Анкета

Најбољи против Мачве био је

Борјан
2 (0.6%)
Стојковић
1 (0.3%)
Савић
5 (1.6%)
Ле Талек
0 (0%)
Родић
0 (0%)
Доналд
3 (0.9%)
Крстичић
18 (5.7%)
Лука Илић
39 (12.3%)
Боаћи
9 (2.8%)
Пешић
24 (7.6%)
Радоњић
214 (67.5%)
Аџић
0 (0%)
Анђелковић
1 (0.3%)
Гобељић
1 (0.3%)

Укупно гласова: 317

Аутор Тема: Супер Лига Србије, 13. коло: Црвена звезда - Мачва 4:0  (Прочитано 16900 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Лазар26

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.437
  • Activity:
    8.83%
  • Репутација: +2678/-1603
  • Нема изговора-СВИ НА СТАДИОН!
Одг: Супер Лига Србије, 13. коло: Црвена звезда - Мачва
« Одговор #100 послато: 13 Октобар 2017, 06:47:04 »
Ma te price o losoj ligi itd nema veze sa vezom...Rendzers u 4 ligi imao pun stadion,Njukastl u 2 ligi pun stadion kucam bas da vidim koliko stanovnika ima oko 300 000 a punili svaku tekmu po 50000 ljudi,pola cvajte (nemacka druga liga ima pune stadione) neki ce reci jbg veci je standard a cena nase karte je u rasponu od 2-4e(da ne pricamo da svako skoro moze na mufte da udje ako bas nema tih 2e) 2 tekme mesecno se igraju znaci sa 5e mesecno mozes da pogledas svoj klub nek je prosecna plata 250e(realan prosek ne Vucicev) to je 2,5% te realne plate...Sa ovim izlozenim dodje se do zakljucka samo da gore pomenuti timovi i lige imaju kulturu dolaska na stadion...A nama je glavni problem sto nemamo tu kulturu
E upravo tako. I jos na sve to treba dodati da za Zvezdu navija veliki deo bivse Jugoslavije. U drugim zemljama koje imaju dobru posetu a klubove koji danas nisu kao sto su nekad bili, uglavnom ima po 3-4-5 i vise klubova, i retkost je (evo sad se ne mogu setiti nijednog primera a da nismo mi i komsije) da vise ljudi na stadionu cine navijaci koji uopste nisu iz grada odakle je klub. Ne znam kako je to bilo pre 20 godina npr. ali mozda bas u tome lezi problem. Beograd spava. A ljude van Beograda dve utakmice na Marakani ne kostaju 5 evra mesecno vec visestruko vise od toga. A plata kao sto kazes 250 evra.
Off Topic
Mene je npr. pre par godina utakmica kostala bar 2500-3000. Morao sam sam da dolazim do Bg-a, niko od drugara nije fanatik kao ja, uzimao povratnu autobusku kartu, nisam imao bus posle utakmice morao da trazim gde i kod koga da spavam u Bg sto mi cini dodatni trosak itd itd...
I na sve to dodas da smo mi Srbi i da je uvek lakse napisati komentar na internetu kako ovaj ili ovi ne valjaju, kako su svi lopovi, kako nece da gleda menadzerske kombinacije na ocajnom terenu, a isti taj ce sutra dupe da da za kartu protiv Arsenala.
ZNaci, Beograd mora da se probudi. Ima tu i krivice kluba jer se nekako otudjio od svojih navijaca (primer kad su gostovali na Fonu, ja sam doziveo transfer blama sta su oni odgovarali na pitanja oko posete bukvalno me bilo sramota da su ti ljudi predstavnici necega cemu sam ja maltene posvetio zivot) ali ima i do navijaca.

Ван мреже DubRe

• Веран као пас
  • Поруке: 806
  • Activity:
    3%
  • Репутација: +292/-227
  • СЕВЕР У ТРАНСУ ЛУДУЈЕ
« Одговор #101 послато: 13 Октобар 2017, 08:15:33 »
Prije par godina, sam se zatekao na Kongresu kardiologa u Minhenu.... Kupim kartu, od 80 eura i odem da pogledam utakmicu Bajern-Herta (u tom trenutku najlošija ekipa Bundes lige), a Alianc arena puna ko oko... Klinci, sa roditeljima i staro i mlado u bojama Bavaraca... Nedelja i kultura odlaska na stadion nakon nedeljnog ručka....
Neko reče, da živiš u Bg možda ne bi bio redovan na stadionu, a ja sam siguran da bih... Zašto ne povesti klince, sjesti na Istok, ako nemaš para za Zapad uzeti sjemenke i gledati utakmicu, dok klinci gledaju ka Kopu i jedva čekaju da porastu i jednog dana postanu dio Severa, tako se voli klub i gradi kultura odlaska na stadion... Zaista ne vidim zašto je to toliko teško...

« Последња измена: 13 Октобар 2017, 09:41:09 DubRe »

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.982
  • Activity:
    65.83%
  • Репутација: +518/-216
« Одговор #102 послато: 13 Октобар 2017, 11:31:55 »
! No longer available

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 2.585
  • Activity:
    19.33%
  • Репутација: +2486/-2219
« Одговор #103 послато: 13 Октобар 2017, 12:15:29 »
A jel ti brani neko da živiš u Beogradu i da si na svakoj utakmici?

Iako je prošla tema o poseti zaključana ništa ne smeta da se svaka tema pretvori u temu o poseti i nastavi sa pljuvanjem.
A ne, pricacemo o taktikama i postavama, ko je kakav bio na terenu, jedino ostaje onaj prazan hod kad odu ljudi do frizidera da naprave sendvic, tu im promakne malo utakmice pa se ne poklapaju analize skroz svima.
Pre samo dve godine smo bili svi tu, sutra da vidimo sta je ostalo od ove price!

Svi na stadion!

Ван мреже Navas

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 89
  • Activity:
    17%
  • Репутација: +26/-86
« Одговор #104 послато: 13 Октобар 2017, 12:22:41 »
Čemu taj ton bratac
Pa da se shvati da niko nema pravo da nekog kritikuje što ne ide na stadion ili kako navija ili gde živi.

Tema je utakmica  sa Mačvom i kreće standardno pljuvanje po ljudima iz Beograda što ih nema i upoređivanje sa Engleskom, Nemačkom (ti)...

Mislim, kakve veze odlazak na utakmicu sa Mačvom ima sa Bajern Minhenom?

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Activity:
    19.33%
« Одговор #105 послато: 13 Октобар 2017, 12:37:48 »

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 516
  • Activity:
    5.67%
  • Репутација: +254/-244
« Одговор #106 послато: 13 Октобар 2017, 12:41:36 »
Pa da se shvati da niko nema pravo da nekog kritikuje što ne ide na stadion ili kako navija ili gde živi.

Tema je utakmica  sa Mačvom i kreće standardno pljuvanje po ljudima iz Beograda što ih nema i upoređivanje sa Engleskom, Nemačkom (ti)...

Што се тиче Звезданог, он само упоређује стање исте трибине сад и пре пар година. Не са осталим трибинама.

Ван мреже DubRe

• Веран као пас
  • Поруке: 806
  • Activity:
    3%
  • Репутација: +292/-227
  • СЕВЕР У ТРАНСУ ЛУДУЈЕ
« Одговор #107 послато: 13 Октобар 2017, 13:56:11 »

Ima sa gradnjom kulture odlaska na utakmice kao dio nedeljnog rituala... Toliko o tome bratac

Ван мреже Navas

• Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    17%
« Одговор #108 послато: 13 Октобар 2017, 14:03:50 »
Ispričao si svoje iskustvo kada si otišao na utakmicu Bajern Minhena da bi se na to nadovezao pitanjem da ti nije jasno zašto to ne bi moglo biti stanje u Beogradu.

Jel imaš možda odgovor zašto je to tako? Osim da si ti tu bio bi svaki vikend na stadionu.

Ван мреже Nislija86

• Веран као пас
  • Поруке: 957
  • Activity:
    3.17%
  • Репутација: +650/-704
« Одговор #109 послато: 13 Октобар 2017, 14:08:39 »
Свако ко је на утакмице почео да иде због Звезде првенствено,њему препреку за долазак неће правити ни лоша игра ни политичка ситуација ни север нит запад ни нико..ићи ћеш због Звезде јер је то оно што те веже,све друго нема ту моћ да веже и задржи навијача на стаадиону дужи временски период.Ако си ти ишао 3 4 година па зајебо,значи једноставно те Звезда не занима у довољној мери,ишао си због ко зна ког разлога(има их доста) и сад кад више нема тих разлога нема ни шта да те веже и задржи.Тако да су ове глинине и сличне приче за малу децу,пази побего из школе још смо пукли и падала киша и тад је преломио да неће више..па коју су бре то приче шта је то,које су то глупости и небулозе..срамота је да тако нешто стоји уопште овде.Па боље да не пишу овде сад стотине и стотине људи одакле су све бежали кисли кад смо све губили итд итд итд па иду и даље..ако си навијач Звезде и ако је волиш,нема оправдања у неким споредним факторима за недолазак,постојите само ти и Звезда,ако не дођеш издајеш директно своју Звезду не тражите оправдања у северу столицама мафији итд за свој недолазак,знам да вам је тако лакше у глави,сами сте код себе своју савест опрали..али у суштини само лажете сами себе,не идете зато што вас не занима довољно и то је једна једина истина,а ако вас већ не занима онда немојте ни да солите памет онима које занима.

Ван мреже Navas

• Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    17%
« Одговор #110 послато: 13 Октобар 2017, 14:26:17 »
Ti si bio na svakoj utakmici Zvezde od svoje 15 god? I tu ne mislim samo na fudbal. Nisi propustio odbojku, košarku, hokej, vaterpolo?
Nemoj da soliš pamet nama koji jesmo i koji smo pravi zvezdaši a ne ko neki pozeri koji samo fudbal prate.

Što se Mačve tiče, mora se krenuti jako jer je Ivica tamo direktor i biće maksimalno naloženi. Moramo ih slomiti u IPP. Krenuti sa najjačim sastavom jer ima dovoljno vremena za oporavak. Jedino Boaćija poštedeti u zavisnosti kada je stigao.

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Activity:
    65.83%
« Одговор #111 послато: 13 Октобар 2017, 14:41:07 »
! No longer available

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Activity:
    65.83%
« Одговор #112 послато: 13 Октобар 2017, 14:53:26 »
! No longer available

Ван мреже Robbie Fowler

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.194
  • Activity:
    46.33%
  • Репутација: +1863/-577
« Одговор #113 послато: 13 Октобар 2017, 15:40:49 »
Moja poslovicna paranoja me tera da napisem kako bi trebalo da se cuvamo mesarenja.

Ван мреже TonyEast

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 60
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +56/-40
  • Док срце куца у нама, Ти Звездо ниси сама !!!
« Одговор #114 послато: 13 Октобар 2017, 16:01:18 »
господине glinacz: дубоко ме је потресао ваш пост од јуче и дајем себи за право да вам се у име средње генерације звездаша захвалим што сте потрошили 5-6 година свог живота да будете део нас. Неизмерно ми је жао што сте се смрзавали против Радничког из Ниша, кисли радним данима на куп утакмицама, малтретирали по возовима на ЧЕТИРИ гостовања у НС... што вас је дувао ветар на оном стадиону у Смедереву који је на брду па дува са свих страна... а највише ми је жао што вас је толико погодио пораз у купу од, ако се не варам, офк београда са 3:1 па сте морали да одустанете од навијачке приче. Надам се да тај пораз није оставио трајније психичке последице на вас. Предлажем цењеним члановима РСБ-а да због вашег великог пожртвовања и присуства током трајања мобилизације покренемо иницијативу код ФКЦЗ да вам се додели бар симболична пензија у знак захвалности за оданост клубу. Ево ја се одричем свог стажа од 34-35 година на Маракани у вашу корист што ће  уз ваших 5-6 бити довољно за скромну навијачку пензију. Још једном вам се захваљујем у име свих звездаша и надам се да сте успели да оправдате часове са којих сте побегли на куп утакмицу која вам је нанела трауме за цео живот. Поздрав!

На мрежи Бели Вук

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.225
  • Activity:
    14.83%
  • Репутација: +257/-126

Ван мреже Шмигол

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 133
  • Activity:
    10.67%
  • Репутација: +122/-101
« Одговор #116 послато: 13 Октобар 2017, 16:11:55 »
господине glinacz: дубоко ме је потресао ваш пост од јуче и дајем себи за право да вам се у име средње генерације звездаша захвалим што сте потрошили 5-6 година свог живота да будете део нас. Неизмерно ми је жао што сте се смрзавали против Радничког из Ниша, кисли радним данима на куп утакмицама, малтретирали по возовима на ЧЕТИРИ гостовања у НС... што вас је дувао ветар на оном стадиону у Смедереву који је на брду па дува са свих страна... а највише ми је жао што вас је толико погодио пораз у купу од, ако се не варам, офк београда са 3:1 па сте морали да одустанете од навијачке приче. Надам се да тај пораз није оставио трајније психичке последице на вас. Предлажем цењеним члановима РСБ-а да због вашег великог пожртвовања и присуства током трајања мобилизације покренемо иницијативу код ФКЦЗ да вам се додели бар симболична пензија у знак захвалности за оданост клубу. Ево ја се одричем свог стажа од 34-35 година на Маракани у вашу корист што ће  уз ваших 5-6 бити довољно за скромну навијачку пензију. Још једном вам се захваљујем у име свих звездаша и надам се да сте успели да оправдате часове са којих сте побегли на куп утакмицу која вам је нанела трауме за цео живот. Поздрав!

Потписујем ову иницијативу, молим да се отвори посебна тема не би ли дотичном господину одали поштовање за све што је дао Звезди у горепоменутом периоду. Нека фондација ако може да се направи како би му надокнадили макар део новчаних средстава утрошених за четри гостовања у НС, Смедереву и осталим српским ливадама. Надам се да ће моја иницијатива заживети и да неће остати само мртво слово на папиру да не кажем монитору.

А ми сви остали који још увек нисмо достигли овај стадијум задовољења за Звездом и утакмицама на стадион против Мачве да их згазимо ко плитак поток! Сви на стадион!

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 19.475
  • Activity:
    30.17%
  • Репутација: +2472/-2188
« Одговор #117 послато: 13 Октобар 2017, 17:26:05 »

Dosao sam pocetkom mobilizacije i ostao do kraja,

Дошао сам 1981. и остаћу до краја.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Activity:
    19.33%
« Одговор #118 послато: 13 Октобар 2017, 21:52:54 »
Nema sta vise da se doda, sutra da vidimo ko smo i sta smo...

Ван мреже bl_regency

• Члан ФК
  • Поруке: 52
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +48/-28
« Одговор #119 послато: 13 Октобар 2017, 22:01:46 »

Lupa mi cuka kako sam ovo procitao kao kad smo ga zabili zemunu u 90 i nekom na mari prije 10,15 god  :biggrin:
Ajde cigani i mirni i ludaci da napunimo stadion sutra

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum