Анкета

Најбољи против Мачве био је

Борјан
2 (0.6%)
Стојковић
1 (0.3%)
Савић
5 (1.6%)
Ле Талек
0 (0%)
Родић
0 (0%)
Доналд
3 (0.9%)
Крстичић
18 (5.7%)
Лука Илић
39 (12.3%)
Боаћи
9 (2.8%)
Пешић
24 (7.6%)
Радоњић
213 (67.4%)
Аџић
0 (0%)
Анђелковић
1 (0.3%)
Гобељић
1 (0.3%)

Укупно гласова: 316

Аутор Тема: Супер Лига Србије, 13. коло: Црвена звезда - Мачва 4:0  (Прочитано 16779 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Zvezdaš BL

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 247
  • Activity:
    8.67%
  • Репутација: +98/-66
  • Još jedna pobeda i titula
Одг: Супер Лига Србије, 13. коло: Црвена звезда - Мачва
« Одговор #60 послато: 12 Октобар 2017, 10:25:34 »
- Данас крсна слава
- Сутра старт КК у ЕЛ
- У суботу рођендан детету, игра ФК.
Па се видимо идући четвртак и петак у БГ, надам се бар једној победи над европским богаташима!!!
Поздрав из БЛ из Реп. Српске  :icon_svi:

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 2.581
  • Activity:
    21.33%
  • Репутација: +2484/-2218
« Одговор #61 послато: 12 Октобар 2017, 11:05:41 »
http://mondo.rs/Comment/StandardComment/1033352/Sport/Fudbal/FOTO-Zvezdasi-mobilizacija.html/
Ovo vam je primer kako botovi rade 00/24. Mnoooogo bi se skenjali da se pojavi 20000 ljudi u subotu!
« Последња измена: 12 Октобар 2017, 11:12:45 zvezdani grad »

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.947
  • Activity:
    57.67%
  • Репутација: +517/-212
« Одговор #62 послато: 12 Октобар 2017, 11:40:08 »
! No longer available

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 509
  • Activity:
    6.5%
  • Репутација: +252/-243
« Одговор #63 послато: 12 Октобар 2017, 11:47:43 »
! No longer available

Драго ми је што је баш за Савића остала она последња реченица.

Ван мреже mirDa_zlo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 156
  • Activity:
    13.67%
  • Репутација: +39/-38
« Одговор #64 послато: 12 Октобар 2017, 12:57:12 »
! No longer available

Sad kad sam cuo Savica kako kaze ovo, kroz glavu mi je proslo sta bi bilo kada bi igraci se ponasali kao navijaci pa ih 80% odluci da nece da igra domace utakmice... Nego tipa od prvotimaca budu tu Savic, Gobelja i Srnic recimo a ostatak mora da se krpi iz omladinaca. Jeste nerealno i sasavo poredjenje, ali razmisljajuci o tome zamislih se malo, i da nisam redovan posle takvog scenarija sto mi prodje kroz glavu moguce da bih se zapitao.

Mozda ima prostora da gurui marketinga iskoriste takvu ideju u cilju mobilizacije, neka varijanta sta bi bilo kada bi i igraci birala kojim danima vole zvezdu i protiv kojih protivnika, ili kada bi najjaci tim zavisio od procenta ispunjenosti stadiona ili nesto slicno...

Blesavo je, nisam ni formirao celu sliku u glavi, samo mi je proletela misao pa reko da je formulisem sto bolje dok mi je jos tu.

Ван мреже baloteli1986

• Веран као пас
  • Поруке: 831
  • Activity:
    3.33%
  • Репутација: +123/-550
« Одговор #65 послато: 12 Октобар 2017, 13:42:04 »
Ove godine nisam redovan bas bio u JSL bio sam na svim evropskim na derbiju i na Vosi ali u subotu cu doci sigurno i povesti ortaka koji nije bio ove sezone uopste

Ван мреже van

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 109
  • Activity:
    6.17%
  • Репутација: +34/-44
« Одговор #66 послато: 12 Октобар 2017, 14:41:53 »
Kakvih 20.000 u subotu. 5.000 kada bi bilo ne bi to bilo strasno toliko. I kretace se tu oko tog broja vise manje. E, sada mi smo imali posetu vecu samo za vreme mobilizacije i bunta. Govorim o tome kada se placaju ulaznice, ne ono amaterski ulaz slobodan. Ne racunajuci SFRJ ligu, a secam je se u zadnjih 20 godina ne racunajuci godine mobilizacije, Evropu i derbi poseta nije bila nikada na nivou koji ocekujemo. Secam se i ja recimo u Piksijevoj eri kada je vodio klub neki Banat dodje, vikend, nije kisa ni mraz sednem, gledam i sutra procitam u novinama 3000 ili 3500 hiljade. Uvek ce Evropa imati mnogo vise publike i to je tako svugde. I Romu sa Barsom gleda 70.000, a sa Sasuolom 30.000. Dinamo Kijev ekstra primer drasticna razlika LS i prvenstvo, pratio sam ih prosle decenije cak nisu igrali na istom stadionu prvenstvo i Evropu. Kao sto bi pa za malo Zvezda mogla da igra ABA ligu, a domacu da ne pricamo u sali u Zelezniku, a za EL Pionir je mali. Davno 91-e pre neke Evrope da li Dinamo, Bajern ili ko vec, pre toga smo uzgubili u prvenstvu mislim od Proletera 2:1 ako se secam i nije bilo vise od 10-15.ooo iako je cak bila i Juga jos a ne Srbija sto se sa fudbalske strane ne moze porediti sa bivsom drzavom. I tu je minus plus svi ovi ostali faktori. E, sada sustina, nije frka u disproporciji prvenstva i Evrope. Uvek je bilo, sada je i bice. Ali je problem to sto se palo na 1500, 3000, 4000. E to je bas malo za klub, grad, dobar tim i rezultate. A, jos nije zima jos je i vreme ok. To treba dici na makar 10.000 u proseku. Bez dzabe ulaza. Da li moze, moze. Kako, uh ne znam, mislim da sada bas time moraju da se pozabave strucni ljudi i za sve tribine i za sve profile gledalaca. Naci model, sta uraditi, sta nedostaje, naci odrzivo resenje, ne akcije koje traju dva vikenda. Sa strane losu ligu, finansije, trku, tempo zivota, mislim sa je poseta mala i da ipak nije realna. Sta uciniti pojma nemam, mnogo sam video toga i malo sta je donelo napredak. To akcije za decu, ovo ono nije to to sto dugotrajno donosi korist. Donosi dok je dzabe. Treba videti gde su ljudi vikendom, sta im treba, gde provode vreme, gde ih je najvise. I uz fudbal to im ponuditi i deci i zenama, znaci neka komercijalizacija, ali treba puno uloziti. Kao i u tim i u sve, takvo je vreme, samo se ulaganje vraca. Sve drugo je amaterizam. Ne znam bas bas je malo ljudi u prvenstvu.

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.160
  • Activity:
    30.33%
  • Репутација: +367/-297
« Одговор #67 послато: 12 Октобар 2017, 16:42:31 »
30 hiljada ljudi protiv Macve...Mislite o tome :)

Ван мреже glinacz

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 56
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +62/-35
« Одговор #68 послато: 12 Октобар 2017, 16:43:46 »
Pre svega da odgovorim Zvezdanom, posto sam se pronasao u toj masi od koje on nece da odustane, moracu da te razocaram, moraces.
Dosao sam pocetkom mobilizacije i ostao do kraja, maltene sam odustao u onoj sezoni kada smo uzeli titulu. Na to je najvise uticalo razocaranja posle kup utakmice da li OFK ili neko drugi gde smo pukli 3:1 ako se ne varam, posle me oprala kisa na autokomandi a ja pobegao iz skole 4 god Nikole Tesle gde sam kasnije to teskom mukom pravdao.

Bas sam bio pogodjen rezultatom i pristupom igri i ako sam vec do tada doziveo mnoga razocaranja od njih, nikada do tada na mene nista nije znacajnije uticalo. Resio sam da je vreme konacno za pauzu kracu jer sam smatrao da nisu vredni svega sto sam ja radio, dakle, nisam bio simpatizer, daleko od toga, isao sam na sve tekme na mari, neretko gostovanja van Beograda a u Beogradu svako, nosio tesko orudje po autobusima za obracune sa grobarijom posto su se stalno desavale sacekuse, u istima ucestvova, nekada isao u reviju da pomazem za Koreo. Pre svakog derbija isao na Senjak na zagrevanje, dizajnirao i stampao nalepnice, bio u jednoj navijackoj grupi, finansirao zajednicke projekte itd. Imam preko 50ak kupljenih karata u tih 5-6 godina u kolekciji, autobuske karte sacuvane, cak sam secam se bezbroj puta i kopirao ulaznice kada nisam mogao do karte, pa ulazio na prevaru itd.

Sa pauze se nazalost nikad nisam vratio, upisao studije, dobio zaposlenje na fakultetu, naravno kao sto vidite nikad nisam prestao da pratim desavanja, odgledao sam maltene sve utakmice u prethodne 3 sezone koje ne idem na stadion.

Mada, nije da uopste ne idem, odem tako kad me mine zelja i pogura ljubav prema klubu, svratim posle posla ukoliko mi se bar priblizno poklapa zavrsetak radnog vremena sa pocetkom utakmice, ali to je na nivou statisticke greske, recimo 2 utakmice po polusezoni i to naravno biram totalno nebitne utakmice, jer sam na takve najvise i voleo da dolazim, evropske nikad nisam voleo, najvise sam obozavao u zlatno vreme da odem na sever gde ce biti oko 10k navijaca(to je tad bilo malo) i tu mi je uvek bilo mnogo vece zezanje i mnogo lepsa atmosfera nego na naguranom severu sa 15k. Tako da poslednje tekma na koju sam otisao je bio Radnicki Nis prosle sezone pod grofom, secam se bilo hladno u pm, zaledio sam se na Istoku, nije bila ni toliko losa poseta, najvise sam se obradovao golu tada omiljenog igraca Ruiza.

Svakako vise ne vidim sebe na Severu i u celoj toj prici, izmedju juga i severa uvek bih pre izabrao da sa juga gledam tekmu, mada svakako sada kada idem Istok je moj izbor. Tako da Zvezdani, ne ocekuj da ces ni mene niti moje drugove nekadasnje od kojih su neki bili cak veci fanatici od mene, jednog od njih zbog majice na Zelenjaku tuklo(pokusalo) 3 starijih iz tadasnje Alternative (resio ih je) vratiti na stadion, niko od tih svih mojih drugara tadasnjih vise ne ide kao ni ja niti ce ih ista vratiti, bilo kakav uspeh.

Nikada vise nece biti kao za vreme mobilizacije, jer je tada vladalo nesto medju mladima, neki bunt prema drzavi, tadicu, politici koju vodimo pa su se ljudi pronalazili u huliganizmu i postalo je trend, sad su neke druge stvari trend, mozete to da vidite i po "dragim" nam manifestacijama u glavnom gradu.

Svakako gledacu sto vise puta da dolazim ukoliko mi obaveze dozvoljavaju, zaboravih, naravno da je bitam komfort, ja koji sam prosao sve, cesto promislim kako bi bilo lepo da su stolice ciste a da je na stadionu prihvatljivija temperatura, takodje ne bi bilo lose kada bi i ljudi bili kulturniji na sportskim desavanjima, ogavno mi je psovanje igraca u toku igre.

Ako hocete da napravite neki pomak u brojnosti, jedini je nacin da zovete drugare/ drugarice i da kao ekipa za vikend umesto u kafic ili u nocni klub odete na stadion, tako bih i ja isao redovnije da imam ekipu koja voli fudbal pa zatim voli Zvezdu pa da je i spremna da potrosi tih par sati preko vikenda. Sve ostalo, letci, pisanje, parole, zastave, pevanje nece pomoci, znam, jer ni mene kao nekog ko je bio jezgro ne moze da vrati.

Eto ti druze iskren odgovor da se ne zamajavas bez razloga, vi mi mozete lupati minuse, to nista promeniti nece, bolje je lepo izanalizirati situaciju i na osnovu nje uskladiti marketing.

Da sam Terzic, prvo bih taj zapad renovirao i na stadion doveo one koji vole fudbal, Zvezdu a kojima je nedostajao komfor ali da su za isti spremni deblje da plate, a takvih verujte ima i sam sam medju njima, cena karata mi ne predstavlja problem, samo voljni momenat. Svi su kao u nekom fazu sta ce nam ti insta navijaci, a sta njima fali na zapadu da ja vas pitam? Mozda su prikladniji od ovih sadasnjih koji su em nekulturni em prosti em zvizde nasim igracima posle 2 odigrane utakmice. Rado bih menjao ove fudbalske "znalce" za insta navijace koji uredno placaju skupe karte i u smirenoj atmosferi gledaju utakmice, toliko od mene.

Edit: Takodje treba raditi i na omasovljenu clanstva, ako je ikako moguce sve zavrsavati online, posto racune placam preko telefona, tako hocu i da sve u vezi clanstva, sezonskih, kupovine ulaznica itd zavrsavam iz fotelje, takodje ni iticket mi se nesto preterano ne svidja jer moram da idem da stampam kartu, idealno resenje bi bilo da se karta cuva na telefonu a da se on samo prisloni na citac karata kao NFC tehnologija.
« Последња измена: 12 Октобар 2017, 16:49:27 glinacz »

Ван мреже DubRe

• Веран као пас
  • Поруке: 802
  • Activity:
    2.5%
  • Репутација: +292/-224
  • СЕВЕР У ТРАНСУ ЛУДУЈЕ
« Одговор #69 послато: 12 Октобар 2017, 17:41:58 »
Bratac, pa da li te je sramota ovako nešto napisati a živiš na puskomet od stadiona...A mi iz unutrašnjosti i iz RS zapalimo 200 km i potrosimo se, a tebi mrsko uzeti kartu preko iticketa.... i ja radim i imam obaveze i treba mi minimum 50 maraka(oko 25 vera) da dodjem ,bez hrane.... A standard u RS je manji nego u Srbiji, posebno u Bg..... Smeta ti što nema fotelja na zapadu, smeta ti Vučić, Dacic..... A igra Zvezda, nikad bolji fudbal u zadnjih 15 godina.... Da dodjes i ima se šta vidjeti.... Sramota bratac, sramota...Mene je sramota tvoje sramote i šta si napisao, a imam 45 godina i opet zapalim na bar 10 utakmica u sezoni na Rajku.... Nikad pozitivnije atmosfera u klubu i ko k njega, stadion se šminka, lijep fudbal igramo.... E Srbi, dusnani nam ne trebaju
« Последња измена: 12 Октобар 2017, 17:48:41 DubRe »

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 11.991
  • Activity:
    64.83%
  • Репутација: +5554/-2092
« Одговор #70 послато: 12 Октобар 2017, 17:49:45 »
Nemaš ni u kući ni na poslu štampač? Muka jedna. Ti se nikad nećeš vratiti na stadion, što je tvoje legitimno pravo, a jasno izbija iz tvog pisanja. A ovo što pokušava Zvezdani, grupa, RSB i ostali dalo je neki rezultat. Eto čovek iznad koji sam kaže da nije redovan doći će, i povešće još jednog. Samnom dvojica. Eto, makar trojica koji nisu išli će doći, možda ih povede pa nastave da dolaze.
Da bi se imali pravi navijači koji Zvezdu osećaju kako treba da je osećaju potreban je dugotrajan rad i vreme. Miša09 je napisao odokativno a takvih sad ukupno na planeti ima 30.000. To sam i ja davno pisao i shvatio. Da bi ih bilo 60.000 mora da se tome uče sadašnja deca, nema druge. Od tih "fanatika" kao ti i taj tvoj drugar nema vajde. To su trenutni tripovi koji prođu. Lepo što si podelio svoje mišljenje, ali ne razumeš ti ovih 30.000. Ne razumeš ti taj osećaj.
Nikakva želja za pljuvanjem i raspravom. Čisto da i ti razumeš o čemu je reč.

Ван мреже Лазар26

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.432
  • Activity:
    6.83%
  • Репутација: +2677/-1602
  • Нема изговора-СВИ НА СТАДИОН!
« Одговор #71 послато: 12 Октобар 2017, 17:52:04 »
I tvoja poenta je? Da se nikad neces vratiti na stadion?

Ван мреже zlidzon

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.663
  • Activity:
    10%
  • Репутација: +1853/-714
  • трибинаш
« Одговор #72 послато: 12 Октобар 2017, 18:04:48 »

Драги колега,

Похвално је што, ето, с врмена на време, ипак и дођете на стадион. Ви сте она, по мојом процени, циљна група која може да донесе додатни приход клубу, па да Вас удостојим пристојнијим одговором, него што би можда требало да буде.

Да ли сте некад куповали ВИП карте и гледали утакмице из ВИП ложе? Ако нисте, покушајте, можда Вам се свиди, па се, опет можда, то одрази на фреквенцију Вашег доласка на стадион.

По упису бих даље рекао да сте члан клуба или да сте бар некад били.

Оставите слику чланске карте на теми предвиђеној за то, и придружите се квалитетној дискусији о посети на теми о чланству. Између осталог, можете да видите перспективу неког ко стварно воли Звезду...

Преко 10 година сам на стадиону, у почетку наравно у копу са тврдим језгром, касније прелазим на ћошкове севера где сам и данас. Познајем и најзагриженије, оне лабавије, симпатизере, семенкаре, свакакве....

Сада следе питања: "А где су 42.000 људи са Спартака из 2012.?" или "где су људи из 2009. и 2010. кад је био врхунац мобилизације"  и она су легитимна. Мој одговор је: ено их, седе кући, више није модерно бити навијач. Исфурано је. Никада нису ни били прави навијачи, гурала их је прича, а прича коју смо ми имали за време мобилизације би мртвог из гроба дигла. Сви су хтели да буду део ње. Сви. Било је ИН бити део севера тих година. Крцат север, кореографије сваку утакмицу, револт и јебање маме Томиславу Караџићу. Свако ко је био тада на северу, осећао се моћно, као део групе која фура свој фазон, за који је чула цела Европа. Сви су се утркивали ко ће пре доћи на утакмицу и прави навијачи, али и курта и мурта, само да би били део спектакла. Нису искрено волели Звезду и нису били искрено за оно што радимо, болео их је *****. Хтели су да буду ту са нама, а после то да окаче на Фејсбук, јер је то тада било модерно (причамо о 2009. и 2010. години), друштвене мреже тек у повоју. Баш тих година, када се појавио Фејсбук и када се већина људи закачила на њега, било је екстремно модерно да си навијач, сви су се примали на то. Момци, девојке, маторци, сви... Бити навијач је значило да си опасан, а свако жели да буде опасан. И баш у тим годинама се толико надувао тај број људи који долазе на наш стадион, да је то било невероватно гледати својим очима и сви смо били поносни на број, али смо сви били заварани! Сви до једног! То није реално стање ствари! Нас уистину није било толико! Ево и дан-данас не можемо да прихватимо чињеницу да нас нема толико, оних искрених, чистих Звездаша.

Хајп око навијања је прошао, нема га. Ником то више није занимљиво. Исфурали су га клинци. Где су Гробари, где су Таурунуми, Форси, Мераклије, Фирмаши, Ђаволи, Јакузе? Никог бре нема на стадиону, ником више то није интересантно. Расту нове генерације клинаца, нове генерације људи, долази ново времене, где у јаком малом броју случајева постоји безрезервна, беспоштедна и БЕСПОВРАТНА љубав! Ми сви који овде блејимо на форумима и на утакмицама нон-стоп, ми смо заражени од малена, али чиме? Љубави према клубу! Заволео сам Црвену Звезду, њене дресове, стадион, њене поразе и победе. Крајем 90их година, када сам се први пут јасно и гласно изјаснио за кога навијам, ја сам се упишавао у гаће кад видим слику Звездиног играча у новинама, ало! У новинама! Утакмице сам на тв-у гледао једном у 15-20 дана, јер се нису приказивали чешће мечеви наше лиге, ја сам живео за тај дан, када ће Звезда бити приказана на тв-у, гледао сам утакмице са раздаљине од 1 метара од тв-а, а да ми не промакне нешто случајно, јер сам знао да ћу следећу утакмицу моћи да гледам ко зна кад. Први пут кад сам дошао у БГ и видео стадион Звезде, нисам могао да верујем да тако нешто на овом свету постоји. Био сам под утиском 6 месеци, само сам о томе причао. Први гол који сам уживо видео, дао је Михајло Пјановић. Ја сам тај гол толико идеализовао, о њему сам причао наредних 10 година свим другарима у одељењу, како је Пјана трзнуо главом са 16 и закуцао је у горњи леви угао. Никад нико није могао да провери тачност моје приче, јер није имао где. А сваким новим причањем приче, Пјановићев гол је био све лепши и из веће удаљености. Зато што сам ја подсвесно у својој глави идеализовао све што има везе са Звездом. То сам радио зато што ми је била далека, неухватљива, недодирљива... Нисам могао да имам контакт са њом сваки дан, као што имам сада. На крају, када се појавио ЈуТјуб, када сам коначно после 10 година, видео Пјановићев гол, умро сам од смеха. Најобичнији гол главом, у мом клиначком мозгу је годинама био најлепше фудбалско ремек-дело. Сличну причу може да исприча већина вас, рођених 80их и почетком 90их година.

Е сад, како ти да заразиш дете Звездом, кад дете од друге или треће године живота рукује таблетом, телефоном и једним потезом прста, Звезда је пред њим. Звезда је њему обична појава, опипљива. Кад хоће има је. Није занимљива. Нама је Звезда била мистична! Нисмо је имали на длану као што је данас клинци имају сваки дан! Ми смо о Звезди сањали сваку јебену ноћ кад легнемо у кревет, секли исечке из оних гадних новина, гледали милион пута у слику Звездиног дреса, ми смо маштали о Звезди! Данас дете једним кликом долази до слике Звездиног дреса, до слике Звездиног играча, стадиона, тренера, чега год. И ок, то је лепо, то је ново време, савремена технологија је нама то омогућила, али како такво дете заразити Звездом. Данашње време је направило генерацију која за сваки свој поступак, жели нешто заузврат. Шта њима Звезда нуди, а шта им нуди Роналдо или Меси? Звезда мало тога, а Меси и Роналдо им нуде све, популарност, славу, титулу првака ЛШ, милијарду пратилаца, лајкова, сто *****а. У јако малом броју случајева постоји она безрезервна љубав коју смо ми научили да осећамо према Звезди.

Мислим да је доктор који је написао овај пост (намерно сам исекао неколико делова), и Вама поставио правилну дијагнозу, а на Вама (и клубу можда?) је да пронађете лек, ако желите да се "излечите".

Уз жељу да ће клуб чешће имати прилику да приходује Ваш муком зарађен новац, а сигуран сам да јесте, јер сам из исте пословне приче, срдачно Вас поздрављам,

Зли

Ван мреже DubRe

• Веран као пас
  • Activity:
    2.5%
  • СЕВЕР У ТРАНСУ ЛУДУЈЕ
« Одговор #73 послато: 12 Октобар 2017, 18:06:25 »
Da se razumijemo, nema ništa protiv dečka, a opet mi je drago da sam vidio kako neki razmišljaju....Jbg da igramo na Alienc areni valjda bi došli....ili možda ne bi.... Opravdanja uvijek ima

Ван мреже Лазар26

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.432
  • Activity:
    6.83%
  • Репутација: +2677/-1602
  • Нема изговора-СВИ НА СТАДИОН!
« Одговор #74 послато: 12 Октобар 2017, 18:12:11 »
Da se razumijemo, nema ništa protiv dečka, a opet mi je drago da sam vidio kako neki razmišljaju....Jbg da igramo na Alienc areni valjda bi došli....ili možda ne bi.... Opravdanja uvijek ima
Mozda bi dosli al sigurno ne bi. Kad nije Sikimic i Grof, onda je los stadion, kad nije to, onda je bez Evrope, kad dodje Evropa onda oce lejzi begove na istoku i zapadu, pa kad budu lejzi begovi onda ce biti a zasto su oni crvene zasto nisu plave boje.
Obicni izgovori i takve nece vratiti na stadion (bar protiv Macve i Dinamo Vranja) pa sve da osvajamo LŠ deset godina zaredom i na tribini im u krilu igraju dve striptizete u toku utakmice.
Sve je prezvakano u toku prosle sezone, ko hoce da dodje nece mu smetati pa sve da mu pisaju po lobanji svih 90 minuta.

Ван мреже glinacz

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 56
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +62/-35
« Одговор #75 послато: 12 Октобар 2017, 18:26:11 »
@Bratu iz RS necu odgovarati, nije lepo procitao post, vidim to na osnovu njegovog pisanja, rekao sam da je komfor bitan, isto sam tako rekao i da sam se pre god dana smrzavao protiv niskog radnickog i bilo mi je jako drago sto sam dosao. Isto sam tako milion puta pokisao radnim danima na Marakani. Ljude koji prelaze veliki br kilometara jako cenim i oduvek sam, isto tako sam i ja isao na gostovanja, ali ne moze se porediti posto je vama svaka utakmica bukvalno gostovanje.

@Red Hart jako cenim tvoje upise generalno, imam stampac ali to nisam naveo kao razlog tj. "muku" koja meni predstavlja problem, nekada sam jurio ljude da mi stampaju lazne karte kako bih samo probao da udjem na utakmice. Ta prica je generalno nesto cemu treba teziti i shvatiti na vreme da je modernizacija i podizanje standarda jedan od preduslova za uspesan razvoj kluba i vecu posetu na utakmicu. Navijacka grupa Delije Sever nije to na vreme shvatila, generalno uticaj drustvenih mreza, okretanje mladih nekim drugim vrednostima, vec su konstantno sve sto je moderno i donosi promene pljuvali pa evo vidimo kako su "zavrsili" a i ja koji sam nekad bio jezgro u tih 7-8k stalnih.

Dakle ljudi, shvatite koliko god vam tesko palo da je i za nekada okorele komfor i jednostavnost odlaska na utakmicu postao znacajan faktor.

EDIT: Posto je doslo jos dosta upisa i opet se poteze stav da mi nesto smeta ili da zelim Alijans arenu, nije tacno, opet Vam govorim da sam se npr u Smederevu vrlo cesto smrzavao jer je stadion gore na onoj cuki gde je duva nenormalan vetar, isto tako imam 4 gostovanja u NS-u gde sam putovao vozom, stajali na metru kvadratnom nas 10, jedva zivi dolazili nazad u BG, tako da mi nemojte pricati o stvarima koje sam prosao a koje garantujem deo ljudi ovde nije a prodaje neku demagogiju.

Ne smeta mi nista, kao sto sam rekao bio sam i pod grofovim utakmicama, nedostaje volje koje je nekad bilo, ono na sta hocu je da vam skrenem paznju na neke stvari da vas podstaknem na konstruktivno razmisljanje zbog toga sam i izneo svoj licni stav i svoju pricu, to sto cete vi odma opljuvati svakog takvog po default-u je kao sto je vec reklo par ljudi ovde kontraproduktivno.

I da, vraticu se sigurno makar na polovinu meceva koje sam ranije imao, ali za to mi nije potrebna renesansa kluba(hvala Boze sto se i to desilo, cekao sam je tolike god na Severu i nisam je docekao).

Poenta je da morate da shvatite da je doslo do bitnih promena u drustvu i da potrebno pratiti trendove pa i u navijackom svetu i da je bitno da FKCZ bez obzira na losiju finansijsku situaciju mora ucniti sve da vrati ljude na stadion ali da to cini tako sto ce u isti uloziti.

@Zli

Poucan tekst jako i veci deo je istinit, smatram da sam bio pod uticajem drustva tada, i bio deo hype-a, ali sam isto tako kada su oni odustali ja nastavio jos sezonu dve sam da idem na utakmice, isto tako vecina njih danas ne zna ni ko igra u Zvezdi, a mene bogami evo i na forumu, i na ponekoj utakmici, a sto se tice odgledanih, odgledao sam ih sve, tako da se ne mogu svrstati u tu grupu, bar je to moje licno misljenje.
« Последња измена: 12 Октобар 2017, 18:31:16 glinacz »

Ван мреже уикзакрње

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 12
  • Activity:
    1.5%
  • Репутација: +22/-10
« Одговор #76 послато: 12 Октобар 2017, 18:26:40 »
Е видиш другар,ниси једини који је пролазио кроз свашта. Има ствари од којих сам и ја одустао,али од једне сигурно нисам, нити ћу,а то је од Звезде! И ако икад будем био спречен да долазим на стадион,нећу остављати овакве коментаре него ћу ако сам ја спречен,гледати да друге мотивишем да иду на стадион. Сваки навијач који здраво размишља зна колико је добро бити на стадиону,удаљен од свих проблема,од ствари који ти намећу медији,држава...Мој вољени клуб,моја браћа око мене и ја. Мој живот је апсолутно савршен 90минута.

Ван мреже DzoniBc

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 7
  • Activity:
    1.33%
  • Репутација: +2/-1
« Одговор #77 послато: 12 Октобар 2017, 18:39:44 »
Bratac, pa da li te je sramota ovako nešto napisati a živiš na puskomet od stadiona...A mi iz unutrašnjosti i iz RS zapalimo 200 km i potrosimo se, a tebi mrsko uzeti kartu preko iticketa.... i ja radim i imam obaveze i treba mi minimum 50 maraka(oko 25 vera) da dodjem ,bez hrane.... A standard u RS je manji nego u Srbiji, posebno u Bg..... Smeta ti što nema fotelja na zapadu, smeta ti Vučić, Dacic..... A igra Zvezda, nikad bolji fudbal u zadnjih 15 godina.... Da dodjes i ima se šta vidjeti.... Sramota bratac, sramota...Mene je sramota tvoje sramote i šta si napisao, a imam 45 godina i opet zapalim na bar 10 utakmica u sezoni na Rajku.... Nikad pozitivnije atmosfera u klubu i ko k njega, stadion se šminka, lijep fudbal igramo.... E Srbi, dusnani nam ne trebaju
:hail: :hail: :hail: :hail: :hail: Samo neka se na karti pogleda gdje se nalazi Brcko,Bijeljina,Banja Luka,Prijedor,Bileca,Trebinje itd itd...stotine kilometara i tako godinama zbog ljubavi..gladni i zedni.....

Ван мреже DubRe

• Веран као пас
  • Activity:
    2.5%
  • СЕВЕР У ТРАНСУ ЛУДУЈЕ
« Одговор #78 послато: 12 Октобар 2017, 18:54:14 »
:hail: :hail: :hail: :hail: :hail: Samo neka se na karti pogleda gdje se nalazi Brcko,Bijeljina,Banja Luka,Prijedor,Bileca,Trebinje itd itd...stotine kilometara i tako godinama zbog ljubavi..gladni i zedni.....
Veliki pozdrav brate moj.... Opet kažem nemam ništa protiv gore uoisanog brata, možda sam malo i preemotivno reagovao, ne zelim da se dijelimo na one preko Drine i ljude iz Srbije, Srbija nam je svima majka.... Samo mi je zasmetao generalno upis koji poprilično odražava stanje medju Cigaijom u Bg...Poštujem sva njegova gostovanja i ostalo.... jbg ne mogu da skonta da ti je stadion tu i ti voliš Zvezdu i ne odes na tekmu.... Ja da živim u Bg, ne bi me ni jedan vikend promašio, da ga priče sam u Našoj kući.... Veliki pozdrav za Kopre Nedri
« Последња измена: 12 Октобар 2017, 19:08:01 DubRe »

Ван мреже Шмигол

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 126
  • Activity:
    11.33%
  • Репутација: +118/-98
« Одговор #79 послато: 12 Октобар 2017, 18:58:46 »
.
« Последња измена: 12 Октобар 2017, 19:06:35 Шмигол »

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum