Анкета

Најбољи у победи над Олимпијом?

Рочести
81 (31.9%)
Радичевић
13 (5.1%)
Добрић
88 (34.6%)
Лазић
1 (0.4%)
Дангубић
0 (0%)
Кешељ
5 (2%)
Лазаревић
0 (0%)
Бјелица
0 (0%)
Јанковић
58 (22.8%)
Лесор
7 (2.8%)
Јовановић
1 (0.4%)

Укупно гласова: 254

Аутор Тема: Аба лига, 3. коло: Олимпија - Црвена звезда 73:82  (Прочитано 8069 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже wolf

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 3.265
  • Activity:
    3.17%
  • Репутација: +1949/-20763
  • Jedina ljubavi zivota mog !!!
Аба лига, 3. коло: Олимпија - Црвена звезда 73:82
« послато: 06 Октобар 2017, 02:59:33 »
Олимпија - Црвена звезда

Недеља, 8. октобар, 17:00, Дворана Стожице
« Последња измена: 30 Октобар 2017, 22:07:45 Љуба »

Ван мреже MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.634
  • Activity:
    6.67%
  • Репутација: +1105/-1816
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
Одг: Аба лига, 3. коло: Олимпија - Црвена звезда
« Одговор #1 послато: 06 Октобар 2017, 10:01:42 »
Ovde pise da se igra u Tivoliju u maloj dvorani...

Cene karata su 6, 10 i 25 eura...

https://www.mojekarte.si/hr/petrol-olimpija-crvena-zvezda/tickets-147837.html

Ван мреже Zvezdaš BL

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 310
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +135/-84
  • Još jedna pobeda i titula
« Одговор #2 послато: 06 Октобар 2017, 12:35:42 »
We play defense, we win  :vitez:

Ван мреже crvenodete

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 3
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +0/-0
« Одговор #3 послато: 06 Октобар 2017, 13:11:04 »
Da li bi mogao neko da napise detaljnu analizu Olimpije ove sezone?

Ван мреже Косјерац

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.934
  • Activity:
    20%
  • Репутација: +683/-721
  • Бранко Лазић,људина,играчина,краљ!
« Одговор #4 послато: 06 Октобар 2017, 13:18:51 »
Igracki kadar u odnosu na proslu sezonu:
DOŠLI: Jan Špan (Zlatorog), Erjon Kastrati (Krka), Bojan Radulović (Primorska), Roko Badžim (Šibenik), Džordan Morgan (Kimis), Tejlor Betl (Atomeromu)

OTIŠLI: Jure Pelko (Helios), Nik Dragan, Jan Strmčik, Marko Mulalić (Primorska), Stevan Milošević, Nikola Janković (Sakarija), Brendon Džeferson (Trapani)

Ван мреже Ронилац

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • РСБ екипа - мултимедија
  • Поруке: 570
  • Activity:
    11.5%
  • Репутација: +247/-97
  • Што не може нико, можеш ти!
    • Svet ronjenja
« Одговор #5 послато: 06 Октобар 2017, 14:12:27 »
Игра се у Тиволију, рекао је то и Радичевић кад су продавали сезонске у Ушћу, још једна победа па да са самопоуздањем идемо у Литванију, биће мало теже зато што је прво гостовање али очекујем одличног Рочестија

Ван мреже hardest

• Члан КК
  • Поруке: 722
  • Activity:
    10%
  • Репутација: +791/-65
« Одговор #6 послато: 06 Октобар 2017, 14:39:02 »
Kaže ona fora da se sve ispomešalo kad su Hrvati počeli da skijaju, Srbi da igraju tenis, a Slovenci košarku. Ajde da to shvatimo , ali nijedna kombinatorika izgleda neće naterati Slovence da GLEDAJU košarku. Kakvi takvi, ipak su suosnivači ove lige i tako dalje...
Posle ne baš prijatnog perioda, Olimpija je osvojila duplu krunu u domaćoj ligi, priključila neke sponzore ( samim tim i dodatak Petrol) , neke  njima bitne i ozbiljne ljude u upravu poput Romana Lisca i Zmaga Sagadina.
U ovu sezonu ušli su sa ciljem da ostanu u jadranskoj ligi , imaju 1-1 , tešku pobedu nad Igokeom (bez Rajta) i porazom u "Draženu" , da kažemo očekivano.
Jedini Amer iz Aba lige koji nije menjao klub zove se Devin Oliver , koji im je ostao od prošle godine , na "četvorci" i "kecu" , umesto Jankovića i Džefersona sada su tu Tejlor Betl , sa dobrim šutem i Džordan Morgan, dosad najzapaženiji njihov igrač u ova dva kola. Iz "večitog rivala" Krke stigao je bek Erjon Kastrati , iz Šibenika Badžim i mali Jan Špan iz domaće lige . Na "petici" najslabija karika Bojan Radulović , stigao iz Primorske . Uz njih , jedan od boljih je bek Gregor Hrovat . Ispaljuju dosta trojki, ali sa lošim procentom , oko 25% , u prvom meču imali su 22 timske asistencije, što je sasvim dobro, ali u drugom svega 10 . Morgan i Oliver imaju više od deset skokova po utakmici , prvi asistent Tejlor Betl . U tom lošem prangijanju za trojku prednjače Kastrati , Betl, Hrovat i Oliver, dok najbolji procenat ima Jan Špan (5-11) .
Ne mislim (bez navijačke prepotencije) da nam ovi mogu praviti velike probleme, zidati Morgana na postu , Radulović nije ništa pokazao, Oliver zasad neprecizan , jedino ovaj mali Betl , koji je došao sa reputacijom dobrog šutera zasad to nije pokazao, treba obratiti pažnju. Slovenačke bekove (Hrovat , Špan ) braniš jedan na jedan  ....
Ovde bi Lesor mogao opet "da gasi svetla" , bojim se da će Bjelica opet da se naigra , jer ova dva visoka Amera su baš kontra njega , ili Janković proigra . Danga jednog od ovih bekova drži bez problema , u napadu ne vidim veću prepreku za njega, a pogotovo za Feldina. Na Ročestija će ići ovi mali brzi, koji nisu bolji od Meginih definitivno. I Jovanović bi mogao da se proslavi , uz minijaturu Pere . To su sve pretpostavke, videćemo, možda ništa od ovog ne bude tako ... osim pobede, naravno.
Ono što je važno - lepo bi bilo ući u evropsku priču sa 3-0 , deluje smirujuće , a posle nam dolazi jedan od derbija, sa Džilom, tako da...

Ван мреже miki96

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 412
  • Activity:
    10.83%
  • Репутација: +126/-68
  • Nema velike ljubavi bez velike radosti ali i....
« Одговор #7 послато: 06 Октобар 2017, 19:19:12 »
Jedina ekipa koja je zadržala Amerikanca iz prethodne sezone a taj igrač je Oliver. Imao je dobru sezonu sa prosečno 11 poena i 7 skokova a ove sezone očekuju da bude još bolji, međutim ništa mu ne ulazi na početku sezone. Ostali su i Hrovat, Barbarič, Bubnić... U tim stigao američki plej - Battle, koji je u Mađarskoj postizao 16 poena uz 8 asistencija a i na pripremama ovog leta je igrao dobro. Međutim i njemu su procenti na početku sezone dosta loši, šutira trojke 2/12. Treći Amerikanac u timu je Morgan, igra na 4/5 a prošle sezone je igrao u Grčkoj za Kimis beleživši prosečno 12 poena i 9 skokova. On za sada igra iznad očekivanja, Igokei 20 poena, Ciboni 26 uz procenat šuta 69%, takođe na oba meča dvocifren broj skokova. Starosedelac Gregor Hrovat je jedan od važnijih košarkaša. Skače, asistira, poentira... Veoma je energičan.
Tanka klupa je najveći problem ove ekipe. Petorka - Špan, Battle, Hrovat, Oliver, Morgan provodi najveći deo vremena na parketu, tu ispomaže i Kastrati ( ali ne uzima šuteve ), ostali su ili epizodisti ( Badžim, Radulović) ili igrači bez ijednog minuta ( Barbarič, Jurček, Klanjšček...).
Ne bi trebalo da imamo problem s njima, da ne kažem ne bi smo smeli... Prognoza - 15-20 razlike u našu korist.

Ван мреже Koleczv

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 91
  • Activity:
    3%
  • Репутација: +15/-18
« Одговор #8 послато: 07 Октобар 2017, 15:55:40 »
Kapiten se vraca u sastav ocekujem jacu odbranu i mislim da ce Alimpije ispraviti greske iz prosle utakmice mislim da on raste iz utakmice u utakmicu

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.923
  • Activity:
    46.5%
  • Репутација: +4932/-5333
« Одговор #9 послато: 07 Октобар 2017, 16:02:05 »
Jako mi je drago to, što u punom brojnom stanju i borbenoj gotovosti idemo u Ljubljanu. Uvek mi je drago kada vidim da su nam svi igrači zdravi. Neka potraje takvo stanje do kraja sezone ... Ide i Evroliga, važno je da svi budu zategnuti kao strune, i da se balansira sa minutažom igrača, velika iskušenja nas očekuju na oba fronta.

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.073
  • Activity:
    19%
  • Репутација: +964/-376
« Одговор #10 послато: 07 Октобар 2017, 21:26:13 »
Otišli smo avionom dva dana ranije, što znači da se ozbiljno shvata koliko je bitno da u naredne mečeve u EL i sa Budućnošću i Cedevitom uđemo bez poraza i sa nenarušenim samopouzdanjem.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 3.047
  • Activity:
    10.17%
  • Репутација: +902/-1930
« Одговор #11 послато: 07 Октобар 2017, 22:26:42 »
Ljudi,gde moze o ovome da se pise? Odgledah fmp i slusam onaj tandem komentatora. Ja ne znam kako Vi ali ja vise njih ne mogu da podnesem! Ono je uzas. Ajde sto me iritirau onim njihovim glasovima,foricama nego sto stvarno vec duze vreme ne mogu primetim kolko su obojeni. Pa oni bre svrsavaju na igrace jednog kluba. Covece svaki dobar potez neke druge ekipe prokomdntarisu blago,svaki faul vide a kada se te ekipe fauloraju odjednom zaneme a kada se radi o isto to na konto kluba koji simpatisu to je euforija,odusevljenje.

Je l postoje na areni jos neki komdntatori a da prenose aba ligu? Jbt je l moguce da oni sve prenose?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже Bagzi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 328
  • Activity:
    3%
  • Репутација: +99/-343
« Одговор #12 послато: 07 Октобар 2017, 22:54:57 »
Ljudi,gde moze o ovome da se pise? Odgledah fmp i slusam onaj tandem komentatora. Ja ne znam kako Vi ali ja vise njih ne mogu da podnesem! Ono je uzas. Ajde sto me iritirau onim njihovim glasovima,foricama nego sto stvarno vec duze vreme ne mogu primetim kolko su obojeni. Pa oni bre svrsavaju na igrace jednog kluba. Covece svaki dobar potez neke druge ekipe prokomdntarisu blago,svaki faul vide a kada se te ekipe fauloraju odjednom zaneme a kada se radi o isto to na konto kluba koji simpatisu to je euforija,odusevljenje.

Je l postoje na areni jos neki komdntatori a da prenose aba ligu? Jbt je l moguce da oni sve prenose?

Ajde sad, paranoja preterana...Komentatori su dobri, vole kosarku, i nasi su oni.... to sto par njih, glupostima abnormalnim sabotiralo nasu decu, pa ovi izgubise od glodara, je to sasvim drugi kalup...
Edin je nas covek, da su mladi stavili tacku na crnobeli svet vcrs, velicali bi nasu decu..
Nema nista sladje nego slusati njihov smeh kada lupamo pacove, dok ovi se muce da prenesu loptu preko pola zbog nasih predatora koji ih love  :njegajbmo:

Ovo se inace pise na FMP temi uzgred...premestajte ovo ako treba....

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Activity:
    10.17%
« Одговор #13 послато: 07 Октобар 2017, 23:02:53 »
Ajde sad, paranoja preterana...Komentatori su dobri, vole kosarku, i nasi su oni.... to sto par njih, glupostima abnormalnim sabotiralo nasu decu, pa ovi izgubise od glodara, je to sasvim drugi kalup...
Edin je nas covek, da su mladi stavili tacku na crnobeli svet vcrs, velicali bi nasu decu..
Nema nista sladje nego slusati njihov smeh kada lupamo pacove, dok ovi se muce da prenesu loptu preko pola zbog nasih predatora koji ih love  :njegajbmo:

Ovo se inace pise na FMP temi uzgred...premestajte ovo ako treba....
Kao prvo ne radi se ovde o fmp-u ja sam njih samo pomenuo jer sam gledao utamicu mslo pre. Komentar o komentatorima se odnosio inace evo vec dve god kolko mi idu na zivce.

Kao drugo sad ti hoces da me napravis gluvom i slepim? Pa valjda imam oci i usi. Ciji bre nasi? Kole manje. Ise ali Edin Adin vise me libo kako se zove,odavno je poznat po tome da svrsava na poteze yugoslovenskih majstora kosarke. I siguran sam u to da se bas ustegne i zanemi na dobar potez ili sudijsku gresku kada igraju Zvezda i fmp.

Ван мреже Bagzi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 328
  • Activity:
    3%
  • Репутација: +99/-343
« Одговор #14 послато: 07 Октобар 2017, 23:20:52 »

Ван мреже Сале

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.733
  • Activity:
    11.5%
  • Репутација: +961/-1047
  • ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
« Одговор #15 послато: 07 Октобар 2017, 23:26:40 »
Един није циган сигурно, за Колета се прича да јесте. Некад су ми били омиљени коментатори, али некако ми делује да се много "ложе" на Фрањову аргелу.

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Activity:
    10.17%
« Одговор #16 послато: 07 Октобар 2017, 23:43:21 »

Dosao im Marsh vise koseva. :)

Ван мреже Gorgi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 349
  • Activity:
    1.5%
  • Репутација: +210/-97
« Одговор #17 послато: 08 Октобар 2017, 00:07:54 »
Един није циган сигурно, за Колета се прича да јесте. Некад су ми били омиљени коментатори, али некако ми делује да се много "ложе" на Фрањову аргелу.
Meni je, iz ove utakmice samo, ostao u pamćenju njihovo ljigavo prećutkivanje faula nad Odžom koji nije sviran. Prokomentarisali su samo kako je "Odžo ispustio loptu". Videlo se lepo da je odlično pozicioniran, da je lepo uhvatio pas i kad sam očekivao monstruozno kucanje, lopta odleti tri metra uvis. Pored TV-a se čula pljuska po ruci, jer niko od groboških midžeta ne bi mogao čisto da ga zaustavi. Zastali su na momenat obojica i nastavili sa komentarisanjem: "Odžo je ispustio loptu"?!? Jedini način da ga zaustave u toj poziciji je da prave faul, što su i uradili, ali sudije su pustile da se igra. Komentar ove dvojice govori ko su i šta su... Lepo su ih pogurale sudije u prvoj i poslednjoj četvrtini, a ova dvojica pomogla svojim prećutkivanjem. Mnogo me podsećaju svi skupa (sudije i komentatori) na zlatno doba "dominacije". Fuuuj.

Ван мреже jeffsilva

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 2
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +4/-1
« Одговор #18 послато: 08 Октобар 2017, 01:59:24 »
Fascinantna mi je cinjenica da tema odigravanja kup utakmice sa Dinamom iz Vranja ima vise stranica ispisanih komentara nego ova vezana za KKov mec sa Olimpijom koji je mnogo vazan sto zbog nastavljanja niza sto zbog samopouzdanja pred prvi evroligaski mec ove sezone. Slicna situacija je bila i na forumu a i generalno i pred utakmicu sa Mornarom a i sa Mega Bemaxom. Stice se utisak da je kod vecine ljudi zainteresovanost za KK drasticno opala. Nadam se da cu biti demantovan i da ce u Evroligi posecenost biti ista kao i prethodnih godina.

Ван мреже Др.Каџија

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 402
  • Activity:
    2.83%
  • Репутација: +334/-506
  • нападај храбро па како буде буде
« Одговор #19 послато: 08 Октобар 2017, 02:44:14 »
Fascinantna mi je cinjenica da tema odigravanja kup utakmice sa Dinamom iz Vranja ima vise stranica ispisanih komentara nego ova vezana za KKov mec sa Olimpijom koji je mnogo vazan sto zbog nastavljanja niza sto zbog samopouzdanja pred prvi evroligaski mec ove sezone. Slicna situacija je bila i na forumu a i generalno i pred utakmicu sa Mornarom a i sa Mega Bemaxom. Stice se utisak da je kod vecine ljudi zainteresovanost za KK drasticno opala. Nadam se da cu biti demantovan i da ce u Evroligi posecenost biti ista kao i prethodnih godina.

Stani more covece, valjda se prvo kaze dobro vece, pa posle brini brige o broju ispisa ih stranica i poseti...

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum