Анкета

Најбољи играч против Динама био је

Борјан
0 (0%)
Гобељић
1 (0.3%)
Савић
1 (0.3%)
Фримпонг
15 (4.8%)
Анђелковић
0 (0%)
Рачић
0 (0%)
Милијаш
1 (0.3%)
Срнић
1 (0.3%)
Пешић
150 (47.8%)
Иван Илић
5 (1.6%)
Аџић
136 (43.3%)
Баиновић
4 (1.3%)
Стојковић
0 (0%)

Укупно гласова: 314

Аутор Тема: Куп Србије 1/16 Црвена звезда - Динамо Врање 5:0  (Прочитано 11684 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Stenly

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 214
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +76/-95
Одг: Куп Србије 1/16 Црвена звезда - Динамо Врање 5:0
« Одговор #120 послато: 11 Октобар 2017, 22:49:56 »
Off Topic
Каква рупа бре!?

Те глодарске називе за наш стадион остави за друго мјесто.

Naša Rupa ;) :)

Pa jel reko Fića, "Došli su u našu Rupu..."  ;)

Ван мреже napster

• Члан КК
  • Поруке: 5.479
  • Activity:
    39.17%
  • Репутација: +2496/-4346
  • Pljuvac.
« Одговор #121 послато: 11 Октобар 2017, 23:10:02 »
Каква рупа бре!?

Nije rupa grobarski naziv, to je nadimak koji se koristi i medju Zvezdasima od kada postoji Marakana, odnosno stadion Rajko Mitic.

Ван мреже porto

• Члан ФК
  • Поруке: 391
  • Activity:
    8.83%
  • Репутација: +284/-238
« Одговор #122 послато: 11 Октобар 2017, 23:22:10 »
Rupom od miloste zovemo nas stadion kao sto koristimo naziv Marakana kao sto sa ponosom nosimo nadimak Cigani. hrvati,turci i glodari,sto mu dodje na isto,su nas tako nazivali sto po automatizmu znaci da "najjaci smo najjaci !!

Ван мреже Ронилац

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • РСБ екипа - мултимедија
  • Поруке: 536
  • Activity:
    11%
  • Репутација: +224/-78
  • Ти играш на облацима славе
    • Svet ronjenja
« Одговор #123 послато: 12 Октобар 2017, 01:15:57 »

Ван мреже Неша

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 719
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +499/-87
  • Ушло у крв и готово!
« Одговор #124 послато: 12 Октобар 2017, 08:31:46 »
Каква рупа бре!?

Да не понављам људе пре мене, али ево први пут чујем да је то гробарски назив, а први пут сам чуо тај израз пре бар 15-20 година.
А чуо сам га од многих прекаљених и доказаних Звездаша. Рупа зато што је стадион укопан, а не нешто погрдно. И да си био у праву, став ти је мало надркан признаћеш. Ајмо мало лепше да комуницирамо људи, сви као да једва чекамо да нападнемо друге. Као да нисмо овде са истим разлогом. Видимо се на Мачви, уздравље.  :ziveli2:

Ван мреже Matuzalem88

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 2.149
  • Activity:
    13.33%
  • Репутација: +2015/-655
  • Krv crveno-bela što se lila za tebe...
« Одговор #125 послато: 12 Октобар 2017, 09:01:50 »
Adžić sem što je dao 3 gola ništa dobro u polju nije uradio. Neko će reći, ejjjj stani dao 3 gola, pa kako nije? Lepo nije, ništa dobro uradio u polju, potez više, lopta mu je bežala nekoliko puta iz nogu, kasnio par puta u predaji lopte. Da ne govorim da opet teži nekim atraktivnim potezima i biciklama bez potrebe.

Svaka čast za slobodnjak, druga dva gola komotno možemo Pešiću pripisati. Ali Adža je tu ruku na srce, dobro istrčao obe kontre.

Nema potrebe za hajpovanjem dečka. Jedinu dobru utakmicu do sad je odigrao protiv Niša prvo kolo, ostalo je jako tanko.

Ван мреже Vlada 89

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 9.440
  • Activity:
    36%
  • Репутација: +1373/-1447
« Одговор #126 послато: 12 Октобар 2017, 09:06:16 »
Pesic igrac utakmice definitivno.Gol plus asistencije.

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 552
  • Activity:
    5.5%
  • Репутација: +266/-254
« Одговор #127 послато: 12 Октобар 2017, 09:14:08 »
Нисмо одиграли савршено утакмицу. Ниједна крштена акција из позиционе игре. Голови из два прекида и три контре. Пешић играч утакмице, што рече Мата Аџића не треба дизати у небеса (мада све похвале за оштар слободњак).

Ван мреже Zvezdaš BL

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 310
  • Activity:
    8.33%
  • Репутација: +135/-84
  • Još jedna pobeda i titula
« Одговор #128 послато: 12 Октобар 2017, 10:13:45 »
Bravo Delije za spominjanje Erdogana!
Neka se čuje i glas junačke Srbije, a ne samo profiterske i izdajničke.
 :vitez: :vitez: :vitez:

Ван мреже Max

• Члан ФК
  • Поруке: 3.590
  • Activity:
    9%
  • Репутација: +2166/-2610
« Одговор #129 послато: 12 Октобар 2017, 10:14:44 »
Па ако ћемо искрено, мало је утакмица где може да се каже да смо играли савршено у нападу. И неки допадљив фудбал.
Можда у Сурдулици.

Ни Аџић, ни Срнић, ни Милијаш се нису баш прославили неком креацијом и фудбалом. Али ми једноставно тако играмо. Доста затвореније, па је мало и теже да се пробија бункер и игра неки лепршав фудбал. Мораће ту по том питању мало да се поради, јер нећемо сваки пут моћи из прекида и шута са 20+ метара да отварамо противника, јер кад то не учинимо деси се Напредак.

Што се утакмице тиче по мом мишљењу одлична утакмица за нас. Врло је важна и статистика направљена на њој.

Рачић је имао доста добрих потеза, али и доста очајних грешака, које би у Европи биле сурово кажњене. Много олако приступају таквим грешкама и глупостима наши играчи, јер знају да је тешко да ће уследити нека казна пошто су нам жестоко лимитирани противници.

Илић одиграо сличну партију као он... Али дечко није наш играч, њему хвала за паре од трансфера.

Аџић доста изолован, Срнић исто тако, Милијаш направи понеки потез, али се види да је матор и неспреман. Пешићу фали нешто више технике или нешто више снаге да би могао да игра неки озбиљан фудбал. За наш ниво довољно, али ако хоће да прави разлику у Европи - теретана.

Вујадин Савић може да игра Премијер лигу, страшан је играч. Одбрана нам генерално игра са пуно самопоуздања.

Надам се да ће се брзо опоравити Фримпонг и Рикардињо.

Честитике играчима и стручном штабу!

Идемо даље, сви на Мачву!

Ван мреже matijabna

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 453
  • Activity:
    3.67%
  • Репутација: +191/-91
« Одговор #130 послато: 12 Октобар 2017, 11:11:17 »
Odlican rezultat uz jednu korektnu igru, nista specijalnu. Dinamo je izasao visoko sa zeljom da igra i onda je veliki broj golova bio zagarantovan. Kad sam video sastav, prvi sok mi je bio Dzin na beku, ja jednostavno njega vise ne mogu da gledam u Zvezdinom dresu. Sto je najgore, uradio je ponovo onaj njegov vec vidjen potez gde vraca loptu golmanu u kontra pravcu njegovog kretanja, a da lopta ide gotovo u okvir gola. Malo je falilo da uhvati Borjana na krivoj nozi. I svima nama sipa so na jos svezu ranu, bez obzira sto je mec u tom momentu vec bio resen.
Jako cudan termin za odigravanje meca, jer ma sta ko mislio, i ma koliko nam sirok kadar bio, ova sreda nije termin za zvanicne klubske utakmice. U prvom kolu kupa mi je bila zelja da vidim recimo Joveljica u spicu ili Luku Ilica iza napadaca.
Zeleo sam da vidim i Rikardinja, ali nazalost ociledno ga bije i zesci maler, pored sporog uklapanja.
Ipak moj najjaci utisak je ocajno sudjenje gotovo svih sudija na mecu i pad Frimponga, uz nadu da ce se sto pre oporaviti.
Vec sam pisao da kad glavni sudija resi da krene utakmicu sa idejom da pusta grublju igru i ne pokazuje zute kartone, direktno daje vetar u ledja ekipi koja ima zelju da se brani. Kao posledica toga, zavrsili smo mec sa dva povredjena igraca.
Moj je utisak da je mirne duse mogao da odsvira penal za obe ekipe, jer odgurivanje igraca sa obe ruke u 16m bilo kojim intenzitetom, je penal, svidelo se to nekom ili ne. Glavni sudija i pomocni ispod istocne tribine bi trebali da upute pismo zahvalnosti doktoru Puricu na brzoj i dobroj intervenciji, jer ne znam sta bi se danas pisalo da je Frimpong prosao kako je u jednom momentu delovalo.
Sta tek reci za sudiju ispod zapadne tribine koji je od 5 situacija promasio 3 od kojih je jedna greska bila od 5m!

Sto se tice mladih igraca, koji su dobili sansu, moje misljenje je da Ivan Ilic jos nije spreman za seniorski fudbal, a da Racic ne pokazuje dovoljan napredak u igri za minute koji mu se daju. Prvih 20 minuta je podsetilo na eru Grofa Bozovica gde nam vezni red puca posle dva pasa, posle cega su stoperi ostavljeni na vetrometini.
Pesic je odigrao odlican mec, a zadovoljan sam i igrom Adzica. Jednostavno momak na svakom mecu koji je poceo je postigao gol ili asistirao. Sasvim dovoljno od jednog bekap krila. Da ima gresaka ima, ali za njega ima i vremena, ipak je njemu 19 godina. Moj je utisak da on napreduje iz meca u mec.
Gobeljic je odigrao sasvim solidan mec i suvo zlato je ekipe, jer moze da pokrije mnogo pozicija, a da se izostanak standardnog igraca gotovo ne oseti.

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 552
  • Activity:
    5.5%
  • Репутација: +266/-254
« Одговор #131 послато: 12 Октобар 2017, 11:46:18 »
Kad sam video sastav, prvi sok mi je bio Dzin na beku, ja jednostavno njega vise ne mogu da gledam u Zvezdinom dresu.
Анђелковић је далеко бољи у офанзиви од Гобељића на тој позицији (од Милошевића свакако). И зато је користан у утакмицама где смо апсолутни фаворити и где дефанзивци немају много посла. Уверен сам да бисмо дали неки гол у Крушевцу да је он играо.

Ван мреже matijabna

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Activity:
    3.67%
« Одговор #132 послато: 12 Октобар 2017, 12:22:55 »
Анђелковић је далеко бољи у офанзиви од Гобељића на тој позицији (од Милошевића свакако). И зато је користан у утакмицама где смо апсолутни фаворити и где дефанзивци немају много посла. Уверен сам да бисмо дали неки гол у Крушевцу да је он играо.
Ne kazem da nisi u pravu sto se tice njegove ofanzive, ali to je vec stvar ukusa. Mozda bi mi preko njega postigli taj jedan gol, al sam skoro ubedjen da bi zbog njegove uzasne defanzive primili bar jedan, tako da nam dodje na isto. Levi bek je deo zadnje linije i njegov prevashodan zadatak je da defanzivno pokriva protivnicko desno krilo, a u napadu uradi koliko mu prostor pruza.
Ja mu nisam oprostio onaj auto gol sa krova, kao sto ne mogu da mu zaboravim ni onaj penal protiv Irtisa, a ni one propuste protiv Krasnodara...
Jasno je kao dan da Milosevic nema kvalitet za Zvezdu, ali bih radije gledao Gobelju na tom mestu ili Aleksu Terzica nego njega kako pravi iste greske skoro deceniju...

Ван мреже Nislija86

• Веран као пас
  • Поруке: 965
  • Activity:
    3.17%
  • Репутација: +668/-713
« Одговор #133 послато: 12 Октобар 2017, 12:33:57 »
Bravo Delije za spominjanje Erdogana!
Neka se čuje i glas junačke Srbije, a ne samo profiterske i izdajničke.
 :vitez: :vitez: :vitez:

Pre je trebalo baciti akcenat na nase koji mu pevaju nego na njega,ali dobro da ne sirimo o politici,necu vise.

Ван мреже mirDa_zlo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 185
  • Activity:
    1.67%
  • Репутација: +52/-47
« Одговор #134 послато: 12 Октобар 2017, 12:48:50 »
Jasno je kao dan da Milosevic nema kvalitet za Zvezdu, ali bih radije gledao Gobelju na tom mestu ili Aleksu Terzica nego njega kako pravi iste greske skoro deceniju...

Kad si ga vec pomenuo, da li si upucen detaljnije u njegove kvalitete? Ti ili neki drugi forumas ako prati ozbiljnije omladince. Ja sam ga protiv Indjije zapazio, zadesio sam se tamo to jutro, nisam bio siguran da li je to on uopste jer ne znam te klince po liku ali imao je par dobrih momenata. Vise sam gledao Joveljica (dao dva gola za to vreme sto sam gledao, a cini mi se 3 ukupno) pa nisam ni obracao paznju preteranu ali znam da mi je zapao za oko posle nekog dobrog poteza jer imamo problem sa levim bekom. Ima li od njega materijala da od zime bude rezervni bek Rodicu?

Ван мреже matijabna

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Activity:
    3.67%
« Одговор #135 послато: 12 Октобар 2017, 13:30:35 »
Kad si ga vec pomenuo, da li si upucen detaljnije u njegove kvalitete? Ti ili neki drugi forumas ako prati ozbiljnije omladince. Ja sam ga protiv Indjije zapazio, zadesio sam se tamo to jutro, nisam bio siguran da li je to on uopste jer ne znam te klince po liku ali imao je par dobrih momenata. Vise sam gledao Joveljica (dao dva gola za to vreme sto sam gledao, a cini mi se 3 ukupno) pa nisam ni obracao paznju preteranu ali znam da mi je zapao za oko posle nekog dobrog poteza jer imamo problem sa levim bekom. Ima li od njega materijala da od zime bude rezervni bek Rodicu?
Gledao sam ga 10-tak puta u dresu nasih omladinaca,  a zapao mi je za oko jos na onom turniru u Bijeljini. Ofanzivan levi bek, sa finom tehnikom, dobrom brzinom, driblingom... Da se zapitas dal je bek ili krilo.
Ne mogu sad da kazem da bi momak mogao da bude bekap Rodicu, al bih jednostavno radije njega gledao nego Dzina. Dzin ne moze da napreduje da stice iskustvo i da uci na svojim greskama, pa ni sutra da se proda, dok Terzic to sigurno moze. Na potpisivanju profesionalnog ugovora pre godinu dana je izjavio da je odbio Juventus da bi potpisao ugovor sa Zvezdom.
U onoj Grofovoj formaciji bekovi su bili glavni igraci, njihovo ponavljanje i ubacivanje u napad je bio nacin na koji smo mi ugrozavali protivnika i to je Dzinu maksimalno odgovaralo i on je dolazio do izrazaja. Medjutim kod Miloja je to malo drugacije. Ima dosta vise defanzivnih obaveza i tu dolaze do izrazaja sve njegove mane koje su ga pratile kroz karijeru.
Terzic nema iskustva i minuta u seniorskom fudbalu, ali ako mogu da biram izmedju njega i Dzina, obe ruke dizem za njega.

Ван мреже mirDa_zlo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 185
  • Activity:
    1.67%
  • Репутација: +52/-47
« Одговор #136 послато: 12 Октобар 2017, 14:00:11 »
Hvala  :ziveli2:

U svakom slucaju sam i ja za to da bude uz prvi tim. Svakako ce nam trebati rezervni bek. Imamo Rodica, ako zatreba za evropu ili derbi a Roda nije u stanju, Gobelja to moze da pokrije kad je bitnija utakmica, a za ove lakse verujem da bi mogao da odigra a da se to ne oseti negativno po rezultat i igru uopste.

Ove godine rotiramo dosta, klinci dosta dobijaju sansu, i uglavnom je odlicno koriste, do te mere da Adzica i Racica vise i ne smatramo detetom kad udje vec ocekujemo dobru utakmicu kao da imaju 24 godine. Uskoro ce nadam se i Jovelja tim stopama, mada kako igra u omladincima, mislim da se vec ocekuje da udje u 75om i da dva komada.

Ван мреже ДС ША

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.103
  • Activity:
    42%
  • Репутација: +1535/-448
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #137 послато: 12 Октобар 2017, 14:26:52 »

Ван мреже DzoniBc

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 24
  • Activity:
    3.17%
  • Репутација: +5/-7
« Одговор #138 послато: 12 Октобар 2017, 14:27:23 »
Uz duzno postovanje nasim fubalerima ali stvarno mislim da se Milijasu i Andjelkovicu treba zahvaliti na svemu,sto ne ide - ne ide! Racic po meni stvarno decko nema kvalitet da igra na ovoj poziciji sa ovakvom igrom i greskama! Mozda jednog dana ga neko prebaci na stopera kao i D. Le Taleka i shvati da je ipak samo stoper a ne veznjak :D Bainovic sasvim korektan sa vidnim kvalitetom i mislim da moze doprineti igri na sredini terena u odsustvu glavnih igraca. Zao mi je Frimponga jer mu je ovo posle Krasnodara prva utakmica i uz Savica on to igra  vise nego kvalitetno.

Ван мреже IgorRS

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 228
  • Activity:
    3%
  • Репутација: +58/-77
« Одговор #139 послато: 12 Октобар 2017, 15:07:51 »
Uz duzno postovanje nasim fubalerima ali stvarno mislim da se Milijasu i Andjelkovicu treba zahvaliti na svemu,sto ne ide - ne ide! Racic po meni stvarno decko nema kvalitet da igra na ovoj poziciji sa ovakvom igrom i greskama! Mozda jednog dana ga neko prebaci na stopera kao i D. Le Taleka i shvati da je ipak samo stoper a ne veznjak :D Bainovic sasvim korektan sa vidnim kvalitetom i mislim da moze doprineti igri na sredini terena u odsustvu glavnih igraca. Zao mi je Frimponga jer mu je ovo posle Krasnodara prva utakmica i uz Savica on to igra  vise nego kvalitetno.
Msm da Racic ne moze da bude stoper  jasno da mu hvali iskustva ,odlucnosti ,dosta gresi a ne rizikuje .Igra neku siguricu otkud znam.On je sto se pozicije tice nesto tipa Davidovac u kosarci -moze sve a ne moze nista .Od Milijasa se generalno nije ni ocekivalo nesto specijalno ali vidi se da ne moze vise profi da igra.Tu je valjda zbog atmosfere iskustva itd.Ne igramo mi toliko ne dopadljiv fudbal ima tu stofa .Recimo kad uporedim reprezentaciju i nasu igru vise mi se svidja nasa igra.Jasno je da odradjujemo ove utakmice i da se neki igraci drze u formi.U tom odradjivanju se ponekad i sapletemo sto je i normalno kada igrate na vise frontova.Naravno bice i perioda gde cemo da kiksiramo .Retko koja ekipa u Evropi moze da drzi tu konstantnost preko cele sezone.Milojevic ima znanje i rezultate iza sebe tako da je sve ok.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum