Анкета

Најбољи против Мачве био је

Борјан
2 (0.6%)
Стојковић
1 (0.3%)
Савић
5 (1.6%)
Ле Талек
0 (0%)
Родић
0 (0%)
Доналд
3 (0.9%)
Крстичић
18 (5.7%)
Лука Илић
39 (12.3%)
Боаћи
9 (2.8%)
Пешић
24 (7.6%)
Радоњић
214 (67.5%)
Аџић
0 (0%)
Анђелковић
1 (0.3%)
Гобељић
1 (0.3%)

Укупно гласова: 317

Аутор Тема: Супер Лига Србије, 13. коло: Црвена звезда - Мачва 4:0  (Прочитано 16843 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Ned Stark

• Члан ФК
  • Поруке: 1.760
  • Activity:
    15%
  • Репутација: +1228/-421
  • LJUBAV SI MI JEDINA !
Одг: Супер Лига Србије, 13. коло: Црвена звезда - Мачва
« Одговор #40 послато: 11 Октобар 2017, 23:49:54 »
Kapiram zvezdanog, ali je i glupo da ne treba da se priča o igračima itd....

Džabe najave Arsenala iz Šapca, takva je poseta i to je to, neće to na bolje da se promeni u ligaškim utakmicama.

Ko dolazi-dolazi, neko kad mu obaveze dozvole, a mnogo njih zabole, nema tu šta da se puno priča.

A tema o poseti je izlizana i prežvakana odavno, samo se vrti u krug.

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.167
  • Activity:
    31.67%
  • Репутација: +367/-297
« Одговор #41 послато: 11 Октобар 2017, 23:52:18 »
Uh, ala si mi odgovorio drsko i bezobrazno kao da stadion godinama nisam video :krstise:

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 2.581
  • Activity:
    21.33%
  • Репутација: +2484/-2218
« Одговор #42 послато: 11 Октобар 2017, 23:53:57 »
Džabe najave Arsenala iz Šapca, takva je poseta i to je to, neće to na bolje da se promeni u ligaškim utakmicama.

Ko dolazi-dolazi, neko kad mu obaveze dozvole, a mnogo njih zabole, nema tu šta da se puno priča.

A tema o poseti je izlizana i prežvakana odavno, samo se vrti u krug.
Evo, bez ljutne, tebe bi prvog banovao sa ovakvim stavom jer se tebi JEBE druze za to. Bole te PENIS dal ce Zvezda da bude ZVEZDA ili zvezda. Vidis, imas nas koje ne boli. Zanima me dal si bio danas, koliko cesto ides kada mozes da izustis ovakve gluposti uopste.
Nista nije izlizano, naprotiv, tek pocinje. Nece ovo ovako moci sigurno da prodje. Pa ako teras inat, teraj ga sebi i na svoju stetu. Sigurno ima ljudu koji porepoznaju trenutak i ne kompleksiraju se, ne prave se pametni ovde da traze opravdanja za nesto za sta ih nema. KOGA BOLE ***** STA CE DA BUDE SA ADZICEM SLEDECU UTAKMICU? DA NECES DA ISKLJUCIS TV AKO GA NE BUDE UVEO U IGRU OPET?

Ван мреже zlidzon

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.664
  • Activity:
    10%
  • Репутација: +1853/-714
  • трибинаш
« Одговор #43 послато: 11 Октобар 2017, 23:56:30 »
Evo, bez ljutne, tebe bi prvog banovao sa ovakvim stavom jer se tebi JEBE druze za to. Bole te PENIS dal ce Zvezda da bude ZVEZDA ili zvezda. Vidis, imas nas koje ne boli. Zanima me dal si bio danas, koliko cesto ides kada mozes da izustis ovakve gluposti uopste.

Нешто си ти лоше разумео, дечко редовно долази на утакмице...

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Activity:
    21.33%
« Одговор #44 послато: 11 Октобар 2017, 23:59:29 »
To je tek ludilo. Znaci pre sezonu dve je stajao sa 20000 ljudi, danas stoji sa 2000, i to je njemu normalno???  I to u trenutku kada nam se stadion preporadja igramo Evropu, prvi smo, smanjuje se dug...ja ne znam, mozda sam ja lud, ali stvarno nije realno da neko opravdava ovu sramotu od posete. Pocele komsije da se sprdaju sa nama, uskoro ce i manji klubovi. A mi? Pricamo dal ce Adzic da udje ili ne? Koga za to boli ***** ako nema ko to da vidi???

На мрежи Ned Stark

• Члан ФК
  • Activity:
    15%
  • LJUBAV SI MI JEDINA !
« Одговор #45 послато: 11 Октобар 2017, 23:59:49 »
Nista nije izlizano, naprotiv, tek pocinje. Nece ovo ovako moci sigurno da prodje. Pa ako teras inat, teraj ga sebi i na svoju stetu. Sigurno ima ljudu koji porepoznaju trenutak i ne kompleksiraju se, ne prave se pametni ovde da traze opravdanja za nesto za sta ih nema. KOGA BOLE ***** STA CE DA BUDE SA ADZICEM SLEDECU UTAKMICU? DA NECES DA ISKLJUCIS TV AKO GA NE BUDE UVEO U IGRU OPET?
Ajde prijatelju smanji ton malo, i pokušaj nekad da razumeš nešto što ti se kaže... Pričam o sklopu ljudi koje niko od nas ne može da promeni.... Ko je naveo da ja ne dolazim zbog toga, i opet ti kažem da olabaviš malo... Idi bre u ku...

Ван мреже RoterStern

• Члан КК
  • Поруке: 48
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +40/-22
« Одговор #46 послато: 12 Октобар 2017, 00:01:55 »
Pa 99% ovog foruma razume zvezdanog i svi mi to tako mislimo,ali ne vredi ljudi su se mnogo promenili,bice ljudi malo vise nego obicno i to je to,jednostavno naros se previse razmazio,nadam se da cu se demantovati u subotu uvece.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Activity:
    21.33%
« Одговор #47 послато: 12 Октобар 2017, 00:02:34 »
Ajde prijatelju smanji ton malo, i pokušaj nekad da razumeš nešto što ti se kaže... Ko je naveo da ja ne dolazim zbog toga, i opet ti kažem da olabaviš malo... Idi bre u ku...
Opravdavas, jos gore. I jos se miris sa time. Sad vise nema argumenata, polomljenih i prljavih stolica, zapusenog wc a, Sikimica, Orlandica, Grofa...***** materina. Sad je jednostavno razlog...eto ne ide se i to je to, pomiri se sa time. E pa tesko ce to da ide. Nema da se olabavi, mozes samo ti da olabavis sa tim stavom i ne navodis ljude na to da je to normalna pojava da nas ima 2000! Samo to moze i nista drugo.

Ван мреже Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.503
  • Activity:
    10.17%
  • Репутација: +2551/-766
  • Premijer,predsednik kluba+ministar Tv = mirkonelo
« Одговор #48 послато: 12 Октобар 2017, 00:04:46 »
Što kaže Milojević, samo da je Fri u redu. I treba nam Fri. I Rikardinjo isto, daje nam malo drugačije mogućnosti.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Activity:
    21.33%
« Одговор #49 послато: 12 Октобар 2017, 00:05:16 »
Pa 99% ovog foruma razume zvezdanog i svi mi to tako mislimo,ali ne vredi ljudi su se mnogo promenili,bice ljudi malo vise nego obicno i to je to,jednostavno naros se previse razmazio,nadam se da cu se demantovati u subotu uvece.
Nece to doci samo od sebe, pogotovu ako vec u startu imas ovde ljude koji vec opravdavaju u napred slabu posetu u subotu. Ne ide to tako! Potrudi se, napisi jedan jebeni tekst zasto treba doci, daj malo energije u sve ovo, a ne svi ko pickice neke....razmazeni smo, pomiri se sa time...

На мрежи Ned Stark

• Члан ФК
  • Activity:
    15%
  • LJUBAV SI MI JEDINA !
« Одговор #50 послато: 12 Октобар 2017, 00:05:30 »
Opravdavas, jos gore. I jos se miris sa time. Sad vise nema argumenata, polomljenih i prljavih stolica, zapusenog wc a, Sikimica, Orlandica, Grofa...***** materina. Sad je jednostavno razlog...eto ne ide se i to je to, pomiri se sa time. E pa tesko ce to da ide. Nema da se olabavi, mozes samo ti da olabavis sa tim stavom i ne navodis ljude na to da je to normalna pojava da nas ima 2000! Samo to moze i nista drugo.
Pa moj stav nije takav, moj je skroz drugačiji, niko se ne miri sa tim svima je teško, ali ne možeš da promeniš razmišljanje onom koga zabole i za Zvezdu, i za posetu i za sve ostalo...

Napisaće se npr letak, on će da dođe na Arsenal i ima da pročita i da kaže ma zabole me...  O tome ti ja pričam.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Activity:
    21.33%
« Одговор #51 послато: 12 Октобар 2017, 00:10:34 »
Pa moj stav nije takav, moj je skroz drugačiji, niko se ne miri sa tim svima je teško, ali ne možeš da promeniš razmišljanje onom koga zabole i za Zvezdu, i za posetu i za sve ostalo...

Napisaće se npr letak, on će da dođe na Arsenal i ima da pročita i da kaže ma zabole me...  O tome ti ja pričam.
Jagodina,Bsk, Smederevo, Borac, Spartak, Rad...da ne nabrajam sad utakmice gde je bilo po 20000/30000/40000 ljudi...kakav Arsenal, tu neces nikoga kultivisati. Gde su ovi sto su otpali? Na njih treba da se utice, a dobar deo njih je satro bio razocaran necim, a sad kada nema ama jedna rec losa da se kaze(valjda nisu verovali da to moze da se desi), sad su u zemlju propali i treba mi da se mirimo sa necim? Sramota svakoga ko sebe smatra Zvezdasem a moze da dodje u subotu, a ne pojavi se. Komotno moze da kaze da navija za neki drugi klub. Ali bez ikakvog ustezanja.

На мрежи Ned Stark

• Члан ФК
  • Activity:
    15%
  • LJUBAV SI MI JEDINA !
« Одговор #52 послато: 12 Октобар 2017, 00:23:42 »
Jagodina,Bsk, Smederevo, Borac, Spartak, Rad...da ne nabrajam sad utakmice gde je bilo po 20000/30000/40000 ljudi...kakav Arsenal, tu neces nikoga kultivisati. Gde su ovi sto su otpali? Na njih treba da se utice, a dobar deo njih je satro bio razocaran necim, a sad kada nema ama jedna rec losa da se kaze(valjda nisu verovali da to moze da se desi), sad su u zemlju propali i treba mi da se mirimo sa necim? Sramota svakoga ko sebe smatra Zvezdasem a moze da dodje u subotu, a ne pojavi se. Komotno moze da kaze da navija za neki drugi klub. Ali bez ikakvog ustezanja.
To ti i pričam, ti će da traže sad neke druge razloge, i tako u krug. Ja ću da pošaljem par njima poruku jel idu na (izaberi protivnika po želji), oni će me odjebati, a kad treba da se ide po paket LE sami će da pozovu da uzmem karte.

Ja nerava za takve likove nemam više, i ne trudim se da ih zovem. Privatno mi se idešavalo gomila lepih stvari i nemam ni vremena više, moje je da dođem na tih par sati i da budem tu. Ko neće - ko ga ....

Ван мреже Косјерац

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.853
  • Activity:
    14.33%
  • Репутација: +663/-709
  • Zvezda sampion!
« Одговор #53 послато: 12 Октобар 2017, 00:37:33 »
Kako bi bilo dobro da prodise malo Beograd i da se aktiviraju ljudi,barem da napunimo severnu tribinu i pruzimo podrsku igracima,da budemo maksimalno uz njih.

Imamo rezultate
Imamo tim
Imamo trenera
Novi izgled stadiona
Igramo Evropu

Zar nije ovo sve sto smo zeleli?

MOBILIZACIJA LJUDI! :icon_svi:

Ван мреже dr.nele

• Члан ФК
  • Поруке: 1.065
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +408/-289
« Одговор #54 послато: 12 Октобар 2017, 00:41:03 »
Evo ja da napisem sta mi se danas zgadilo.Znaci cuo sam da idu iz mog grada bogati momci da gledaju arsenala njih 8 cak.Plus znam jos jednog koji je ok lik ali isto ide radi arsenala.Znaci iz mog malog grada u Bosni ja znam 9 ljudi koji dolaze a Zvezdu su gledali pa ono nikad.Onda pomislim koliko ce takvih biti iz cijelog regiona.Danas sam odmah pisao prijatelju iz BL jebo arsenal idemo protiv Macve.Nisam ja neko ko treba da pametuje i kritikuje za posjetu i ne radim to.Ja samo trudim se da nadjem nacin predlog kako dovesti sto vise ljudi.Zvezdani je malo ostar lik ali je potpuno u pravu.Samo onaj ko se toliko trudi oko te navijacke price moze razumjeti koliko je razocarenje prazan stadion.Evo predlog za subotu da svi dovedete sto vise ljudi i u subotu napisete poslije utakmice koliko ste uspjeli.Iskoristimo tehnologiju viber posalji cijelom imeniku poziv na utakmicu djaba je zahtjeva minutu vremena.Fejs instagram i ostale te zajebancije daj da ih iskoristimo u pozitivne svrhe.Ljudi su se pogubili u raznim glupostima o cemu pricamo o normalnom ponasanju kad vecina slusa turbofolk nosi pederske frizure i odjecu itd.Znaci nece sami razumjeti da trebaju doci jer to nije popularno kao prije par godina.Eh tu dolazimo svi mi da ih vracamo na pravi put samo marketing pa kao mobilizacija kada je pocela.Nije vise dovoljno da vi sami dodjete morate povesti sto vise ljudi ne samo protiv macve nego i na ostale utakmice.Tako je i pocela mobilizacija.Gdje su oni upisi od prije par godina tipa doveo sam komsiju nije bio 20 godina odusevio se itd.Svi smo malo zakazali mislili smo to je to sami ce ljudi nastaviti.Na veliku zalost nece bar ne na domacu ligu i tu mobilizacija nikad ne smije prestati.20 godina smo gubili kulturu odlaska na stadion a ni ranije nije bila na vrhunskom nivou.Znaci treba mnogo godina da se vraca ta navika i mobilizacija mora da traje uvijek.Tada smo i ocajno igrali sada igramo lijepo pa ce ljudi koji dodju nakon dugo vremena biti sigurno zadovoljni.I ono glavno hajmo malo pozitivna atmosfera sta god da bude na Macvi iducu utakmicu jos jace. Zovi, moli, na silu dovlaci, kidnapuj samo ih dovedi na stadion.Jer to su sve nasi ljudi koji su u glavama zbog modernog i brzog nacina zivota izgubili tu vaznost dolaska na stadion.Nasa je misija da ih probudimo i da nas bude sve vise i vise.

Ван мреже czbr99

• Веран као пас
  • Поруке: 970
  • Activity:
    3.17%
  • Репутација: +382/-603
« Одговор #55 послато: 12 Октобар 2017, 03:51:50 »
Beograd ima od prilike 1500000 stanovnika, od toga nije u stanju 10 000 da dodje da odgleda utakmicu koja se igra bukvalno svaku drugu nedelju... stvarno sramota. To je najveci problem, ja kad dodjem i pricam sa ljudima govore mi, to je sve namesteno, zna se unapred rezultat, teorije zavjere, toliko nezadovoljstvo vlada u narodu da je nevjerovatno. Podjem na tribinu, promuknem ko budala svaki put, dodje iza mene neki poludebil kulturno sredjen i pocne da mi madjija na Spartu, Krasnodar "Pogledaj ovog Srnica, sad ce da pogresi znam, evo gresi sto posto i tako 10 minuta" traze ljudi zlo u boga, bas mislim da se tesko moze promjeniti stanje. Glavno mjerilo je i derbi koji u poslednje vrijeme dosta manje posjecen.  Ovdje ne vidim resenje, traje to vec dugo. Ovi stariji sto su isli da gledaju iz regiona utakmice uglavnom dobili familije i potpuno zapostavili, ovi mladji koriste ove nove tehnologije, ne umiju sjesti na pice bez slika i *****a a ne na tekmu da podju..ne vidim izlaz iz ove krize, na Macvu dolazim, na Arsenal necu uspjeti, nisam siguran kako to ide sa kartama uzeli smo komplet za sve 3 preko neta, ako moze da se odvoji i ako drug ne ode, neko ko bude isao na Macvu poklanjam kartu.

Ван мреже NoReason

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 21
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +13/-9
« Одговор #56 послато: 12 Октобар 2017, 04:13:43 »
Necete dovesti ljude na stadionu ako nastavite sa istom politikom tipa “koji ***** dolazis na Arsenal a ne dolazis na domace utakmice” i sl. Sto pre shvatite to bolje,  najbolji nacin da dovedete ljude je da aktivirate inat, msm vi to radite trenutno ali u suprotnom pravcu.

Ван мреже albatros

• Веран као пас
  • Поруке: 715
  • Activity:
    3.17%
  • Репутација: +344/-148
« Одговор #57 послато: 12 Октобар 2017, 08:19:19 »
Evo ja da napisem sta mi se danas zgadilo.Znaci cuo sam da idu iz mog grada bogati momci da gledaju arsenala njih 8 cak.Plus znam jos jednog koji je ok lik ali isto ide radi arsenala.Znaci iz mog malog grada u Bosni ja znam 9 ljudi koji dolaze a Zvezdu su gledali pa ono nikad.Onda pomislim koliko ce takvih biti iz cijelog regiona.Danas sam odmah pisao prijatelju iz BL jebo arsenal idemo protiv Macve.Nisam ja neko ko treba da pametuje i kritikuje za posjetu i ne radim to.Ja samo trudim se da nadjem nacin predlog kako dovesti sto vise ljudi.Zvezdani je malo ostar lik ali je potpuno u pravu.Samo onaj ko se toliko trudi oko te navijacke price moze razumjeti koliko je razocarenje prazan stadion.Evo predlog za subotu da svi dovedete sto vise ljudi i u subotu napisete poslije utakmice koliko ste uspjeli.Iskoristimo tehnologiju viber posalji cijelom imeniku poziv na utakmicu djaba je zahtjeva minutu vremena.Fejs instagram i ostale te zajebancije daj da ih iskoristimo u pozitivne svrhe.Ljudi su se pogubili u raznim glupostima o cemu pricamo o normalnom ponasanju kad vecina slusa turbofolk nosi pederske frizure i odjecu itd.Znaci nece sami razumjeti da trebaju doci jer to nije popularno kao prije par godina.Eh tu dolazimo svi mi da ih vracamo na pravi put samo marketing pa kao mobilizacija kada je pocela.Nije vise dovoljno da vi sami dodjete morate povesti sto vise ljudi ne samo protiv macve nego i na ostale utakmice.Tako je i pocela mobilizacija.Gdje su oni upisi od prije par godina tipa doveo sam komsiju nije bio 20 godina odusevio se itd.Svi smo malo zakazali mislili smo to je to sami ce ljudi nastaviti.Na veliku zalost nece bar ne na domacu ligu i tu mobilizacija nikad ne smije prestati.20 godina smo gubili kulturu odlaska na stadion a ni ranije nije bila na vrhunskom nivou.Znaci treba mnogo godina da se vraca ta navika i mobilizacija mora da traje uvijek.Tada smo i ocajno igrali sada igramo lijepo pa ce ljudi koji dodju nakon dugo vremena biti sigurno zadovoljni.I ono glavno hajmo malo pozitivna atmosfera sta god da bude na Macvi iducu utakmicu jos jace. Zovi, moli, na silu dovlaci, kidnapuj samo ih dovedi na stadion.Jer to su sve nasi ljudi koji su u glavama zbog modernog i brzog nacina zivota izgubili tu vaznost dolaska na stadion.Nasa je misija da ih probudimo i da nas bude sve vise i vise.

Mali grad u Bosni ili u Republici Srpskoj??

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 515
  • Activity:
    7.17%
  • Репутација: +253/-244
« Одговор #58 послато: 12 Октобар 2017, 08:47:39 »
Off Topic
Mali grad u Bosni ili u Republici Srpskoj??
Хтедох и ја да га питам. Др Неле, одакле си и које годиште? Ово ме информативно интересује та појава. Нпр, ја сам рођен у Војводини, сва моја старија фамилија која је овде је са Мањаче и сви кажу Босна. Нико од нас није активно учествовао у рату, али су старији били у резерви. Али опет за мене је Босна српска земља. Нисам рекао бошњачка или тако нешто. Као кад Шумадију или Космет не бисмо називали тако јер је мање српски назив јер нема то у корену назива.

Ван мреже albatros

• Веран као пас
  • Поруке: 715
  • Activity:
    3.17%
  • Репутација: +344/-148
« Одговор #59 послато: 12 Октобар 2017, 10:13:48 »
Off Topic
Хтедох и ја да га питам. Др Неле, одакле си и које годиште? Ово ме информативно интересује та појава. Нпр, ја сам рођен у Војводини, сва моја старија фамилија која је овде је са Мањаче и сви кажу Босна. Нико од нас није активно учествовао у рату, али су старији били у резерви. Али опет за мене је Босна српска земља. Нисам рекао бошњачка или тако нешто. Као кад Шумадију или Космет не бисмо називали тако јер је мање српски назив јер нема то у корену назива.

Odosmo mimo teme... Pa jeste, sva moja rodbina u Srbiji ( 3 autobusa) za nas ovamo kažu Bosna. Ali mogu ti reći, mlađe generacije sa obe strane Drine 90% kažu Republika Srpska. Da se razumijemo, nije to ni uvredljivo niti pogrešno. Ali krvarili smo za to i treba to isticati u svakoj prilici.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum