Анкета

Najbolji u porazu od cska?

Ročesti
139 (71.3%)
Radičević
3 (1.5%)
Lazić
5 (2.6%)
Feldin
8 (4.1%)
Dobrić
1 (0.5%)
Dangubić
4 (2.1%)
Kešelj
14 (7.2%)
Lesor
7 (3.6%)
Bjelica
2 (1%)
Antić
6 (3.1%)
Jovanović
6 (3.1%)

Укупно гласова: 195

Аутор Тема: Евролига 7. коло: Црвена звезда - ЦСКА  (Прочитано 15468 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже DraganPP

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 345
  • Activity:
    10%
  • Репутација: +203/-155
  • jebi Zvezdo glupe grobare!
Одг: Евролига 7. коло: Црвена звезда - ЦСКА
« Одговор #40 послато: 14 Новембар 2017, 13:33:08 »
Ako se i  protiv cska obrukamo sa posetom od 6-7000, nemamo vise sta da trazimo u Areni. Ako postoji mogucnost treba da predjemo u Pionir. Prosle godine kad smo vapili za Arenom, nije bilo moguce dobiti je a sad svaka utakmica moze. Neko ce reci, teraju nas da igramo zbog promocije f4, ne vidim ko nas to moze naterati ako nam ne odgovara a ne vidim ni poentu " promovisanja."
Kad vec pomenuste sistem, je li poznato do kad ce postojati ovaj po meni glupi format svako sa svakim ? Utice i to na posetu, pogotovu ako se slabije krene u takmicenje.

На мрежи Regar

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.319
  • Activity:
    5.17%
  • Репутација: +1143/-944
« Одговор #41 послато: 14 Новембар 2017, 13:44:45 »
Jos dve godine, posle se vraca na staro.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

На мрежи Sundance_Kid

• Члан КК
  • Поруке: 2.256
  • Activity:
    7.83%
  • Репутација: +2144/-2880
« Одговор #42 послато: 14 Новембар 2017, 13:49:47 »
Jbg, ja sam bio siguran da ce uspesi koji su se pravili stvoriti navijacku bazu koja ce biti lojalna i kad lose krene, ako nista u znak zahvalnosti za nekoliko godina radosti u trenucima zvezdaske tame, ali se zajebah, bio je dovoljan 1 uspeh FK-a da zvezdaska javnost batali KK.
Grupa ide u Cacak da gleda izuzetno vazan kup protiv strajkaca po blatu, sta li je sa prioriteta...pa i da uzmemo da je to prioritet ne ide 5 hiljada u Cacak nego 500 ljudi, hiljade ovih ostalih mogu da se mobilizuju da se ne brukamo.
U svakom slučaju ja cu obrnuti par stotina km jer bi prazna hala protiv Cska bila izdaja Branka Lazica i momaka i vrhunska nezahvalnost. Necu je ja napuniti ali se uzdam da ce mnogi prepoznati trenutak.

На мрежи DexDexter

• Члан ФК
  • Поруке: 376
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +117/-92
« Одговор #43 послато: 14 Новембар 2017, 13:56:29 »
Jbg, ja sam bio siguran da ce uspesi koji su se pravili stvoriti navijacku bazu koja ce biti lojalna i kad lose krene, ako nista u znak zahvalnosti za nekoliko godina radosti u trenucima zvezdaske tame, ali se zajebah, bio je dovoljan 1 uspeh FK-a da zvezdaska javnost batali KK.
Grupa ide u Cacak da gleda izuzetno vazan kup protiv strajkaca po blatu, sta li je sa prioriteta...pa i da uzmemo da je to prioritet ne ide 5 hiljada u Cacak nego 500 ljudi, hiljade ovih ostalih mogu da se mobilizuju da se ne brukamo.
U svakom slučaju ja cu obrnuti par stotina km jer bi prazna hala protiv Cska bila izdaja Branka Lazica i momaka i vrhunska nezahvalnost. Necu je ja napuniti ali se uzdam da ce mnogi prepoznati trenutak.
Svaka cast Sundance, kad bi nas vise ovako razmisljalo. Ali mozda je nekima hladno, nekima smeta sto je u sredu, sto nam ne dolaze GSW u goste....ko god moze  neka dodje, ko se razmislja neka odgleda ponovo prosli derbi i razmisli jos jednom.

Sent from my E2303 using Tapatalk

Ван мреже NenoM

• Члан КК
  • Поруке: 60
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +25/-7
« Одговор #44 послато: 14 Новембар 2017, 13:59:43 »
Vecina navijaca nije svjesna privilegije gledanja Evrolige. Svaki mec bi trebao biti praznik i skola za nas.

Jednom kad je ne bude shvatice(mo) valjda.

На мрежи Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.444
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +5812/-2216
« Одговор #45 послато: 14 Новембар 2017, 14:01:26 »
Nažalost mislim da nije stvar samo u navijačima koji idu na fudbal. Koliko će ih biti tamo koji dolaze iz drugih gradova? 2000 max. I šta da svi oni dođu, jel će biti to ono što se očekuje? Neće, jbg. Nismo lojalni i verni navijači, makar u nekom bitnom broju.

Ван мреже Biancorosso

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.703
  • Activity:
    13.83%
  • Репутација: +1128/-401
« Одговор #46 послато: 14 Новембар 2017, 14:02:50 »
Kolko vidim, gornji prsten se ni sutra neće otvarati

Ван мреже NesaPA

• Члан КК
  • Поруке: 200
  • Activity:
    2.17%
  • Репутација: +89/-69
« Одговор #47 послато: 14 Новембар 2017, 14:14:04 »
Sto mene nervira ovo stalno prozivanje, jednih one koji ne dolaze, drugih one sto kritikuju, trecih one sto kao nesto ocigledno ne vide....
Aman ljudi, treba se mobilisati, treba podrzati, treba donirati...svasta treba ko kako i kada moze i ume. NEMOJTE STALNO NAPADATI JEDNI DRUGE, SVI VOLE ZVEZDU. Od ovolikih kritika, zamerki jedni drugima a svi smo Zvezdini, samo se siri pesimizam i bojazan za sve i svasta.
Ja, kao i mnogi pretpostavljam, sam osetio trenutak slabije zainteresovanosti pa sam isao i na Barsu i na Bamberg da dam svoj doprinos poseti. Nije bilo mnogo ljudi ali od kukanja nema vajde. Uzivao sam u privilegiji da mogu da gledam momke u crveno belom protiv najboljih Evropskih ekipa. Prihvatam i realnost besparice i uspon fudbala. Sve treba sagledati sa pozitivnije strane. Ne moramo uvek i sve da pobedjujemo i uvek da bude puna hala da bi uzivali u igri naseg tima. Doniram koliko i kad mogu bez da prozivam(nego pozivam :)   i druge.
Sutra igra Zvezda sa najvecim klubom u Evropi, uzivajmo u tome i pozelimo uspeh nasim momcima. Ko moze neka dodje ko ne moze nemojmo ga slati na vesala.

На мрежи ДС ША

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.105
  • Activity:
    42.33%
  • Репутација: +1535/-448
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #48 послато: 14 Новембар 2017, 14:26:14 »
Armejci bas dobru ekipicu imaju. Licno mi se vise svidjaju ove sezone nego proslogodisnji sastav.
Preozbiljnih igraca koliko volis. Njih je bilo vraski tesko ustopovati i kada smo peglali opaku odbranu. Kako sada to uraditi, nisam pametan. Sut ce definitivno morati da nas ide od starta da se ne bi odlepili i ucinili utakmicu "dosadnom".

U ovogodisnjoj EL su samo 2 puta odigrali na gostujucem parketu i imaju polovican uspeh. Poraz od Reala i pobeda protiv ekipe Anadolu Efesa.
Nisam bas ispratio, ali primetih da im Vesterman nije igrao u zadnja 2 susreta u EL. Verovatno povreda, samo pitanje koliko odsustvo. Mozda i napisano, al sam preleteo.
Na ruku nam ide sto se protiv PAO-a nijedan mec nisu furiozno otvorili i stekli ogromnu prednost vec na samom startu. Protivnike lome uglavnom trecem periodu i kasnije utakmicu privode kraju.
Opasnost preti sa svih strana  :srbinosm: Ne zna covek gde bi pre zatvarao. Potrebni su nam Lazic i Dangubic u iznadprosecnom ovosezonskom izdanju. Dosta slabije partije pruzaju van sistema na koji su naviknuti kroz nekoliko prethodnih sezona.
Pozitivna stvar je sto u ovaj susret ulazimo kompletni i imacemo sve raspolozive snage da pokusamo napraviti pravi podvig. I u nekim predjasnjim situacija je podvig bio dobiti ih, a da ne govorimo sada. Mada ce uvek i biti i nije mala stvar savladati ovakvu silu za timove kao sto smo mi.

CSKA je tim koji prosecno postize 88.16 poena po mecu. Za 2 sutiraju 53.1% dok za 3 sutiraju 41.2% Slobodna bacanja realizuju u % od 83.2.
Mi smo tim koji prosecno belezi 77.5 poena. Za 2 sutiramo 49.8% Za 3 sutiramo 33.8% A slobodna bacanja 70.4%
Oni beleze 16.5 asistencija, a mi 15.66 po mecu.
Odnos ukradenih i izgubljenih kod nas po mecu je 6:10, dok je kod njih 8.33:10.16.
Po mecu belezimo 32.5 uhvacenih lopti, a ekipa CSKA 34.66.

Ван мреже Petar NNJ

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 122
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +56/-54
  • Ponovo bih da se rodim isto radio....
« Одговор #49 послато: 14 Новембар 2017, 14:39:42 »
Треба Миличића звати да дође у Арену и  води навијање. Гарантујем да би било најмање 15 хиљада људи кад би људи сазнали да ће доћи.

На мрежи ДС ША

• Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    42.33%
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #50 послато: 14 Новембар 2017, 14:46:31 »
Alimpijević: Uz podršku navijača, čuda su moguća

Trener KK Crvena zvezda mts Dušan Alimpijević govorio je o značaju podrške navijača pred okršaj sa moskovskim CSKA.

Košarkaši Crvene zvezde mts u sredu od 19 časova dočekuju još jednog evropskog giganta – moskovski CSKA. Crveno-beli će u ’’Beogradskoj areni’’ imati pred sobom izuzetno težak zadatak jer im u goste dolazi jedan od glavnih kandidata za evropski tron.

Pred utakmicu sa ’’Armejcima’’ na konferenciji za medije govorio je trener Crvene zvezde mts Dušan Alimpijević:

’’Očekuje nas prva u nizu utakmica pred izuzetno težak raspored po kom u kratkom vremenskom intervalu igramo protiv CSKA i Olimpijakosa. Ekipa CSKA ima izuzetno moćan roster gde ne možete naći nijednu slabu kariku. Imaju 12 fenomenalnih igrača i predstavlja ekipu, po mom mišljenju, uz Fenerbahče i Olimpijakos imaju ambicije za Fajnal for. Mnogi ih već sa pravom vide tamo’’, govorio je u superlativima Alimpijević o narednom rivalu pa se osvrnuo na svoju ekipu:

’’Mi smo uspeli da dođemo do određene svežine nakon brojnih putovanja. Protiv FMP-a smo odmorili neke nosioce i konačno su nam svi igrači na raspolaganju. Vrlo značajna stvar je što smo imali nekoliko dana za trening, a sigurno najznačajnije je da se oporavimo’’, istakao je Alimpijević, a potom dodao:

''Na utakmicama kao što je ova nije teško motivisati igrače. Igrate protiv ekipe koja spada u četiri najbolje u Evropi. Sigurno neće nedostajati motiva da se uporedimo sa najboljima. Kao što sam i rekao u najavi već nekoliko puta, da je na papiru sve određeno, ne bi se dogodile utakmice kakve su bile protiv Barselone i Makabija.

Uz molbu da navijači dođu u što većem broju, mislim da su čuda moguća, a nama niko ne može zabraniti da čuda sanjamo’’.

Trener crveno-belih je potom pod znakom pitanja kako se ekipa nosi sa umorom.
’’Utakmice poput ove u Evroligi drže najveći mogući takmičarski nivo. Koliki god da je napor, predstavlja veliki plus za svakog individualca koji stiče veliku školu u najvećoj i najskupljoj školi kakva je Evroliga. Mislim da je nemoguće uhvatiti šablon jer raspored varira iz nedelje u nedelju.’’

Usledilo je pitanje o igrama mladih igrača...

’’Ključna stvar je poverenje u igrače. Oni su tu jer smo mi verovali i verujemo da im je to mesto. Za sve nas je ovo nešto novo, a nekima je potpuno sve novo. Ne postoji igrač u timu, pa i ovi koji su bili prošle godine tu, koji se ne susreće sa novim stvarima. Kada je reč o mlađim igračima, konstantno im se ukazuje na greške. One su sastavni deo odrastanja i sazrevanja. Mislim da je Zvezda pokazala ove godine kao klub veliko strpljenje i razumevanje za to, a vreme će pokazati da li oni to zaslužuju ili ne’’, istakao je trener crveno-belih.

Naredno pitanje bilo je usmereno ka poseti na utakmicama Crvene zvezde mts.

’’Prošli put su neke stvari koje sam govorio na konferenciji izvučene pogrešno iz konteksta. Mislim da u našem pristupu da se ništa menja. Izuzetno poštujem svakog koji dolazi na naše utakmice. Naravno da nam znači podrška, donosi nam neverovatnu energiju i snagu. Ključna je naša igra, ali podrška nam mnogo znači. Videli ste protiv Makabija i Barselone kako nam podrška znači i koliko igramo hrabrije uz njih.

Nama je podrška potrebna da bismo došli na nivo koji je bio po završetku prethodnog ciklusa. Mislim da ima razumnih ljudi koji to u potpunosti razumeju. Mislim da većina razume to na početku sezone, a jasno je da rezultati značajno utiču na posetu i uvek će’’, zaključio je Alimpijević.

Lesor, Jovanović i Janković pred CSKA

Mlada centarska linija Crvene zvezde mts Matias Lesor, NIkola Jovanović i Stefan Janković o predstojećoj utakmici sa CSKA, ali i važnosti navijača i "odbrani" domaćeg terena "U Beogradu sa punim tribinama, nikome nije lako"

Centarska linija KK Crvena zvezda mts ; Lesor, Jovanović i Janković, slobodno prepodne nakon pobede u ABA ligi, i pred veliku utakmicu sa CSKA, iskoristila je za promotivno slikanje za kompaniju „Nike" tehničkog sponzora KK Crvena zvezda mts.

I pored činjenice da su glavna tema bile garderoba,berbernica i makaze u poznatom beogradskom kafeu,nezaobilazna tema je bila i košarka, i predstojeća utakmica.

Jedan od razloga dolaska među crveno-bele kada je u pitanju Matijas Lesor, osim košarkaškog napretka, bile su i tribine i podrška koju igrači dobijaju u važnim utakmicama. Jedna od takvih upravo sledi, protiv višestrukog prvaka Evrope, CSKA:

„Velika utakmica je pred nama, CSKA je izuzetna ekipa, vrlo kvalitetan tim, uostalom kao i svi koji igraju u Evroligi. Međutim, da bi došli u situaciju da se ravnopravno borimo sa ovakvim sastavima, podrška navijača koja iz nas izvlači maksimum nam je preko potrebna. I videli smo protiv Barselone i Makabija, pa i Bamberga, koliko su nam važni. Zato se nadam da će doći u velikom broju i podržati nas, jer je svaka utakmica u Evroligi izazov za nas"

Sličnog razmišljanja je i Nikola Jovanović još jedan član „unutrašnje" linije Crvene zvezde mts:

„ Za svakog od nas ko se nije susreo sa Evroligom, i ko je došao u Zvezdu tokom leta, pune tribine i onakva podrška koju doživite na parketu dvorana u kojima igramo,kao u prethodnim mečevima Evrolige, je jedinstveno iskustvo. Kako da se ne boriš i ne izgaraš u takvom ambijentu? A kada dajemo 110 posto naših mogućnosti, onda možemo da se nadamo i da možemo u ovakvim teškim utakmicama, da sačuvamo „domaći" teren, ali i da skupljamo neophodno iskustvo za dalje izazove"

Stefan Janković: „ Od ponedeljka počinjemo pripreme za dolazak velikana kakav je CSKA. Još jedna teška, ali velika utakmica koja nas očekuje u Evroligi. Ritam je takav kakav je, već dva dana kasnije igramo u Pireju, ali idemo korak po korak, prvo da se dobro pripremimo za ruski tim i da damo sve od sebe, jer nam u goste dolazi tim koji je jedan od favorita za odlazak na završni turnir i osvajanje ovog takmičenja. A sa takvim ekipama morate da date sve od sebe, da izvučete maksimum. Nadam se da će nas i naviači podržati u ovoj utakmici, kao što su i do sada, jer nikome nije lako da igra u Beogradu Evroligu, uz taj huk sa tribina".

Ekipa Crvene zvezde mts sa treninzima u „Beogradskoj Areni" počinje od ponedeljka popodne, a prodaja karata počela je u ponedeljak u 10 časova. Ovaj meč je od strane Evrolige, proglašen i derbijem kola celog takmičenja.

ZVEZDA TE ZOVE!

На мрежи EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 8.799
  • Activity:
    45.67%
  • Репутација: +4339/-9078
  • "реалиста"
« Одговор #51 послато: 14 Новембар 2017, 14:47:11 »
+ Лукас + Гурке и да гори пуна арена.
Можда заказати утакмице кад буде овај деспасито или Скорпионси..

Ван мреже уикзакрње

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 22
  • Activity:
    1.33%
  • Репутација: +33/-18
« Одговор #52 послато: 14 Новембар 2017, 14:54:33 »
Ајде ти друже Багзи уради нешто корисно по КК кад си већ кошаркашки фанатик. Понеси бубањ на Аба лигу,осмисли нове живље песме,поведи навијање,скупи другаре око себе,уради нешто конкретно уместо што лапрдаш овде глупости и правиш опет непотребан раздор међу звездашима. Ти барјактари како их називаш ће сигурно бити сутра ту,и са кошаркашким и са фудбалским клубом. А од тебе као верног навијача КК Звезде и Аба лиге очекујем да следеће коло у Аба лиги урадиш нешто конкретно за подршку клубу,да покажеш да ти то можеш боље.

Ван мреже бари1991токио

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 3
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +3/-1
« Одговор #53 послато: 14 Новембар 2017, 14:58:09 »
Сложио бих се са Нешом ПА.

Идеш ако можеш и волиш и није ти битно ни с ким Звезда игра нити колико је навијача на трибинама.

Због Багзија знам мнооого људи који не желе да иду јер се не разумеју у кошарку као Багзи па не желе да сметају господину и њему сличнима.

Поздрав свим Звездашима!

Ван мреже Бели Вук

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.346
  • Activity:
    19.67%
  • Репутација: +308/-142
« Одговор #54 послато: 14 Новембар 2017, 14:58:41 »
+ Лукас + Гурке и да гори пуна арена.
Можда заказати утакмице кад буде овај деспасито или Скорпионси..

Znam da si se šalio, ali čisto da kažem da su Skoriponisi u isto vrema kad i Keln na Marakani  :biggrin:

Ван мреже Marko1czv

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 543
  • Activity:
    10.83%
  • Репутација: +360/-224
« Одговор #55 послато: 14 Новембар 2017, 15:13:33 »
Не знам што сте се ухватили групе ко пијани плота.
Неће ваљда група да доведе 15 000 навијача?

Ја се нешто ломим да ли да идем сутра, немам баш времена али џаба када ме вуче да одем. Уђем на евентимов сајт да видим где има слободно и видим ниво 400 све сиво. Ја се зачудио продато све, када оно још горе, ни један сектор није продат.

Иста прича ко и на фудбалском стадиону што се тиче посете.

Ван мреже Wolf1

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 26
  • Activity:
    3.5%
  • Репутација: +10/-17
« Одговор #56 послато: 14 Новембар 2017, 15:56:59 »
Citam vas sta pisete.Meni je Zvezdina utakmica uvek bila i uvek ce mi biti praznik, bilo da li sam prisutan na utakmici...pored tv ili slusajuci radio prenos.Za mene postoji i postojace samo Crvena Zvezda.Ne delim misljenje da budzet kluba formiraju navijaci kupovinom ulaznica vec sponzori.Ako je to i tako, onda svaki navijac koji dodje na utakmicu zna zasto je tu, a roster se formira po sistemu funkcionisanja odredjenog kluba i filozofiji igre koja u tom klubu vazi.Navijaci nisu udelicari kluba, da bi ga oni finansirali na ovaj ili onaj nacin, pa prema tome nema ni podele eventualne dividende.Ako predsednik kluba ili njegov upravni odbor iz ovog ili onog razloga nije u stanju da obezbedi sponzore i finansijska sredstva za normalno funkcionisanje kluba (pa makar to bilo i ovakvoj banana drzavi kao sto je Srbija) on/oni iz moralnih razloga moraju da podnesu ostavke, zbog dobrobiti kluba i javno da se oglase koji su razlozi lose finansijske situacije u klubu.
Ono sto se zove resetovanje sistema u mojim sistemima vrednosti znaci urusavanje sistema.Zalosno je i tuzno sto ovakva situacija u klubu samo pogoduje kosarkaskoj sekti i mafiji koja je u onom drugom klubu, cije ime necu izgovarati, a sa kojim delimo "domacinsku" halu u ABA ligi.

Ван мреже МilosМilos

• Члан ФК
  • Поруке: 2.460
  • Activity:
    50.83%
  • Репутација: +680/-785
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #57 послато: 14 Новембар 2017, 16:10:12 »
Mislim da ima i na severu i na jugu, kad se popneš uz stepenice, skroz desno od ulaza u arenu.
Evo ovako  :biggrin:hvala
Off Topic

Ван мреже Sredinger

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 14
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +1/-21
« Одговор #58 послато: 14 Новембар 2017, 16:22:24 »
Kupio sam karte za gornji prsten. Vidim prica se ovde da ga nece otvoriti, sta da radim onda sa kartama?  :001_huh:

На мрежи ДС ША

• Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    42.33%
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #59 послато: 14 Новембар 2017, 16:32:56 »
Da ti pojasnim. Ocekivala se takva poseta da je malo karata da se pusti samo donji prsten. Mi izgleda ponovo podbacili.
Ti ces normalno prisustvovati utakmici i moci da uzivas u najboljoj evropskoj kosarci. Protiv Makabija je isto pusten gornji prsten, ali su ljudi koji su kupili karte za gornji prsten zbog lose posete spustene na donji, tj. sa nivoa 400 na nivo 200.
Opusti se i uzivaj. U "najgorem" slucaju mozes dobiti bolja mesta sa jeftinije placenom kartom.

Ajmo malo o kosarci i samom mecu. Ima ovde ljudi koji umuje sta napisati.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum