Анкета

Најбољи у победу над ФМП-ом?

Рочести
4 (2.6%)
Радичевић
1 (0.6%)
Давидовац
1 (0.6%)
Фелдин
138 (89.6%)
Лазаревић
0 (0%)
Добрић
0 (0%)
Дангубић
1 (0.6%)
Јанковић
0 (0%)
Лесор
1 (0.6%)
Апић
2 (1.3%)
Јовановић
6 (3.9%)

Укупно гласова: 154

Аутор Тема: Аба лига, 8. коло: Црвена звезда - ФМП 84:77  (Прочитано 5731 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже redboy

• Модератор
  • Поруке: 2.053
  • Activity:
    13.67%
  • Репутација: +736/-587
  • Звездо,хвала ти што постојиш.Волим те бесконачно.
Одг: Аба лига, 8. коло: Црвена звезда - ФМП
« Одговор #60 послато: 13 Новембар 2017, 00:42:58 »
Aj napravi kolekciju video klipova,ja cu da ti objasnim svaku akciju.
Ma koje zadovoljam dosadasnjim rezultatima,skoro niko, necemo da se zaludjujemo.
Ali stav i oduzetost Jankele i donekle Radicevica,e to mi zestoko smeta.
Naravno da je Psiho pocetnik,i niko i nista za Grega,ali Psiho ima potencijal i veoma dobro poznaje kosarku.
Ali od znanja do iplementacije dug je put...

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.075
  • Activity:
    16.67%
  • Репутација: +965/-377
« Одговор #61 послато: 13 Новембар 2017, 01:08:16 »
Nesumnjivo je da trener dobro poznaje košarku i da pokušava da implementira neke moderne tendencije. Ali, da se nadovežem na Redboya, trenersko umeće se upravo i ogleda u tome da izabere optimalnu koncepciju igre i svoje ideje prenese na teren.
Alimpijević je dakle još uvek nedokazan na ovom nivou i vrlo je verovatno da ova sezona neće biti ta koja će se pamtiti po tome što je položio diplomski za evroligaškog trenera. Opravdanje svakako ima u tome što je selekcija ekipe vrlo problematična i što se veći deo odgovornosti za to, pošteno govoreći, ne može svaliti na njegova pleća. Uz to na ruku mu ne idu ni takmičarski zahtevi pošto se rezultat ultimativno traži u dva paralelna takmičenja, pri čemu više od pola ekipe trenutno ne može da odgovori zahtevima a vremena za trening maltene nema.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже Kenjaj Red Star

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 62
  • Activity:
    3.33%
  • Репутација: +8/-100
  • Strong difens i tranzisn ofens
« Одговор #62 послато: 13 Новембар 2017, 01:17:22 »
Sve je OK i šta nije biće  :vitez:
Ali Radičević i Keselj OMG  :pljas:
Pa ovaj nivo tolerancije prena njima  :duplizid:
Ja sam uvek strpljen spasen ali ljudi pa oni nisu ni FMP nivo
Daj da uzmemo Ojoa i iztrejdujemo ove dve zvezdice pa sa nas Bog vidi  ;)

Ван мреже Profesor

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан КК
  • Поруке: 211
  • Activity:
    3.83%
  • Репутација: +146/-80
  • ЗВЕЗДА МИ ЈЕ СВЕ!!!
« Одговор #63 послато: 13 Новембар 2017, 07:29:14 »
Мене искрено много,али много брине Јанковић. Када је долазио дечко је важио за некога ко има мекану руку и кији ће нам бити главна опција на позицији крилног центра,док би повремено помагали Бјелкан и Перо,међутим испаде скроз обратно да Бјелкан мора да нам липше на паркету и да због тога сад већ одмара против ФМП.

Највише ме чуди код њега баш тај шут,нисам га гледао на колеџу док је играо,али верујем овде упућенијим људима када кажу да је имао одличан шут и да је могао да напада кош на разне начине. Али,невероватно ми је како сад онако некако баш тврдо избацује и баш ништа не може да погоди.

Капирам да је то до психе,самопоуздања да је ово велика промена за њега... Јако га волим и био бих најсрећнији да проради да крене са добрим партијама,јер види се да дечко има штофа и материјала што се каже.

Радичевић исто треба да крене више да доприноси када уђе са клупе,јер нам игра драстично пада по његовом уласку,а изласку мајстора ове игре.

Уосталом и сам Алимпије је на конференцији рекао шта мисли о играчима са клупе и да морају коначно да се тргну.

Наравно ово су само неке опсервације,а не да мрачним или не знам шта. И даље сматрам да имамо најквалитетнији тим за АБА.

Синоћ гледам дерби и заспим,колико је била "добра кошарка". Тако да сам ја убеђен да ми и ове сезоне освајамо АБА што и јесте најважније.

У ЕЛ смо већ имали блиставих партија...

Али,требају мало ови играчи да више мало доприносе.

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 3.430
  • Activity:
    25%
  • Репутација: +1905/-1233
« Одговор #64 послато: 13 Новембар 2017, 08:00:45 »
De facto klupa mora bolje, jer ovako ni u aba nismo sigurni. Ceo teret na 4 igraca od kojih samo jedan nema vise od 30 godina.

Evroliga...ne znam, sa 10 pobeda bih bio prezadovoljan. Opet, neki mnogo bogatiji klubovi nisu uspevali da imaju 33% uspesnosti, prejaka je evroliga.

Meni je Jankovic razocaranje veliko u odbrani. Sinoc nije postojao, samo je pravio debilne faulove, i podsecao me na Nikolu Jestratijevica, koji je bio u stanju da za 3 minuta napravi 5 faula. Doduse on iskakanjem kolenima.

Za Radicevica bi morali da igramo specijale neke. On sam da izvuce poziciju za sut, ili da izadje iz bloka...ne ide. Cak i kad bi probao, bojim se da bi lopta "ispuvavala" do kosa. On je igrac sa veoma dobrim ulazom pod kos, a defanzivno bi mogao mnogo da napreduje. Siguran je sa slobodnih bacanja sto je dobro jer timovi ne mogu da ga hekuju. Moze da se pokusava sa pick and roll akcijom za Lesora ili Pick and pop za Antica i Bjelicu. Moze tu dosta toga, ali je, sto kazes, do psihe.

Buducnost-Cedevita, hrkljus ispod svake kritike. Odvratna utakmica.

Ван мреже Боканегра

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.040
  • Activity:
    20.5%
  • Репутација: +2090/-691
  • Само за Тебе и једино Тебе...
« Одговор #65 послато: 13 Новембар 2017, 10:39:45 »

Уосталом и сам Алимпије је на конференцији рекао шта мисли о играчима са клупе и да морају коначно да се тргну.

Не разумем шта му ово значи да се тргну? Заспали су па ће се пробудити? Зна се како и шта функционише у кошарци. Ја код целе клупе не видим да фали жеља, видим да они кад уђу не знају шта раде и шта да раде. Јанковић само кош гледа, Радичевић се јуче морао истрпети, а не склањати после грешке и гурати Давидовац који никад плеј бити неће. Баш оно, инјекција самопоуздања кад те тренер закуцава против ФМПа. Добрић је тек посебна прича. Прошле године и оно мало минута што је имао у ЕЛ он је летео да уђе у терен, гризао и кад игра по 45 секунди. Сад... оно је тужно гледати. У нападу колико сам видео и имамо неки специјал за њега, али он је некако одсутан, закуцан у корнеру где чека да припали својих пар тројки и то је то. Јовановић борбен, немам замерке, чак је и премашио нека почетна очекивања. Кешеља и Апића не бих волео ни да видим на теми о играчком кадру. И гледам јуче сам излазак са терена толико млак, толико лишен енергије, као са сахране. Ранијих сезона се сви набобамо код тунела макар са Спартаком играли, а играчи исијавају од енергије. Сад ме то више плаши него ишта друго.

Са Тапатока.

Ван мреже Profesor

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан КК
  • Поруке: 211
  • Activity:
    3.83%
  • Репутација: +146/-80
  • ЗВЕЗДА МИ ЈЕ СВЕ!!!
« Одговор #66 послато: 13 Новембар 2017, 10:57:04 »
Не разумем шта му ово значи да се тргну? Заспали су па ће се пробудити? Зна се како и шта функционише у кошарци. Ја код целе клупе не видим да фали жеља, видим да они кад уђу не знају шта раде и шта да раде. Јанковић само кош гледа, Радичевић се јуче морао истрпети, а не склањати после грешке и гурати Давидовац који никад плеј бити неће. Баш оно, инјекција самопоуздања кад те тренер закуцава против ФМПа. Добрић је тек посебна прича. Прошле године и оно мало минута што је имао у ЕЛ он је летео да уђе у терен, гризао и кад игра по 45 секунди. Сад... оно је тужно гледати. У нападу колико сам видео и имамо неки специјал за њега, али он је некако одсутан, закуцан у корнеру где чека да припали својих пар тројки и то је то. Јовановић борбен, немам замерке, чак је и премашио нека почетна очекивања. Кешеља и Апића не бих волео ни да видим на теми о играчком кадру. И гледам јуче сам излазак са терена толико млак, толико лишен енергије, као са сахране. Ранијих сезона се сви набобамо код тунела макар са Спартаком играли, а играчи исијавају од енергије. Сад ме то више плаши него ишта друго.

Са Тапатока.

Па брате и сам кажеш да у неким утакмицама нема те енергије,што је за мене донекле и разумљиво због огромне потрошње исте у ненормалном ритму.

Јанковић маши масу шутева и то махом већину отворених, па не може Алимпије да уђе уместо њега и да погађа те шутеве. Такође што каже Огња он у одбрани за два минута направи три личне и јако ми тешко пада због њега,јер некако осећам да дечко може много има он то нешто кошаркашки у себи. Али,немојмо баш сад све да сваљујемо на Алимпија има доста и до њих самих.

Јовановић јесте и за мене велико изненађење.

Ван мреже bm

• Члан ФК
  • Поруке: 1.969
  • Activity:
    15.83%
  • Репутација: +426/-677
« Одговор #67 послато: 13 Новембар 2017, 11:32:28 »
Dobrić pokušava da bude Gudurić, što svakako nije sposoban. on je tip igrača za ulogu koju je imao u prošloj sezoni.
jednostavno nisu svi za sve poslove. Jedna od uloga trenera je da to prepozna. Imam utisak da se na silu igra na njega i da mu se daje prevelika sloboda u napadu i da se od njega previše očekuje.
Drugo, Lazić je najbolji u ćošku, sam na trojci, u tranziciji...čini mi se da on previše solira, ide bespotrebno na prodore, šutira iz driblinga-to nije njegova igra. Da li to radi u nedostatku rešenja ili je tako isplanirano, ne znam, ali mislim da nije dobro.

Ван мреже Боканегра

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.040
  • Activity:
    20.5%
  • Репутација: +2090/-691
  • Само за Тебе и једино Тебе...
« Одговор #68 послато: 13 Новембар 2017, 11:36:42 »
Па брате и сам кажеш да у неким утакмицама нема те енергије,што је за мене донекле и разумљиво због огромне потрошње исте у ненормалном ритму.

Јанковић маши масу шутева и то махом већину отворених, па не може Алимпије да уђе уместо њега и да погађа те шутеве. Такође што каже Огња он у одбрани за два минута направи три личне и јако ми тешко пада због њега,јер некако осећам да дечко може много има он то нешто кошаркашки у себи. Али,немојмо баш сад све да сваљујемо на Алимпија има доста и до њих самих.

Јовановић јесте и за мене велико изненађење.

Jaнковић 6 од 7 пута кад прими лопту исту итне ка кошу где год да се налази. И уопште нити су отворени шутеви нити плод неких акција за њега. Не поштује саиграче у игри, као ни добар део екипе и то је оно што мени највише смета. Еј, Давидовац јуче 2 пута шутира у 10. секунди напада.

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.933
  • Activity:
    50%
  • Репутација: +4937/-5336
« Одговор #69 послато: 13 Новембар 2017, 13:24:36 »

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 3.430
  • Activity:
    25%
  • Репутација: +1905/-1233
« Одговор #70 послато: 13 Новембар 2017, 13:40:04 »
Jaнковић 6 од 7 пута кад прими лопту исту итне ка кошу где год да се налази. И уопште нити су отворени шутеви нити плод неких акција за њега. Не поштује саиграче у игри, као ни добар део екипе и то је оно што мени највише смета. Еј, Давидовац јуче 2 пута шутира у 10. секунди напада.

Jel ulazio on u igru nakon onog suta sa 10 metara protiv FMP? Mislim da jeste, a da nije trebalo. Ono je cista kaubojstina.

Ван мреже daco82

• Члан ФК
  • Поруке: 2.399
  • Activity:
    9.5%
  • Репутација: +1533/-1560
Одг: Аба лига, 8. коло: Црвена звезда - ФМП 84:77
« Одговор #71 послато: 13 Новембар 2017, 17:05:42 »
A sećaš li se kada je protiv Unikahe uhvatio loptu u reketu, izvukao se napolje i odmah opalio za 3? Mislim da je promašio ceo koš. Ja sam tada izgoreo. Mislim da Davidovca.

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока

Ван мреже zolla

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 4.780
  • Activity:
    5.5%
  • Репутација: +2563/-524
  • Ko sme,taj moze,ko ne zna za strah,taj ide napred!
Одг: Аба лига, 8. коло: Црвена звезда - ФМП 84:77
« Одговор #72 послато: 14 Новембар 2017, 09:51:55 »
nejgore od svega jeste što dečko ima dobru prangiju...pogađa na trenungu u neverovatnim procentima...na prvu, iz okreta, kako god...a onda dođe utakmica a on ne može da ubode ni otvoren šut ... očigledno je da postoji mentalna blokada, s tim da u mi na žalost nemamo vremena da ga čekamo (ni da treniramo), već se od njega očekuje instant doprinos (kakav-takav) ali on ga ne daje

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum