Анкета

Да ли Небојша Човић треба да остане на челу клуба?

Да
783 (89.2%)
Не
95 (10.8%)

Укупно гласова: 878

Анкета

Да ли сте задовољни избором Филипа Сунтурлића на место в.д.  директора?

Да
78 (19.5%)
Не
323 (80.5%)

Укупно гласова: 401

Анкета

Да ли сте задовољни радом Небојше Човића?

Да
626 (74.3%)
Не
216 (25.7%)

Укупно гласова: 842

Аутор Тема: Рад управе клуба  (Прочитано 2275416 пута)

soldex и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже ДалиборРС

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.436
  • Репутација: +953/-630
Одг: Рад управе клуба
« Одговор #20340 послато: 16 Април 2018, 20:22:01 »
Срамота је да смо кукали на суђење па онда још честитали на побједи. Пљунули смо сами себи у уста. Да сам хтио гледати сапунице пребацио бих на Пинк.

Ван мреже Аzor Аhai

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 373
  • Репутација: +307/-238
« Одговор #20341 послато: 16 Април 2018, 20:22:05 »
Siguran sam da Bartomeu nije zamislio elitnu evroligu u kojoj ce igrati nekakva Buducnost iz neke Podgorice (pozdrav braci crnogorcima, predstavljam kako na nju gledaju oni koji su napravili ligu). Mnogo veci projekti ne mogu da dobiju sansu u Evroligi (Lokomotiva, Darusafaka, Bajern, Asvel) tako da ce tesko da je igra Buducnost. Ne zaboravite da ovo nije ona liga sa Prokomima, Neptunasima nego elitna liga sa 16 najelitnijih klubova u kojoj smo mi dobili mesto pre kao predstavnik zemlje visestrukog osvajaca medalja na svetskim i evropskim takmicenjima pa i korisnici Arene i cuvenog pionira nego puki predstavnici ABA lige.

Pre sam misljenja da ABA ove sezone nece imati predstavnika u EL nego da ce je predstavljati Buducnost.

Uveren sam da to i Nebojsa Covic veoma dobro zna i da ce igrati na tu kartu pa mislim da cak i ovo saopstenje i cestitka Buducnosti imaju veze sa tim. Naravno bice potrebna i podrska prvog coveka Srbije (necu o politici, provlacim tezu) i videcemo nakon F4 u Beogradu sta se jos desavalo u okviru istog.

На мрежи mostarac

• Члан КК
  • Поруке: 1.557
  • Репутација: +744/-429
« Одговор #20342 послато: 16 Април 2018, 20:29:34 »
Nesumnjivo da većina kao i ja želi da klub i dalje vodi Nebojša Čović. Nezamenljiv je kao sportski radnik da se bori sa sa svakakvim menadžerima, funkcionerima, zakulisnim radnjama,našim i evropskim stručnjacima.Medjutim mora da ima kvalitetne pomoćnike, da se dobrom treneru daju odrešene ruke. Najvažnije bez novca slabo išta, mora se naći način da se dodje do značajnih sponzora.Kako do ozbiljnih novaca ne znam, samo se nadam da će Čović pronaći način jer i za Eurokup treba dobrih i skupih igrača.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 17.175
  • Репутација: +5018/-5465
« Одговор #20343 послато: 16 Април 2018, 20:31:21 »
Срамота је да смо кукали на суђење па онда још честитали на побједи. Пљунули смо сами себи у уста. Да сам хтио гледати сапунице пребацио бих на Пинк.
Čović je nezadovoljan drugim poluvremenom treće utakmice.Za prvo je čak rekao da je bilo korektno a ostale utakmice nije ni pomenuo
To je bila izjava pre ove poslednje utakmice

Ван мреже ДалиборРС

• Члан КК
  • Члан ФК
« Одговор #20344 послато: 16 Април 2018, 20:34:25 »
Хоћемо на терен, нећемо на терен. Сви вичу судије лопови, па онда честитке. Не иде то тако. Испали смо смијешни.
Што се тиче прве двије утакмице, има ту пуно материјала за расправу. Да смо имали суђење код њих тамо онакво какво су они имали код нас сад би сви медији упирали прстом у нас и Човића како смо намјестили све јер је он предсједник АБА лиге.

Ван мреже СтелаРоса

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 6.542
  • Репутација: +3347/-3473
  • ...љубав према теби не престаје, све јача је...
« Одговор #20345 послато: 16 Април 2018, 20:39:04 »
Мени она слика нашег писма изгледа као фотошоп

На мрежи Александар95

• Пријатељ КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.958
  • Репутација: +1266/-1058
  • Гомила нелогичних потеза због љубави.
« Одговор #20346 послато: 16 Април 2018, 20:41:02 »
Хоћемо на терен, нећемо на терен. Сви вичу судије лопови, па онда честитке. Не иде то тако. Испали смо смијешни.
Што се тиче прве двије утакмице, има ту пуно материјала за расправу. Да смо имали суђење код њих тамо онакво какво су они имали код нас сад би сви медији упирали прстом у нас и Човића како смо намјестили све јер је он предсједник АБА лиге.

Valjda je jasno da je to bio samo pritisak na sudije za četvrtu utakmicu koji je verovatno i doneo nešto bolje suđenje nego u trećoj. Kad je bilo šta bilo od tih ekspertiza i eventualnih kazni, pogotovo na Balkanu? To je pucanje u prazno, kao što je bilo pucanje u prazno pozivanje na Evroligu i njihov navodni nadzor. Evroliga ni nema legitimitet da radi tako nešto.

Kao što sam i rekao, 2 dana posle finala niko se neće više sećati kako je Budućnost dobila treću utakmicu. Ali nije to samo tako ovde, tako je u gotovo svim sportovima. Šteta samo što će akteri one krađe ostati nekažnjeni, ali i to je potpuno očekivano.

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.062
  • Репутација: +2315/-4776
  • ....stavio svog ratnika u njenu ikebanu
« Одговор #20347 послато: 16 Април 2018, 20:49:30 »
Ma on, Ratniče, jeste poseban, to je jedan kroz jedan jer bi deo populacije koji se meri u promilima uopšte preživeo sve ono što se njemu dešavalo, budući da je bio na onom spisku za odstrel 2000. godine posle štrajka rudara u Kolubari, da mu svaki dan mašu optužnicama i prete mu ćelijom, da se fizički obračunavao ispred one televizije kojoj sad ne mogu da se setim imena...

Uz to ga mrze i protivnici, a i neki bivši saradnici i partneri... Najbolji primer toga je Bokan, koji je bivši saradnik i koji je s njim imao ozbiljne dilove kroz Voli, a sad bi mu najradije skočio na kičmu.

I, što jeste deo tragičnosti u tom spletu, on u sebi ima dozu autodestrukcije, pa iz svega čega se dohvati izađe izubijan, čak i kad uradi dobre stvari. I kad je bio gradonačelnik ispred Socijalista, i kad je bio u vlasti posle 5. oktobra, i kad je radio na Kosovu i Metohiji...

A evo, sad i kad je u Zvezdi, van političkog uticaja i van realnog centra moći, namešta se i onima koji bi da ga razapnu i razvlače po đubretu. A, voleli ga ili ne, moramo da priznamo da sve to mogu da podnesu samo retki ljudski i genetski materijali.

edit

Porto, brate, živeo ti meni, a za ostalo ćemo se snaći nekako  :biggrin:

zato, sam te i pitao za poslednja 24 sata. Niti je njemu padalo napamet da napusta klub, vec samo koga se da okrivi za neuspehe.

sada je napravio neku cistku, i idemo jovo nanovo.

zato mi je cudno da ovde provlacio njegov odlazak. Pogledaj njegovu karijeru, nikda nije odlazio, vec je bivao ODSTRANJEN.

Tako, nemamo sta da brinemo, rokace se on i bokan, lisac ,ponovo, a mozda ce i saradivati ponovo u buducnosti.

Nama je bitno da spustimo loptu, i da se vratimo sportu. Ova namestaljaka je je deo mnogo veceg problema, svako da dobije po malo, da bi oni i dalje pljackali...Danas zrtva bio covic, sutra ce bokan, prekosutra Aco petrovic, i tako u krug, a svi krive svakoga, sa osnovama

Ван мреже MladjaGangster

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 113
  • Репутација: +112/-39
« Одговор #20348 послато: 16 Април 2018, 21:02:42 »
Kao narod pokazujemo po milioniti put da ne znamo za sredinu. Uzivamo u uspesima i olako ih prihvatamo, olako prelazimo preko krvavog tudjeg rada...

A kada se desi da kola krenu nizbrdo, sto je apsolutno normlano da se desi u sportu, jer dok ti treniras, ostvarujes rezultate i uzivas u comfort zoni, neko drugi krvavim radom i treningom dolazi na tvoje mesto (a ovde na Blakanu cesto i vezama, podmicivanjem i svime onim sto je neshvatljovo u nekim normalnim zemljama)

Dajte podrsku ovim ljudima koji su nas sve ove godine navikli na uspehe i razmazili.
Da li je moguce da neko zeli da Covic ode posle svega sto jeuradio za nas?

Ван мреже RSB

• Члан КК, Члан ФК
  • Aдминистратор
  • Поруке: 550
  • Репутација: +478/-107
« Одговор #20349 послато: 16 Април 2018, 21:19:03 »
Поштовани РСБ-овци,

Због “ванредне ситуације” на кошаркашком подфоруму, темама
- рад управе клуба
- тренер Црвене звезде
- трансфери
Писање ће бити дозвољено само члановима форума који имају плаве квадратиће изнад имена а то су они који су тај статус добили тако што су на темама одговарајућим за то, доказали чланским или сезонским картама те уплатницама за донације да су чланови кошаркашког или фудбалског клуба.
Надамо се да схватате да је форум виртуелна трибина и да је ово једини доказ да пишу прави навијачи Звезде. Уколико желите да пишете за време ванредне ситуације, докажите да сте члан фк или кк

Овде докажите да сте члан ФК
Овде докажите да сте члан КК

На мрежи Милан

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 269
  • Репутација: +240/-189
  • Љубав си ми једина!
« Одговор #20350 послато: 16 Април 2018, 22:41:24 »
Не знам за вас, али мене је баш заболело ово што смо им честитали (ако смо им уопште честитали, још увек не могу да поверујем). Осећам се попишано и издано.

На мрежи bm

• Члан ФК
  • Поруке: 2.527
  • Репутација: +610/-868
« Одговор #20351 послато: 16 Април 2018, 22:44:48 »
Ja mislim da ih Nebojša podjebava ovom čestitkom...da zna nešto što mi ne znamo! :travka:

На мрежи Душан С.

• Члан КК
  • РСБ екипа
  • Поруке: 4.416
  • Репутација: +1062/-666
« Одговор #20352 послато: 16 Април 2018, 22:55:25 »
Previse je rano da bi se znalo hoce li oni igrati ili ne. Nije ista ni zavrsena..
O tome ne treba uopste razmisljati. Tu smo gde smo, istu nismo zasluzili i to treba reci.
Predatoji nam KLS, gde ocekujem takodje "zanimljivu" finalnu seriju.
Videcemo sutra u kom sastavu definitivno nastupamo i te momke treba podrzati.
Pa lepo sesti na kraju sezone i videti u kojem pravcu idemo i u kojem treba ici.

Ван мреже bigflop

• Члан ФК
  • Поруке: 353
  • Репутација: +107/-378
« Одговор #20353 послато: 16 Април 2018, 23:23:34 »
uzmite ovo s rezervom
postoji vrlo mala sansa da se domognemo evrolige, mala ali postoji.
nesto ili neko ce morati da se zrtvuje.

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Поруке: 18.559
  • Репутација: +13056/-10545
  • Ипак се окреће...
« Одговор #20354 послато: 16 Април 2018, 23:35:53 »
A sta ili koga tacno da zrtvujemo, i u kakvoj je to uzrocno-posledicnoj vezi sa eventualnim ucescem u EL?

Ван мреже VukSlo

• Пријатељ КК, Пријатељ РСБ
  • Члан ФК
  • Поруке: 304
  • Репутација: +268/-142
« Одговор #20355 послато: 17 Април 2018, 00:01:11 »
Mislim da se na ovom forumu, kao i uvek dosada, islo iz jedne u drugu krajnost i iako razumem emociju mnogih ovde, ne mogu a da ne primetim da se preteralo.

Postujem Covicev rad i iako je on sve samo ne idealno resenje ja mislim da trenutno mi nemamo bolju opciju. Definitivno se slazem sa mnogima ovde da je napravio brdo gresaka u koje btw. ne bih svrstao potpisivanje Alimpijevica.

Duboko sam uveren da mi bolju opciju u tom trenutku nismo imali, i u potpunosti razumem tu odluku. Isto tako, mislim da je Alimpijevic morao dobiti otkaz posle kupa jer je u tom trenutku postalo jasno da cemo mi uzeti ABA ligu iskljucivo ako nas dobrano posluzi sreca.

Enivej, da ne drvim i da ne ponavljam ono sto su mnogi vec pisali jer mislim da ovde vise-manje postoji konsenzus oko gresaka u vodjenju KK-a ove godine ja bi pokusao da budem konstruktivan u smislu toga da vidimo sta RSB moze da uradi u ovom trenutku.

Ne znam da li postoje planovi ali bih voleo da vidim RSB intervju sa Covicem u sto kracem vremenskom roku gde bi se kroz pripremljena pitanja pokusalo ukazati na greske koje mi, kao autsajderi vidimo. Istom prilikom bi preneo podrsku za dalji rad. 

Ван мреже Dexon

• Члан КК
  • Поруке: 41
  • Репутација: +19/-12
« Одговор #20356 послато: 17 Април 2018, 00:03:01 »
Mislim da je cestitka cista ironija naseg predsednika-kluba,a znajuci ga cim cuti,znaci da nesto i radi. Teska sezona iza nas,ostali smo bez trofeja (za sada),izgledali najgore kada je bilo najpotrebnije i najbitnije. Uprava na celu sa predsednikom je radila sve sto je mogla da uradi najbolje ali nesto nije tu 'leglo' kako treba. Od igrackog kadra pa do samog trenera. Ali boze moj,ko radi taj i gresi i verujem da ako smo pametni iz ovog mozemo izaci samo jos pametniji i jaci. Dva dana je proslo i mi jos 'gorimo' koliko nam je sve ovo tesko palo. A i kako da mi (nam) ne bude tesko kada sam istup predsednika u Podgorici da ne igramo utakmicu doziveo kao njegovu nemoc da utice na tok stvari i da ocigledno cistu kradju prevede u kraduckanje u cetvrtoj utakmici. Navucen na tanak led i jos igraci i trener zakazali..
Podrska upravi i predsedniku jako je bitna u ovom trenutku.

Ван мреже ДалиборРС

• Члан КК
  • Члан ФК
« Одговор #20357 послато: 17 Април 2018, 00:10:38 »
Свако може макар да прослиједи снимак крађе на неки од мејлова Евролиге. Не мора значити да ћемо било шта постићи, али их треба затрпати редом по друштвеним мрежама и на мејлове. Макар се човјек не осјећа немоћно јер зна да је урадио оно што је у његовој моћи. Кад већ нисмо с почетка сезоне реаговали како треба.

Ван мреже Mejveder

• Члан ФК, Члан КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 485
  • Репутација: +395/-89
« Одговор #20358 послато: 17 Април 2018, 00:56:52 »
Davno nisam pisao o KK, necu ni sad nesto previse, samo par stvari:

- Iskreno, cela sezona mi je bila najcudnija do sada, nisam mogao da provalim kakvu to kosarku igramo, koje su nam akcije, nista.. i iskreno, ova ekipa ce mi ostati mnogo manje u pamcenju nego,naprimer, ona iz 2010te ili 2009te, nemam pojma, jednostavno me nisu kupili. Kao da nije postojala hemija medju igracima, kao da neki igraci nisu uopste slusali trenera i t.d. To je samo moje misljenje. Ja sam i dalje naravno isao na svaku utakmicu, ici cu i na superligu, ali sve je to bledo. Par igraca se izdvojilo, tipa Dobric i Davidovac, Omic na kraju i to je to.
- Sto se tice trenera, ja ne bih zeleo da sad pricam o nekim drugim imenima, jer stvarno nisam upucen, kao u fudbalu, ali ne verujem da nema neko ko moze da ga zameni. Nije ni Alimpijevic uradio Bog zna sta, pre nego sto je dosao u nas klub.... A takvih ima mnogo u Srbiji, a i u Evropi. Najbolje bi bilo da se sad to pitanje resi, ali ako se to ne desi, verujem da ce on ostati i sledece sezone.
- Brine me, takodje, kako ce izgledati finansije kluba. Znamo svi da smo morali da rasprodamo skoro sve igrace, da bi mogli da funksionisemo, sta ce onda biti ove godine? Pogotovo sto necemo igrati Evroligu, sto znaci i manjak interesovanja, kad su u pitanju sponzori. Ove godine nikog necemo prodati, sto znaci da smo i sa te strane lose odradili posao. Nijedan igrac se nije toliko izdvojio, niti je neko toliko zablistao da mozemo da ga prodamo za lepe pare. Taj reset sto smo odradili ocigledno nije uspeo, i moracemo ponovo da se resetujemo sledece godine.
- Kako sam ja skapirao, nista ne znaci zvanje predsednika ABA lige, s obzirom na odnos prema nasem klubu ove godine, pogotovo u finalu... sto je meni potpuno neverovatno, ali je ocigledno sasvim normalno u regionu. Ja sam mislio da cemo imati vise uticaja.
- Takodje bih spomenuo odnos kluba prema sezoncima. Mislim da nije bilo u redu to sto je uradjenu na kraju sezone. Mi godinama placamo sezonske karte, dajemo fin novac za nase uslove, a na kraju ljudi ulaze za dzabe. Drugu utakmicu finala nisam gledao uzivo, upravo zbog tog besplatnog ulaza. Nije da nisam mogao da udjem, nego jednostavno zbog posla bi dosao 10 minuta pred pocetak, a nije imao ko da mi cuva mesto, pa bi izduvao ili bi stajao negde u golubarniku. Imao sam srecu da su prijatelji isli na prvu pa su mi cuvali mesto, iako sam se jedva probio, dosao sam do njih. Jednostavno, nije prvi put, i mislim da bi mogli to malo nekako da regulisu. A ljudi ako ne zele da plate kartu za finale ABA lige, koja donosi Evroligu, onda nema potrebe ni da dolaze niti da igramo tu Evroligu. A po odnosu vecina navijaca ove sezone, mi nismo ni zasluzili Evroligu. Posto je nekima dosadila ili sta vec, eto igracemo Evrokup sledece. Meni nije problem, gledao sam pre Evrolige kako smo ispadali iz ABA lige i neke jezive derbije, pa nisam odustao. Samo se nadam da cemo pametno odraditi pripreme i da cemo imati neku osnovu i ideju. Samo to. Zelim videti neki plan i neku konkretnu postavku, a ne divljanje i soliranje. Toliko od mene. Puna podrska predsedniku, ne daj Boze da se vrate oni od pre ili da dodju neki novi, koji ce biti verovatno jos gori od onih cim krene po zlu...

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.062
  • Репутација: +2315/-4776
  • ....stavio svog ratnika u njenu ikebanu
« Одговор #20359 послато: 17 Април 2018, 02:55:50 »
Kod Alimpijevica, vi koji redovno pratite, da li vidite sledece.

1. da li se popravlja
2 da li uci na greskama, ako ih ima
3 da li je bolji danas, nego sto je bio juce
4 da li ima potencijal za bude van serijski

pogledajte Buducnost, za godinu dana, koji progres, i to preko onog gmaza debelog koji je utekao iz Groblja.

Sada, ja isto misim da imamo bolji tim od njih. i zasto izgubismo. ako su povrede OK, idemo dalje...ako je nesto dublje, kako da znamo?

Setite se Grofa i njegove spirale. Ni do danas neznamo sta se sa tim covekom desilo da je STAO..da li je porodicni problem, da li politika kluba, da li depresija kod njega....ode covek, nista nismo saznali, zasto je prstao da trenira ljude.

Setite se da je Chavo, prvi iz slovenije rekao, pa ovi ne treniraju.....

za kosarku, je vazno da se i ne pretrenira. Mada i to mi nije jasno...Secam se dalipagica, kako je sam dolazio na kalis da trenira sut...uzme nekoliko nas klinaca da mu vracamo loptu, donese dve lopte, tako da mozemo i mi da pucamo, i satima....

jednostavno ne verujem da su treninzi od kluba dovoljni, moras sam da radis na sebi

ps, moram da dodam ovo za Dalipagica. U Zvezdu, bilo mnogo zajebano da dodjes i sutiras. Brka nije davao..bio jedan zajeban matorac, a kog groblja nije bilo nikoga, tako da kada sam ja tamo bio pucam i igram basket, nikada nisam video nekoga ko je tamo radio, vec  je bilo na izvolte
« Последња измена: 17 Април 2018, 02:59:40 Red Warrior »