Анкета

Najbolji u porazu od cska?

Ročesti
139 (71.3%)
Radičević
3 (1.5%)
Lazić
5 (2.6%)
Feldin
8 (4.1%)
Dobrić
1 (0.5%)
Dangubić
4 (2.1%)
Kešelj
14 (7.2%)
Lesor
7 (3.6%)
Bjelica
2 (1%)
Antić
6 (3.1%)
Jovanović
6 (3.1%)

Укупно гласова: 195

Аутор Тема: Евролига 7. коло: Црвена звезда - ЦСКА  (Прочитано 15777 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Conac93

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 122
  • Activity:
    6%
  • Репутација: +34/-41
  • Nebitna, vrlo bitna stvar... 🔴⚪
Одг: Евролига 7. коло: Црвена звезда - ЦСКА
« Одговор #260 послато: 16 Новембар 2017, 18:02:28 »
Blic objavio lep tekst.. Kratko ali lepo sastavljeno..

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.075
  • Activity:
    17.5%
  • Репутација: +965/-377
« Одговор #261 послато: 16 Новембар 2017, 18:03:25 »
Celtic, na sta konkretno mislis? Ja sam spontano mislio na wildcard za sljedecu sezonu, ako ne osvojimo ABA ligu ove sezone  ;) Ili sam sa ovim rekao hop bez da sam prvo skocio?
Nisam baš toliko optimističan ali i ni to ne treba smetnuti s uma.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.933
  • Activity:
    49.67%
  • Репутација: +4937/-5336
« Одговор #262 послато: 16 Новембар 2017, 18:04:23 »
E sada sto se navijaca tice mislim da je problem odsustva klupske kosarkaske kulture i tradicije.

Potez grupe jasno govori o prioritetu iste ...
Osmina finala kupa u fudbalu, u Čačku protiv poslednjeg tima na tabeli i desetkovanog tima Borca,  i evroliga u Areni protiv Cska iz Moskve, gde već gubimo korak i gde bi se pobedom vratili na kolosek za plasman dalje, prioritet grupe je pao na Čačak.

Zvezdi treba košarkaška navijačka baza običnih navijača, da tako kažem. Ovo je već 5 uzastopna evroliga, taj proces sporije ide nego što bi trebao. Tim pre što smo od 2013 do sada 10 trofeja osvojili, košarkaška svest i pismenost zvezdaša je još uvek na jako niskom nivou

Ван мреже Srki

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 446
  • Activity:
    1.33%
  • Репутација: +109/-246
« Одговор #263 послато: 16 Новембар 2017, 18:24:46 »
Osmina finala kupa u fudbalu, u Čačku protiv poslednjeg tima na tabeli i desetkovanog tima Borca,  i evroliga u Areni protiv Cska iz Moskve, gde već gubimo korak i gde bi se pobedom vratili na kolosek za plasman dalje, prioritet grupe je pao na Čačak.

Zvezdi treba košarkaška navijačka baza običnih navijača, da tako kažem. Ovo je već 5 uzastopna evroliga, taj proces sporije ide nego što bi trebao. Tim pre što smo od 2013 do sada 10 trofeja osvojili, košarkaška svest i pismenost zvezdaša je još uvek na jako niskom nivou

Ta baza ce se stvoriti u Pioniru i atmosferi istog. Polufinale play off Aba lige 2015 i 2016 je pokazatelj da i bez organizovane grupe mozemo napraviti pakao.

На мрежи Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.651
  • Activity:
    83.5%
  • Репутација: +5923/-2249
« Одговор #264 послато: 16 Новембар 2017, 18:33:28 »

U Čačku je bilo ukupno 1700 ljudi. Od toga sigurno deo navijača Borca, deo ljubitelja fudbala koji seto došli da pogledaju Zvezdu i deo navijača Zvezde iz Borca i okoline koji svakako ne bi došli na CSKA. Znači oduzmi taj broj od 1700 i doći ćeš do smešnog broja ljudi koji su umesto na CSKA otišli u Čačak. Hajde nek ih je 1000 maksimum. I to je znači ono o čemu treba da se piše, da se pravi neka podela i prozivka grupe. Pa gde su oni iz milionske armije? Gde su oni od 20.000 navijača iz prošlogodišnjih Arena.
Zašto se uvek traži problem? Stoti put pišem, a ko ne veruje može i da ode i da vidi. Na sajtu Delija se pozivaju ljudi da dođu u što većem broju na CSKA. Uostalom kao što Miljanko reče, i ovo koliko je bilo ljudi, i ovo navijanje je 5 klasa za ono što je isporučeno od igrača. Sramotna, beskrvna, bezglava igra. Nisam hteo o igri, kapiram svi su sve videli, šta da dolivam ulje na vatru, ali aj što to reče Miljanko nego reče i Pero.
Ali kad se ne zna po kome, tu je grupa. Univerzalni krivci.

Ван мреже Marko1czv

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 555
  • Activity:
    10%
  • Репутација: +372/-231
« Одговор #265 послато: 16 Новембар 2017, 18:35:43 »
Шта и ти причаш сада Секторе?
Па јел био навијачки коп сада у Арени или не?

Када сваки сектор сем копа буде пун тада се може рећи да група заостаје са подршком, до тада је срање целокупна посета и не треба сваљивати вамо или тамо.

И у фудбалу чекамо европу 10 година и на првој утакици не напунимо стадион. То довољно говори о звездашима и односу према клубу и генерално размишљању просечног звездаша.

Ван мреже salvatore

• Члан ФК
  • Поруке: 467
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +203/-72
« Одговор #266 послато: 16 Новембар 2017, 19:00:04 »
И у фудбалу чекамо европу 10 година и на првој утакици не напунимо стадион. То довољно говори о звездашима и односу према клубу и генерално размишљању просечног звездаша.
Upravo ovo sam hteo da napišem.
Radim na prodajnom mestu Eventima, a pamćenje me dovoljno dobro i dalje služi, pa znam ko to i dalje redovno dolazi, a ko ne.
Iako nisam deo DS, niti sam na tribini gde su oni najvatreniji, moram da kažem da se broj tih momaka skoro ništa nije smanjio. I dalje isti likovi dolaze po karte i uzimaju isti ili sličan kontigent. Ovih drugih, koji su uzimali karte "što dalje od divljaka", jer hoće da gledaju utakmicu, nema ni u tragovima od početka sezone. Tukli su se bre za kartu, busali u grudi kako su "na svakoj" iako su i tada lagali kao đubrad. Eno ih u gradu vikendom, tuku 10 piva, pričaju kako nemaju para (za pivo se mora) i kako im se ne dolazi jer igramo loše, ne valja trener, onaj mentol, ovaj mentol, menadžerski igrači, glupi "crnja"....samo mi se stomak okrene kad ih vidim/čujem. I to je slika "zvezdaštva", nažalost. Grupa apsolutno nikako nije uticala na to da se oni ne pojave.

Da ne bude da sam u totalni off otišao, znam i da ovo nije prikladna tema za priču o poseti. Meni je teško da prihvatim kada izgubimo na ovakav način. Ništa novo neću reći, ali kada sam video Feldina da se baca u poslednjoj četvrtini (kao i još par naših igrača) i juri ka košu, znao sam da, bez obzira na evidentno opuštanje igrača CSKA, mi možemo da odigramo agresivno i dobro i na taj način dobijemo još nekoliko mečeva. I nije sve u kvalitetu, tehnici, iskustvu, već u onom što imate u gaćama. To naši igrači imaju, ubeđen sam. Ako Alimpijević ne može dovoljno dobro, moraju jedni druge malo više da bodre. Svi su oni jedan tim. Jedno kucanje Lesora može da probudi taj inat i da pokidamo na terenu.
Ja verujem u ove momke, ma koji na tabeli bili ove sezone. Ajmo sad tu ABA ligu da rutiniramo.

Ван мреже СтелаРоса

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 5.888
  • Activity:
    26.5%
  • Репутација: +3081/-3248
  • ...љубав према теби не престаје, све јача је...
« Одговор #267 послато: 16 Новембар 2017, 19:01:46 »
U Čačku je bilo ukupno 1700 ljudi. Od toga sigurno deo navijača Borca, deo ljubitelja fudbala koji seto došli da pogledaju Zvezdu i deo navijača Zvezde iz Borca i okoline koji svakako ne bi došli na CSKA. Znači oduzmi taj broj od 1700 i doći ćeš do smešnog broja ljudi koji su umesto na CSKA otišli u Čačak. Hajde nek ih je 1000 maksimum. I to je znači ono o čemu treba da se piše, da se pravi neka podela i prozivka grupe. Pa gde su oni iz milionske armije? Gde su oni od 20.000 navijača iz prošlogodišnjih Arena.
Zašto se uvek traži problem? Stoti put pišem, a ko ne veruje može i da ode i da vidi. Na sajtu Delija se pozivaju ljudi da dođu u što većem broju na CSKA. Uostalom kao što Miljanko reče, i ovo koliko je bilo ljudi, i ovo navijanje je 5 klasa za ono što je isporučeno od igrača. Sramotna, beskrvna, bezglava igra. Nisam hteo o igri, kapiram svi su sve videli, šta da dolivam ulje na vatru, ali aj što to reče Miljanko nego reče i Pero.
Ali kad se ne zna po kome, tu je grupa. Univerzalni krivci.
Све ок, али немој ово болдовано молим те. Зар не важи више оно "наше је да навијамо и оставимо глас на трибинама каквог год да је стању на терену"? Или то не важи за КК?

Како се опходимо према КК-у претходних година не заслужујемо ни да нас Цска гузи уБГ 30 разлике. Јел треба уопште писати троцифрене бројеве везане за посету у Аба и КЛС? Какве су нам резултате пружали Дејо, Ђенка, Лаза, Јовке, Лука претходних година, били су прави мелем на ране које смо задобијали од стране ФК-а. И колико пута су ти људи испоштовани са наше стране? Да ли је једном против неке Олимпије, Морнара или Мзта била пуна хала? О Константинима и  Тамишима да не причам.

Пусти то, ако негде нисмо заслужили добре ствари то је управо КК, јер га се сетимо само против Реала, Цска, Макабија, а ево испоставља се у последње време ни тада.

На мрежи Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.651
  • Activity:
    83.5%
  • Репутација: +5923/-2249
« Одговор #268 послато: 16 Новембар 2017, 19:13:42 »
Kada je u istoriji našeg sporta bila puna hala ili stadion protiv ovakvog niskog ranga protivnika u bilo kom sportu? Sem u nekim specijalnim prilikama? Ikada.
Znači znaš u kom sam fazonu navijanja, i uvek se tako i ponašam, dok imam snage. Ali nisu svi ljudi takvi, i o nije sramota niti čudno. Potrebno je i od aktera na terenu da zagrizu, da daju znake života da bi se probudila publika. Tako je to u sportu. Ne bih ni pisao ovo, ne bih ni pominjao ni igru, nego sad krivi navijači, grupa, navijanje za onakvu igru. Aj molim te. Ja ću da odem na svaku EL utakmicu do kraja, sem ako budu neke nepredviđeneo okolnosti. Iz poštovanja prema KK.  I navijaću veruj mi.

На мрежи Jakim

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 289
  • Activity:
    2.17%
  • Репутација: +199/-38
  • Члан клуба Звезда ми је све
« Одговор #269 послато: 16 Новембар 2017, 19:40:18 »

Da, ali je to takođe jasan znak da sve sekcije SD CRVENA ZVEZDA godinama nisu dovoljno radile na odnosu klub-navijači.
Najveći borac za naš navijački pokret g-din Zoran Avramović, nekadašnji direktor marketinga FKCZ, uspeo je da učlani više od 125.000 dece da budu članovi u akciji "I ja sam zvezdaš".
Za taj uspeh večni naklon g-dinu Zoranu Avramoviću.

Razumem da je značajan broj te dece napustio Srbiju, ali šta je sa preostalima?

Jedna od misija akcije "Doniraj i dominiraj" je da probudi svu tu nekadašnju decu, koja sada žive u Srbiji ili dijaspori iz letargije i da se pronađu u članskim kartama KK, FK ili bilo koje druge sekcije.

Naravno da naša grla ne daju trojke ili golove, ali vetar u leđa je koristan svakom sportisti.

Niko neće čuvati klub, ako ga mi - navijači ne čuvamo. I ako želimo da naše sekcije SD budu jake, moramo biti uz njih i kada je sjajno i kada je teško.

Komentar na jučerašnju utakmicu: Dobro se seća trener preskupe i jake ekipe CSKA, kako je morao da izvrši hokejašku izmenu cele prve postave prilikom prethodnog gostovanja. Zato su juče i krenuli punom parom. I svaki sledeći put će isto. Prošle godine je poneki tim mogao da nas potceni. Sada više neće. Ne zbog sastava tima, već zbog kontinuiteta i imena koje smo izgradili u najjačem Evropskom takmičenju.

Mi sad možemo da plačemo i gunđamo nad našom tužnom sudbinom KK-a ili da podržimo isti još jače i konkretnije. 
Izaberite sami, jer grudva se kotrlja, da li ste nemi posmatrač ili učesnik?

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.556
  • Activity:
    63.17%
  • Репутација: +714/-823
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #270 послато: 16 Новембар 2017, 19:45:51 »
Juce sam imao skromnu donaciju, kada ce to izaci na sajtu?

На мрежи Jakim

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Activity:
    2.17%
« Одговор #271 послато: 16 Новембар 2017, 19:55:36 »
Juce sam imao skromnu donaciju, kada ce to izaci na sajtu?

Trebala bi da je sada na http://www.did.rs sajtu, proveri

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.556
  • Activity:
    63.17%
  • Репутација: +714/-823
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #272 послато: 16 Новембар 2017, 20:03:42 »
Tu je, samo kada uđem ima jos uplata pod istim imenom a tto nisam ja.

На мрежи Jakim

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Activity:
    2.17%
« Одговор #273 послато: 16 Новембар 2017, 20:11:37 »
Tu je, samo kada uđem ima jos uplata pod istim imenom a tto nisam ja.

Napiši u pp koje su tvoje donacije pa ćemo ih razdvojiti. Pisali smo više puta da je potrebno da se prekontroliše da li ima donatora sa istim imenom i prezimenom. Imali smo primer donatora iz Beograda i Kragujevca sa istim imenom i prezimenom, pa smo ih razdvojili.
(Moderacija može da prebaci ovu prepisku u DiD temu). 

На мрежи Dejan Cz

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 127
  • Activity:
    5.5%
  • Репутација: +117/-78
« Одговор #274 послато: 16 Новембар 2017, 21:22:15 »
Kada je u istoriji našeg sporta bila puna hala ili stadion protiv ovakvog niskog ranga protivnika u bilo kom sportu? Sem u nekim specijalnim prilikama? Ikada.
Znači znaš u kom sam fazonu navijanja, i uvek se tako i ponašam, dok imam snage. Ali nisu svi ljudi takvi, i o nije sramota niti čudno. Potrebno je i od aktera na terenu da zagrizu, da daju znake života da bi se probudila publika. Tako je to u sportu. Ne bih ni pisao ovo, ne bih ni pominjao ni igru, nego sad krivi navijači, grupa, navijanje za onakvu igru. Aj molim te. Ja ću da odem na svaku EL utakmicu do kraja, sem ako budu neke nepredviđeneo okolnosti. Iz poštovanja prema KK.  I navijaću veruj mi.

Prijatelju, postujem tvoje stavove, vidim iz tvojih upisa da si redovan na utakmicama i za to svaka cast. Ali veruj mi da smo u debeloj krizi kao navijaci. Pisao sam o tome nekoliko puta. Veliki broj je izgubio tu strast i ljubav prema klubu. Mi smo imali 2:2 pred Bamberga, imali smo pobede protiv Makabija i Barselone, sa pobedom moglu da predjemo u plus, pa si video koliko nas je bilo na toj utakmici. Arsenal nije opravdanje. Utakmica je bila u 18, a mec u Londonu u 21. Evo, videces koliko ce nas u subotu biti protiv Rada, bice nas mizerno malo. A igramo najbolju sezonu od sankcija. Nije sve u dobroj ili losoj igri, ima dosta toga i do nas i naseg odnosa prema klubu bez obzira kako on igrao.
« Последња измена: 16 Новембар 2017, 22:08:21 Dejan Cz »

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum