Анкета

Најбољи играч против Бате Борисова био је

Борјан
2 (0.3%)
Стојковић
275 (36.4%)
Савић
5 (0.7%)
Ле Талек
4 (0.5%)
Родић
2 (0.3%)
Доналд
165 (21.8%)
Крстичић
85 (11.2%)
Канга
50 (6.6%)
Боаћи
6 (0.8%)
Срнић
9 (1.2%)
Радоњић
146 (19.3%)
Рикардињо
5 (0.7%)
Пешић
0 (0%)
Милијаш
2 (0.3%)

Укупно гласова: 756

Аутор Тема: Лига Европе, Група Х, 1. коло: Црвена звезда - Бате  (Прочитано 33506 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже porto

• Члан ФК
  • Поруке: 345
  • Activity:
    5.17%
  • Репутација: +247/-211
Одг: Лига Европе, Група Х, 1. коло: Црвена звезда - Бате
« Одговор #20 послато: 10 Септембар 2017, 11:31:33 »
. . . Svi su bili tada u crveno belom, salovi zastave kape. Danas vise vidjam neke crne majice na severu nego crveno bele dresove, salova skoro da i nema. Setimo se Tode koji je bio vodja navijaca osamdesetih, covek je spavao na Marakani i tako docekao Novu godinu, setimo se Time, Savije. To je bila prava iskrena ljubav prema klubu. Zivelo se nekada za sve te utakmice i to je ono sto bih voleo da se vrati kod nasih navijaca. Zato se nadam da ovo moze da bude jedan novi pocetak, da velike utakmice koje nam predstoje, a nadam se da ce ih biti i narednih sezona, mogu da probude tu neku ljubav koja je vremenom pocela da bledi. Voleo bih da se kod tih ljudi koji su nekada cekali da se otvori kapija na -10 i koji su bili u tim kolonama koje su se uvijale kao zmije tri sata pre pocetka svake velike utakmice, da se tim ljudima ponovo vrati taj osecaj . . . 
Neka Bate bude pocetak . . .

Druze moj iz starih dobrih vremena iako se ne poznajemo isto razmisljamo. Bas si me pogodio ovim upisom i vratio u to vreme za kojim svi mi u crveno belom iz tog doba patimo. Koliko je samo ljudi iz Knina npr dolazilo u Beograd i po parkovima uz pesmu iscekivalo da krene ka stadionu. Sav se najezim od secanja i emocija koje me preplave kada pomislim na taj period.  Hvala ti za ovo podsecanje uz zajednicku nadu i zelju da se makar dobar deo te atmosfere i price vrati na nasu Marakanu. Neka slavni dani pocnu najpre na tribinama pa se zatim po inerciji prenesu i  na teren. Kao nekada. Neka to bude period od vise godina u  kome cemo se uz razno razne evro lige polako vracati na taj nivo. A kao sto si i sam rekao neka ova sezona bude prelomna,neka od ove utakmice sve krene.

ZA SAMO NASU VEZDU CRVENU !!!

Ван мреже Косјерац

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.826
  • Activity:
    16.67%
  • Репутација: +651/-706
  • Сви на стадион,сви на стадион!!!
« Одговор #21 послато: 10 Септембар 2017, 11:32:58 »
Kako je dobro da se otvorila tema za LE,konacno i to docekasmo  :travka:

Ocekujem da odigramo jednu mirnu utakmicu,na posed,gde cemo mi se pitati za sve,za krajni ishod i ostalo. Sve ce zavisiti od nas..

Bate je dobar tim,imaju iskustva,skoro svake godine neko takmicenje u Evropi.Jermankovic je trener koji je mlad i veoma dobro radi svoj posao sa timom. Vecina tima su igraci iz Belorusije. Tu je i Mirko Ivanic,koji igra dobro ove sezone..

Mozemo da dobijemo,samo pametno i mirno. Ne potceniti rivala i biti skoncentrisan svih 90 minuta..

Ван мреже атинаултрас

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.570
  • Activity:
    3.67%
  • Репутација: +519/-116
« Одговор #22 послато: 10 Септембар 2017, 11:37:26 »
Odlicna utakmica za pocetak.
 Usli smo u grupe i sada se ne treba bojati pritiska i ostalih gluposti nego jasno od samog pocetka krenuti po tri boda.
Momcima niko nista nece zameriti, vec su ostvarili uspeh, nemaju teret moranja i sada neka napadaju i jurisaju za nasu dusu.
Zar nije san svih da gledamo takvu Zvezdu...  Dobijamo ovo 1:0.

Ван мреже cvećka

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан КК
  • Поруке: 1.602
  • Activity:
    20.17%
  • Репутација: +518/-989
  • nisam ja
« Одговор #23 послато: 10 Септембар 2017, 11:41:30 »
po meni, bolji u medjusobnom skoru Zvezda-brale če iči dalje.
Mnogo bitna utakmica za prolaz dalje tj za prva dva mesta.

dugo smo čekali grupe ali se nadam da proleće nećemo čekati uopšte tako dugo

vreme je 

Ван мреже Лазар26

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.421
  • Activity:
    20.33%
  • Репутација: +2653/-1595
  • Нема изговора-СВИ НА СТАДИОН!
« Одговор #24 послато: 10 Септембар 2017, 11:44:46 »
Bas tako. Nas je u grupe dovela rasterecenost iz koje su proizasle sjajne partije, ne treba sada poleteti i stavljati pritisak na momke, a mnogi su jedva dočekali da predstave redovnog ucesnika grupne faze Bate kao tim nedostojan Zvezdi. Nece ljudi nikada nauciti.
Nisu nedostojni, ali moje misljenje da smo favoriti. Sto zbog forme, sto zbog punog stadiona(i manite me gluposti da to ne utice na nase igrace i protivnika, jer je obicna glupost, naravno da utice), a i zbog cinjenice da smo ovde nadigrali i Krasnodar i Spartu. Mozemo sad diskutovati o kvalitetima te dve ekipe, ali cinjenica je da su tu negde sa Bateom ako ne i iznad.
I na sve ovo treba dodati da nam je ceo tim iz kvalifikacija ostao sto je ogroman plus. Sve ovo ne znaci da igrace treba izvizdati u slucaju poraza, naprotiv, ali misljenja sma da ne treba bezati od uloge favorita nakon svega nabrojanog. Uostalom i kladionice nas vide kao favorita, nisu oni sigurno ludi ako mi jesmo.
Samo hrabro do pobede.
Off Topic
Sto se mene tice mozemo i svih 6 poraza imati u grupnoj fazi, ali samo da pristup i igra bude isti kao u kvalifikacijama.

Ван мреже Млађа ЦЗБГ

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 618
  • Activity:
    1.33%
  • Репутација: +347/-42
« Одговор #25 послато: 10 Септембар 2017, 11:48:01 »
Jel rade blagajne danas i do koliko?
Раде и данас до 19:00

Ван мреже Dominator91

• Веран као пас
  • Поруке: 725
  • Activity:
    12.17%
  • Репутација: +201/-437
« Одговор #26 послато: 10 Септембар 2017, 11:48:46 »
po meni, bolji u medjusobnom skoru Zvezda-brale če iči dalje.
Mnogo bitna utakmica za prolaz dalje tj za prva dva mesta.

dugo smo čekali grupe ali se nadam da proleće nećemo čekati uopšte tako dugo

vreme je
Bate po meni nema nikakve sanse da prodje. A ako ih ne pobijedimo u obe nemamo ni mi jer ce ih Keln pobijediti sigurno. Mi moramo Bateu uzeti 6 bodova i Kelnu 4 ako hocemo dalje. Realno to ce biti tesko, mislim da je Keln favorit za drugo mjesto, ali sada su sva 4 tima na istoj startnoj poziciji, svi imamo 0 bodova danas, tako da treba da se nadamo da mozemo napraviti podvig, ali isto tako ne treba biti razocaran ako ne uspijemo, igramo protiv timova koji su se za evropu izborili iz najjace i trece najjace lige na svijetu!

Ван мреже ЦЗВ

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 8.499
  • Activity:
    18.67%
  • Репутација: +2734/-2713
  • ЗВЕЗДА ЈЕ ЕМОЦИЈА!
« Одговор #27 послато: 10 Септембар 2017, 11:49:03 »
Samo pametno da odigramo, bez srljanja i možemo ovde odneti i pobedu. Sada možemo i opuštenije da igramo, nema pritiska, neka momci i stručni štab uživaju u svom uspehu.

Ван мреже ДС ША

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.922
  • Activity:
    45.5%
  • Репутација: +1430/-418
« Одговор #28 послато: 10 Септембар 2017, 11:57:03 »
Bas tako. Nas je u grupe dovela rasterecenost iz koje su proizasle sjajne partije, ne treba sada poleteti i stavljati pritisak na momke, a mnogi su jedva dočekali da predstave redovnog ucesnika grupne faze Bate kao tim nedostojan Zvezdi. Nece ljudi nikada nauciti.
Nije nista novo da nasi navijaci idu iz krajnosti u krajnost. Od sjaja do ocaja. Od gazenja bilo kog protivnika, do spustanja gaca cim ce zapadne u manju krizu.
BATE nikako nije ekipa za potcenjivanje. Ozbiljan, stabilan tim sa velikim iskustvom igranja evropskih utakmica. Tim sa kontinuitetom. Neke stvari koje nama bas fale.
Opet daleko od toga da treba previse da ih respektujemo, da ne mozemo do pobede i slicno.
Ekipa nam puca od samopouzdanja i to je jako bitan faktor. verujem da mozemo do pobede i da na najbolji moguci nacin otvorimo grupnu fazu i obelezimo svoj povratak.

I ja bih kao i Toni voleo da je raspored malo drugaciji, a da je bas taj Keln i gostovanje prva utakmica. Bili bismo rastereceni i lako bi se moglo desiti da gledamo rapsodiju iz Praga. Ali tako nesto je nemoguce, pa da ostavimo po strani.
Neka bude rapsodija u Beogradu. Da igramo fudbal, budemo disciplinovani i takticki odgovorni i za jedan novi pocetak cu biti zadovoljan.

Ovo je 6 utakmica za uzivanje i nas i igraca. Oni su nagradjeni zato sto su igrali fudbal u kvalifikacijama, a ne sport koji lici na isti, a godinama ga igramo. Mi posle mnogo godina imamo priliku da gledamo nas tim u evropskom drustvu.

Stigle lopte.

« Последња измена: 10 Септембар 2017, 12:28:33 ДС ША »

Ван мреже cvećka

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан КК
  • Поруке: 1.602
  • Activity:
    20.17%
  • Репутација: +518/-989
  • nisam ja
« Одговор #29 послато: 10 Септембар 2017, 12:03:45 »
idemo utakmicu po utakmicu, niti dobar rezultat protiv Batea znači obavezno proleće niti loš znači da nema proleća

utakmicu po utakmicu

ali sad kod Zvezde, kao i uvek, nema nazad, grupa nit prejaka niti slaba kao neke
da možemo, možemo

vreme je

Ван мреже Маркони

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 427
  • Activity:
    4.5%
  • Репутација: +572/-34
« Одговор #30 послато: 10 Септембар 2017, 12:17:59 »
Први пут после 10 година играмо меч који није у квалификацијама и где не морамо да пазимо да л ћемо остварити повољан резултат пред реванш или да јуримо неки резултат после прве утакмице. Потпуно другачија ситуација како за играче тако и за нас на трибинама. Толико дуго нисмо играли такав меч да сам заборавио тај осећај европске утакмице у којој не мораш обавезно да оствариш повољан резултат. Што не значи да не треба да победимо наравно али мислим да сви треба да будемо опуштени, и играчи доле на трави и ми на трибинама и да уживамо после сушних 10 година.

Знате и сами како је било свих ових година, чим мало на терену крене лоше смраче се људи и оде све у к, најсвежији пример Лудогорец кад је пола стадиона изашло после гола у 91.мин. Сад је потпуно друга ситуација, уживајмо сви јер смо заслужили, што би написао један стари форумаш - пијмо пијте!

Ван мреже Conac93

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 78
  • Activity:
    8.17%
  • Репутација: +16/-25
  • Nebitna, vrlo bitna stvar... 🔴⚪
« Одговор #31 послато: 10 Септембар 2017, 12:46:38 »
Neka se pokrene ljudi neka akcija kao nekada u kosarci.. Crveno obuci, nek sluti na radost.. Da sve bude u crveno belom..   :srbinosm:

Ван мреже Uvekuzzvezdu

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.350
  • Activity:
    24.83%
  • Репутација: +641/-804
« Одговор #32 послато: 10 Септембар 2017, 12:47:05 »
Zna li neko dali mušemu sami pravimo ili se šalje iz Uefa

Ван мреже mozzart

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 6
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +11/-6
« Одговор #33 послато: 10 Септембар 2017, 12:48:17 »
Mnogo smo kvalitetniji, očekujem rutinsku pobedu!
1/6  :win:

Ван мреже Војник_севера

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 31
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +19/-8
« Одговор #34 послато: 10 Септембар 2017, 12:58:20 »
Меч у коме смо свакако фаворити.По мом скромном мишљењу имамо веома изгледне шансе да дочекамо "пролеће" у Европи.У овом мечу смо без даљњег фаворити и треба да ту улогу прихватимо.По ко зна који пут се показало да је ући у Лигу Европе тежи задатак него на пример бити други у групи Лиге Европе.

Јако битна сезона,управо због наредних.Колико сам схватио после промене система бодовања ми ћемо у следећој сезони имати по тренутној ситуацији само 4.750 бодова,и заузимаћемо 220. место.

Пошто пратим белоруски фудбал,добар друг ми је навијач Бате-а,могу да кажем да с правом имамо улогу фаворита.

Бате је релативно нов тим као Краснодар,Лудогорец с тим да се ту свако поређење са њима завршава.Обичан породични клуб,који је својим радом задобио симпатије.Тамо фудбал па и навијање нема исто значење као код нас па и ривалства.Председника Белорусије претерано фудбал не занима,ако га уопште занима.Он се бави развојем хокеја и сличних зимских спортова.

Фабрички тим,који је постојао неко време,па се угасио,па је поново основан.То је пре свега заслуга председника Капског који ни изблиза не спада у ред неких олигарха.Он је просто обрзаован човек и добар организатор.Уопште,олигарха у класичном смислу,као на простору бившег СССР-а нема.Има богатијих или сиромашнијих,али не и екстремно богатих.То је једна од специфичности Белорусије као земље.

Тако да овај клуб можемо поредити са Хемофармом или можда најбоље са ИМТ-ом.

У последњих пар година тамо се осећа криза,која је пренесена из Русије,велика је спољнотрговинска размена,а то значи мање пара у економији и мање за фудбал уопште спорт.Тако да се то одразило и на Бате,мада они и када је пара било више нису били неке "трошкаџије".Сада имају доста јефтин тим.Од познатијих ту је ветеран Родионов.Тренер је слаба тачка неколико пута ове сезоне су захтевали смену Јермаковића.Гледао сам меч против Јермена ту су једва прошли.Кући 1-1 у гостима су успели да победе 1-3.У гостима су одиграли 1-0 са Славијом Праг иако су имали дуго играча мање,на домаћем терену су победили 2-1.Ипак видели смо да су чешки тимови доживели дебакл у квалификацијама.Добили су као последица доброг коефицијента осредњи украјински тим,који их је замало прошао.

Играју чврсто,тврдо у гостима чекају контре,мада одбрана им није непробојна ни изблиза.Више су тим него што имају неке појединце.

Тако да се у овом мечу само ми питамо.Играмо разноврсно(и шутеви и акције и пас игра и кроз средину и преко крила),тактички добро.Позитивна је атмосфера колико видим у и око тима.Има прегршт спортских мотива и финансијских.

Све осим победе за мене ће бити изненађење.Нису тим кога се треба плашити,него треба да преузмемо улогу фаворита и да то докажемо на терену.

Преглед меча у Украјини.

« Последња измена: 10 Септембар 2017, 13:05:18 Војник_севера »

Ван мреже Niko kao Zvezda

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.581
  • Activity:
    9.33%
  • Репутација: +652/-1265
  • A SAD PRAVAC MARAKANA!
« Одговор #35 послато: 10 Септембар 2017, 13:03:08 »
Predlog za koreografiju preko celog stadiona, naravno

Na Istoku crvena "podloga" belim slovima da pise ХВАЛА, na jugu crvena "podloga" da pise ВАМ, i na zapadu crvena "podloga" belim slovima ХЕРОЈИ. Na severu srpska zastava i veliko crveno belo srce umesto grba.

Pesma DOBRO ZNAJ...

Ван мреже Ужичанин

• Веран као пас
  • Поруке: 681
  • Activity:
    6.5%
  • Репутација: +564/-748
  • Долазиш?
« Одговор #36 послато: 10 Септембар 2017, 15:30:26 »
Predlog za koreografiju preko celog stadiona, naravno

Na Istoku crvena "podloga" belim slovima da pise ХВАЛА, na jugu crvena "podloga" da pise ВАМ, i na zapadu crvena "podloga" belim slovima ХЕРОЈИ. Na severu srpska zastava i veliko crveno belo srce umesto grba.

Pesma DOBRO ZNAJ...
Aj спустите мало лопту. Успех јесте, велики јесте. Али нисмо урадили не знам ни ја шта. Ушли смо у групе.

Звездо, само храбро и у месо!

Ван мреже Arantes94

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 51
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +22/-6
« Одговор #37 послато: 10 Септембар 2017, 17:02:53 »
Pozdrav braco. Treba mi mala pomoc imam 2 pitanja, pa ako moze da mi neko odgovori ovdje ili u pp.
1. Nisam do sada nikada bio ni na jednoj tribini osim severa, a ovaj put bih na istok,jer idem sa starim i mladjim burazerom. Zanima me da li se mora ici na mjesto koje je oznaceno na karti(red i sjediste) jer vec imam jednu kartu i uzeo bih jos dvije a ne bih da se razdvajamo?
2. Vjerovatno je vec objasnjavano par puta,ali ne mogu da nadjem, a interesuje me kako se kupuje karta preko iticketa?
Hvala unaprijed. :ziveli2:

Ван мреже Belasa

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 6
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +4/-1
« Одговор #38 послато: 10 Септембар 2017, 17:22:24 »
Posle mečeva sa Spartom i Krasnodarom, apsolutno verujem da možemo da pobedimo Bate, pa čak i da proďemo grupu. Imamo dobru ekipu, a trener taktičar vrhunski. Brine me malo loša partija Radonjića protiv Javora, ali se nadam da će se oporaviti (psihički) do četvtka. Ajmo koncentrisano i jako na svaku loptu i dobijamo sigurno. Treba nam 12bodova za proleće u evropi, mislim da možemo. :icon_svi:

Ван мреже Jackal

• Члан ФК
  • Поруке: 4.495
  • Activity:
    11%
  • Репутација: +1945/-1507
  • A son never forgets.
« Одговор #39 послато: 10 Септембар 2017, 17:28:02 »
Pozdrav braco. Treba mi mala pomoc imam 2 pitanja, pa ako moze da mi neko odgovori ovdje ili u pp.
1. Nisam do sada nikada bio ni na jednoj tribini osim severa, a ovaj put bih na istok,jer idem sa starim i mladjim burazerom. Zanima me da li se mora ici na mjesto koje je oznaceno na karti(red i sjediste) jer vec imam jednu kartu i uzeo bih jos dvije a ne bih da se razdvajamo?
2. Vjerovatno je vec objasnjavano par puta,ali ne mogu da nadjem, a interesuje me kako se kupuje karta preko iticketa?
Hvala unaprijed. :ziveli2:

Nikad do sada nisam sjeo na mjesto koje mi piše na karti. A imam dosta tekmi odgledanih sa zapada i istoka. E sad, vazda se nadje neko ko u slovo prati uputstva pa može da traži svoju stolicu, ali kapiram da nećeš imati problema. Za iticket pitanje... jbg , sačekaj nekog drugog.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum