Анкета

Најбољи у победи над Олимпијом?

Рочести
81 (31.9%)
Радичевић
13 (5.1%)
Добрић
88 (34.6%)
Лазић
1 (0.4%)
Дангубић
0 (0%)
Кешељ
5 (2%)
Лазаревић
0 (0%)
Бјелица
0 (0%)
Јанковић
58 (22.8%)
Лесор
7 (2.8%)
Јовановић
1 (0.4%)

Укупно гласова: 254

Аутор Тема: Аба лига, 3. коло: Олимпија - Црвена звезда  (Прочитано 7752 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Koleczv

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 56
  • Activity:
    4.33%
  • Репутација: +8/-8
Одг: Аба лига, 3. коло: Олимпија - Црвена звезда
« Одговор #20 послато: 08 Октобар 2017, 09:05:02 »
Stani more covece, valjda se prvo kaze dobro vece, pa posle brini brige o broju ispisa ih stranica i poseti...

Ne samo o kup utakmici vec mnogo vise komentara ima o utalmici fmp i partizana ne znam sta se desava

Ван мреже Bagzi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 219
  • Activity:
    17.17%
  • Репутација: +59/-227
« Одговор #21 послато: 08 Октобар 2017, 09:10:51 »
Ljudi, ovo je 70% fudbalski forum, takvi su nam i navijaci i sve...vise interesovanja za ligu oranica nego elitnu kosarku, nije to cudno nista i treba mnogo vremena da prodje da se to izjednaci...

O utakmici protiv Olimpije nema mnogo toga da se kaze, ubicemo ih 17 razlike kakvi god da smo u ovom trenutku...

Tekme sa glodarima uvek su pazljivije i sa vise interesovanja propracene, tako da i ne cudi sad ovo na temi FMPa...
Propustena je ogromna prilika i zicer rekao bih, da ih gurnemo na samo dno Jadrana, gde bi nakon narednog kola u Zadru bili dodatno zacementirani...
« Последња измена: 08 Октобар 2017, 09:15:59 Bagzi »

Ван мреже almatinac

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 203
  • Activity:
    17.83%
  • Репутација: +47/-160
« Одговор #22 послато: 08 Октобар 2017, 09:24:23 »
Napisao sam i na temi o FMP-u da je neverovatno da se mečevi tima iz Železnika više komentarišu od igre Zvezde.

Verovatno zato što svi očekujemo pobedu jer smo kvalitetniji od Olimpije. Ukoliko bude negativni rezultat biće mnogo komentara i poziva na smenu trenera, uprave, igrači će biti osuđeni na FMP, ali to je naš mentalitet.

Zato i ima bezbroj gluposti koji su ispisani, kao ovo za Edina i Koleta za koje se zna da nisu naši.

Ja od ovog meča očekujem pobedu i druga opcija ne postoji. Da izgubimo bila bi senzacija.

Ван мреже mostarac

• Члан КК
  • Поруке: 1.030
  • Activity:
    18.83%
  • Репутација: +528/-216
« Одговор #23 послато: 08 Октобар 2017, 09:30:13 »
Šta je tu toliko čudno? Nije FMP,  Spartak ili Borac, tamo igraju naši igrači a od pojedinih mnogo očekujemo. Još su igrali sa Mordorom, dok mi čekamo Olimpiju.

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 10.141
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +2402/-707
« Одговор #24 послато: 08 Октобар 2017, 09:37:15 »
Izjava trenera Olimpije  Gašpera Okorna
"Uz sav respekt prema rivalu ,želimo da popravimo utisak i ispravimo greške u odbrani koje smo imali na gostovanju Ciboni.Želimo što veću podršku navijača u Tivoliju .Uz njihovu podršku pokušaćemo da iznenadimo goste iz Beograda .Crvena zvezda je favorit ali  učinićemo sve da prikažemo u što boljem svetlu i pobedimo jedan od dva za sada neporažena tima u Aba ligi.

Ван мреже Bagzi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 219
  • Activity:
    17.17%
  • Репутација: +59/-227
« Одговор #25 послато: 08 Октобар 2017, 10:21:37 »
Pretpostavljam da je to u nasem narodu nesto, pa zato "gluposti" na sve strane...
96% ebenih glodara govori da su komentatori protiv njih, kao i sudije sa dekra trakom...potvrdjuju to snimcima, govorima, frazama izrecenim, svasta nesto...svaki derbi kukaju kako im se gospoda komentatori smeju....i opet ce....
A ovde isto, samo obrnuta situacija...niko sredinu nema...

Ja sam sinoc video i kompenzacije i sudijske greske, jer su ljudi a ne roboti...treba biti realan malo, Zvezdastvo i glodarstvo se ne dokazuje ostrascenoscu koja se forsira iznad razuma....a svuda se ide u paranoju...

I kakva bre Olimpija, medju 3-4 najgora tima u ligi su, mogu ruku u vatru da stavim...ako se po nekima izgubi od takvih, nekim cudima i madjijama, onda i jeste za paniku, i to nema veze sa mentalitetom, nego je onda to zaista uzas, jer nam dolaze strasni bolesnici u EL, gde moramo da se tucemo sa njima na svaka 3 dana....

Ван мреже Choby

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.764
  • Activity:
    16.83%
  • Репутација: +840/-2260
« Одговор #26 послато: 08 Октобар 2017, 10:31:40 »
Olimpija nije medju najgorim timovima, ali se slazem da bi poraz bio senzacija. Mene zanima kako cemo izgledati na prvom gostovanju, i na pripremama smo igrali odlicno u Pioniru pa smo bili ocajni na Kritu.

Solidna uvertira za Zalgiris, iako su Litvanci naravno puno jaci od Olimpije.

Ван мреже Veternik

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.347
  • Activity:
    2.33%
  • Репутација: +608/-186
  • Ивковић Марко-ЖИВИШ Горан Гогић-Заувек са нама
« Одговор #27 послато: 08 Октобар 2017, 15:35:40 »
Bice zanimljiva utakmica, sigurno teza od prethodne dve. Branko kao kapiten, jedva cekam.

Ван мреже Jackal

• Члан ФК
  • Поруке: 4.521
  • Activity:
    16%
  • Репутација: +1966/-1528
  • A son never forgets.
« Одговор #28 послато: 08 Октобар 2017, 15:39:36 »
Prvi pravi test za ovu ekipu i baš bitan meč pred početak EL. Bilo bi lijepo vidjeti dobru odbranu, za napad ne brinem. I koji minut za Kepa i koji minut više za Peru... čisto kao dokaz da su spremni za ono što slijedi. I da dobije Zvezda. Glat.

Ван мреже северна страна

• Члан клуба
  • Звезда му је све
  • Поруке: 4.943
  • Activity:
    14.83%
  • Репутација: +1680/-927
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
Аба лига, 3. коло: Олимпија - Црвена звезда
« Одговор #29 послато: 08 Октобар 2017, 16:44:37 »
Lazic se vratio, u protokolu je.
Feldin nije.
Lazarevic opet u 12.

Ван мреже Косингас

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 405
  • Activity:
    2.17%
  • Репутација: +168/-137
« Одговор #30 послато: 08 Октобар 2017, 16:47:36 »
Зашто Фелдин није?

Баш ме интересовало коме ће Алимпијевић дати предност, Кешељу или Лазаревићу...кад оно...

Ван мреже candlebox

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.222
  • Activity:
    26.5%
  • Репутација: +720/-1373
« Одговор #31 послато: 08 Октобар 2017, 16:50:32 »
Osim ako nije neka povrijeda u pitanju ne vidim razlog zasto ne igra.

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.605
  • Activity:
    26%
  • Репутација: +4821/-5262
  • ... јер ти си Звездо шампион !
« Одговор #32 послато: 08 Октобар 2017, 16:58:50 »
Valjda nije zbog poslednje kzš ?

Ван мреже intex

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 304
  • Activity:
    24.83%
  • Репутација: +130/-311
« Одговор #33 послато: 08 Октобар 2017, 17:02:01 »
A ja ga igrao plus

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Ван мреже Сале_СД

• Члан ФК
  • Поруке: 512
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +83/-158
  • ...САМО БУДИ ОПЕТ МОЋНА ЗВЕЗДА ОНА...!!!
« Одговор #34 послато: 08 Октобар 2017, 17:23:45 »
Ako je Alimpijevićevo fokusiranje na odbranu kako onomad reče, i da njegova filozofija igre u tom segmentu se ne razlikuje mnogo od Radonjićeve onda blago nama sa ovakvom odbranom.  :facepalmanimation:

Ван мреже Шуба

• Члан ФК
  • Поруке: 2.494
  • Activity:
    20.17%
  • Репутација: +1112/-846
  • Ја немам школе нити драге своје
« Одговор #35 послато: 08 Октобар 2017, 18:48:33 »
korektna utakmica

bravo za ognjena, jankelu, tejlora i radicevica..teraj dalje

Poslato sa JAZZ uz pomoć Tapatoka

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.156
  • Activity:
    30%
  • Репутација: +365/-297
« Одговор #36 послато: 08 Октобар 2017, 18:51:24 »
Bravo momci, teraj dalje. lesor samo jedan promasaj iz igre 6/7  :aplauz: :aplauz: Teraj dalje, uigravaj se jos vise, bice sve okej.

На мрежи Бели Вук

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.205
  • Activity:
    13.83%
  • Репутација: +252/-124
« Одговор #37 послато: 08 Октобар 2017, 18:54:39 »
Ako je Alimpijevićevo fokusiranje na odbranu kako onomad reče, i da njegova filozofija igre u tom segmentu se ne razlikuje mnogo od Radonjićeve onda blago nama sa ovakvom odbranom.  :facepalmanimation:

Druga polovina treće četvrtine je bila Radonjićeva preslikana igra. Gud difenz end fast ofens tranzišn  :biggrin:

Ван мреже Choby

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.764
  • Activity:
    16.83%
  • Репутација: +840/-2260
« Одговор #38 послато: 08 Октобар 2017, 18:56:14 »
Dobric je bolji igrac od Dangubica i za ocekivati je da se nametne uskoro kao startna trojka, bar se ja nadam da hoce. Raduju partije Jankovica, Radicevica i Lesorta u drugom poluvremenu.

Nadam se da je sa Feldinom neka sitna povreda, bez njega smo tanki i spolja.

U reketu veselo, od Bjelice me glava zaboljela iskreno. Antica nema i pitanje koliko ce moci, Jovanovica ne mogu da zamislim u EL.

На мрежи Александар95

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.595
  • Activity:
    28.67%
  • Репутација: +1056/-913
  • Гомила нелогичних потеза због љубави.
« Одговор #39 послато: 08 Октобар 2017, 18:56:46 »
Bilo je i dobrih i loših stvari večeras. Da krenemo od boljih.

Janković se konačno probudio i odigrao jedan odličan meč, pogotovo u prvom poluvremenu kada nas je maltene sam vukao. Ročesti je ponovo pokazao kakva je klasa od igrača i opet kad se lomilo pokazao sav svoj kvalitet. Dobrić odličan, pogotovo što se vraća iz povrede. Radičević proigrao čim ga ja izbacio iz fantazi tima :) , Lesor vrlo dobar u drugom poluvremenu. Podatak za pohvalu je i da smo u drugom poluvremenu imali 15 asistencija naspram samo 3 u prvom. Odlično smo gradili defanzivni skok večeras, dozvolili 7 ofanzivnih skokova Olimpiji, od čega čini mi se 4 u poslednjoj četvrtini.

Ono što je za brigu je ponovo ta odbrana pika posle koje ili primamo koš od centra ili nakon pucanja odbrane neko ostane sam na šutu. To mora drastično da se koriguje i nadam se da je to stručnom štabu jasno. U prvoj četvrtini ni rotacije igrača nisu bile baš najbolje. Koliko je još Alimpije neiskusan vidi se i po poslednjem minutu 3. četvrtine gde smo ostali bez pleja na terenu. Jasno je bilo da je hteo da odbrani napad, ali bilo je vremena još za jedan pun napad našeg tima, čisto neiskustvo. Na greškama se uči. Što se individualnih partija tiče, Bjelica je odigrao jako loš meč, a ništa bolji nisu bili ni Kešelj i Jovanović. I dalje mi je potpuno nejasna uloga Dangubića, večeras samo 6 minuta, u napadu služi tek da popuni brojku.

Sve u svemu, trebaće dosta strpljenja za ovaj tim. Biće tu i odličnih partija, ali i možda nekih neplaniranih poraza od kojih nas je Radonja odvikao. Na njima je samo rad i rad, a na nama strpljenje. Na kraju treba istaći da smo večeras imali možda i najbolje suđenje od kad pratim nas u ABA ligi.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum