Скорашње поруке

Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
КОШАРКА / Одг: Звезда у Евролиги 2017/2018.
« Последња порука Шмеле послато данас у 09:22:41 »
Да се не лажемо од свих тимова у еуролиги код нас су најниже цене карата.Ми смо ипак доста размажена публика и добар део људи не схвата да поред подршке свом тиму имаш прилику да на неколико метара испред себе гледаш најбоље играче у европи тренутно.

RSB je nedavno objavio da je kod nas najskuplja karta u odnosu na prosecnu platu. Najjeftinija Efes.
2
УЗ ПИВЦЕ / Одг: Призори (овјековјечени моменти)
« Последња порука uskee1512 послато данас у 09:14:37 »
Лијеж:

Западна Морава,ухватио сам у тренутку  кад је скобаљ узео:
3
СВЕТ ОКО МЕНЕ / Одг: НБА 2017/2018
« Последња порука Nameless послато данас у 09:07:59 »
! No longer available

! No longer available

! No longer available
4
УЗ ПИВЦЕ / Одг: Карте за утакмице екипа СДЦЗ
« Последња порука zvezdas016 послато данас у 08:59:36 »
Da li su eventimova prodajna mjesta na sajtu ažurirana? Mogu se karte uzeti u kralja milana?

Sent from my E2333 using Tapatalk

5
« Последња порука Nićifor послато данас у 08:56:07 »
Ja у мом окружењу немам човека који има сезонску. Довијамо се на најразличитије начине за упад на меч, неретко више од пола, ионако већ смањеног контигента који долази возом, крене на меч без карте. Већини је тих 1500 пуно, тако да је излишно говорити о 150 евра за сезонску карту. Људи раде по фабрикама за 25 - 30 сома по месец дана, да би неко 80% плате дао за сезонску.

(Ово моје и твоје посматрање ствари ме подсећа на оно месо купус једнако сарма  :srbinosm: )

За све оне који немају толико новца у Арени ће сигурно бити јефтиније, горњи ниво ценим не више од 5-7€, а има утакмица АБА И КЛС лиге које су по 300 динара. А сигуран сам да ће уочи Нове године пустити опет једна утакмица потпуно бесплатно. Не мислим сада овде на тебе ал једноставно годишње имамо 40 утакмица па ако неко жели да види тим Црвене звезде уживо има прилику и да то учини за нешто мање новца. Барса у Пиониру је очекивано да буде скупље.
6
ФУДБАЛ / Одг: Играчки кадар Црвене звезде
« Последња порука 20 kinte послато данас у 08:52:25 »
Nikakve zle namere ne postoji. Vidim ti si pun dokaza da je drugacije.

Po tebi je svaka kritika, sumnja ili komenrarisanje losije osobine igraca... zlonamerna.
Po tebi nista lose ne postoji u klubu i oko kluba. Sve je savrseno.
E pa nije to bas tako ...
A to sto kazes da je pusten da miruje uz porodicu (po vec drugi put)... malo mi lici na Parker sindrom.
Njega su pustali na vikend odmore ko da je u vojsci, a i on se sam pustao.
Sumnjam da se u takvim situacijama igrac stavlja iznad kluba.

Zvezda iznad svega !
Ja sam prvi skeptik, prvi ne verujem da je sve bajno i siguran sam da na svim nivoima može bolje, ALI...
Podržavam transparentnost u određenim sferama, ali to o čemu pričaš i nači na koji pričaš (porediš Kangu sa Parkerom) samo na osnovu sopstvene kontemplacije, sve i da je istina, nije nešto što bi klub trebao da deli sa bilo kime, prljav veš se čuva kući, nismo prekoputaši. Da li vojska u ratu suprotnoj strani javlja koliko ima dezertera (analogija je gruba, ali nadam se, jasna)? Na stranu što ne verujem u tvoju tezu, i mislim da se u klubu radi mnogo metodičnije i ozbiljnije nego što impliciraš, tvoje insistiranje na takvoj situaciji u ovakvom trenutku, kada konačno postoji sinergija na  visokom nivou između nas, uprave (uz ogradu za pojedine stvari), sportskog sektora i igrača, kada imamo najbolje rezultate u poslednjih 10 godina za koji je dobrano zaslužan čovek koga direktno optužuješ bez dokaza da je saboter i krivina, su maliciozne i kontraproduktivne. Ne mislim da svesno želiš zlo Zvezdi, ne poznajem te ali na osnovu komentara deluje da si jedan od nas, ali preče ti je da isteraš svoju tezu nego da se ova atmosfera međusobnog poverenja i podrške (koju moramo da pojačamo) održi i podigne na još viši nivo.
Proći će Arsenal i taj Kanga će biti jedan od najbitnijih faktora na terenu za utakmice koje slede, kako bi smo dočekali proleće u Evropi.
Tako da bih te, bez zle namere takođe, zamolio da spustiš loptu i iskuliraś tu priču, sve i da si ga video u Parizu kako vuče lajne sa dupeta dve kurve u 6 ujutru. Ne zato što je on beli medved, već zato što smo kolektiv, ozbiljna i velika mašina ili bar predendujemo da ponovo to postanemo, a tu nema mesta defetizmu i ovakvim pričama.
Živ bio.
Gazi Arsenal! AJMO ZVEZDO :stari grb:
7
« Последња порука Vlada 89 послато данас у 08:48:05 »
Jel sledeci cetvrtak Makabi u Areni?
8
« Последња порука adzo послато данас у 08:44:50 »
Ovo je besmislena prica oko cene karte. Jednostavno nemamo osecaj za potrebu dolaska u halu bez obzira na protivnika.
Zamislite hipoteticki sledecu situaciju:
Navijaci se organizuju(hehehehe znam da smesno zvuci) i skupi se samo 25.000 navijaca od miliona koliko nas ima u neko udruzenje navijaca i koji ce uplacivati clanarinu od recimo 4€ mesecno. Zauzvrat klub ukine prodaju sezonskih i dnevnih karti. Svaka utakmica se igra u areni(EL, ABA, KLS), tribine stalno pune pravih ljubitelja kosarke koji bi za 4€ mesecno imali priliku da gledaju bar 5 domacih utakmica. To je 100din po utakmici bez obzira da li je Real ili MZT. Na taj nacin bi navijaci pomogli klub sa 1.000.000€ godisnje.
Koliko bi se navijaca prijavilo za ovo? Pa 3000 sezonaca i 1000 sa doniranja. To je to. Ostali samo kukaju kako je ovo skupo, kako je 200din mnogo. Pa da nas ima 25.000 navijaca pokazalo bi se na akciji doniranja 200din. Sta mnogo je bilo kome 200din?!?!
Ziveo sam u zabludi da nas ima vise ali se iznova, svake godine potvrdjuje da je jedino verno to tvrdo jezgo od 3-4000 navijaca koji pomazu klub bez obzira da li za njega igraju Pera ili Mika.
Pa ova akcija doniranja je prava prilika da se skupi bar 50.000 navijaca koji ce recimo uplacivati 2€ mesecno(pakla cigareta, tiket u kladionici, 1(jedno) pice u kaficu...). To bi nam bilo pola igrackog budzeta. Onda bi mogli da zahtevamo bar 3 "mitske zveri". Nego nas nema 50.000

Ovako sa uplacenih 30k€ za skoro pola godine....
10
КОШАРКА / Евролига 2. коло: Црвена звезда - Барселона
« Последња порука Nićifor послато данас у 08:39:35 »
Црвена звезда - Барселона

Београд, Хала Александар Николић, 20.10.2017. 19:00

Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum