Анкета

Да ли сте задовољни радом Душана Алимпијевића

Да
158 (53.6%)
Не
137 (46.4%)

Укупно гласова: 295

Аутор Тема: Душан Алимпијевић и стручни штаб  (Прочитано 107728 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.343
  • Репутација: +1083/-435
Одг: Душан Алимпијевић и стручни штаб
« Одговор #1000 послато: 03 Фебруар 2018, 17:35:59 »
Sve je to tako ako se poredi sa prethodnom sezonom, koja je po svemu bila izuzetna. Već kada odemo samo još jednu sezonu unazad videćemo da su nam rezultati u ABA nešto čak i bolji sad.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.569
  • Репутација: +482/-366
« Одговор #1001 послато: 03 Фебруар 2018, 17:41:24 »
Ruku na srce, zaista dobar posao radi Alimpijevic ove sezone. Bas me interesuje koliko manje zaradjuje, od recimo RAdonjica, ili radonjinog prethodnika Vukoicica? Odlican posao je napravila uprava sa Alimpijem, mislim da bi tesko nasli boljeg domaceg trenera od njega.

Ван мреже NesabezKesa

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 114
  • Репутација: +8/-60
« Одговор #1002 послато: 03 Фебруар 2018, 18:15:51 »
Ruku na srce, zaista dobar posao radi Alimpijevic ove sezone. Bas me interesuje koliko manje zaradjuje, od recimo RAdonjica, ili radonjinog prethodnika Vukoicica? Odlican posao je napravila uprava sa Alimpijem, mislim da bi tesko nasli boljeg domaceg trenera od njega.
Boljeg nismo mogli da imamo, moje misljenje je da je najbolja varijanta bila Kari ali on je skup a i ne prihvata da mu neko drugi sugerise oko pojacanja (ne bi mogao da saradjuje sa Miskom na nacin na koji je ovaj navikao). Sasa Obradovic je isto moja zelja ali covek je pod ugovorom i na putu je da od Lokomotive napravi evroligasa.
Alimpijevic je do sada odlican i verujem da ce on u Zvezdi docekati onakvu sezonu kakvu je Radonja imao prosle, e sad da li ce to i njemu biti kruna... Videcemo.

Ван мреже ddacha

• Члан КК
  • Поруке: 143
  • Репутација: +63/-41
« Одговор #1003 послато: 03 Фебруар 2018, 19:41:08 »
Kariju svaka čast, ali njegovo vreme je prošlo. Košarka se menja kao i sve ostalo, došle su neke nove generacije, sa novim idejama, puni energije i željni dokazivanja i uspeha. U takvoj situaciji Kari bi možda mogao da vodi tim sa ogromnim budžetom, ali ovakvu Zvezdu u ovakvoj konkurenciji... To mora da bude relativno mlad trener, pun energije, entuzijazma, spreman na celodnevni rad.

Alimpijevića ćemo mnogo objektivnije ocenjivati iduće godine u ovo vreme. Nisam bio oduševljen njegovim imenovanjem, ali me je definitivno ubedio da promenim mišljenje. Bar za sada.

Ван мреже balja

• Веран као пас
  • Поруке: 636
  • Репутација: +169/-483
« Одговор #1004 послато: 03 Фебруар 2018, 22:52:30 »
Što se Alimpija tiče ja prezadovoljan samo da osvoji ABA ligu a onda ceo stručni štab u rudnik i da od ovih klinaca koji nadolaze dobiju jeftine kvalitetne igrače. Klub mora da se osloni na velik rad jer se jednostavno velika novčana sredstva ne mogu obezbediti. Sad je barem ceo stručni štab prošao jednu sezonu koju mora debelo da analizira i da postavlja nerednu kvalitetnije i organizovanije to svi mi očekujemo. Inače i tada i sada Alimpije ima moju punu podršku takvi treneri mladi ambiciozni su terali srpsku košarku napred.

Ван мреже Luigi89

• Веран као пас
  • Поруке: 526
  • Репутација: +201/-173
  • Tece krv crveno bela sto se lila za tebe!
« Одговор #1005 послато: 04 Фебруар 2018, 19:39:55 »
Moje misljenje je da Alimpijevic radi odlican posao u Zvezdi. Setite se Radonjine prve sezone. Iskreno ja jesam se nadao plasmanu medju 8 najboljih ekipa u Evroligi ali dobro. Da osvojimo tri trofeja i to je. Prosle sezone nismo uspeli isto. S druge strane izmenili smo dosta igraca i ako ima sta da se stavi kao minus jeste odabir nekih pojacanja. Mislim da je glavni problem sto igraci koji su dosli nisu odigrali onako kako se od njih ocekivalo.  Prvo Radicevic koji nije pokazao nista, Keselj takodje od njega niko nije ocekivao neko cudo ali nije bas ni ocekivao ovoliko malo. Jankovic i Jovanovic takodje Jankovic pokazuje eto neke obrise onoga sto mozemo od njega da ocekujemo Jovanovic ne. Nije niko ocekivao u prvoj sezoni da ce biti nosioci i imati po 20 poena i 10 skokova ali nije to to. Lesor jeste doveden da ove sezone sazri ali licno i od njega sam ocekivao vise. Sve u svemu za prvu sezonu (za sad naravno je OK) dace bog kad se osvoje trofeji pricacemo vise. Mislim da je i situacija ove sezone drugacija. Poseta je mnogo manja pa svi hocemo da nam dodju formirani dobri igraci a Arenu ne punimo, mada kompleksne su to price. Mislim da jeste nas cilj svake sezone 3 trofeja i dobre igre u Evroligi narednih nekoliko sezona, pa ako dodju neka bolja vremena onda da sanjamo da se nosimo sa nekim u top 8 i sl.

Ван мреже točilo

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.211
  • Репутација: +861/-752
  • It´s all about smiles and cries..
« Одговор #1006 послато: 18 Фебруар 2018, 23:01:23 »
Daj igracima i sebi  3 dana slobodno, razmisli o svemu. Pogubio si se nocas  nestvrano.

Ван мреже Memorija

• Члан ФК
  • Поруке: 548
  • Репутација: +282/-193
  • смисао живота...БКЦЗ
« Одговор #1007 послато: 18 Фебруар 2018, 23:02:33 »
Odlazi i vodi onu naduvanu kurcobolju domenikanca sa sobom,bruko i sramoto

Ван мреже trinitus

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 128
  • Репутација: +24/-90
« Одговор #1008 послато: 18 Фебруар 2018, 23:03:47 »
Sramota od trenera!
Kakvo vodjenje  :nindza:

Ван мреже mad4red

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.480
  • Репутација: +692/-853
« Одговор #1009 послато: 18 Фебруар 2018, 23:04:23 »
Nisi morao bas da se ugledas na svog mentora. Ajde saberi se brate rodjeni, iskuliraj malo, lagano srljas u provaliju. Veeeliki samar, ogromna bruka i sramota je ovo danas.

Ван мреже Luigi89

• Веран као пас
  • Поруке: 526
  • Репутација: +201/-173
  • Tece krv crveno bela sto se lila za tebe!
« Одговор #1010 послато: 18 Фебруар 2018, 23:04:36 »
 Ja bih se zahvalio treneru. Hvala na trudu i svemu ali nisi dorastao da vodis Zvezdu. Ja sam par posta iznad pisao onako optimisticki da ce sve biti OK da ce doci na svoje. Branio sam ga od napada ovde ali ovo je realnos. Jeste samo kup ali Partizan je jako slab, imamo bolje igrace, iskusnije, bolje strance a izgubimo ovakvu utakmicu na ovako sraman nacin. Prva cetvrtina je mozda najgora cetvrtina nasa u poslednjih par sezona.  Samo sok terapija i smena trenera moze da nas vrati u kolosek da privedemo sezonu kraju onako kako bi i trebalo da bude. Nemam nosta protiv coveka deluje kao gotivan lik ali na zalost Zvezdi treba neko kompetentniji. Otisao je samo kup, ja se ne bih kockao vise.
« Последња измена: 18 Фебруар 2018, 23:10:20 Luigi89 »

Ван мреже Sundance_Kid

• Члан КК
  • Поруке: 2.303
  • Репутација: +2195/-2992
« Одговор #1011 послато: 18 Фебруар 2018, 23:05:00 »
Apelujem na dostojanstvo, dolazice ovde razni da se slade, nemojte im davati hranu.
Alimpijevicu je najteze ali izgubljen je samo jebeni kup, takmičenje u kom smo i mi njih dobijali kad smo bili slabiji.
Osvojicemo preostala 2 takmičenja, ovo ce se zaboraviti za 10 dana.

Ван мреже СтелаРоса

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 6.033
  • Репутација: +3199/-3325
  • ...љубав према теби не престаје, све јача је...
« Одговор #1012 послато: 18 Фебруар 2018, 23:07:02 »
Пуна подршка. Рачуни се своде после финала Аба лиге.

Ван мреже Jenkins

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.096
  • Репутација: +345/-218
« Одговор #1013 послато: 18 Фебруар 2018, 23:08:15 »
Нисам реч лошу рекао о Алимпијевићу до сад, али буразеру, врхунац свега је да ти тек на крају утакмице уводиш Добрића да ти направи фаул као нешто, а дечко у најбољој форми од свих, држиш Фелдина који вечерас ништа не може да погоди. Да не помињем што од почетка купа против Борца делујемо лоше, лако је против ФМП-а играти и силити се.
Плеј оф Јадрана се ближи, уозбиљите се.

Ван мреже Memorija

• Члан ФК
  • Поруке: 548
  • Репутација: +282/-193
  • смисао живота...БКЦЗ
« Одговор #1014 послато: 18 Фебруар 2018, 23:08:23 »
Apelujem na dostojanstvo, dolazice ovde razni da se slade, nemojte im davati hranu.
Alimpijevicu je najteze ali izgubljen je samo jebeni kup, takmičenje u kom smo i mi njih dobijali kad smo bili slabiji.
O kakvom ti dostojanstvu pricas ? Pa on prvi ako ima imalo tog istog ce otici posle ovoga. Da dozvolim da mi ekipa ovako igra i izgleda  na zavrsnom turniru u borbi za prvi trofej u sezoni u dresu Zvezde ? Ako mislite da osvojimo ta dva daleko vaznija trofeja,ne glumite podrsku nego da se menja na vreme da ne placemo posle svi zajedno.

Ван мреже IggY79

• Члан КК
  • Поруке: 618
  • Репутација: +741/-698
« Одговор #1015 послато: 18 Фебруар 2018, 23:08:49 »

Послао: Luigi89
« послато: 04 Фебруар 2018, 19:39:55 » Уметните цитат
Moje misljenje je da Alimpijevic radi odlican posao u Zvezdi. Setite se Radonjine prve sezone. Iskreno ja jesam se nadao plasmanu medju 8 najboljih ekipa u Evroligi ali dobro. Da osvojimo tri trofeja i to je. Prosle sezone nismo uspeli isto. S druge strane izmenili smo dosta igraca i ako ima sta da se stavi kao minus jeste odabir nekih pojacanja. Mislim da je glavni problem sto igraci koji su dosli nisu odigrali onako kako se od njih ocekivalo.  Prvo Radicevic koji nije pokazao nista, Keselj takodje od njega niko nije ocekivao neko cudo ali nije bas ni ocekivao ovoliko malo. Jankovic i Jovanovic takodje Jankovic pokazuje eto neke obrise onoga sto mozemo od njega da ocekujemo Jovanovic ne. Nije niko ocekivao u prvoj sezoni da ce biti nosioci i imati po 20 poena i 10 skokova ali nije to to. Lesor jeste doveden da ove sezone sazri ali licno i od njega sam ocekivao vise. Sve u svemu za prvu sezonu (za sad naravno je OK) dace bog kad se osvoje trofeji pricacemo vise. Mislim da je i situacija ove sezone drugacija. Poseta je mnogo manja pa svi hocemo da nam dodju formirani dobri igraci a Arenu ne punimo, mada kompleksne su to price. Mislim da jeste nas cilj svake sezone 3 trofeja i dobre igre u Evroligi narednih nekoliko sezona, pa ako dodju neka bolja vremena onda da sanjamo da se nosimo sa nekim u top 8 i sl
Послао: Luigi89
« послато: данас у 23:04:36
 Ja bih se zahvalio treneru. Hvala na trudu i svemu ali nisi dorastao da vodis Zvezdu. Jer Partizan je jako slab, imamo bolje igrace, iskusnije. Bolje strance a izgubimo ovakvu utakmicu na ovako sraman nacin. Samo sok terapija i smena trenera moze da nas vrati u kolosek da privedemo sezonu kraju onako kako bi i trebalo da bude. Nemam nosta protiv coveka deluje kao gotivan lik ali na zalost zvezdi treba neko kompetentniji. Otisao je samo lup, ja se ne bih kockao vise.

Pa koji si ti car meni.
« Последња измена: 18 Фебруар 2018, 23:14:59 IggY79 »

Ван мреже Ninkov

• Члан ФК
  • Поруке: 306
  • Репутација: +161/-316
  • Све што сад хоћемо је.....
« Одговор #1016 послато: 18 Фебруар 2018, 23:09:06 »
Jesi li siguran da ovakvom igrom osvajamo aba ligu???Svaki mec nam nabiju po 90 poena razliciti retardi a sto se tice napada silovanje do besvesti...Daj Boze da bude kako kazes ali neki su upozoravali celu sezonu da igramo divljacku kosarku i da takva kosarka ne moze da garantuje uspeh...

Ван мреже bm

• Члан ФК
  • Поруке: 2.179
  • Репутација: +509/-778
« Одговор #1017 послато: 18 Фебруар 2018, 23:09:19 »
Nije sramota da se izgubi-sramota je volja, želja, bezidejnost....sve to su krpili šutevi za 3 a tako se ne osvajaju trofeji!

Nema opravdanja...Dušane prst na čelo i donesi odluku!

Ван мреже KostaCZV

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 59
  • Репутација: +36/-102
« Одговор #1018 послато: 18 Фебруар 2018, 23:09:54 »
Nije problem sto je izgubljen kup, meni deluje da je Alimpijevic izgubljen. Kad ne ide sut, ili soliranje Feldina/Rocestija, onda se gleda festival poteza na granici cirkusa. Velika je kocka bila sa njim. Nema opravdanja ako uzmemo u obzir da na svakoj poziciji imamo boljeg igraca od njih. Bezidejno smo izgledali. Nedopustivo, pa makar igrali protiv San Antonija da mi za 13 minuta imamo samo jedan ubacen sut iz igre. Plasim se za PO, ne zato sto smo slabi, ali moze lako da se desi da ponovo Alimpijevic lose rotira, ne reaguje na vreme, ne postavi dobro utakmicu. Videli smo i protiv Borca kako to izgleda, gde je razlika prevelika u kvalitetu.

Ван мреже ds-debeljaca

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.017
  • Репутација: +261/-415
« Одговор #1019 послато: 18 Фебруар 2018, 23:10:26 »
Nije da nismo strahovali da ovo nece dobro da se zavrsi,sa ovakvim timom izgubis od ovih invalida,pa ja bi se povukao koliko sad sa mesta trenra Kkcz.BAr Top da vodi do kraja sezone ekipu,na svaku kritika Alimpiju je isla replika treba dulo da vas je.. jos 10 godina.Boli da ne moze bolnije.