Скорашње поруке

Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Samo mi nije jasno zasto 52k, zar kapacitet nije 55k, sta je to smanjlio kapacitet stadiona za 3k kada su stolice iste stalno?
2
Филмови и Серије / Одг: Game of Thrones
« Последња порука Владе послато данас у 19:06:17 »
Za mene nikad ne bi ni mogla da bude iznad,pa cak i da je savrseno uradjena.Ipak su gore navedene serije realna prica,dok je ovo necija masta.
3
ФУДБАЛ / Одг: Пријатељски мечеви
« Последња порука Pantelis послато данас у 19:05:43 »
Rikardinjo ponovo u stelt modu. A ono sto se video, nista nije uradio. Izgubio par duela i promasio izglednu sansu. Mislim da se od danas moze i definitivno proglasiti za promasaj. Posebno imajuci u vidu da stranac mora biti osetno bolji od domacih igraca. A ovaj je mnogo losiji. Kad ti ni u prijateljskoj utakmici protiv nizeligasa ne mozes ama bas nista uraditi... Sta vise reci.

Do sada sam bio strpljiv i suzdrzavao se prevelikih kritika, ali danas sam izgubio svaku nadu. Bilo bi super da gresimo, ali tesko.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nema sta, Graficar je pravi parametar da li je promasaj ili ne  :001_rolleyes:

Inace nisam gledao utakmicu sem malog dela prvog poluvremena, kada sam video odlicnu asistenciju upravo Rikardinja za nas drugi gol.
4
ФУДБАЛ / Одг: Прелазни рок, лето 2017/2018
« Последња порука СтелаРоса послато данас у 19:04:41 »
РСБ је нагласаио да су то информације неког сајта из Гане.
5
КОШАРКА / Одг: Рад управе клуба
« Последња порука Aco83 послато данас у 19:03:57 »
Bayern je 2005. godine investirao tada ogromnih 346 miliona eura u svoj stadion. Sponzori su pomogli, na prvom mjestu Allianz i Adidas, ali je većina sredstava došla iz privatnih izvora.

Plan je bio da se ova investicija otplati u roku od 25 godina, dakle do 2030., ali je vrijeme koje je bilo potrebno da Bayern otplati dug bilo duplo kraće!

"Možemo biti vrlo ponosni na ono što smo napravili. Otplatili smo Allianz Arenu 16 godina prije planiranog. Sav novac koji je išao na dug sada može ići na ojačavanje ekipe, a očekujemo da taj iznos, poslije svih poreza i pristojbi, bude blizu 25 miliona eura godišnje, s tendencijom daljnjeg rasta ", rekao je Rummenigge.
6
ФУДБАЛ / Одг: Прелазни рок, лето 2017/2018
« Последња порука Urosh 995 послато данас у 19:01:36 »
Za Boacija nije stigla u klub nijedna jedina ponuda, nikakvi Nemci i 5,6,7 miliona evra kako su prenosili mediji.

Sad je receno u prenosu meca protiv Graficara.

Pa RSB je preneo vest da smo odbili 6 miliona i da je nova ponuda 7.

Ako stvarno nema ponude, onda nas ovde lazu, sto stvarno dovodi u pitanje i verodostojnost svake buduce informacije.
7
« Последња порука mostarac послато данас у 19:01:04 »
Alianc Arena je gradsko vlasništvo, čak imate one slike kad je spolja sva osvetljena u plavo ili crveno u zavisnosti da li igra Bajern ili Minhen 1860.
8
ako se proda 52000 karata po prosečnoj ceni od 10 evra, kakav lep prihod, zato nam treba evropa, zato je ova utakmica jako bitna

9
Фантази игре / Одг: Fantasy English Premier League 2017/2018
« Последња порука Boza послато данас у 18:59:57 »
Ko ima Alonsa?  :hail:
Slabo kolo za mene. Oko 30 poena za sada.
10
« Последња порука milan79 послато данас у 18:58:04 »
stadion je u vlasnistvu grada, cak je do izgradnje arene bajern na neki nacin ucenjivao grad minhen da ukoliko im ne izgradi novi stadion oni mogu i da odu u neke druge gradove u bavarskoj koji su zainteresovani tipa augsburg, nirnberg..

Uglavnom je tako. Infrastruktura je u vlasništvu gradova ili nekih kompanija koja se bave takvim projektima. Kada se priča o privatizaciji onda je to ime, baza navijača, marketinški potencijali i sl. Čak i omladinski pogoni mogu biti razdvojeni jer je drugačija struktura finansiranja
Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum