Анкета

Најбољи на гостовању у Крушњвцу био је:

Борјан
22 (6.1%)
Стојковић
42 (11.6%)
Бабић
10 (2.8%)
Ле Талек
19 (5.2%)
Гобељић
19 (5.2%)
Доналд
18 (5%)
Рачић
6 (1.7%)
Рикардињо
10 (2.8%)
Пешић
2 (0.6%)
Срнић
14 (3.9%)
Радоњић
159 (43.9%)
Крстичић
29 (8%)
Боаћи
12 (3.3%)

Укупно гласова: 362

Аутор Тема: 12. коло СЛ: Напредак - Црвена звезда 1:0  (Прочитано 14259 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Snoopy

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.922
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +1041/-1034
Одг: 12. коло СЛ: Напредак - Црвена звезда 1:0
« Одговор #240 послато: 02 Октобар 2017, 11:40:07 »
Eto rezloga da se ne dodje na kup i Macvu, a da se lepo od jutra svi spreme za Arsenal! Pa kad krene lose, jedno 20 minuta ranije da se izadje da se vata prevoz! E Zvezdasi, Zvezdasi...ko je vas poznavao...

24 сата вртиш једну те исту причу и спамујеш сваку живу тему са истом. Све знамо, све нам је јасно, све је сто пута испричано...шта је поента твојих уписа везаних за посјету?! Да силом некога натјераш да дође на стадион?! Ја не знам како не сваташ да са тим ништа нећеш постићи, а готово сам сигуран да можеш да изазовеш само контра ефекат. Ми Срби смо као народ убијени у појам у сваком смислу, а ти очекујеш да ми осјећамо припадност клубу као рецимо Енглези. То се никад неће десити и ако буде неких промјена на боље, биће стихијски и на моменте, а онда ће опет бити по старом. Ја сам чак убијеђен да ће после ових успјеха у Европи публике бити све мање (погледај само КК). Макар пола њих размишља да уђе џабе на стадион и кад дође пар пута у сезони на стадион. Да не причам о оним који на позив за учлањење у клуб питају шта ја имам од тог?! Многе воде треба да потече да би нас на стадиону било колико сви прижељкујемо.

Извињавам се за оф

Ван мреже miki96

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 376
  • Activity:
    7%
  • Репутација: +105/-61
  • Nema velike ljubavi bez velike radosti ali i....
« Одговор #241 послато: 02 Октобар 2017, 11:42:52 »
Vauuu kiks, vauu drugi primljen gol u sezoni...  :facepalm: Real, Juventus, Bajern, Junajted.. svako kiksne.. Igramo LE pa se očekuje skor 35-2-0? Rekao sam i pre meča da nas očekuje mnogo teško gostovanje i da u slučaju pobede idemo na +7 jer je treći kiks komšija kod kuće gotovo siguran, ali eto nismo uspeli, a bilo je šansi (Pešić, Srnić*2, Donald, Milijaš...). Do juče se pisalo kako imamo dva tima a sad neki pišu da nemamo fond igrača za 2 fronta... Ide se iz krajnosti u krajnost. Opravdane su ljutnje na Srnića i Pešića, imaju dug golgeterski post a nije da ne ulaze u šanse, baš naprotiv...
Idemo dalje, gvozdeni puk (ako i dalje zaslužuju da ih tako zovemo posle ovog ,,strašnog kiksa  :a078: ) će nastaviti da melje posle pauze...  :ue:

Ван мреже Lavoazije

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 14
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +8/-4
« Одговор #242 послато: 02 Октобар 2017, 11:44:51 »

Sent from my SM-J7108 using Tapatalk

Ван мреже Zlatko1984

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 25
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +21/-5
  • Što ne može niko, možeš ti!
« Одговор #243 послато: 02 Октобар 2017, 13:52:06 »
Izvinite ljudi, dali se dele bodovi u play-offu? Tražio sam odgovor ali ga nažalost nisao našao nigde.

Naši vitezovi su inače ljudine teške i moramo da verujemo u njih do kraja samog-ne sećam se kad smo poslednji put imali ovakve kolose :vitez:

Ван мреже Matuzalem88

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 2.149
  • Activity:
    14.33%
  • Репутација: +2015/-655
  • Krv crveno-bela što se lila za tebe...
« Одговор #244 послато: 02 Октобар 2017, 13:58:22 »
Dele se bodovi, isti sistem takmičenja kao i u prethodne dve godine.

Ван мреже zuba87

• Члан ФК
  • Поруке: 353
  • Activity:
    2.33%
  • Репутација: +349/-160
« Одговор #245 послато: 02 Октобар 2017, 15:06:34 »
Ljudi igrali dvojku na kladionici i pukli i onda dosli ovde da lece frustracije.. Sramota je sta se sve pise ovde i kakvih ljudi ima.. Odjednom ni jedan igrac nije za Zvezdu, trener neznalica, da ne pricam o tome sto se kune i psuje, smeju se onom degeneriku Panticu a mala je razlika..
Neka pauzu iskoriste da se zalece povrede i dotegnu jos malo fizicki i da opet krenemo da gazimo..
Jedva cekam Macvu na Marakani..

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.324
  • Activity:
    31.17%
  • Репутација: +398/-322
« Одговор #246 послато: 02 Октобар 2017, 17:37:54 »

Odlicna atmosfera na utakmici, konacno pesma u pravom trenutku koja je bas grmela na startu meca "Uprava je vredna trener taktican"..Bravo za Delije!

Ван мреже strajabre

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 64
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +32/-25
  • Добро знај да увек ту сам ја!!!
« Одговор #247 послато: 02 Октобар 2017, 20:02:05 »

Ван мреже Drug Član 85

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.285
  • Activity:
    2.17%
  • Репутација: +557/-575
  • Bog, Zvezda pa sve ostalo...
« Одговор #248 послато: 03 Октобар 2017, 12:07:59 »
Jeste li se ispucali? Prošla nervoza?...

Izgubi Siti, Real, Barsa, Juve, Bajern, odmah padaju glave, je l'? Nekad je potrebno samo malo realnog sagledavanja stvarnosti i razobritosti.

Kritikuje se Srnić, Pešić, Račić, Rikardinjo, Babić...U četvrtak Babić kralj, danas nemač pojma...I tako u krug...

A zapravo se nema šta puno zameriti igračima. Ovaj put je, po meni, pogrešio Doktor. Jbg, i on je živ čovek.

Po mom mišljenju, pogrešio je, najpre, što je forsirao Donalda koji se maksimalno istrošio protiv Kelna. Od kada je dobio prvi karton bio je praktično igrač manje jer em nije imao dovoljno snage, em nije smeo ni žustrije da uđe u duel da ne bi popio i drugi, koji mu je Mažić zapravo i oprostio. Usled premora je imao i nekoliko loših pasova i mislim da će njemu ova pauza zapravo i najviše koristiti. U paru sa Račićem je totalno nekompatibilan. Možda je, kada je već Račića zamenio Krletom, Milojević mogao da ubaci i Džina umesto Donalda a na Donaldovo mesto prebaci Gobelju.

Pešić je pokušavao da radi ono što veoma uspešno radi Boaći, a to je da se izvuče na krilo, u širinu ali on to ne zna da uradi ali daleko od toga da je loš igrač. On je više pozicioni igrač-realizator nego neko ko će da nosi igrača na leđima ili da predribla igrača.

Rikardinjo-i dalje tvrdim da on zna sa loptom i da razume igru. U nekoliko navrata je U KŠ startovao u defanzivi i oduzimao loptu i imao 2-3 pasa ali sve je to premalo da bi zaslužio da ostane u CZV. KOd njega, po meni, više je problem voljnog momenta, do sad je već shvatio šta se od njega očekuje...Ne znam, možda bi se snašao u nekom drugom stilu igre a što moramo imati ako ne prolazi jean stil/taktika. Njemu ovakav stil sa dosta duel igre nikako ne leži jer je fizički inferioran. Kosan nas je dobro pročitao, postavio torenjeve u odbranu, igrali disciplinovano i po boku smo retko prolazili uz hroničan nedostatak centaršuta i veći broj igrača u završnici. Moramo uvesti neku rezervnu opciju, nešto kroz dupli pas, što smo pokazali da umemo protiv Javora, ali tu treba brz, tačan pas i pokretljiviji igrači u sredini. Sve ono što nismo imali prekjuče.

Moramo svi zajedno još više da napredujemo. Biće samo još bolje.

I da dodam nešto o Mažiću, ta situacija gde Rikardinjo biva gurnut s leđa pa nakon toga daje netačan pas i situacija gde je Krstičić u duelu, biva da li gurnut da li čisto remplovan ispred 16-erca Napretka, ne znam, jer nije bilo replay-a i nepun minut kasnije, na našoj polovini, ispred klupa za rezerve, gotovo ista situacija, gde Mažić svira faul za Kruševljane. Plus ta ruka pre gola. Iako mislim da u takvim situacijama naši igrači treba da nastave da igraju opet takve "odluke" mogu, a preksinoć i jesu, odlučile utakmicu a dovoljno je samo da bespotrebno  podižu tenziju.
« Последња измена: 03 Октобар 2017, 12:31:43 Drug Član 85 »

Ван мреже albatros

• Веран као пас
  • Поруке: 725
  • Activity:
    2.17%
  • Репутација: +352/-150
« Одговор #249 послато: 03 Октобар 2017, 14:58:18 »
Kada bih se mogao vratiti 10ak dana unazad i tada bih pristao na tri Kelnove stative i poraz u Kruševcu.
Nije mi drago, naprotiv. Mogao je bar taj X ali šta sad. Nema mjesta kuknjavi.
Možda je tema za "istoriju" ali bar od kada ja pratim Zvezdu (27-28 godina) ne pamtim da smo do 1.10. odigrali 21 utakmicu i to od toga pola u Evropi. Putovali u Kazahstan, Rusiju i Belorusiju.
Dajte ljudi opustite se malo i budite realni.
Mi smo i ovaj Napredak uz sve što nas je pratilo trebali dobiti po viđenim šansama. Ok, nije ušlo, ući će drugi put. Dobra je stvar što to groblje nije iskoristilo. Tu smo negdje opet na manje više istoj razdaljini.
Sada je bitno da se dobro resetujemo i odmorimo i onda slijede utakmice sa Arsenalom u kojima ništa ne možemo izgubiti. Idemo u jurnjavu, tuču i borbu pa šta bude.

На мрежи Bob Sap

• Веран као пас
  • Поруке: 921
  • Activity:
    4.67%
  • Репутација: +469/-828
« Одговор #250 послато: 03 Октобар 2017, 21:56:28 »
Samo oni koji ne misle dobro nasem klubu mogu da pljuju igrace ili trenera posle ovog meca...Toliko....

Ван мреже uskee1512

• Јебач пресретач
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.344
  • Activity:
    16.17%
  • Репутација: +2187/-2317
  • А мозга неема-у глави само ЗВЕЗДА ЦРВЕНА
« Одговор #251 послато: 04 Октобар 2017, 08:46:42 »
Имам утисак да је доста њих овде једва чекало кикс да би пљували!Па сунце ти,ја не знам ко игра фудбал а никад не изгуби!!?Даће Бог да и после победе над Арсеналом одиграмо једну бледу партију у ЈСЛу  :ziveli2:

Ван мреже Lavoazije

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 14
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +8/-4
« Одговор #252 послато: 04 Октобар 2017, 09:12:06 »
Na tekmi iz uprave su bili Dzajic,Mrkela,Pizon i jos neke likovi koje ne poznajem,Terzica nisam video,posto sam bio u lozi.Od igraca je bio Vujadin Savic i koji je prvo poluvreme gledao na Zapadnoj tribini sa dva drugara,a posle se vratio u lozu i bas je bio popizdeo kada se zavrsila utakmica.
Jednostavno nismo bili spremni za tu utakmicu,ne bih nikog krivio pojedinacno,ali moje zapazanje je posto sam iz Krusevca i gledao sam svaku utakmicu Napretka do sad,bio sam uvrene da ce Zvezda to lagano da dobije,jer Napredak igra katastrofalno,ako ih napadnes na njihovoj polovoni,tj igras visoki presing na stopere.Sve ekipe koje su dolazile u Krusevac vrsile su pritisak na stopere i zadnje vezne i iz toga su imale mnogo sansi,zahvaljujuci katastrofalnim greskama istih,sve ekipe su bukvalno u Krusevcu nadigrale Napredak.Jedina ekipa koja nije napala tako Napredak je Zvezda,nego su imali neku jalovu inicijativu 90. Minuta i dozovili da Napredak iz kontri i polukonti stvori bolje sanse za gol.

Ван мреже Делија сениор

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 105
  • Activity:
    6.83%
  • Репутација: +84/-88
  • Сумњају неки да бодримо погрешан тим
« Одговор #253 послато: 04 Октобар 2017, 10:30:59 »
Na tekmi iz uprave su bili Dzajic,Mrkela,Pizon i jos neke likovi koje ne poznajem,Terzica nisam video,posto sam bio u lozi.Od igraca je bio Vujadin Savic i koji je prvo poluvreme gledao na Zapadnoj tribini sa dva drugara,a posle se vratio u lozu i bas je bio popizdeo kada se zavrsila utakmica.
Jednostavno nismo bili spremni za tu utakmicu,ne bih nikog krivio pojedinacno,ali moje zapazanje je posto sam iz Krusevca i gledao sam svaku utakmicu Napretka do sad,bio sam uvrene da ce Zvezda to lagano da dobije,jer Napredak igra katastrofalno,ako ih napadnes na njihovoj polovoni,tj igras visoki presing na stopere.Sve ekipe koje su dolazile u Krusevac vrsile su pritisak na stopere i zadnje vezne i iz toga su imale mnogo sansi,zahvaljujuci katastrofalnim greskama istih,sve ekipe su bukvalno u Krusevcu nadigrale Napredak.Jedina ekipa koja nije napala tako Napredak je Zvezda,nego su imali neku jalovu inicijativu 90. Minuta i dozovili da Napredak iz kontri i polukonti stvori bolje sanse za gol.

Добро си ти видео било шта на терену, колико си био заузет посматрањем ко је у ложи, ко на западу, да ли се Савић изнервирао...

Ван мреже delboj

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 173
  • Activity:
    7.17%
  • Репутација: +25/-26
« Одговор #254 послато: 04 Октобар 2017, 16:08:49 »
Имам утисак да је доста њих овде једва чекало кикс да би пљували!Па сунце ти,ја не знам ко игра фудбал а никад не изгуби!!?Даће Бог да и после победе над Арсеналом одиграмо једну бледу партију у ЈСЛу  :ziveli2:
Pa takav je narod. Umjesto da se gleda kako iz ovog poraza izvući nešto dobro i pronaći ponovo motivaciju za dalje, glavno je pljuvati po svemu i svima kako ništa ne valja.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum