vrati u Ligi Evrope.
I ja se slažem, drago mi je da se Rikardinjo polako "pali", ali igrač utakmice je kapiten. Koliko posla odradi dobro na sredini, sve i da nije dao gol, bio je klasa iznad celog Javora. A golčina iz slobodnjaka fantastična, golman se pružio koliko je dug ali dzabe. Bravo momci, bravo treneru! Ozbiljan pristup svakoj utakmici i to je to!

Ван мреже Goxton

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 78
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +64/-5
  • Uvek sa tobom
« Одговор #85 послато: 09 Септембар 2017, 23:36:14 »
Neka je Rikardinjo proradio! I njega je krenulo valda! Rutinska pobeda pred Bate! Idemo dalje!

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.649
  • Activity:
    32.67%
  • Репутација: +4828/-5270
  • ... јер ти си Звездо шампион !

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    32.67%
« Одговор #87 послато: 09 Септембар 2017, 23:57:43 »
ZVEZDIN BRAZILAC Rikardinjo posle prvenca: Mogu mnogo više
B. O. | 09. 09. 2017 - 23:48h, novosti
Atraktivni golovi obeležili su pobedu Crvene zvezde od 2:0 nad Javorom u Ivanjici. Prvi pogodak na zvaničnom meču u crveno-belom dresu postigao je i Rikardinjo.

- Veoma sam srećan zbog utakmice, i pobeda i gol došli su u veoma važnom trenutku. Možda se čini da smo rutinski trijumfovali, ali na terenu je to izgledalo drugačije. Javor je dosta bio fokusiran na odbranu, a sam teren je nešto manjih dimenzija, tako da nam je trebalo vremena da se naviknemo. Drago mi je da je sve na kraju ispalo najbolje po nas - rekao je Rikardinjo za klupski sajt.

Brazilac je pokazao zašto je doveden letos i nakon pogotka u prijateljskom meču protiv Rada, Zvezdin krilni napadač je upisao zvaničan prvenac. Sa oko 30 metara u Ivanjici je fantastično poslao loptu pod prečku.

- Mnogo mi znači pogodak, zaista je lep, ali ja mogu mnogo više od ovoga. Razgovarao sam i sa trenerom Milojevićem, zaista imam njegovu ogromnu podršku i on mi je rekao da od mene tek očekuje dobre partije i golove. Korak po korak stičem sve više samopouzdanja i to se vidi na terenu. Saigrači u svlačionici mi takođe mnogo pomažu, a siguran sam da će posle ove utakmice sve biti mnogo lakše.

Rikardinjo očekuje da njegova ekipa nastavi uspešan niz u domaćem šampionatu.

- Prvenac u Zvezdinom dresu posvećujem porodici, supruga i ćerka su uvek uz mene, pružaju mi ogromnu podršku i očekuju od mene još bolje partije. Moram da istaknem da mi je u ovom trenutku najbitnije da je ekipa osvojila tri boda i da smo nastavili pobedom put ka tituli u domaćem šampionatu - poručio je Rikardinjo.

Ван мреже ralers

• Веран као пас
  • Поруке: 580
  • Activity:
    5.67%
  • Репутација: +394/-111
« Одговор #88 послато: 10 Септембар 2017, 00:21:55 »
Cestitke treneru i igracima na sigurnoj pobedi!
Prvo poluvreme fantasticno, lepo i za oko, tecno, smisleno, sigurno, bukvalno nisu presli centar. U drugom smo malo spustili gas, imali nekoliko prilika ali ono sto je najbitnije je da smo pobedili.

Posebno mi je drago zbog Rikardinja, znacice mu gol da pokaze sta moze u narednom periodu, da ne izdvajam nikog posebno ali bih pohvalio i Krsticica, vidi se da dosta zna i da ce biti fantasticno pojacanje.

Ван мреже Dominator91

• Веран као пас
  • Поруке: 744
  • Activity:
    3.5%
  • Репутација: +203/-442
« Одговор #89 послато: 10 Септембар 2017, 00:35:27 »
Otvarajte ljudi temu za Bate, vrijeme je. :D Inace, sto se tice ove utakmice, prvo poluvrijeme super, drugo ne toliko, ali to je zato sto su igraci spustili gas, nisu htjeli da se cimaju pred Bate, nije ni bilo potrebe, priveli utakmicu kraju. Sampionski. Steta sto nismo dobili ovaj derbi, sljedeci ce biti tezi, Tosic ce grobarima biti bolji od Leonarda, gledao sam danas na areni i njihovu utakmicu. Ali svejedno mislim da smo kvalitetniji tim sa duzom klupom i mislim da smo favoriti za titulu.  :vitez:

Ван мреже samson

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.503
  • Activity:
    19.33%
  • Репутација: +2372/-566
« Одговор #90 послато: 10 Септембар 2017, 00:47:58 »
Jako mi je drago zbog Rikardinja. Dobra partija, strasan gol. Vidi se da ima podrsku i da mu je stalo.

Krsticic je medjutim ono sto zraci. Ja sam rekao kod potpisa da smo doveli mozda najvece pojacanje. Mislim da nisam pogrijesio. Momak je klasa.

Inace strasna igra, siguran pas. Sa pola gasa. Srnic kao da je nesto uslo u njega.  :hail:

Ван мреже Drug Član 85

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.283
  • Activity:
    4.33%
  • Репутација: +555/-568
  • Bog, Zvezda pa sve ostalo...
« Одговор #91 послато: 10 Септембар 2017, 00:51:19 »
Na ovom Gujanovom klipu se vidi(ko hoće da vidi), koliko Rikardinjo potencira igru sa malo dodira i na duple pasove.

Na 9:00 se može videti kako se može igrati i protiv bunkera kroz brzu igru sa malo dodira-Donald-Krstičić-Rikardinjo-Krstičić, maksimalno 2 dodira. Takvih akcija bih voleo da vidim što više.

Rutinska pobeda a utakmice protiv ovakvih rivala, ne mogu da kažem da ničemu ne služe, ali u neku ruku i odmažu jer su u totalnom kontraritmu od onih koje smo igrali i koje ćemo igrati u EL. U Kruševcu, Subotici, Novom Sadu,Nišu domaćin i napadne ali Javor i slični...Msm, čemu takva igra, nikakve koristi od takvog pristupa i taktike, kad im se jedini golman istakao onda do mojega...Kojeg igrača i kome će oni ovakvom igrom prodati? Zabraniti rad trenerima koji ovako razmišljaju kao ovaj jadnik iz Javora.

Ван мреже Zvezdaš BL

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 263
  • Activity:
    10.33%
  • Репутација: +105/-68
  • Još jedna pobeda i titula
« Одговор #92 послато: 10 Септембар 2017, 01:01:42 »
Rutinski  :icon_svi:

Ван мреже porto

• Члан ФК
  • Поруке: 366
  • Activity:
    4.17%
  • Репутација: +266/-222
« Одговор #93 послато: 10 Септембар 2017, 01:44:48 »
Nakon pauze u prvenstvu igrali smo taman onoliko koliko nam je potrebno,za tri boda i bez bespotrebne potrosnje pred mec u cetvrtak. Sto je jos bitnije niko se nije povredio. Ono sto je po meni najvaznije iz ove utakmice je cinjenica i moja licna nada da je ovo samo pocetak dugackog niza pobeda u prvenstvu i zamajac za dva igraca koja nam u vremenu buducem mogu biti od velikog znacaja. To su Krsticic i Rikardinjo. Obojica ce imati veliku i vaznu ulogu u ovom timu Zvezde pa se s'toga nadam da ce ubrzo postati uzdanice ovog tima. Posebno s to odnosi na Rikardinja,posto se Krsticiceva rola vec nazire i njemu definitivno nece biti potrebno toliko vremena koliko je bilo neophodno Rikardinju. Brzilci su definitivno takvi sporije se prilagodjavaju novoj sredini ali kad i ako se prilagode onda taj tim dobija ogromno pojacanje.
Jos u prvoj evro tekmi protiv maltezana sam uocio ono sto se meni najvise dopada kod Rikardinja,brzo razmislja jos brze odigrava i bez mnogo kontakta sa loptom. Cak mi je se cinilo u toj utakmici na Marakani da ga saigraci ne razumeju posto se kod nas generalno igra kudi kamo sporije i sa mnogo vise kontakta. To je ujedno i rak rana naseg srpskog fudbala. Ovaj momak po mom sudu moze mnogo i uspe li Miloje da ga podigne na potrebni nivo ubedjen sam da cemo od njega imati sta da vidimo,a da ce ostali igraci imati mnogo toga da nauce od njega. Pre svega kako se igra sa loptom u modernom fudbalu.
Mozda ovog trenutka to ne deluje tako ali da ipak sacekamo jos malo  kako bismo kasnije cele sezone uzivali u necemu sto skoro nije vidjeno u nasem timu.

Ostatak ekipe korektan,kao sto rekoh koliko nam je trebalo taman po meri. Sad nam ostaje priprema za najvazniju utakmicu u grupi,prvu sa makar na papiru slabije rangiranim protivnikom od ostala dva i jos kod kuce. Bilo bi sjajno nastaviti pobednicki niz.

Ван мреже 20 kinte

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 235
  • Activity:
    7.67%
  • Репутација: +130/-69
« Одговор #94 послато: 10 Септембар 2017, 01:45:36 »
Meni je naprimer skroz kul to sto sutiramo dosta. Volim kad ekipa ima dobre tobdzije, pa puca sa svih strana. U sustini, na ovakvim malim terenima ne treba ocekivati neku fenomenalnu pas igru, gde cemo se usetati u gol protivniku.

Rikardinjo igrac utakmice i to ne samo zbog gola, vec i zbog odlicnih proigravanja posebno u prvom delu utakmice.
Generalno ove sezone šutiramo dosta sa distance i dajemo lepe golove. Dešavalo se da po pet godina igramo napad bukvalno do peterca, pa se onda šutne po zemlji traljavo. Imali smo uvek nekoga ko je mogao da zalepi sa dvadeset i pet metara, ali to kao da je bilo zabranjeno kod pojedinih trenera.
Sada imamo raznovrsnost u završnici - imamo par igrača koji se ne libe da odapnu punom ili da plasiraju lepo sa distance, a isti ti igrači mogu i da proigraju špiceve koji su odlični u realizaciji. To dugo nismo imali u nekom balansu. Pogledajmo samo Spartu, Krasnodar i evo Javor - protiv Sparte prvo ona uigrana za Boaćija, pa šut sa distance Kange, tamo lep centaršut sa krila. Krasnodar tamo - Srna po zemlji sa distance, Pešić iz povratne. Ovde Radonjić onaj šut koji jeste u 16 ali kako ga dade dečko, a pritom odbitak posle šuta Srne. Onda ono Kangino čudo, šta god bilo, ali nije uopšte user, često šutira i pogađa. Protiv pacova ona prečka, danas dva projektila da ne znaš koji je lepši. Dakle, imamo opcije u napadu. Krasnodar je tipičan primer kako nije dovoljno šutirati kao konj čim dođeš do dvadeset pet metara, fale im akcije preko Smolova i onog klinca.
Čak nam je i prekid dobar i opasni smo iz istog, pogotovo kada Miki izvodi ubacivanja.
Sve u svemu, dugo nisam video ovako izbalansiranu Zvezdu što se tiče potentnosti u napadu - igra u 16, šut sa distance, centaršutevi (ali da se još poprave) i prekidi.
Ajmo momci, gazimo BATE.

Ван мреже Veternik

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.349
  • Activity:
    2.33%
  • Репутација: +609/-186
  • Ивковић Марко-ЖИВИШ Горан Гогић-Заувек са нама
« Одговор #95 послато: 10 Септембар 2017, 02:32:46 »
Zgazi ih sveeee!
Bravo Riki, bravo Zvezdo!
A gde zuris Bate bre?

На мрежи СтелаРоса

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 5.765
  • Activity:
    17%
  • Репутација: +3006/-3179
  • ...љубав према теби не престаје, све јача је...
« Одговор #96 послато: 10 Септембар 2017, 09:06:10 »
Јуче се видело колико одскачемо од остатка лиге. Да је требало да се да 5 голова, дали би. А још смо играли без два стандардна играча у навали.

Јавор нам није шутнуо поштено на гол.

Доналд господарио средином терена, сваки дуел је добио и сваку лопту на прави начин проследио саиграчима. Крстичић писмен играч, сигуран на лопти, у дефанзиви увек тамо где треба, а и у нападу може да створи проблеме противнику на више начина. Одличан играч.

Рикардињо :bravo: Ја од почетка верујем у овог момка, а може он и још више од синоћне партије. Одличан шут из колена и голчина, неколико лепих додавања иза леђа противника, фина сарадња са саиграчима на малом простору, пар добрих продора и велика жеља. Играч утакмице по мени.

Свака част!

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Поруке: 17.988
  • Activity:
    6.67%
  • Репутација: +12662/-10007
  • Ипак се окреће...
« Одговор #97 послато: 10 Септембар 2017, 09:11:21 »
Dosta je vazno sto je Rikardinjo odigrao dobar mec i podigao samopouzdanje onom golcinom. Dobar je igrac koji je lose krenuo, a jos je zbog neplaniranog ulaska u LE zauzeto mesto stranca koje je bilo namenjeno za njega. Mozda je nominalno krilni igrac, ali nije neko ko probija i vidi se da mu vise odgovara da igra u sredini i ima vise prostora i vise lopte u nogama.

Sezona nije odmakla ni tri meseca, a vec imamo pet fenomenalnih golova.

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    32.67%
« Одговор #98 послато: 10 Септембар 2017, 09:29:13 »
Off Topic
Sezona nije odmakla ni tri meseca, a vec imamo pet fenomenalnih golova.

1 - Kanga Sparta
2 - Boaći Surdulica
3 - Kanga Krasnodar
4 - Rikardinjo Ivanjica

5 - ?

Ван мреже Dominator91

• Веран као пас
  • Поруке: 744
  • Activity:
    3.5%
  • Репутација: +203/-442
« Одговор #99 послато: 10 Септембар 2017, 10:04:29 »
Mozda je mislio Donald Ivanjica.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum