Анкета

Najbolji u porazu od Žalgirisa?

Ročesti
3 (0.9%)
Radičević
2 (0.6%)
Lazić
9 (2.8%)
Dobrić
2 (0.6%)
Lazarević
2 (0.6%)
Feldin
3 (0.9%)
Bjelica
81 (25.2%)
Janković
1 (0.3%)
Lesor
1 (0.3%)
Antić
217 (67.6%)

Укупно гласова: 321

Аутор Тема: Евролига, 1.коло : Жалгирис - Црвена звезда 78:76  (Прочитано 15388 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи srle

• Члан КК
  • Поруке: 978
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +266/-187
Одг: Евролига, 1.коло : Жалгирис - Црвена звезда
« Одговор #60 послато: 12 Октобар 2017, 15:28:44 »
Vatreni skroz te razumem, meni nedelja kao da traje 3 dana duze kad igramo EL petkom.  :mrgreen:

Ван мреже Александар95

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.671
  • Activity:
    7.67%
  • Репутација: +1092/-934
  • Гомила нелогичних потеза због љубави.
« Одговор #61 послато: 12 Октобар 2017, 16:30:00 »
Ceo dan zivim u zabludi da je utakmica veceras.Jos namestam obaveze ka tom i onda sok
Sad ne znam sta cu od sebe
Bolje nego da je obrnuto, da je utakmica danas, a ti misliš sutra. Tako sam ja prošle godine propustio gostovanje Feneru. Ni dan danas mi nije jasno kako, tek pri kraju utakmice primetio da se na forumu komentariše neka utakmica uživo. :facepalm:

Sent from my MI 5s using Tapatalk

Ван мреже Choby

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.863
  • Activity:
    16.67%
  • Репутација: +871/-2313
« Одговор #62 послато: 12 Октобар 2017, 16:31:46 »
Dobrodosli u klub.  :biggrin: Ne podnosim kad igramo petkom, bas ne podnosim.

Ван мреже Ђога

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 38
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +21/-5
  • Ја волим тебе лудо...
« Одговор #63 послато: 12 Октобар 2017, 20:47:33 »
Е па нека нам је са срећом још једна година у елити европске кошарке. Што се тиче ове утакмице ни ја немам (пре)велика очекивања, онако гледајући чисто објективно, навијачки гледајући, не могу да ишчекам почетак и наравно да мислим да можемо да добијемо! Просто, ови неки испади у одбрани пика и генерално та неуиграност у одбрани у неким интервалима утакмице које имамо дају ме у размишљање ако се то деси и сутра да ли ћемо се моћи вратити у меч, јер је Жалгирис ипак јачи противник него Олимпија (нпр.). Тако да имам ту врсту страха, али опет смо показали карактер и смиреност да се вратимо резултатски, а имамо Рочестија и Фелдина који могу да ријеше кад је тешко, да на квалитет ишчупају нешто, па ми то даје наду да ћемо бити у утакмици до краја, па да и побиједимо, што да не. Мислим да ће ове прве утакмице бити теже него касније, јер још имамо те проблеме који ће се поправљати временом, и без обзира што је ово на папиру можда најлакши противник, рачунам да ћемо можда прије да добијемо неког озбиљнијег касније кад се боље уиграмо. Свекако треба ићи на побједу, и никако другачије! Ето, надам се да ћемо показати да смо још конкурентни у ЕЛ па шта буде биће, наоружан сам стрпљењем за овај тим!!! Без страха, борбено до краја и растерећено и нек' бољи побиједи!

Ван мреже Душан С.

• Члан КК
  • РСБ екипа
  • Поруке: 3.843
  • Activity:
    5.17%
  • Репутација: +936/-538
« Одговор #64 послато: 12 Октобар 2017, 21:04:26 »
Sutra ce nam trebati stranci na maksimumu trenutnih mogucnosti + podrska sa klupe.
Ne sumnjam u Rocestija sutra. Mislim da je izuzetno motivisan. A videli smo kakav je u Aba, gde sigurno ne igra najbolje sto moze. Uzeleo se EL, kao sto sam kaze.

Zanima me odbrana. Koliko mozemo, iskakanja, preuzimanja.. u energiju ne sumnjam. Znam da Alimpijevica to "radi", samo je bitno to preneti na igrace. Tu su i Antic i Bjelica, kao i Rocesti. Pa i Feldin, da pomognu treneru.

Ван мреже СтелаРоса

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 5.879
  • Activity:
    25.5%
  • Репутација: +3078/-3240
  • ...љубав према теби не престаје, све јача је...
« Одговор #65 послато: 12 Октобар 2017, 21:08:48 »
Ја сам већ уписо пораз. За прво време не видим како ћемо, ал се и не бринем превише. Генерално немам нека специјална очекивања од ове сезоне, резултатски.

Опуштено. Подршка и борба.
Razumem sta govoris i slicno razmisljam. Ali neka granica mora da postoji. Ne smemo biti luzeri i ne smemo to da prenosimo na ekipu. Sve stoji, i da je novi tim i trener i da smo i dalje najjeftiniji tim u EL, ali zvezdaski je da ocekujemo pobedu. Ma i da je Real preko puta idemo na pobedu, svi joj se nadamo. A onda posle meca podvucemo crtu i racionalno razmisljamo, bez histerije u slucaju poraza.

Samo borbeno i bez straha. Do prve evropske pobede u novoj sezoni, srecno momci.

На мрежи The snake

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 134
  • Activity:
    2.83%
  • Репутација: +55/-54
« Одговор #66 послато: 12 Октобар 2017, 21:47:38 »
Gledah danas malo utakmice. Djeluju kao svemirske ekipe za nivo na kojem smo mi.
Tako da sjutra smatram uspjehom svaki rezultat ispod 10razlike. Pobeda bi bila cudo.

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 3.429
  • Activity:
    28.5%
  • Репутација: +1904/-1230
« Одговор #67 послато: 12 Октобар 2017, 22:00:53 »
Gledah danas malo utakmice. Djeluju kao svemirske ekipe za nivo na kojem smo mi.
Tako da sjutra smatram uspjehom svaki rezultat ispod 10razlike. Pobeda bi bila cudo.

Sta si gledao, Real i CSKA?
Mi igramo sa Zalgirisom. Priznaces nije isto. Pobeda ne bi bila cudo, ali bila bi iznenadjenje. Ja sam pisao da ne trebamo kritikovati tim cak i ako izgubimo vecom razlikom, ali lepo napisa neko iznad ne treba sad ni da predstavljamo da nam je ekipa na nivou KLS. Sve je to ziva stvar, imamo sanse. Jedino sto moramo da igramo ozbiljno svih 40 minuta. Onakve cetvrtine kao prva protiv Olimpije ce nam doneti siguran poraz.

:ziveli2:

Ван мреже Bagzi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 328
  • Activity:
    3%
  • Репутација: +99/-343
« Одговор #68 послато: 12 Октобар 2017, 23:20:22 »

Isti utisak, bukvalno sam se najezio, utakmice i igre su na visokom nivou...

Upali smo u zajebano takmicenje, neki imaju opasnu uigranost i sistem igre, drugi bolestan kvalitet....

Bice strasno cupavo, nadam se sreci, cudu, njihovom losijem skautingu, potcenjivanju...

U EL se utakmice spremaju kao da je to finale za titulu, temeljno, svom silom i svim raspolozivim sredstvima do pobede...svaki potez je bitan, svaki napad...

Sve ce se videti sutra, otkrivaju se apsolutno sve karte i gruva se svom silom, maksimalno ozbiljan pristup u svakom segmentu....

Samo da se drzimo do kraja, da ne bude mucno, pa kako prevagne...zelim samo da vidim musku igru, agresivan i junacki pristup, odbranu najbolju koju mozemo, pa i izvan limita....

Imamo sanse, ja verujem....

Ван мреже monteniger

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 195
  • Activity:
    1.67%
  • Репутација: +57/-142
  • SVE STO ZELIM U OVOM TRENUTKU IGRAJ ZVEZDO IGRAJ .
« Одговор #69 послато: 12 Октобар 2017, 23:24:36 »
Ima tu igraca za rotaciju  da moze da se zadrzi visok nivo kosarke. Radicevic, Rocesti, Feldin,Lazic, Dangubic, Dobric, Bjelica,Lesort, Pera, neka iskoci i Jovanovic kao protiv Olimpije i ja zadovoljan. Sada nesto razmisljam ja bih odmah uzeo Odza iz Fmp. Jak je, nije los, fali petica. Uvek smo pogadjali sa centrima. On i Lesor zivotinje pod obrucima.

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 3.429
  • Activity:
    28.5%
  • Репутација: +1904/-1230
« Одговор #70 послато: 12 Октобар 2017, 23:25:24 »
Ima tu igraca za rotaciju  da moze da se zadrzi visok nivo kosarke. Radicevic, Rocesti, Feldin,Lazic, Dangubic, Dobric, Bjelica,Lesort, Pera, neka iskoci i Jovanovic kao protiv Olimpije i ja zadovoljan. Sada nesto razmisljam ja bih odmah uzeo Odza iz Fmp. Jak je, nije los, fali petica. Uvek smo pogadjali sa centrima. On i Lesor zivotinje pod obrucima.

Jankovic.

Ван мреже monteniger

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 195
  • Activity:
    1.67%
  • Репутација: +57/-142
  • SVE STO ZELIM U OVOM TRENUTKU IGRAJ ZVEZDO IGRAJ .
« Одговор #71 послато: 12 Октобар 2017, 23:28:33 »

Ван мреже Centarfor

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 217
  • Activity:
    1.5%
  • Репутација: +192/-151
  • Kad Sever zvoni, ti Zvezdo tad ne kloni...
« Одговор #72 послато: 13 Октобар 2017, 00:07:51 »
Jedva čekam da Pero, Beli, Tejlor, Feldin, Danguba,Laza i Dobrić konačno vide kako je to igrati u EL. Radičevića i Lesora nisam naveo jer su oni igrali u onom nižerazrednom Evrokupu, možda ga je ovaj drugi i osvojio ali to je manje bitno. Kakav je bre to nivo košarke koji mi do sada nismo igrali?! Navedeni igrači imaju dosta dobro EL iskustvo tako da je to za njih poznata stvar. Jedino ako baš ove sezone nisu svi nešto posebno napredovali a mi nismo. Većina ekipa je neuigrana i tek polako ulaze u ritam, nije to slučaj samo sa nama.
Ali ljudi, jel se vi šalite sa ovim upisima ili se stvarno toliko bojite? Sutra je sve moguće, i +20 i -20, to ne možemo znati večeras. Ono što možemo je da verujemo i da navijamo. Ako pobedimo bićemo srećni, a ako izgubimo samo pojačajte alkohol.

Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka

Ван мреже Biancorosso

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.732
  • Activity:
    14.83%
  • Репутација: +1145/-423
« Одговор #73 послато: 13 Октобар 2017, 00:14:58 »
Konačno je došao i taj dan...NAPRED ZVEZDO !!!

Ван мреже samson

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.507
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +2394/-571
« Одговор #74 послато: 13 Октобар 2017, 00:20:05 »
Jedva čekam da Pero, Beli, Tejlor, Feldin, Danguba,Laza i Dobrić konačno vide kako je to igrati u EL. Radičevića i Lesora nisam naveo jer su oni igrali u onom nižerazrednom Evrokupu, možda ga je ovaj drugi i osvojio ali to je manje bitno. Kakav je bre to nivo košarke koji mi do sada nismo igrali?! Navedeni igrači imaju dosta dobro EL iskustvo tako da je to za njih poznata stvar. Jedino ako baš ove sezone nisu svi nešto posebno napredovali a mi nismo. Većina ekipa je neuigrana i tek polako ulaze u ritam, nije to slučaj samo sa nama.
Ali ljudi, jel se vi šalite sa ovim upisima ili se stvarno toliko bojite? Sutra je sve moguće, i +20 i -20, to ne možemo znati večeras. Ono što možemo je da verujemo i da navijamo. Ako pobedimo bićemo srećni, a ako izgubimo samo pojačajte alkohol.

Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka

Bravo, mora da se vjeruje i pozitivno razmislja.
Ne igramo protiv GSW pa da se unaprijed upisuje poraz. Mora da se vjeruje i da se bori.

Ван мреже Kenjaj Red Star

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 62
  • Activity:
    3.33%
  • Репутација: +8/-100
  • Strong difens i tranzisn ofens
« Одговор #75 послато: 13 Октобар 2017, 00:30:38 »
Ljudi kakva labava atmosfera ne daj Bože da se igrači ulogu ju i čitaju da smo OK sa porazom tamo pa ajde malo adrenalina lozenje nije na odmet kad će ako ne protiv šumara. :stidljiv:
Meč viner Bjelica i Pero videćete. Zgazi ih sve :vitez:

Ван мреже Арса

• Члан ФК
  • Поруке: 1.369
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +450/-356
« Одговор #76 послато: 13 Октобар 2017, 00:39:19 »

Off Topic
Bio sam ubedjen da sam negde pročitao da Lamonika ide u penziju, a sada vidim da će da sudi na meču Himki-Valensija.

« Последња измена: 13 Октобар 2017, 00:43:13 Арса »

Ван мреже zolla

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 4.780
  • Activity:
    6%
  • Репутација: +2562/-524
  • Ko sme,taj moze,ko ne zna za strah,taj ide napred!
« Одговор #77 послато: 13 Октобар 2017, 00:55:21 »
boltauzer raspali  :pljas:

Ван мреже миша09

• Члан ФК
  • Поруке: 666
  • Activity:
    5%
  • Репутација: +1306/-284
  • Сви смо ми Благоје Јововић!
« Одговор #78 послато: 13 Октобар 2017, 00:56:45 »

Сутра (тј. већ данас) на велику сцену ступа мој брат по далматинској крви. Опусти руку маћи, као да идеш на балоте, љуби те брат!  :ue:

Ван мреже zvezdasbk

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 9
  • Activity:
    1.33%
  • Репутација: +7/-36
« Одговор #79 послато: 13 Октобар 2017, 02:18:13 »
Ukoliko nastavis sa reklamiranjem sledi trajni ban.
« Последња измена: 13 Октобар 2017, 03:57:18 wolf »

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum