Анкета

Najbolji u porazu od cska?

Ročesti
139 (71.3%)
Radičević
3 (1.5%)
Lazić
5 (2.6%)
Feldin
8 (4.1%)
Dobrić
1 (0.5%)
Dangubić
4 (2.1%)
Kešelj
14 (7.2%)
Lesor
7 (3.6%)
Bjelica
2 (1%)
Antić
6 (3.1%)
Jovanović
6 (3.1%)

Укупно гласова: 195

Аутор Тема: Евролига 7. коло: Црвена звезда - ЦСКА  (Прочитано 15469 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.014
  • Activity:
    12.5%
  • Репутација: +1715/-953
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
Одг: Евролига 7. коло: Црвена звезда - ЦСКА
« Одговор #60 послато: 14 Новембар 2017, 16:40:32 »
Ne radi se ovde o podrsci klubu, pomaganju kupovinom karata itd... Oko toga sam odavno prestao da se raspravljam sa ljudima, shvatio sam da se to tako ne radi i da ljudi kad posle toga dodju misle da su kupovinom te karte ucinili nekom cast i da su kupili klub a ne kartu.

Ali da nema 18 000 ljudi kojima je zanimljivo i uzivanje da gleda Zvezdu u Evroligi protiv jednog CSKA.... E to ne mogu da shvatim, nema sanse...

Kakvu privilegiju imate, kakvu sansu za uzivanje koje kosta 4 €.

Bice vam zao kad jednog dana toga ne bude.

На мрежи Dexon

• Члан КК
  • Поруке: 15
  • Activity:
    1.5%
  • Репутација: +5/-1
« Одговор #61 послато: 14 Новембар 2017, 16:41:25 »
Najava utakmice sa jednim od favorita za osvajanje evrolige,a postovi da se ne poveruje.
Ljudi o cemu se ovde radi? Odlazak na utakmice je za mene bio i ostao DOGADJAJ,odlazak da uzivam u igri mog tima,bodrim moj tim i uzivam u igri protivnika ako je kvalitetan. CSKA,prava poslastica za one koji vole kosarku.
Uopste me ne zanima ko ce,koliko ce,kada doci...Zasto se upada u jednu vrstu empatije da sve propada pa se cak ide i u defetizam?
Svako ko voli Zvezdu,ko voli sport bice sutra u Areni i dace svoj doprinos nasem timu. Ajde da vidim i procitam malo optimisticne postove. Mi koji dodjemo treba da damo podrsku nasem timu,a kao ideja vodilja neka bude Leonidas koji je sa svojih 300 ali 300 pravih vojnika usao u istoriju.
Nas 7-8-9-10 000 treba da budu sutra vise nego 20 000 pozera.
Ako mi koji dodjemo budemo pravi,ubedjen sam da ce i nasi kosarkasi to uveliko nama vratiti.
A ubedjen sam u jos jednu stvar:Budu li kosarkasi vezali 2-3 pobede u evroligi opet ce poseta rapidno skociti.

Ван мреже Centarfor

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 216
  • Activity:
    5.83%
  • Репутација: +191/-151
  • Kad Sever zvoni, ti Zvezdo tad ne kloni...
« Одговор #62 послато: 14 Новембар 2017, 16:45:35 »
Koliko god ljudi bilo momci moraju dati sve od sebe da ne obrukaju dres i grb. Lagao bih kad bih rekao da očekujem pobedu kao što to obično činim, ali bih bio jako zadovoljan da pokažemo "testikals".
Mnogo faktora nam ne ide u korist kada je brojnost publike u pitanju, a to su pre svega (ne)standard građana i termin koji je po meni neadekvatan za ljude koji rade u stranim firmama ili slično.
Grupa će doći, nemojte se bojati i očajavati zbog toga.
E, sada da odgovorim i ovom prepametnom Bagziju koji se vidim jako razume u stvaranje navijačkog jezgra, što je i potvrdio sa, kako i sam kaže, prisustvom na partizanskim utakmicama. Ne znam da li si ikad držao barjak u ruci i da li ti odgovara njegov obim, ali razmisli o tome. Ti ćeš bre da komentarišeš i vređaš navijače, ti što samo kuckaš po toj tastaturi.
Vidim da je tvoje baljezgarenje sasvim u redu sa politikom ovog foruma koji ceni "različitost mišljenja". A pošto je tako, onda se udaljavam ja jer ne želim da mi neko na ciganskom forumu omalovažava vrednosti Zvezde, da uspeh fudbalskog kluba nipodaštava i da ne nabrajam dalje, i da se to smatra za "mišljenje".

Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka

На мрежи Делија сениор

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 110
  • Activity:
    6.17%
  • Репутација: +84/-91
  • Сумњају неки да бодримо погрешан тим
« Одговор #63 послато: 14 Новембар 2017, 16:48:46 »
Предност овога форума је што баш свако, без цензуре, може да изнесе своје мишљење.Мана је, по мени, што баш свако може да затрпава форум личним фрустрацијама, које немају везе са спортом.Па не можеш бити "љубитељ" а само те мржња води и испуњава.Иди бре, лечи се.
Ко је љубитељ Звезде и кошарке, живи у Београду и нема објективне препреке, сутра ће бити у Арени.То је барем јасно.

Ван мреже Sredinger

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 14
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +1/-21
« Одговор #64 послато: 14 Новембар 2017, 16:52:13 »
Ljudi ova utakmica moze biti prelomna za nastavak sezone. Vreme je da mladji iz ekipe konacno prorade i pokazu zasto su dovedeni. Uz standardan doprinos Rocestija, Bjelickog, Feldina i Pere vreme je da neko iskoci malo vise. Radicevic, Dobric, Danga, Jovanovic, Jankovic, i Lesor(defanzivno) moraju da prorade sutra. Treba ih naloziti Alimpije, ili pukovnik ili pokojnik!

Potrebna je podrska ovim momcima. Medijski mrak je trenutno sto se tice Zvezde i ne sme to biti razlog da im i mi okrecemo ledja...

87:79

ziveli!

Ван мреже intex

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 318
  • Activity:
    20.17%
  • Репутација: +135/-326
« Одговор #65 послато: 14 Новембар 2017, 17:05:13 »
Mislim da pored dosta razloga oko posete ovaj sistem takmičenja dodatno snizi posetu.Kao da igraš ligu,dodje do zasićenja . Da smo sve utakmice igrali u Puniru bilo bi puno i niko reč ne bi rekao o poseti.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Activity:
    12.5%
« Одговор #66 послато: 14 Новембар 2017, 17:22:33 »
Mislim da pored dosta razloga oko posete ovaj sistem takmičenja dodatno snizi posetu.Kao da igraš ligu,dodje do zasićenja . Da smo sve utakmice igrali u Puniru bilo bi puno i niko reč ne bi rekao o poseti.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Kako znas da bi bilo puno? Protiv Bamberga je bilo ljudi mnogo manje nego sto je kapacitet Pionira.

Prosle godine protiv Darusafake nije bio pun Pionir, karte se prodavale na blagajni pred sam mec.

Svaka cast ko se zasitio, divim im se. Ja jedva cekam i utakmice ABA lige da uzivo gledam, a da se neko zasiti od Evrolige, druge najbolje kosarkaske lige na svetu. Kako neko toga moze da se zasiti nije mi najjasnije, ali dobro, svi smo razliciti.

Meni iskreno nema veceg uzivanja od gledanja utakmice uzivo u hali.

На мрежи Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.143
  • Activity:
    59%
  • Репутација: +557/-273
« Одговор #67 послато: 14 Новембар 2017, 17:26:49 »

На мрежи EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 8.800
  • Activity:
    45.83%
  • Репутација: +4339/-9078
  • "реалиста"
« Одговор #68 послато: 14 Новембар 2017, 17:32:24 »
Svaka cast ko se zasitio, divim im se.

Раније је било мало европских утакмица током сезоне. Фудбал у фокусу, баскет, био је понеки рукомет и тоето. И онда имаш нешто што пратиш, и неке ретке моменте које чекаш и за које се такмичиш.

Сад брате А лиценце и бол у кypцу, европско такмичење постало факинг лига што само појачава засићење јер је бре превише 30+ утакмица, раскорак између тога и утакмица АБА лиге превелик... Прво је АБА шкартирана ладно, а сад и ЕЛ више није тако занимљива јер нисмо толико конкурентни, неће се понављати они спектакли из претходних сезона који су сами по себи били долазак великог броја људи. Сад тога нема, остају људи који воле да гледају баскет. Толко нас је колко нас је. Сасвим реална цифра.

Ван мреже gradec1999

• Члан КК
  • Поруке: 79
  • Activity:
    3.67%
  • Репутација: +14/-18
« Одговор #69 послато: 14 Новембар 2017, 17:33:42 »
Svaka cast ko se zasitio, divim im se. Ja jedva cekam i utakmice ABA lige da uzivo gledam, a da se neko zasiti od Evrolige, druge najbolje kosarkaske lige na svetu. Kako neko toga moze da se zasiti nije mi najjasnije, ali dobro, svi smo razliciti.

Meni iskreno nema veceg uzivanja od gledanja utakmice uzivo u hali.

Apsolutno se slazem. Jeste da u Evroligi ima dosta utakmica, ali u principu ona se igra pola godine, ne racunajuci fajnal for. Ne razumem kako neko moze da se zasiti, ali stvarno.

Sutra da se pobijemo pa sta bude, izgubih nadu za mlade igrace da ce proigrati, ajd nek me neko od njih sutra razuveri  :biggrin:

NAPRED ZVEZDO!!!

Ван мреже gradec1999

• Члан КК
  • Поруке: 79
  • Activity:
    3.67%
  • Репутација: +14/-18
« Одговор #70 послато: 14 Новембар 2017, 17:34:35 »
Apsolutno se slazem. Jeste da u Evroligi ima dosta utakmica, ali u principu ona se igra pola godine, ne racunajuci fajnal for. Ne razumem kako neko moze da se zasiti, ali stvarno.

Sutra da se pobijemo pa sta bude, izgubih nadu za mlade igrace da ce proigrati, ajd nek me neko od njih sutra razuveri  :biggrin:

NAPRED ZVEZDO!!!

P.S. Neka neko izbrise ovu poruku  :biggrin:
« Последња измена: 14 Новембар 2017, 18:51:03 gradec1999 »

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Activity:
    12.5%
Евролига 7. коло: Црвена звезда - ЦСКА
« Одговор #71 послато: 14 Новембар 2017, 17:50:08 »
Раније је било мало европских утакмица током сезоне. Фудбал у фокусу, баскет, био је понеки рукомет и тоето. И онда имаш нешто што пратиш, и неке ретке моменте које чекаш и за које се такмичиш.

Сад брате А лиценце и бол у кypцу, европско такмичење постало факинг лига што само појачава засићење јер је бре превише 30+ утакмица, раскорак између тога и утакмица АБА лиге превелик... Прво је АБА шкартирана ладно, а сад и ЕЛ више није тако занимљива јер нисмо толико конкурентни, неће се понављати они спектакли из претходних сезона који су сами по себи били долазак великог броја људи. Сад тога нема, остају људи који воле да гледају баскет. Толко нас је колко нас је. Сасвим реална цифра.

Ima toga naravno, ali to je i problem sto ljudi hoce spektakle, nema navike dolaska na utakmice.

1. Sve te ljude zanima utakmice, gledace oni na TV-u sigurno, znaci nije nezainterosavnost.

2. 500 din sigurno nije mnogo.

A i za fudbal se pricaju gluposti, kao da imamo 10 evropskih utakmica u Beogradu, a u stvari to su 3 utakmice za 3 meseca i vecina ljudi je vec kupila karte.

Opet da napomenem, nikog ne teram niti imam zelju za tim. Samo komentarisem. Da ne shvatam da neko nema zelju da gleda uzivo. Ne znam sta moze da se desi pa da ja sedim u stanu u bg-u i gledam na tv-u utakmicu iz Pionira ili Arene. Opet kazem, verovatno smo svi razliciti pa ja ne shvatam druge... Pod druge mislim na ljude koji navijaju za Zvezdu, prate sve oko nje i gledaju utakmice na tv-u...

Ван мреже Marko1czv

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 543
  • Activity:
    10.83%
  • Репутација: +360/-224
« Одговор #72 послато: 14 Новембар 2017, 17:50:51 »
Da ti pojasnim. Ocekivala se takva poseta da je malo karata da se pusti samo donji prsten. Mi izgleda ponovo podbacili.
Ti ces normalno prisustvovati utakmici i moci da uzivas u najboljoj evropskoj kosarci. Protiv Makabija je isto pusten gornji prsten, ali su ljudi koji su kupili karte za gornji prsten zbog lose posete spustene na donji, tj. sa nivoa 400 na nivo 200.
Opusti se i uzivaj. U "najgorem" slucaju mozes dobiti bolja mesta sa jeftinije placenom kartom.

Ajmo malo o kosarci i samom mecu. Ima ovde ljudi koji umuje sta napisati.
Off Topic
Скупље место да, а да ли је боље дискутабилно. Мени је бољи поглед бочно горе него доле иза коша.
« Последња измена: 14 Новембар 2017, 18:16:27 Marko1czv »

Ван мреже Redskins

• Члан клуба
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.303
  • Activity:
    21%
  • Репутација: +2029/-3174
« Одговор #73 послато: 14 Новембар 2017, 17:52:42 »
Kad si u prilici da jebes, jebi jako i bez zadrzavanja, sve da puca!
Kad tebe jebu, opusti se, samo se opusti..manje ce da boli.
Konfučije

На мрежи Ђога

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 32
  • Activity:
    3.17%
  • Репутација: +17/-5
  • Ја волим тебе лудо...
« Одговор #74 послато: 14 Новембар 2017, 18:06:30 »
Цитат
"Кажу, ловим у ловишту које није наше.
Слава је то ловиште у којој сиромаха нема право да одапиње стреле на највећи плен. Богом је дато право другом, богатом и моћном. Тако каже и она једна од највећих прича икада испричаних, о једној шуми, о једној дружини и о једној сили.

Ако се Дрзнеш да чачкаш по Богом даном распореду коме шта припада на овом свету, ризикујеш да ти пошаљу Армију да те доведе у ред. Да ти силом објасни где ти је место, до које судбине своје смеш да машташ, а коју ти је забрањено и да одсањаш. Охола и велика, свилом, сребром и челиком опшивена, хоће да се горди пред твојим скромним хаљинама.

Богаташи су већ одавно почели да заобилазе у широком луку нашу Шервудску шуму. Како и не би, оставише у њој силна своја блага, саму живу главу износис срећни. Преплавише Европу легендама о Њој, о страшном хуку који се ори кроз хиљаде крошњи, од којег се леди крв у жилама ...

Па сада долази Армија. Да нас доведе у ред.
Идемо момци наши, да јој укажемо гостопримство како заслужује:
Добродошла, славна и сјајна господо! Ми смо та Весела Дружина из Шуме о којој сте слушали песме. Ово око нас је наш свет, а ово у нама је наш сан. ДОЂИТЕ ДА НАМ ГА ОТМЕТЕ!"

Ово је објавио 'Ljuba 73' ако се не варам, пред плеј оф утакмицу са ЦСКА 2015-16. Ово је и даље откако читам форум један од најбољих објава и увијек се најежим када прочитам. Морао сам просто да окачим овај текст јер смо спласнули тотално у односу на тада. Овакав празник кошарке неће испратити 20 000 душа и баш сам онако тужан због тога. Мислио сам да, без обзира на све, овако велике утакмице увијек привлаче доста публике, барем 15ак хиљада. Волио бих да и ова екипа осјети хук пуне Арене. Није исти тим данас, али хајде да покажемо да је наша кућа још увијек неосвојива тврђава, да понесемо момке до побједе, колико год да нас буде. Још увијек живимо овај сан звани Евролига, ја не могу да га се одрекнем тако лако.

На мрежи 00 Деки

• Члан ФК
  • Поруке: 334
  • Activity:
    14.33%
  • Репутација: +552/-93
« Одговор #75 послато: 14 Новембар 2017, 18:39:10 »
Ми срби смо народ који мисли да је најстарији, најбољи, најпаметнији, најјачи, да све зна, да је увек у праву.
Па тако и што се тиче спорта.
Какви ови или они тимови. Ми смо Црвена звезда има да се боримо не за топ8 него за ф4.
Шта у доњем делу табеле смо, ма нећу да гледам. Срамота. Изгубили смо од Бамберга, ма срамота, брука. Овај нема појма, шта ће он у Звезди, ма брука, срамота.
Људи се понашају као да живимо у сређеној, нормалној држави, као да Звезда плива у парама.
Ма срамота, нисмо конкурентни за ф4 нећу да је гледам.
Наш менталитет нам не дозвољава да схватимо да живимо у једној јадној, сиромашној, уништеној држави. Да треба да будемо срећни што уопште имамо могућност да играмо најјаче европско клупско такмичење.
Да најјаче. Такмичење које не може свако да игра, нити свако има могућност да га игра. Е па ми који смо на рубу егзистенције, који долазимо из једне уништене државе имамо ту част да играмо.
И уместо да смо срећни што имамо прилику да гледамо Звезду како се одмерава са најбогатијим клубовима. Како их побеђује, како се бори за своје место. Не ми кукамо што нисмо конкурентни. Што не можемо да парирамо пар пута богатијим клубовима.
И онда долазимо до оног почетка текста, да човек себи ускраћује право да гледа свој клуб у најјачем европском клупском такмичењу и да ужива што уопште има ту могућност, он каже види како смо јадни, ко ће то да гледа. А није свестан колика је част указана Звезди тиме што јој је омогућено да се бори са најбољима.
Ја признајем да сам залуђеник и да сам прженица и то она загорела кад је Звезда у питању. И да ћу увек да се ложим да смо најбољи и да ћемо све да освајамо, јер јелте такав ми је менталитет.
Али сам и свестан Звездиних могућности. Свестан сам да Звезда нема могућност да се равноправно супроставља овим кошаркашким аждајама јер је у неравноправном положају у односу на њих.
И зато ћу ја бити у арени и уживати у партији наше Звезде. Гледаћу како покушава да се супростави противнику који је квалитетнији, богатији и бољи од ње. Гледаћу како покушава да на неку фору издејствује победу у овој неравноправној борби.
А ти, шта ћеш да радиш? Да ли ћеш да се придружиш да заједно уживамо гледајући нашу Звезду у најјачем европском клупском такмичењу или ћеш да дозволиш да то нешто у теби што је умислило ово са почетка текста победи и да те одвоји од Црвене звезде.
Као што наша Звезда води неравноправне битке тако и ти поведи једну са собом. Није тешко, нас неколико хиљада је успело да победи.

Ван мреже Lux

• Члан КК
  • Поруке: 289
  • Activity:
    1.33%
  • Репутација: +81/-173
« Одговор #76 послато: 14 Новембар 2017, 19:06:54 »
Kupio sam karte za gornji prsten. Vidim prica se ovde da ga nece otvoriti, sta da radim onda sa kartama?  :001_huh:
Ides na donji prsten.. Bez ikakvog problema

Ван мреже CZV89

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 98
  • Activity:
    3.17%
  • Репутација: +121/-26
« Одговор #77 послато: 14 Новембар 2017, 19:20:41 »
Dok smo prosle godine igrali vanzemaljsku kosarku i imali onaj ludacki niz pobeda,ljudi su samo pravili neke kalkulacije za top 8,bilo je dosta njih koji su neosnovano pljuvali trenera,uvek je u timu postojao zrtveni jarac koji se terao iz kluba,gde se posle svakog njegovog promasaja cuje onaj uzdah akumuliranog nezadovoljstva i besa... non  stop su se trazila neka pojacanja,trazila se dlaka u jajetu,igraci Olimpiakosa izvizdani i gadjani gore nego igraci Galatasaraja,gore nego bilo koji drugi tim koji je gostovao u BG-u,je l su se eto drznuli da nas pobede,nisu se sklonili sa terena da pozeri gledaju top 8... E a sad kad smo slabiji ,sad kukaju za timom od prosle godine.

Sta hocu da kazem... ljudi ne znaju da cene ono sto mi imamo u kosarci kroz ove godine,ne znaju da uzivaju. Bilo je naravno tu gresaka i uprave i sportskog sektora,ali je bilo mnogo vise dobrih stvari. A jednom ce i ovo proci,nismo mi predodredjeni za prvo mesto,niti cemo moci uvek samo mi da osvajamo trofeje. Nece biti tada ni evrolige,pa ce se mnogi onda secati tih vremena,kao sto se sad secaju proslogodisnjeg tima. A kosarka ce se igrati i dalje,i bez Zvezde u evroligi. Tada ce biti dobar i cipiripi kup,kako neki vole da ga zovu,nipodastavajuci druge klubove koji tamo igraju kao da smo mi izmislili kosarku. Ja cu i tada biti uz klub,jer mi nisu bitni protivnici nego Zvezda.

A ako u najjacem kosarkaskom takmicenju u evropi hala bude poluprazna u kontinuitetu,moram da se zapitam da li mi kao navijaci imamo pravo da ocekujemo uopste neke rezultatske uspehe u evroligi? Ljudi treba da prestanu da koriste kosarkaski klub za lecenje licnih zivotnih frustracija,i treba da nauce da cene ono sto imamo,je l to nece trajati vecno. Svi vidimo u kom se pravcu krece profesionalni sport,i da pare imaju sve vecu ulogu. Zato daj da podrzimo ovo sto imamo,da mi uradimo nas deo,a uprava neka radi svoj,pa ce racuni da se svode na leto,sta je uradjeno,koliko,i da li je moglo vise.

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Activity:
    12.5%
« Одговор #78 послато: 14 Новембар 2017, 19:26:11 »

Ван мреже Бели Вук

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.346
  • Activity:
    19.67%
  • Репутација: +308/-142
« Одговор #79 послато: 14 Новембар 2017, 21:31:02 »
Moram da kažem veliki potez Novakov. Sad kad nam ide loše sa posetom, svaki čast što nam pravi odličan marketing. Veliko hvala, najvećem srpskom sportisti ikada i velikom čoveku

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum