Анкета

Najbolji u porazu od Žalgirisa?

Ročesti
3 (0.9%)
Radičević
2 (0.6%)
Lazić
9 (2.8%)
Dobrić
1 (0.3%)
Lazarević
2 (0.6%)
Feldin
3 (0.9%)
Bjelica
81 (25.3%)
Janković
1 (0.3%)
Lesor
1 (0.3%)
Antić
217 (67.8%)

Укупно гласова: 320

Аутор Тема: Евролига, 1.коло : Жалгирис - Црвена звезда  (Прочитано 14845 пута)

milo и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Choby

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.765
  • Activity:
    16.83%
  • Репутација: +840/-2260
Одг: Евролига, 1.коло : Жалгирис - Црвена звезда
« Одговор #20 послато: 10 Октобар 2017, 18:41:11 »
Nisu oni nista posebno, ali su uigraniji i imaju iskusnijeg trenera. Najveca opasnost po meni Pangos i Jankunas.

Antic ce morati da uzme ozbiljnije minute tipa 15-ak, jer Jovanovic tesko da moze EL da igra. I nadati se da ce Bjelica za cudo odigrati dobru partiju. U spoljnu liniju imam povjerenja ako su svi zdravi.

Ван мреже almatinac

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 203
  • Activity:
    17.83%
  • Репутација: +47/-160
« Одговор #21 послато: 10 Октобар 2017, 22:29:24 »
Mislim da je protivnik za start idealan.

Žalgiris je uz nas najslabiji tim ako ćemo realno. Oni su na ovom meču favoriti zbog domaćeg terena i zbog toga što smo nov tim.

Oni jesu dobri kod kuće posebno, ali ovaj meč će nam pokazati kakvi smo. Definitivno najteži meč do sada u sezoni, najveći nastup i za našeg trenera.

Ako eliminišemo neke naše gluposti u odbrani i u fazi napada iskreiramo nešto za druge sem za Tejlora možemo doći u poziciji da ih ugrozimo. Nisam mnogo pratio Žalgiris, ali znam neke stvari o njima.

Očekujem dobru partiju Ročestija i Bjelice kod nas, a nešto stvarno ne bi bilo u redu da nas Vasa Micić ne unakazi. Uvek su nam 'naši' dolazili glave.

Ne čekujem mnogo, ništa me ne može razočarati osim ako ispustimo pobedu. Kroz ovakve mečeve ćemo sticati iskustvo za regionalno takmičenje.

Žalgiris ume da bude agresivan, ako se ne pogubimo biće dobro, mislim i da ćemo imati mnogo faulova, jer smo na svakom meču rano ispunili bonus, a to je bila odlika timova koje je Alimpijević vodio uvek.

Mi smo već u 16 najboljih evropskih timova. Bićemo opasni, ali pre svega na domaćim mečevima.

На мрежи Jackal

• Члан ФК
  • Поруке: 4.521
  • Activity:
    15.67%
  • Репутација: +1966/-1528
  • A son never forgets.
« Одговор #22 послато: 10 Октобар 2017, 22:43:53 »
Skoro se u riječ sjećam prošlogodišnjeg posta pred prvo kolo EL. (bem ti, al godine lete) Napisah tada da možda tražim puno, jbg tad niko nije mogao pretpostaviti kakva ćemo sila biti, ali da je sve što tražim to da par kola prije kraja budemo u igri za top8. Znamo svi do koliko minuta prije kraja smo bili u igri.

Ove godine ne mogu da tražim isto. Početak sezone mi ne daje to pravo, kao i cijela predsezona. Previše promjena, previše ustupaka i malih poraza pri sklapanju ekipe. Te ovaj može ipak da ide, te ovome ne možemo mečirati ponudu i mic po mic ode cijeli roster. Nerealno je očekivati neko ludilo, što ne znači da se nekom ludilu ne nadam... ja sam navijač... meni je dozvvoljeno.

Tražim konkurentnost. Da ne izgubimo taj epitet ekipe koja prevazilazi svoje mogućnosti. I to je sve. Kakav god skor donese te dvije stvari i ujedno nas najbolje spremi od svih u regionu za aprilske borbe oko nove EL ulaznice. Da padne i poneki velikan, od Srpskog velikana... čisto kao šlag na tortu.

Eto to je sve.

Napred Zvezdo.

На мрежи ixvm

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 283
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +98/-51
  • У срцу моме живиш само ти
« Одговор #23 послато: 10 Октобар 2017, 23:44:59 »
Ja mislim da je ta zona bila protiv Neptunasa u Litvaniji kada su nas natrpali trojkama.
Nije Neptunas, nego je zona bila u Kazanju,   "igrao je zonu u Kazanju kao na gubilištu protiv šuterske ekipe", vidi

Kazanj, Cibona, groblje period kad ga je sačuvao Čović.

Ван мреже џонињо

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.239
  • Activity:
    10.17%
  • Репутација: +1336/-1668
  • Borba
« Одговор #24 послато: 11 Октобар 2017, 12:57:57 »
Prije 9 mjeseci održasmo čas košarke Šarasu i njegovim pulenima u njihovoj "zelenoj šumi". U tom trenutku posle fenomenalnih pobjeda protiv nekih od najvećih klubova i istinskih evropskih velikana, Reala, CSKA, Makabija, prepuni samopouzdanja, u sjajnom naletu, ta utakmica nam je došla kao nešto jači trening. Sijećam se da u prvom poluvremenu nisu znali šta ih je snašlo. Nisu mogli da pogledaju koš koliko smo ih urnisali odbranom, pa su na pol. jedva uspijeli da prebace 20 poena. U drugom su kao i došli do nekog ritma, ali ni u jednom momentu nisu uspijeli da nas ugroze i rutinski smo slavili.
   Sad je situacija mnogo drugačija. Oni su sačuvali trenera, okosnica tima je ostala,  pojačali se sa nekoliki Amera, tu je i naš bivši igrač Vasa Micić, a prididali su i nekoliko mladih igrača koji predstavljaju budućnost tog kluba. Rekao bih da su jači ove sezone.  Mi krenuli u novi ciklus sa novim trenerom, i sa gotovo komplet izmjenjenim timom.
   Činjenica je da ċe nam biti potrebno dosta vremena da to sve posložimo, i da na početku neće biti med i mlijeko, ali svi se nadamo i bez obzira na to što praktično ulazimo u novi ciklus, da ćemo i ove sezone uspijeti da uradimo mnogo toga dobrog.
   Kao i uvijek vjerujem u pobjedu gdje god i protiv koga god igrali. Ipak, objektivno mislim da će biti teško. Bio bih prezadovoljan ako bih vidio neki napredak, prije svega u defanzivi, da ispariramo u skoku, i da odigramo neki egal meč.

U svakom slučaju velika je stvar što ćemo 5.put zaredom gledati naš klub u najelitnijem evropskom klupskom takmičenju, i da ćemo kao u prethodna 4 puta biti sjajni i ispisati neke nove stranice istorije.

Hrabro i nek' nam je sa srećom! :stari grb:

« Последња измена: 11 Октобар 2017, 13:01:49 џонињо »

Ван мреже DelijaZabalj

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 88
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +15/-21
« Одговор #25 послато: 11 Октобар 2017, 16:26:24 »
Nasim momcima zelim puno srece i da trijumfalno pocnemo ! Veoma je bitno da startujemo sa pobedom !

На мрежи Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 1.827
  • Activity:
    25.83%
  • Репутација: +919/-329
« Одговор #26 послато: 11 Октобар 2017, 18:59:58 »
Kešelj nije otputovao za Kaunas. Nezvanični razlog lošija forma.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

На мрежи Jenkins

• Веран као пас
  • Поруке: 954
  • Activity:
    45.67%
  • Репутација: +287/-177
« Одговор #27 послато: 11 Октобар 2017, 19:02:48 »

Форумаши у екстази  :srbinosm: шалу на страну и реално је било да отпадне сад кад сви остали могу да играју.

Ван мреже МilosМilos

• Члан ФК
  • Поруке: 2.238
  • Activity:
    55.67%
  • Репутација: +596/-647
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #28 послато: 11 Октобар 2017, 20:22:06 »
Onda je zvanicni razlog verovatno jos gori?  Ili sam pogrešno razumeo.

На мрежи mushoke

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 187
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +20/-53
« Одговор #29 послато: 11 Октобар 2017, 22:17:23 »
Da li ima jos nekoga ko je ubedjen kao ja da dobijamo zelene?
« Последња измена: 11 Октобар 2017, 23:05:48 mushoke »

На мрежи nmarinkovic17

• Члан ФК
  • Поруке: 339
  • Activity:
    14.83%
  • Репутација: +204/-111
« Одговор #30 послато: 11 Октобар 2017, 22:19:07 »
Da li ima jos nekoga ko je ubedjen kao ja da sutra dobijamo zelene?
Jedino u sta smo ubedjeni da ne igramo sutra :D
Salu na stranu, naravno, optimizma nikad ne manjka. Mislim da ih mozemo iznenaditi, Lesor po meni match-winner.

Ван мреже Бели Вук

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.206
  • Activity:
    14%
  • Репутација: +252/-124
« Одговор #31 послато: 11 Октобар 2017, 22:20:54 »

Znajući praksu od kad je Čović predsednik, u okakvim situacijama ide posle nedelju do 10 dana sporazumni raskid ugovora. Inače što se utakmice tiče očekujem da momci igraju rasterećeno i iz toga može da se dođe do pobede

На мрежи EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 8.674
  • Activity:
    28%
  • Репутација: +4261/-8929
  • "реалиста"
« Одговор #32 послато: 11 Октобар 2017, 23:08:31 »
Ја сам већ уписо пораз. За прво време не видим како ћемо, ал се и не бринем превише. Генерално немам нека специјална очекивања од ове сезоне, резултатски.

Опуштено. Подршка и борба.

На мрежи Sundance_Kid

• Члан КК
  • Поруке: 2.236
  • Activity:
    14%
  • Репутација: +2116/-2828
« Одговор #33 послато: 11 Октобар 2017, 23:17:41 »
Najbitnije je da u slucaju poraza koji je verovatan ne bude histerije i drame. Ne treba porediti ovaj tim sa Radonjinim niti porediti ucinak u EL.

Ван мреже zlidzon

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.662
  • Activity:
    10%
  • Репутација: +1851/-714
  • трибинаш
« Одговор #34 послато: 11 Октобар 2017, 23:21:27 »
Опуштено. Подршка и борба.

Najbitnije je da u slucaju poraza koji je verovatan ne bude histerije i drame. Ne treba porediti ovaj tim sa Radonjinim niti porediti ucinak u EL.

Тај рад :win:

Битно је да се како време одмиче види напредак у игри, и да се боримо до краја, па макар губили и по тријес разлике.

Моја процена: 7-10 победа, 14-16 место.

Све преко тога :win:

На мрежи Jenkins

• Веран као пас
  • Поруке: 954
  • Activity:
    45.67%
  • Репутација: +287/-177
« Одговор #35 послато: 11 Октобар 2017, 23:23:31 »

Ne da ce biti histerije i drame nego ce forum pasti, pogotovo ako se desi da ubedljivije izgubimo.
Mnogo bi nam znacila pobeda za samopouzdanje, a i za neke eventualne kombinacije za dalje... Niko nam lozenje i optimizam ne moze oduzeti  :srbinosm: pogotovo sto na pocetku imamo lep raspored... Barsa, Makabi i Bamberg kod kuce u prvih pet kola... Mogli bismo tu nekim eventualnim pobedama daj Boze postaviti odlicnu osnovu za dalji tok sezone. Nek nam je sa srecom.

Kad ce taj petak vise  :hopla:
« Последња измена: 11 Октобар 2017, 23:28:04 Jenkins »

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.609
  • Activity:
    26.67%
  • Репутација: +4821/-5263
  • ... јер ти си Звездо шампион !
« Одговор #36 послато: 11 Октобар 2017, 23:26:51 »
Pobeda - ekstra
Poraz - biće još 29 utakmica

Igraj Zvezdo i bori se !!!

Ван мреже mostarac

• Члан КК
  • Поруке: 1.032
  • Activity:
    19%
  • Репутација: +528/-216
« Одговор #37 послато: 11 Октобар 2017, 23:27:24 »
Približilo se, počinje EL.Da vidimo šta mogu naši momci.Šta god bude puna podrška.

На мрежи МилошТЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 2.283
  • Activity:
    26.67%
  • Репутација: +1040/-413
  • Волим ЦЗБГ!
« Одговор #38 послато: 11 Октобар 2017, 23:41:47 »
Свака победа у оваквој Евролиги је ОГРОМАН УСПЕХ !!!

Срећан почетак ЕЛ.

Ван мреже Nićifor

• Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.365
  • Activity:
    16.67%
  • Репутација: +639/-550
« Одговор #39 послато: 12 Октобар 2017, 00:09:39 »
E jeste i vi neki navijači ako ste već upisali poraz. Predikcije i realnost su jedno al navijačka strast je iracionalna i treba da bude tako. Svaka utakmica u ovakvom takmičenju je jedno ogromno dokazivanje svih u timu i u stručnom štabu. Minijature, akcije, potezi...sve se gleda sve se broji. Niko ovde neće da bude previše pametan ako konstatuje ono što činjenično stanje kaže. Ali mi zvezdaši nismo takvi. Godine iza nas su to pokazale. Svake utakmice sve realno pada u vodu i očekujemo nemoguće. Tako će biti i sada.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum