Анкета

Најбољи играч против Бате Борисова био је

Борјан
2 (0.3%)
Стојковић
275 (36.4%)
Савић
5 (0.7%)
Ле Талек
4 (0.5%)
Родић
2 (0.3%)
Доналд
165 (21.8%)
Крстичић
85 (11.2%)
Канга
50 (6.6%)
Боаћи
6 (0.8%)
Срнић
9 (1.2%)
Радоњић
146 (19.3%)
Рикардињо
5 (0.7%)
Пешић
0 (0%)
Милијаш
2 (0.3%)

Укупно гласова: 756

Аутор Тема: Лига Европе, Група Х, 1. коло: Црвена звезда - Бате  (Прочитано 33506 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже almatinac

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 154
  • Activity:
    12%
  • Репутација: +37/-121
Одг: Лига Европе, Група Х, 1. коло: Црвена звезда - Бате
« Одговор #40 послато: 10 Септембар 2017, 18:02:49 »
Pokušaću da vam približim BATE Borisov.

Poznato je da je BATE vladar beloruskog šampionata više od deceniju unazad, međutim ove godine su blizu da tu vladavinu okončaju. Oni su klub koji ima pregršt evropskog iskustva, za razliku od nas koji imamo sporednu ulogu u međunarodnim okvirima. Skoro svake godine igraju Evropu, prošle godine su pauzirali kad je za njih bila prejaka kazahstanska Astana.

Osnovu tima čine pretežno domaći igrači, uz internacionalce Ivanića, Artura Pikika, Jurice Buljuta ( skoro zadobio povredu) , Milunovića ( takođe ima probleme sa povredom) , Ruševića, Turminim Jase, Gvilia.

Od domaćih igrača najistaknutiji su Mihail Gordejčuk (11 gola u prvenstvu, 2 i kvalifikacijama), Igor Stasevič (4 gola u prv., 2 u kval.), iskusni Vitali Rodinov (5 gola u prv., 1 u kval.) .

Trener im je dosta mlad, Aleksandr Jermakovič (42 godine), BATE mu je prvi klub koji trenira, ali tu je već 4 godina. Dakle ima isustvo za svoje godine, vodio je mečeve u LŠ, on je miljenik navijača, bar većeg dela, ali ima i onih koji su nezadovoljni njegovim radom pre svega zbog prošlogodišnjeg ispadanja iz Evrope i ososezonske loše igre. On je i kao igrač igrao 10 godina u BATE-u gde je i završio karijeru 2008. godine.

Poznata imena kod nas su Mirko Ivanić, najskupljiji igrač u istoriji BATE-a i beloruskog šampionata (plaćeno obeštećenje od 1 milion Vojvodini) i Anes Rušević koji je prošle godine nastupao za Novi Pazar .

BATE ne menja mnogo tim pa je u ovom sastavu čak 11 igrača koji su bili tu kad je BATE izbacio Partizan (u onoj sezoni kad smo imali +32).

Ovosezonska igra je dosta promenljiva, BATE ume da odigra sjajan meč, ali i da odigra bez kreacije, da igra na silu. Čak i pobeđuju takvom igrom jer su prema sastavu u Belorusiji nedodirljivi. U nedostatku ideja oni se često opredeljuju na udarce sa distance, mnogi od tih pokušaja i završe u mreži protivnika, poslednji u nizu takmih evrogolova bio je onaj koji je postigao Stanislav Dragun , povratnik u beloruski fudbal. On je nekadašnji saigrač Milana Rodića iz Krile Sovjetov i verujem da će on imati šta da kaže o njegovim kvalitetima.

Odbrane BATE-a deluje dosta sigurno, ne primaju mnogo golova, na 21 meča primali su 11 golova, u kvalifikacijama su u 6 meča primili isto toliko golova, ali su postigli 8. Najefikasniji tim su u Vjšajoj ligi sa 36 datih golova.

BATE kod kuće i na gostovanjima nije isti tim u Evropi. Domaći teren im je glavni adud, to se vidi i po mečevima koji su igrali u protivničkoj kući, gde u grupi dugo nisu pobedili. Ali ne treba zaboraviti da u u gostima rešili prolaz protiv Alaškerta i Aleksandrije.

Navijači BATE-a su navikli na evropske mečeve pa i ovde očekuju pobedu, sećaju se mečeva sa Partizanom kad su protiv našeg večitog rivala obezbedili LŠ. Čitajući njihov forum oni sebe vide uz Arsenal kao tim koji će nastaviti dalji tok takmičenja. Veruju da će pobediti u Beogradu.

Iznenađen sam ovim kvotama na kladionici, mislim i da jesmo favoriti na ovom meču, ali ne toliki, možda blagi. BATE nije slab tim kao što se ovde smatra. Pravi se atmosfera da će sve sem poraza biti katastrofa i kataklizma. Zvezda je napravila veliki uspeh plasiravši se u grupu LE, ali poznato je da kod velikih klubova apetiti rastu, tako je i kod nas. To je pozitivno i smatram da imamo kvalitet i znanje da pobedimo respektabilnog rivala.

Pobeda bi nam donela 360.000€ , 3 boda u grupi. To bi bila prva 3 boda u istoriji našeg kluba u ovom takmičenju (mislim da format). Ovom pobedom bi odbranili 2 boda koji smo stekli ulaskom u grupe, pa bi svaki naredni bod bio uračunat u koeficijenat

Nadam se da će na stadionu biti više od 50.000 ljudi, velika bi bila sramota da se vide prazna mesta na severu, istoku i zapadu. Cena karata jeste velika ljudima, ali to je što je. Evropski mečevi koštaju. Bilo je kuknjave da hoćemo Evropu i da će onda stadion biti uvek pun. Ne sme se sada to poreći, ne sme se birati da li će se doći na BATE, Keln ili Arsenal na osnovu atraktivnosti. Kako BATE nije atraktivan? Oni možda nisu iz neke jače fudbalske zemlje, ali su učesnici evropskih takmičenja skoro pa redovno. Atraktivni su! I ne gledamo mi rivala, nego našu Zvezdu!

Ван мреже matijabna

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 410
  • Activity:
    6.67%
  • Репутација: +173/-84
« Одговор #41 послато: 10 Септембар 2017, 18:28:17 »
Pogledao sam Bate na ovim snimcima dostupnim na interenetu i ja sam optimista. Doduse bio sam i bez gledanja, jer mi se svidja kako igramo ove sezone.
Ono sto bih dodao ovom upisu almatinca je da je rec o jednoj jako crvtsoj ekipi, gde ce na mecu sve pucati od duela. Oni recimo u kvalifikacijama nisu briljilari, gotovo da su sa svim ekipama igrali egal. Ono sto treba imati u vidu je i da su se sa Jermenima i Ukrajincima vracali iz negativnog rezultata. Posebno je interesantan mec sa Ukrajincima gde su uspeli da postignu dva gola za prolaz u 67 i 72 minutu preko naseg Ivanica. Pogledao sam jedan mec iz prvenstva i to deluje kao kad mi igramo kod kuce sa nekom ekipom iz donjeg dela tabele.
Izdvojio bih krila Gordejcuka i Stasevica koji su jako nezgodni za cuvanje i fizicki dosta jaki. Gotovo da svi napadi idu preko njih.
Slozio bih se da cesto siluju sa tim centarsutevima, a onda posle izbijenih lopti cesto sutiraju iz velikih daljina i to rade mnogo dobro, tako da koncetracija mora biti na maksimumu.

Ван мреже Делија сениор

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 34
  • Activity:
    3.67%
  • Репутација: +48/-11
  • Сумњају неки да бодримо погрешан тим
« Одговор #42 послато: 10 Септембар 2017, 18:45:25 »
Верујем у победу, не зато што је Бате слаб, него што смо ми добри како дуго нисмо били и зато што имамо Милојевића.Надам се и бољој атмосфери него против Краснодара.Нема толиког притиска, мислим да ће људи бити опуштенији, пустити глас.Они јесу чврста екипа, јаки у дуелу.Али наши момци су у овом тренутку чвршћи и јачи.

Ван мреже saxon

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.345
  • Activity:
    12.5%
  • Репутација: +648/-637
Лига Европе, Група Х, 1. коло: Црвена звезда - Бате
« Одговор #43 послато: 10 Септембар 2017, 18:54:20 »
I Sparta i Krasnodar su kvalitetnije ekipe od Batea, tako da je apsolutno sve u nasim rukama. Sparta je osetno individualno kvalitetnija i skuplja ekipa koja se jos trazi u igri i novom sistemu koji pokusava da uspostavi Stramaconi.
Sa druge strane, Krasnodar je svemirski brod za Bate i mnogo, mnogo jaca ekipa u svakom smislu. I igracki i finansijski i timski.

Pa da ponovim, nije ovo nikakva euforija niti potcenjivanje protivnika. Bate je dobar, ali isto tako Bate je tim kojem su pojacanja bivsi igraci Vojvodine i Novog Pazara. Niko ne trazi prolaz grupe niti stavlja pritisak na nase momke. Ovo je jednostavno cinjenica. Jaci smo, favoriti smo i pobedicemo ih.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже Milutin Deutsh

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 239
  • Activity:
    9%
  • Репутација: +343/-315
« Одговор #44 послато: 10 Септембар 2017, 19:23:48 »
Već sam pisao na temi "Zvezda u Ligi Evrope" o BATE Borisovu i njihovim ključnim igračima, većina toga je i ovde napisano.
Šerbicki-Poljakov-Milunović, Jablonski, Rios---Dragun,Volodjko--Ivanić, Stasević, Gordejčuk---Rodionov

Ukoliko je Buljut povređen onda bi na njegovo mesto trebao stati veznjak Jablonski koji dobija šansu na štoperu daleko češće od Gajdičuka koji je zajedno sa Jablonskim igrao u prethodnoj utakmici protiv Slavije na štoperskim pozicijama. Verovatno je odmorio Milunovića.

Šansu protiv Slavije je dobio i Gvilija, gruzijski reprezentativac koji je kao i cela reprezentacija odigrao par dobrih utakmica u poslednje vreme, međutim to je to, on, Sinjević i eventualno onaj finac Tuminen što se tiče rezervi.
Ponavljam imamo dobre šanse gledajući njihove evropske utakmice ove sezone (doduše sa bez uvrede fudbalskim i ljudskim siledžijom Rodionovim samo protiv Oleksandrije), ne bi trebali da ih se plašimo, svakako se mora poštovati to što su nešto duže na okupu i što su poslednjih godina skoro pa redovni učesnici grupne faze LŠ/LE. U odbrani itekako probojni.
Izdvoijo bih Rodionov, Stasevič, Ivanić. Naravno tu je i reklo bi se nevidljiv, a najučinkovitiji Gordejčuk, sa njihovom verzijom Krstičića u vidu Volodjka.
Rekao bih u boljoj formi i duže na okupu od Sparte, daleko manjeg kvaliteta od Krasnodara.
« Последња измена: 10 Септембар 2017, 19:30:45 Milutin Deutsh »

Ван мреже Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.473
  • Activity:
    7.33%
  • Репутација: +2535/-756
  • Premijer,predsednik kluba+ministar Tv = mirkonelo
« Одговор #45 послато: 10 Септембар 2017, 21:45:32 »
Bubnjeva zvuk, odjekuje...

Ван мреже Сале

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.635
  • Activity:
    6.33%
  • Репутација: +911/-1007
  • ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
« Одговор #46 послато: 10 Септембар 2017, 22:04:54 »
Коначно, Звезда у Европи, групна фаза, лудило, ложење. Колико нам је само фалило све ово, хвала Милоју, управи и играчима до неба за овај осећај и велики помак унапред.

Најбитније је то да смо се коначно вратили на Евро сцену. Да ћемо се пошибати са једним Арсеналом, што ће једна таква клубчина доћи на Маракану и што ће се Европом поново прочути за до недавно успаваног гиганта.

Што се мене тиче, момци су премашили сва очекивања и желим од њих само једно: да се боре као лавови. Да покажу и нама и себи и свима да имају муда и да нису залутали у ЛЕ!

Ван мреже МилошТЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 2.197
  • Activity:
    28.33%
  • Репутација: +994/-401
  • Волим ЦЗБГ!
« Одговор #47 послато: 10 Септембар 2017, 22:06:50 »
И како да се не ложиш да добијамо ово, како?  :mrgreen:

Ван мреже Сале

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.635
  • Activity:
    6.33%
  • Репутација: +911/-1007
  • ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
« Одговор #48 послато: 10 Септембар 2017, 22:14:13 »
Немош бити цигањ а да се не ложиш  :srbinosm: али треба бити умерен, само да момци изгарају доле па како буде

Главно ложење чувамо за Арсенал и јебање Венгера  :mrgreen:

Ван мреже YoungRedStarFan

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 15
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +13/-4
  • ветар у леђа да ти даје, када ветра нестане!
« Одговор #49 послато: 10 Септембар 2017, 22:30:09 »
Зна ли се колико је продато до сада?

Ван мреже 20 kinte

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 193
  • Activity:
    8%
  • Репутација: +94/-57
« Одговор #50 послато: 11 Септембар 2017, 01:29:22 »
Коначно, Звезда у Европи, групна фаза, лудило, ложење. Колико нам је само фалило све ово, хвала Милоју, управи и играчима до неба за овај осећај и велики помак унапред.

Најбитније је то да смо се коначно вратили на Евро сцену. Да ћемо се пошибати са једним Арсеналом,
што ће једна таква клубчина доћи на Маракану
и што ће се Европом поново прочути за до недавно успаваног гиганта.

Што се мене тиче, момци су премашили сва очекивања и желим од њих само једно: да се боре као лавови. Да покажу и нама и себи и свима да имају муда и да нису залутали у ЛЕ!
Već su bili na Marakani, onomad kada su igrali Lš protiv pacova, na komšijsko zgražavanje, došli u naš muzej da vide ušatog. Mislim, bili su i pre, u Londonu muk revanš, ali referenca na prošlu posetu.
Bijemo Bate, realno smo jači od njih, igračku bolji i napaljeniji. Na njihovoj strani je iskustvo učešća u Evropi, ali sa tim sistemom u Belorusiji gde pokupuju sve od direktne konkurencije i iz godine u godinu dominiraju, pa pametno odrade kvalifilacije uz mnogo prilika, mislim da je to njihovo stalno učešće, bez namere da ih omalovažavam, predimenzionirano, jer nemaju zdravog konkurenta u domaćoj ligi (ove sezone nije tako, izgleda). Ali stvarno, ako su njima pojačanja Ivanić i Pazarac, dajte ljudi da se ne zezamo. Jedino što može da bude problem je ta ruska škola davljenja i čvrstog fudbala, što se da rešiti, upravo smo rešili Spartu i Krasnodar, valjda nije pitanje da možemo i ove. Uz oprez, ali nemojmo podcenjivati sami sebe ako nas već drugi nazivaju favoritima. AJMO ZVEZDO :stari grb:
« Последња измена: 11 Септембар 2017, 01:33:22 20 kinte »

Ван мреже KyBap

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 150
  • Activity:
    4.67%
  • Репутација: +32/-88
« Одговор #51 послато: 11 Септембар 2017, 06:14:06 »
Зна ли се колико је продато до сада?
S obzirom da je prodato vise od 90% ulaznica u paketu,Marakana ce biti ispunjena na sve tri utakmice,kao sto se i ocekivalo.

Ван мреже acer

• Веран као пас
  • Поруке: 976
  • Activity:
    10.83%
  • Репутација: +707/-448
« Одговор #52 послато: 11 Септембар 2017, 06:32:37 »
Nisu sve karte u ponudi na iticket-u, tako da nije merodavan.

Ван мреже KyBap

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 150
  • Activity:
    4.67%
  • Репутација: +32/-88
« Одговор #53 послато: 11 Септембар 2017, 09:05:32 »
To si u pravu. Ali su ulaznice na iTicket-u skoro rasprodate a bila je i velika guzva na blagajnama i skoro svi su uzimali paket ulaznica. Siguran sam da ce,ono sto je ostalo,otici vec do sutra.

I pred mec sa Krasnodarom je na iTicekt-u sve bilo raspodato ali nije bilo nekih prevelikih guzvi na blagajnama tako da sam siguran da ce na sve tri utakmice stadion biti maksimalno ispunjen (pitanje je koliko ce to biti zbog uefinih zahteva za bezbednost i eventualne tampon zone za gostujuce navijace,pre svega iz Londona).

Ван мреже albatros

• Веран као пас
  • Поруке: 702
  • Activity:
    3.33%
  • Репутација: +334/-146
« Одговор #54 послато: 11 Септембар 2017, 10:08:23 »
Baš sada sa kolegom na poslu komentarišem kako prosto ne mogu da vjerujem da mi igramo grupe u Evropi.
Jbt život koliko mi je ovo nedostajalo. Pa ja sam pola djetinjstva i mladosti svoje proveo maštajući o Zvezdi u Evropi i tema evrokalkulacije mi je omiljena bila i prije ere interneta i foruma.

Dakle, i ako izgubimo svih 6 utakmica u LE ja sam prezadovoljan ovom godinom u evrokupovima. Na početku sezone sam nam na anketi prognozirao maksimum 3. kolo i dobro sam se zajebo, na opštu radost.

Ali, kao što već neko reče, nisi cigan ako se ne ložiš.
Te tako i ja. Mišljenja sam da nam je ovaj raspored idealan, iako vidim da ima i onih koji ne misle tako.
Ako sada u prvoj utakmici uzmemo tri boda mi ćemo, garantujem životom, biti u igri za prolaz dalje sve do poslednjeg kola. I volio bih da nas ta nada, euforija i ajde recimo loženje i drži do poslednjeg kola.
Poznajući našu vrstu, plašim da ćemo u slučaju ne daj Bože poraza, izduvati kao balon.

E sad koliko je realno da ih dobijemo. Mislim da to možemo a evo i zašto.
Ako ćemo suditi po svemu onome što smo vidjeli protiv Sparte i Krasnodara, to nam daje za pravo da možemo očekivati pobjedu u prvom kolu.
Bate jeste ekipa sa ogromnim evroiskustvom i neće biti lako. Ne treba da nas zavara njihova tabela. Tamo su se oni na neki način i zasitili i afirmisali. Evropa je za njih nešto drugo. Svako želi da se dokaže.
Ali, isto tako, činjenica je da Bate nije baš isti onaj tim od prije par sezona i da su u možda nekoj blagoj silaznoj putanji. Realno, Sparta i Krasnodar su isto ekipe koje su poslednjih par sezona odlično igrali u LE ali eto uz mnogo truda mi smo uspjeli da ih eliminišemo. Siguran sam da će igrači biti visoko motivisani i siguran sam da će Milojević poštimati taktiku i uraditi sve što je neophodno.
Ono što mene i dalje plaši i što je evidnetno, to je naše neiskustvo, odnosno primanje glupih golova.
I penal protiv Irtiša i Krasnodara i korner u Rusiji i žuti kartoni....sve je to neiskustvo, sve je to posledica naše lige i sudijskog gledanja kroz prste. E tu moramo biti na visini zadatka.

Još jednom ponavljam, biću zadovoljan i sa skorom 0 0 6 ali isto tako mislim da mi od tog skora možemo i moramo bolje. Ako ćemo realno, tim smo zadržali na okupu. Produženi ugovori. Atmosfera dobra. Doveli smo šta smo mogli, popunili sve pozicije. Milojević mora biti zadovljan onim što mu je uprava priredila. Umjesto Jovičića odmah je dobio Krstičića. Rodić se vraća na teren. Rikardinjo se podigao. Mnogo razloga za optimizam. Mi smijemo izgubiti utakmicu ali ne smijemo ne učiniti sve da dobijemo. Ne smijemo se brukati. I kao što neko reče, odavno nismo igrali a da ne mislimo o revašu. Dakle u redu je ako kući primiš 2 gola ako ćeš postići 3.
Dalje, naši igrači će isto tako imati motiv do neba. Evroizlog je čudo. I svima njima je bitno kako će se pokazati. Jer nije isto vrednovan dribling u Surdulici i dribling u Londonu.

Što se tiče posjete, ulaznica, navijača...
Pa bez obzira kako će se izgledati tabela naše grupe, na svim utakmicama očekujem 50 000 ljudi i sve ispod bi bilo sramotno. A od prisutnih očekujem da malo opuste grlo i pomognu ekipi. I nije bitno na kojoj si tribini, ako si raspoložen, ako si pravi zvezdaš, uvijek možeš pomoći. Sigurno je da na sever neće moći svi oni koji žele. Ali ne vidim razlog da se na jugu ne formira neki kop pa da krene navijanje.
Ono o čemu moramo voditi računa jesu baklje, poruke kojekakve koje nas mogu ugroziti. Nema potrebe da UEFI mafiji punimo džep. Bolje je za te pare da se sredi neki pomoćni teren i slično.

Sve u svemu, pripreme su počele. Vidimo se tamo i nadam se pobjedi!

Ван мреже Zvezdaš BL

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 204
  • Activity:
    6.5%
  • Репутација: +77/-53
  • Još jedna pobeda i titula
« Одговор #55 послато: 11 Септембар 2017, 11:45:59 »
Da igrači budu "gladni vukovi", navijači će sigurno da urade svoje kao i do sad, malo sreće i eto 3 boda i slavlja!
 :icon_svi: :icon_svi: :icon_svi:

Ван мреже prop joe

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 233
  • Activity:
    3.17%
  • Репутација: +98/-57
« Одговор #56 послато: 11 Септембар 2017, 11:46:48 »
Ne mislim da je nužno loše da igrači imaju pritisak pobjede. Naravno da, gledano poredeći sa prethodnim sezonama već sad smo napravili odličan rezultat, ali kad smo vec tu treba da vjerujemo u prolaz. Necu svakako reći da moramo da dobijemo ovo, ali bi bilo veoma bitno da u tome uspijemo. Vjerujem i da imamo kvalitet, Miloje je dokazao da ne propušta stvari slučaju, vjerujem da će dobro da iskautira bate i da ćemo na terenu da izgledamo kako treba. Vjerujem i da neće biti problema sa motivom. Ne očekujem ubjedljivu pobjedu, mislim da će biti teška utakmica, ali možemo do tri boda.

Ван мреже Malta

• Модератор
  • Поруке: 252
  • Activity:
    2.5%
  • Репутација: +534/-58
« Одговор #57 послато: 11 Септембар 2017, 11:49:35 »
Biće analiza Bate Borisova na našem sajtu.

Moram reći da su oni do sada možda i najnaprednija ekipa sa taktičke strane sa kojom ćemo igrati ove sezone. Nemaju individualni kvalitet poput Krasnodara, ali su jedan vrlo dobar i uigran tim. Vidjećemo kako će se prije svega Milojević snaći, jer je do sada sve rivale prešišao taktički, mada sada ima potpuno drugačijeg protivnika. Ima moju potpunu podršku i ne sumnjam da će maksimalno dobro spremiti utakmicu. Daleko bilo da smo bez šanse, vjerujem u pobjedu, samo svi moraju biti svjesni da igramo sa veoma kompaktnom ekipom i da se u odbrani ne smiju praviti propusti a u napadu se moraju šanse koristiti jer je pitanje koliko će ih biti.

Mislim da će se čitava utakmica svesti na jedan momenat koji će neko iskoristiti, ili neće. Ne očekujem puno šansi, vjerujem da će se igrati bez puno zaletanja. Bitno je da nam svi igrači budu skoncentrisani kroz čitavu utakmicu. Ne smijemo belorusima prepustiti posjed lopte olako, jer će u tom slučaju vrlo lako ulaziti u šanse jer igraju veoma brzo i direktno u poslednjoj trećini. Ako uspijemo ostvariti neki balans u posjedu lopte, ubjeđen sam da ćemo stvoriti bar jednu stopostotnu šansu jer im je odbrana možda i najslabija tačka u ekipi. Osim toga, imaju veoma lošu negativnu tranziciju, veliki broj igrača se veoma sporo vraća u odbranu i zato će biti veoma bitno da igramo brzo i direktno čim osvojimo loptu. Očekujem saradnju i gol iz akcije Kanga-Boaći.

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
« Последња измена: 11 Септембар 2017, 11:52:59 Malta »

Ван мреже Zvezdaš BL

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 204
  • Activity:
    6.5%
  • Репутација: +77/-53
  • Još jedna pobeda i titula
« Одговор #58 послато: 11 Септембар 2017, 12:19:52 »
Biće analiza Bate Borisova na našem sajtu.

Moram reći da su oni do sada možda i najnaprednija ekipa sa taktičke strane sa kojom ćemo igrati ove sezone. Nemaju individualni kvalitet poput Krasnodara, ali su jedan vrlo dobar i uigran tim. Vidjećemo kako će se prije svega Milojević snaći, jer je do sada sve rivale prešišao taktički, mada sada ima potpuno drugačijeg protivnika. Ima moju potpunu podršku i ne sumnjam da će maksimalno dobro spremiti utakmicu. Daleko bilo da smo bez šanse, vjerujem u pobjedu, samo svi moraju biti svjesni da igramo sa veoma kompaktnom ekipom i da se u odbrani ne smiju praviti propusti a u napadu se moraju šanse koristiti jer je pitanjje koliko će ih biti.

Mislim da će se čitava utakmica svesti na jedan momenat koji će neko iskoristiti, ili neće. Ne očekujem puno šansi, vjerujem da će se igrati bez puno zaletanja. Bitno je da nam svi igrači budu skoncentrisani kroz čitavu utakmicu. Ne smijemo belorusima prepustiti posjed lopte olako, jer će u tom slučaju vrlo lako ulaziti u šanse jer igraju veoma brzo i direktno u poslednjoj trećini. Ako uspijemo ostvariti neki balans u posjedu lopte, ubjeđen sam da ćemo stvoriti bar jednu stopostotnu šansu jer im je odbrana možda i najslabija tačka u ekipi. Osim toga, imaju veoma lošu negativnu tranziciju, veliki broj igrača se veoma sporo vraća u odbranu i zato će biti veoma bitno da igramo brzo i direktno čim osvojimo loptu. Očekujem saradnju i gol iz akcije Kanga-Boaći.

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk

Potpuno se slažem sa tobom da je Milojević taktički do sad uradio sve kako treba.

Ван мреже 20 kinte

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 193
  • Activity:
    8%
  • Репутација: +94/-57
« Одговор #59 послато: 11 Септембар 2017, 13:48:12 »
Izvinjavam se za off - ne mogu da nađem post brata iz Slovenije koji je kupio pakete karata za istom za LE sa kolegom, a ne može da ide - molim ga da mi se javi porukom, uzimam!

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum