Аутор Тема: 10 ГОДИНА РСБ: ПОНОСНИ НА СВОЈУ ПРВУ ДЕЦЕНИЈУ!  (Прочитано 5728 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже миша09

• Члан ФК
  • Поруке: 681
  • Репутација: +1319/-285
  • Сви смо ми Благоје Јововић!
Одг: 10 ГОДИНА РСБ: ПОНОСНИ НА СВОЈУ ПРВУ ДЕЦЕНИЈУ!
« Одговор #80 послато: 13 Јануар 2018, 21:10:23 »
Могу са поносом да кажем да сам део РСБ форума тачно 9 година и 11 месеци. Регистровао сам се давног фебруара 2008. године, за то време сам: завршио основну школу, напио се први пут, заљубио се први пут, први пут... кхм..., завршио средњу школу, уписао факултет (ако Бог да и то ће ускоро бити завршено), обишао целу Србију пратећи Звезду, и још много, много ствари. Лагао бих кад бих рекао да овај форум није део мог детињства, младости, живота... Било је тренутака кад сам хтео да напустим ово место, нисам се слагао са неким стварим, чак се и данас не слажем са ставовима неких администратора и модератора, али све то није важно. Ово место ми је много помогло на разне начине и неизмерно га поштујем. Овде сам само учврстио љубав према клубу коју сам гајио откад знам за себе.
Ево и после 10 година, поносно ћу да напишем и изговорим оно чиме се водим све ово време: ЖИВЕЛА ЗВЕЗДА! ЖИВЕЛА СРБИЈА!

Ван мреже Pinki

• Члан ФК
  • Поруке: 348
  • Репутација: +130/-39
  • Са нама се може све што се пожели!
« Одговор #81 послато: 13 Јануар 2018, 21:10:39 »
Sve (nam) najbolje želim i još dosta jubileja!

Ван мреже wolf

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 3.272
  • Репутација: +1964/-20764
  • Jedina ljubavi zivota mog !!!
« Одговор #82 послато: 13 Јануар 2018, 21:40:38 »
RSB -  deo nasih zivota.

Mnogo ludih a i pametnih glava ima ovde. Pre svega, ovo mesto obiluje ljudskim velicinama. Kako medju "vlascu" tako i medju forumasima bez kojih RSB ne bi bio to sto jeste. I sto je najvaznije, toliko zvezdasa razlicitog uzrasta na jednom mestu, toliko zvezdasa koji bukvalno zive za te boje. Ogromno bogatsvo.

Prosli smo uz nase klubove nadam se najteza vremena ali ciganski duh nije izdao. I nece nikad. Manguparija je to.

Cestitke svima na ogromnom jubileju. 

Ван мреже Jakim

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 304
  • Репутација: +212/-38
  • Члан клуба Звезда ми је све
« Одговор #83 послато: 13 Јануар 2018, 21:50:18 »
« Последња измена: 14 Јануар 2018, 06:29:15 Jakim »

Ван мреже Imaginos

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 16
  • Репутација: +43/-9
  • 28 ... 29 ... 30 ... 47
« Одговор #84 послато: 13 Јануар 2018, 21:54:59 »
 Neka u narednih 10 godina bude sto vise ovakvih klipova, cudotvornih golova u zadnjim minutima, srece i slavlja titula, u svim sportovima.

Off Topic
Fantaziram da Brojan u Lionu lansira jedan ovakav projektil... kako bi to bilo jako..

Ван мреже RSB

• Aдминистратор
  • Поруке: 352
  • Репутација: +311/-54
« Одговор #85 послато: 13 Јануар 2018, 21:55:45 »

Ван мреже EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 8.894
  • Репутација: +4412/-9160
  • "реалиста"
« Одговор #86 послато: 13 Јануар 2018, 22:08:54 »
Напред Цигани.

Ван мреже МилошТЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 2.536
  • Репутација: +1249/-466
  • Волим ЦЗБГ!
« Одговор #87 послато: 13 Јануар 2018, 22:11:35 »
RSB -  deo nasih zivota.

I sto je najvaznije, toliko zvezdasa razlicitog uzrasta na jednom mestu, toliko zvezdasa koji bukvalno zive za te boje. Ogromno bogatsvo.

Од 13 до 60 а све нас спаја иста ствар! (Добро, сем Гаргија)

Срећан рођендан, 10 година није мала ствар!  :ziveli2:

Ван мреже Некс

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 756
  • Репутација: +1148/-702
  • Живко Кораћ
« Одговор #88 послато: 13 Јануар 2018, 22:53:28 »
Ћа лепо место, добри људи, кад ће печење?  :travka:

Имам неки трип да вам више дугујемо захвалност што орджавате ово место него што дугујемо честитке.

Тако да хвала и нека је са срећом.

Ван мреже popovic

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 297
  • Репутација: +847/-32
« Одговор #89 послато: 13 Јануар 2018, 22:57:52 »
Neka je sa srecom I na mnogaja leta.Bili  ste I ostali moj prozor u crvenobeli svijet.Jos puno jubileja I novih pobjeda da zajedno propratimo u slavu nase Crvene Zvezde

Ван мреже Сретен

• Веран као пас
  • Поруке: 540
  • Репутација: +130/-115
« Одговор #90 послато: 13 Јануар 2018, 23:12:24 »
Sjecam se nekad kad sam upratio forum, cini mi se tek trebali doci parker, isah, sisic ... stari forum bio :srbinosm: dugo sam citao, posle se i registrovo i pratim vas od tada. Momci i cure :) zelim vam mnogo uspjeha i u narednom periodu i da i dalje kvalitetno pratite nasu zajednicku ljubav!!! takodje vama i braci forumasima zelim sve najbolje u 2018. prije svega zdravlja i srece, a nasoj zvezdi mnogo uspjeha na svim frontovima!!!  :ziveli2:

На мрежи Слуцки

• Члан ФК
  • Поруке: 218
  • Репутација: +155/-64
  • Да живим не могу без ње
« Одговор #91 послато: 14 Јануар 2018, 00:34:02 »
Као неко ко је непуних годину дана овде желео бих прво да се захвалим свима који су омогућили да ово виртуално место настане, затим онима који га одржавају као и свима нама који кроз учествовање у дискусијама чинимо ово место занимљивим, некада и турбулентним. :aplauz:

Срећна десетогодишњица РСБ-а желим да сви заједно успемо да ове људе који свакодневно учествују или само прате форум пребацимо на стадион Рајка Митића и створимо базу људи, људи који су "ДО КРАЈА ЗВЕЗДИ ВЕРНИ"! :stari grb:

Спојлер је за Васила
Off Topic
Приметио сам данас на теми да форумаш Некс није упућен шта је Маки па би ето на десетогодишњицу форума могли да га упознате са чарима Нових Бановаца

ЕДИТ: Волео бих да неко исприча целу РСБ причу као што је Кики почела.

Ван мреже VGCZ

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 474
  • Репутација: +160/-129
« Одговор #92 послато: 14 Јануар 2018, 00:43:07 »
Cestitke na jednom velikom i za sve zvezdase znacajnom jubileju. Zaista rsb forum je postao deo nasih zivota, kultno mesto nema dana a da ne dodjem ovde. Divna prica jos od pocetka pa sve do sada. Jos mnogo godina, uspeha da nas bude jos vise ovde da zajedno bodrimo crveno bele sa srecom  :prvak:

Ван мреже Littmann

• Члан ФК
  • Поруке: 2.925
  • Репутација: +1582/-2421
  • Al' mozda ipak u nama lezi spas...
« Одговор #93 послато: 14 Јануар 2018, 02:09:12 »
Cestitam, citavu deceniju smo zajedno. Samo napred.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Ван мреже Bulsoni

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 835
  • Репутација: +397/-204
« Одговор #94 послато: 14 Јануар 2018, 02:19:12 »
Čestitke na jubileju administraciji i svim forumašima koji čine ovo mesto posebnim.  :ue: :ziveli2:

Ван мреже Gorgi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 351
  • Репутација: +211/-99
« Одговор #95 послато: 14 Јануар 2018, 03:31:23 »
Iskrene čestitke svima koji vole, uređuju i prate ovaj forum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже Реакционар

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 43
  • Репутација: +35/-32
  • Звездо волим те
« Одговор #96 послато: 14 Јануар 2018, 03:34:57 »
Честитам браћо! Нек је са срећом! Желим вам много успеха у даљем раду, да јачате и растете из да на у дан, као и наш клуб и читава наша звездашка фамилија. Уздравље!  :stari grb: :srpskivi:

Ван мреже Jamar22

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 12
  • Репутација: +2/-2
« Одговор #97 послато: 14 Јануар 2018, 04:28:18 »
Cestitam! [emoji4][emoji481] Samo tako nastavite! [emoji16]

Послато са SM-G360F уз помоћ Тапатока

Ван мреже chavo

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 4.259
  • Репутација: +2250/-1659
« Одговор #98 послато: 14 Јануар 2018, 07:30:01 »
Čestitke svima na ovom velikom jubileju.
Meni je ovo mesto veoma posebno, jer me već skoro 10 godina ( od decembra 2008 ) spaja sa mojom ljubavlju života. Polako se dižemo kao klub u svim sportovima i mogu samo da kažem :

NAŠE VREME TEK DOLAZI !   

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 19.570
  • Репутација: +2730/-2302
« Одговор #99 послато: 14 Јануар 2018, 11:01:59 »
Vasil je slon kada je reč o sećanjima i istoriji ovog mesta, ali samo ću napomenuti da je ovo mesto, tada se još nije zvalo RSB, nastalo zbog... marketinga kluba :mrgreen:.
Nas troje, Vasil, draganche i ja smo bili aktivni na delije.net (sportskim pričama) i pizdeli smo zbog lošeg sajta fk-a. Pošto smo generacija koja nije samo sposobna da pizdi već i da nešto uradi, pao je dogovor i nastao je predak ovoga što vidite. Još se sećam prvog susreta Vasila i mene (dragance je bio na Novom Zelandu) u prostorijama marketinga SD-a (tada je bio i fk). Mi smo praktično ponudili našu pomoć u izradi sajta za klub što je prihvaćeno. Koliko mogu da se setim, adresa sajta je bila www.fc-redstar.net i nije postojao forum, samo vesti.
Tada nisu postajale džumle, vordpresovi i slično već je dragance kroz php/html pravio kuću od temelja. I sve ovo je bilo znatno pre zvaničnog RSB početka :srbinosm:. Nakon što je došlo do promena u klubu (ne sećam se svih pojedinosti, ali znate ko će se setiti :mrgreen: ), praktično smo napravili RSB.

Хвала на уводу драга колегинице :)
Прича о РСБу је почела овако како је Кики рекла. Сви ми смо тада били део Д.нет форума у оквиру којег су биле навијачке, спортске и остале приче. Занимљива је паралела, која је заправо разлог почетка целе наше приче. Постојало је форумашко незадовљоство радом маркетинга  :mrgreen: које је тињало неко време. Преко неких мојих познанстава, добио сам место и време у којем ће се појавити тадашњи (а и данашњи) директор маркетинга Зоран Аврамовић. Нисам био лењ, на форуму сам обзнанио да ћу ићи мало да га испитам, па ако неког нешто занима, нека ми пошаље да све то у њихово име питам. У хрпи предлога, један се издвојио. Драганче је написао: Реци Боскету ако жели, да ћу ја о свом трошку да финансирам израду новог сајта за клуб. Срамота је да клуб оваквог реномеа, има овако лошу веб презентацију.
Тих сат времена разговора са Боскетом је прекретница. Он је човек остао у шоку због мог наступа, али смо направили договор да се почне израда новог сајта. Од тада смо нас троје свакодневно учествовали у раду званичног сајта (www.fc-redstar.net) у разним формама.Ту пре свега иде велика захвалност Боскету, Влади и Феђи са којима смо имали изузетну сарадњу. Једна од ствари које смо увели, била је верзија сајта на енглеском. Први преводиоци су осим Дранганчета, били Падобранац и NYC. Овог другог сви знате  :srbinosm:. Краљ и брат.
Идеја о форуму је дошла у Пиксијевој ери. Два фактора су се тада поклопила.Гашење спортских прича нд д.нету и Пиксијево домаћинско пословање. Ово друго је било пресудно. Ја не сумњам да је он имао добру намеру, али знате како се каже? Пут до пакла, поплочан је добрим намерама. Захваљујући Пиксету, први видео извештај који смо направили, не постоји. Гостовање на гробљу, када је играо Мао Молина. Ја поставио све на тјуб, они ми наредили да све склоним. Не сећам се разлога, али се сећам беса.
Припрему форума смо чували од јавности као змија ноге. Из данашње перспективе, форум је мали, застарео итд, али тада је био освежење . Пустили смо га у јавност на симболичан дан, а све остало је историја. Тадашњу екипу си чинили Кики, Драганче, Њуц, Д.К. као фотограф, Канаревац као наш други камерман. Затим, након неког времена раста и развијања у екипу су ушли Селектор, арагорн, Вајти... Даље све знате  :srbinosm:

Нешто што се не зна много, а ред је да се помене.  Пројекат чланства, какав је данас познат и који се данас користи, урадила су два човека. Драганче и Влада. Ми смо то прво формулисали као идеју, вербално, на неколико састанака. Њих двојица су након тога сели, уобличили и написали цео пројекат. Пиксијев маркетинг (сећате се оних јебача из Пакома?) су то лагано и без трунке стида узели од СДЦЗ маркетинга и без да су зарез променили, представили га као свој. Генерално, та Пиксијева ера је са те стране била зло и наопако, али не бих о томе превише.

Хтео бих да додам још и да сам јако поносан на сва пријатељства која су настала на овом месту. Поносан сам на популаризацију клуба и држање бакље звездаштва заједно за браћом, у тешким временима иза нас. Поносан на све акције које су потекле са овог места. Од Звезда ТВ чија је идеја рођена на овом месту, преко свих акција које смо радили у сарадњи са КК маркетингом (сећате се прве сезоне евролиге и свих оних филмова и клипова које смо радили за КК), па све до данашњег ДИД-а или поносног истицања личног чланства у нашим клубовима, на форуму.

Поносан сам на вас више од 200,000 који стојите иза нашег рада. Хвала вам што нас трпите овакве какви смо и што сте и даље ту.
Из једног прилично оштрог разговора, на једном јако чудном месту за то, израсла је ова црвено бела империја. Сви заједно смо је направили. Живи били!