Анкета

Најбољи играч против Динама био је

Борјан
0 (0%)
Гобељић
1 (0.3%)
Савић
1 (0.3%)
Фримпонг
15 (4.8%)
Анђелковић
0 (0%)
Рачић
0 (0%)
Милијаш
1 (0.3%)
Срнић
1 (0.3%)
Пешић
150 (47.8%)
Иван Илић
5 (1.6%)
Аџић
136 (43.3%)
Баиновић
4 (1.3%)
Стојковић
0 (0%)

Укупно гласова: 314

Аутор Тема: Куп Србије 1/16 Црвена звезда - Динамо Врање 5:0  (Прочитано 11492 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже mirDa_zlo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 167
  • Activity:
    14.67%
  • Репутација: +45/-43
Одг: Куп Србије 1/16 Црвена звезда - Динамо Врање 5:0
« Одговор #140 послато: 12 Октобар 2017, 16:56:01 »
Msm da Racic ne moze da bude stoper  jasno da mu hvali iskustva ,odlucnosti ,dosta gresi a ne rizikuje .Igra neku siguricu otkud znam.On je sto se pozicije tice nesto tipa Davidovac u kosarci -moze sve a ne moze nista .Od Milijasa se generalno nije ni ocekivalo nesto specijalno ali vidi se da ne moze vise profi da igra.Tu je valjda zbog atmosfere iskustva itd.Ne igramo mi toliko ne dopadljiv fudbal ima tu stofa .Recimo kad uporedim reprezentaciju i nasu igru vise mi se svidja nasa igra.Jasno je da odradjujemo ove utakmice i da se neki igraci drze u formi.U tom odradjivanju se ponekad i sapletemo sto je i normalno kada igrate na vise frontova.Naravno bice i perioda gde cemo da kiksiramo .Retko koja ekipa u Evropi moze da drzi tu konstantnost preko cele sezone.Milojevic ima znanje i rezultate iza sebe tako da je sve ok.

fali je pravilno.

Nista protiv tebe licno niti glumim nekog gramar nacistu, kako se vec kaze, mozda je i slucajna greska, dogodi se, ali mislim da je ovo 3. ili 4. put u prethodnih mesec dana da neko na forumu napise hvali a misli na fali, nedostaje, itd a ne na pohvaljuje, nisam to komentarisao do sada, ali bolje da neko srene paznju nego da se ustali kao pravilo da moze i tako da se napise, i onako propadamo kao drustvo na svim poljima, bar to malo gramatike da sacuvamo...

Sto se tice komentara, slazem se, nije on stoper niti trenutno ima ono sto mu je potrebno da bude. Ne znaci da nekad mozda nece biti, mnogo je primera u svetu, ali odradjuje on nama posao na svojoj poziciji, prodace se i za fine pare, pa ce ga onda preko iskristalisati bolje ako bude potrebe da menja poziciju, ali mislim da nece biti.
« Последња измена: 12 Октобар 2017, 17:01:09 mirDa_zlo »

Ван мреже matijabna

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 428
  • Activity:
    3.17%
  • Репутација: +182/-88
« Одговор #141 послато: 12 Октобар 2017, 17:13:25 »
Off Topic
Slozio bih se sa tobom i nista lose u tome nema sto si ga ispravio. Nadam se da ti ni Igor nece uzeti za zlo. I ja sam cesto vidjao to "hvali" po forumu i drugim mestima. Mislim, da se u odredjenim krajevima ta rec koristi umesto fali, mada nikad nisam cuo da je neko i izgovori.

Ван мреже DzoniBc

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 7
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +2/-1
« Одговор #142 послато: 12 Октобар 2017, 17:18:18 »
Sto se tice komentara, slazem se, nije on stoper niti trenutno ima ono sto mu je potrebno da bude. Ne znaci da nekad mozda nece biti, mnogo je primera u svetu, ali odradjuje on nama posao na svojoj poziciji, prodace se i za fine pare, pa ce ga onda preko iskristalisati bolje ako bude potrebe da menja poziciju, ali mislim da nece biti.
[/quote]

Vise sam mislio figurativno za njegovo menjanje pozicije al nema veze. Ali ako mi njega prodamo za neke fine pare kao sto kazes ja cu na sred mare da oralno odradim tog koga proda,jer ce to biti carobnjak :)  Nemam nista licno protiv decka ali jednostavno kad nesto ne valja onda ne valja,kao i Guma Bogdanovic nekad...

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum