Анкета

Najbolji u pobedi nad Milanom:

Ročesti
19 (7.7%)
Enis
0 (0%)
Davidovac
1 (0.4%)
Lazić
0 (0%)
Feldin
3 (1.2%)
Dangubić
21 (8.5%)
Dobrić
3 (1.2%)
Bjelica
1 (0.4%)
Lesor
55 (22.4%)
Omić
5 (2%)
Janković
138 (56.1%)

Укупно гласова: 246

Аутор Тема: Евролига, 22. коло: Црвена звезда - Олимпија Миланo 100:89  (Прочитано 9503 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Miljanko

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 5.268
  • Репутација: +3005/-566
  • Мајко хвала за свe. Волим те.
Одг: Евролига, 22. коло: Црвена звезда - Олимпија Миланo 100:89
« Одговор #100 послато: 10 Фебруар 2018, 01:52:21 »
Наравно брате, заслуге иду превасходно нашем нападу. Уништавали смо их и из пика и пробијали бекове и погађали отворене шутеве и имали поене из транзиције.

Ван мреже Бели Вук

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.474
  • Репутација: +338/-151
« Одговор #101 послато: 10 Фебруар 2018, 03:13:07 »
Obzirom na našu brojnost i na nastalu situaciju bila je dobra atmosfera u hali. Ima li isačak Lesorvog zakucavanja? Čovek se odrazio jedno 4 metra od koša, bio sam ubeđen da udara u obruč, kad izvuče on kucanje bez problema?
« Последња измена: 10 Фебруар 2018, 03:19:57 Бели Вук »

На мрежи Боканегра

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.162
  • Репутација: +2140/-714
  • Само за Тебе и једино Тебе...
« Одговор #102 послато: 10 Фебруар 2018, 05:11:44 »
Бум, трас...Гази, Звездо!

Ван мреже sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.132
  • Репутација: +625/-779
Одг: Евролига, 22. коло: Црвена звезда - Олимпија Миланo
« Одговор #103 послато: 10 Фебруар 2018, 08:25:31 »
Podseti me na ovaj potez ...

Svaka čast momcima, stotka, pobeda ubedljivom, dvocifrenom razlikom   :aplauz:
Janković, Lesor, Ročesti, Dangubić, vrhunske partije

Ovo je pobeda , pobeda za Glogovca !!!

Kada je Dangubic lupio blokadu Cvelou AKA "Ja volim Crvenu zvezdu", kupio me za ceo zivot...

Docekasmo i Jankelu. I to u kontinuitetu. Svaka cast za momcinu, cim je poceo krv i energiju da unosi u utakmicu, krenulo je na bolje. Takav nam treba, ratnik...

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 15.656
  • Репутација: +4699/-4597
« Одговор #104 послато: 10 Фебруар 2018, 08:36:35 »
Malo sam obratio pažnju na Dangu kako i on nema neku jaku reakciju posle kucanja ili poena.Baš je miran  :)

На мрежи Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.513
  • Репутација: +659/-362
« Одговор #105 послато: 10 Фебруар 2018, 08:48:19 »

На мрежи Uvekuzzvezdu

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.528
  • Репутација: +734/-895
« Одговор #106 послато: 10 Фебруар 2018, 08:55:13 »
Malo sam obratio pažnju na Dangu kako i on nema neku jaku reakciju posle kucanja ili poena.Baš je miran  :)
Ma Danga je super kul momak... nikada nije kenjao protiv groblja već se isključivo na terenu dokazivao kao pravi profesionalac... znamo da je navijao za njih,bilo je slika sa njihovih utakmica dok nije došao kod nas ,a nikada nije imao mustafa-omer ponašanje...svaka čast, momak sa stavom..
Ja ga ovako mnogo više cijenim nego da se izjavama uvlačio navijačima, eto ti terena brate pa radi posao a navijači će procijeniti koliko ti je stalo do kluba..Volio bi da ostane bar još godinu.

Ван мреже miki96

• Веран као пас
  • Поруке: 533
  • Репутација: +191/-87
  • Nema velike ljubavi bez velike radosti ali i....
« Одговор #107 послато: 10 Фебруар 2018, 09:20:03 »
Zato Enis proslavi kucanja Lesora i Dange za obojicu  :biggrin: Kakav freak  :lud:

Ван мреже Arantes94

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 169
  • Репутација: +145/-40
  • Кренућу тамо где су моји другови,песма и дим..
« Одговор #108 послато: 10 Фебруар 2018, 09:29:36 »
Честитке тиму на побједи,нова стотка, браво! :aplauz:
Желио бих само да похвалим дабл-дабл партију Тијаса,сјајних 9 асистенција Роча и добру партију Омића. Издвојићу Јанкелу,који је био одличан синоћ. Имам велика очекивања од момка,подржавам га читаво вријеме јер ми се много свиђају његове карактеристике. Она висина,бол хендлинг,шут споља,рим протекција,има ту озбиљног материјала. Надам се да ће бити све бољи и бољи,па да наредне сезоне има значајну улогу.

Ван мреже Косјерац

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.049
  • Репутација: +708/-735
  • Zvezda je zivot,sve drugo su sitnice!!
« Одговор #109 послато: 10 Фебруар 2018, 09:57:05 »
Odlicna utakmica. Sa dosta sigurnosti i rutine u napadu,ni jednog trenutka nisam mislio da mozemo izgubiti ovaj meč. Bas ono vidi se povezanost,vidi se podrska između igraca i stručnog štaba,vidi se da je hemija u ekipi odlična.

Lesor dobio konkurenciju pa razbija. Sinoc je bas brutalno odigrao. Njegova najbolja utakmica uz onu protiv Baskonije.
Jankovic se probudio ima priliku da se lepo nametne i odigra par dobrih utakmica u kontinuitetu. Rocesti se poenterski probudio isto veoma značajno.

Ide lep raspored,ide jedan trofej u najavi.

Nebojša Glogovac jedan je od nas! Neka mu je večna slava.

Ван мреже Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.664
  • Репутација: +2652/-903
  • Premijer,predsednik kluba+ministar Tv = mirkonelo
« Одговор #110 послато: 10 Фебруар 2018, 11:19:22 »
Dobra je ovo ekipa. Teško je bilo odlučiti se za nekog za igrača utakmice. Čestitke i stručnom štabu.
Trebaju nam dve pobede na strani.

Ван мреже ultra88

• Веран као пас
  • Поруке: 994
  • Репутација: +617/-221
  • taj osecaj nas kad pogodak das
« Одговор #111 послато: 10 Фебруар 2018, 11:43:55 »
Dobra napadacka igra...odbrana je mogla da bude malo bolja ali vidi se da se trude u odbrani,dosta preuzimanja,agresivnost je bila kao i uvek na nivou...Ono sto  je drago a to je da ekipa uvek igra na pobedu ne vezano da li imamo sansu za dalji plasman ili ne...uvek su maksimalno angazovani,bore se sto je uvek lepo videti...Vec smo sakupili 9 pobeda a ima jos dosta da se igra...a treba imati u vidu da smo promenuli skoro ceo igracki kadar i strucni stab a da su nam mnogi posle toga prognozirali par pobeda ali mi guramo sasvim dobro s obzirom da se takmicimo sa ekipama koje su mnogo ispred nas po budzetu ali se opet motamo tu da budemo medju 10  najboljih timova evrope evo vec trecu godinu za redom...Pobede u EL su nam postali rutina,sto je za neke druge sa ovih prostora bilo ne zamislivo...Sad nam sledi nesto bolji raspored u EL i eto prilike da uzmemo jos koju pobedu.
Zadovoljan sam kako se klupa prikljucuje utakmici,..nema tu vise razlike izmedju igraca koji pocinju i onih koji kasnije ulaze u utakmicu...tempo ne pada,rezultat se odrzava i to je dobro.
Samo napred.

На мрежи jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.574
  • Репутација: +483/-366
« Одговор #112 послато: 10 Фебруар 2018, 13:56:34 »
Bravo za pobedu, bravo Alimpije!
Sto se tice poslednjeg napada, mislim da bi svakako ostali 2,3 sekunde za napad Milana, e sad vise je to nas problem sto smo takav gospodski klub pa necemo da srljamo, a mislim da bi trebalo. Koliko samo ekipa nisu stala na taj zadnji napad protiv nas...
Jankovic odlican..Kakva on defanzivna zver moze biti to je neverovatno. VIsok je 210 cini mi se, a izuzetno je pokretan.
Rocesti, kakve asistencije.Vidi se da je on kosgeter, ali verujem da moze jos vise da se stavi u sluzbu tima kad pocne da asistira.pogotovo je par puta to delovalo sa Omicem iz pika.
Danguba, sve je lakse kad krene sut pa protivnik izadje visoko, mozes dosta lakse da ga predriblas. Konacno da igra sa velikim samopouzdanjem u napadu kao i dok je bio u megi :aplauz:
Ajmo dalje, Sledeci je ZAdar  :vitez: