Скорашње поруке

Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
УЗ ПИВЦЕ / Одг: Тема о форумашима
« Последња порука Ужичанин послато данас у 11:40:43 »
Јебо те живот, на прелазном року су неки људи луди или се праве луди. Бар милион пута објашњена ситуација са Боаћијем, а у сваком другом упису се нешто чуде и прозивају  Селектора. Неки траже кратора игре, а ми на средини терена имамо 6-7 квалитетних играча. Стварно нема смисла шта се све пише
2
КОШАРКА / Одг: Милан Томић и стручни штаб
« Последња порука ДЕЛИЈЕ послато данас у 11:40:32 »
Kao što je i rečeno ovde,Andrija Gavrilović je i zvanično postao član stručnog štaba,sad je objavljeno na sajtu našeg kluba.
3
СВЕТ ОКО МЕНЕ / Одг: АБА лига 2018/2019
« Последња порука pusti ime послато данас у 11:35:38 »
a hot pise da im dolazi dragičevic
4
ФУДБАЛ / Одг: Летњи прелазни рок за сезону 2018/2019
« Последња порука pusti ime послато данас у 11:34:47 »
Ala Zigic x2

mislis 2 puta bolji ?
5
ФУДБАЛ / Одг: Супер лига, 1. коло: Црвена звезда - Динамо 3:0
« Последња порука Maxi94 послато данас у 11:34:08 »
Djokovic je izuzetak,majka mu je Hrvatica,on se uvek izjasnjavao ko Srbin i uvek je to naglasavao vise od svih tenisera.Dosta toga je dao u humanitarne svrhe,narucito u manastire,njegov patritozam i nacionalizam se ne dovode u pitanje.Ali ako mu je majka Hrvatica,delikatna ke situacija,sa strane normalnog coveka,logicno je da navija za Hrvate,nije on ko svi Hrvati koji su iz mesovitih brakova da vise mrze Srbe od drugih Hrvata.Tu se po meni ogleda njegova normalnost.Ja ne znam kako bi se ponasao u takvoj situaciji,jer najvise od svih nacija na svetu ne volim Hrvate,ovako blago sam se izrazio,da ne popijem ban zbog nekog drugog izraza.
6
« Последња порука pusti ime послато данас у 11:33:06 »
to je to sto se vecina nas nada, da u ovakvim utakmicama klinci igraju. i pokazali su da mogu ravnopravno da igraju. jovancic do sad mozda se i pokazao najbolje od svog pojacanja. odlican juce i u zadnjih 10 ak min u evropi. Degenek juce par puta ispao al bice valjda bolje kad se uigra malo.
7
Фантази игре / Одг: Fantasy English Premier League 2018/19
« Последња порука Лазар022 послато данас у 11:30:07 »
prijava
8
ФУДБАЛ / Одг: Омладински погон
« Последња порука Delija sa Severa послато данас у 11:29:58 »
Ubaceno je pravilo da dva igraca 99 mogu igrati za omladince.
Naravno, kao da su te titule bitne...valjda je bitno da napravis igrace. Glupo je sto su ukinuli dvoje registracije i sto nema pozajmica kao u Engleskoj. Valjda je cilj da kvalitet bude bolji i jaci a ne ovo sto se sada radi. Mozda sada ipak Nikolica ostavimo kod nas.
9
« Последња порука samo ti... послато данас у 11:26:14 »
Off Topic
U pravu si, bolje da nisi ni probao, ni ti ni ovaj iznad tebe. Ja pisem cinjenice bez potrebe da se uvlacim bilo kome ovdje. A ti ako neces da shvatis da je ono sto sam ja napisao istina, ni ne moras.
I ne znam cemu potreba za spinovanjem "Znace nema kvalitetnog fudbala i ne treba dolaziti" Gdje sam ja to napisao? Nikada u zivotu nisam sebi dao za pravo da nekome govorim sta treba a sta ne treba raditi, pa nisam ni sada, to jednostavno nije moj stil. Radim ono sto hocu i volim da i drugi isto rade ono sto hoce. Ja sam napisao da ljudi zbog toga ne dolaze, a ne da ne trebaju dolaziti zbog toga. To jasno pise, ovo sto si ti izokrenuo (da ja nekome govorim sta treba, odnosno ne treba raditi) je maliciozno.

Jasno pise da si ti u pet recenica napisao cetiri razloga za nedolazak na stadion. Malicioznosti ima ali kod tebe. Svi se ubise da dovuku kog coveka vise ti imas pet razloga protiv.
Ta prica kao ja sam realan ja nisam rekao nikom da ne dolazi samo sam napisao kako stoje stvari je vrh. Nastavi tako i dalje ako te ljudi pustaju ovde zasto da ne ...

10
« Последња порука Red послато данас у 11:22:42 »
Bas su bacili na muke Jovančić, Jovelja, Jevtović i
Terzić, Miloja. Potpuno ravnopravni za prvi tim. Terzić sjajan. Disciplinovan. Diktirao tempo. Joveljić daje golove. Mlad igrač. Bravo za angažovanje Jovančića. Svaka čast onome ko ga skautirao!
Jevtović i Meleg polako dižu formu.

Samo da pitam ko je kome tačno čuvao kuću, pošto sam skoro upoznao čoveka kome su uzeli sve. Mada ih ima i ovde na forumu.
Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10