Скорашње поруке

Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
КОШАРКА / Одг: Играчки кадар
« Последња порука balja послато данас у 11:43:05 »
Ima nas raznih neki su docekali svojih 5 minuta jer misle da su i ispred kluba i ispred svih nas što se upinjemo nekako da u ova luda vremena očuvamo našu ljubav prema klubu a i njega samog od mnogih kojima je on možda nešto manje nego nama da budem blag u kvalifikaciji. Ovaj klub ima samo šansu sa ovakvim ljudima koji se bore za njega i tu ponavljam svi mi treba da pomognemo.
2
Slazem se za sudjenje od sinoc... nekoliko startova je bilo za ciste zute kartone. Povlacenje za dres ili faul sa ledja...

Nadam se da ce da nam se padne neki manje tolerantniji sudija, ali mi nemamo sta da izgubimo u mecu, sto znaci oko za oko, zub za zub.
U kost, u meso...
3
Кладионица / Одг: Кладионица, општа тема
« Последња порука Игор послато данас у 11:39:43 »
Ја сам нешто убеђен да ће Шведе да размонтирају Ј. Кореју.
4
« Последња порука adzo послато данас у 11:36:17 »
1. Davidovac
2. Radanov
3. Boriša
4. Jankela
5. Ojo
+
Trinkijeri
=
Prodato :)
Na svakoj poziciji atipicni igraci.
5
Кладионица / Одг: Кладионица, општа тема
« Последња порука Miki PN послато данас у 11:32:37 »
Ja u 80-om minutu stavio sve na 1 na Brazil...
Bila predobra kvota i ja se upecam...
Jbg
6
ФУДБАЛ / Одг: Фудбалске еврокалкулације 2018/2019
« Последња порука playtony послато данас у 11:28:08 »
Koliko god nam Andora, San Marino ili Gibralltar izgledali privlacno, ne verujem da ce UEFA to dozvoliti, posto postoje sanse da pobednik preliminarnog turnira bude kosovski predstavnik Drita. Posto se zreb za prvo kolo odrzava pre odigravanja preliminarnog turnira, verovatno cemo biti razdvojeni od njih.
7
УЗ ПИВЦЕ / Одг: Геополитика
« Последња порука milan79 послато данас у 11:27:13 »
8
ФУДБАЛ / Одг: Фудбалске еврокалкулације 2018/2019
« Последња порука NikolaSWE послато данас у 11:27:03 »
Dajte nam flora iz talinna pa da idemo brodom iz stoholma   :bravo:
9
« Последња порука Sektor послато данас у 11:26:41 »
@serbianhoops

tako tipicno gledanje na tudji uspeh u srbiji.
probaj da budes u bilo cemu najbolji ne usrbiji, nego u svom gradu/selu, pa onda pljuj po tudjem uspehu.

inace se slazem da je bilo zvezde i pre covica, ali i znam da je u "covicevoj eri" osvojeno vise trofeja nego za 50 godina pre njega. valjda to zasluzuje, ako ne respekt, ono makar da se po tome ne pljuje?

Covicevi rezultati nisu samo vezani za trofeje, vec i za nastupe i rezultate Zvezde u evrokupu i evroligi ... Kao i igrace koje smo imali privilegiju da gledamo tokom njegovog predsednikovanja ..
10
« Последња порука СтелаРоса послато данас у 11:22:04 »
1. Davidovac
2. Radanov
3. Boriša
4. Jankela
5. Ojo

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
Шта ти значи ово? :biggrin: Наговештај да ће Давидовац наредне сезоне играти плеја?
Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10