Аутор Тема: Играчки кадар  (Прочитано 3994106 пута)

milan_zmaj, daco82 и 7 гостију прегледају ову тему.

На мрежи СрбМКД

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.093
  • Репутација: +1781/-721
  • Идопоклоник
Одг: Играчки кадар
« Одговор #33520 послато: 16 Април 2018, 19:07:25 »
@laflarre

Није Омић доведен првенствено због одбране. Нама је као хљеб насушни требао играч који је у стању да одигра на ниском посту и који ће да заврти пик. Пре доласка Алена једино је Бјелица био тај који је у стању да се спусти на пост и одигра леђима и донекле Давидовац. Омић је и радио оно због чега је доведен и то врло квалитетно, нарочито у овој серији против Будућности. Ако ћемо искрено и одбрана од пика је била боља док је он био на паркету. Макар није имао нека епска испадања у одбрани као Лесор од којих се диже коса на глави и скаче притисак.

Ван мреже laflarre7

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 382
  • Репутација: +527/-311
  • mass psychology
« Одговор #33521 послато: 16 Април 2018, 19:29:49 »

Opet nisi dao ime igrača od 500k :)

Да не буде да само кењам а немам ништа да поставим. За почетак Дајмонд Стоун, гледао сам га и у нба као и у Г лиги. Дупло бољи играч, ако тражиш инстант квалитет у односу на Лесора или Омића. Наравно, судим тако јер сам гледао и једне и друге. На овом сајту имаш кратких клипова, за дуже само откуцај на тјуб и видећеш. Мислим да би ови играли и за мање од 500к по сезони. Са Атлантом је имао уговор у НБА која га је отпустила(тај уговор истиче сад на крају сезоне), потписао је уговор после тога са Чикагом, пребацили га у Г лигу (њихова филијала) , игра за 50 хиљада евра. И тај уговор истиче на крају сезоне.

https://gleague.nba.com/player/diamond-stone/

Off Topic

Ово су мало старији клипови где је показано како јесте било док је играо на колеџу, своју ол араунд игру је доста поправио у то сам сигуран 100 посто. Уз прави рад и посвећеност се све може, само да се хоће.

Ван мреже ATM 1903

• Члан КК
  • Поруке: 491
  • Репутација: +255/-189
« Одговор #33522 послато: 16 Април 2018, 20:41:08 »
Laflarre7, mislim da Omic igra za 150.000, ne za 250.000 €. To je ovdje i receno, od strane Celtica, ako se ne varam.

Ван мреже ajkula_bg

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.255
  • Репутација: +426/-1001
« Одговор #33523 послато: 16 Април 2018, 20:45:44 »
Као прво ја нигде нисам поткачивао Омића и немам ништа против његових партија у нашем клубу, нисам од оних који не гледа кошарку бог њега, тачно ми пуца она ствар да ли је овакав или онакав. Кад год је одиграо добро ја сам похвалио и немам потребу да пљујем по нечему што је добро. Моје замерке не иду њему ако си читао пажљиво моје поруке, већ људима у клубу који су одговорни за довођење и селекцију играча. Као прво тад смо имали Оџа који је могао да игра за нас и не би одиграо ништа горе од Лесора у остатку сезоне. Омићу је плата 250 сома за полусезону, брате јел ме зајебаваш? Какав црни Шек, за 500 сома по сезони смо могли да нађемо убицу коме нису равни ни Омић ни Лесор ни Оџо заједно, то и ти знаш претпостављам. Да огра одбрану и да је доминантан па да кажемо да је Шек за Оџа и Лесора али пошто није онда је само Омић. Није он лош играч, само није оно што нама треба а то је одбрана.

Mislim da Odzo nije imao prava prelaska u momentu kad je Omić doveden.

Ван мреже laflarre7

• Звездаш
  • **
  • mass psychology
« Одговор #33524 послато: 16 Април 2018, 21:09:13 »
@laflarre

Није Омић доведен првенствено због одбране. Нама је као хљеб насушни требао играч који је у стању да одигра на ниском посту и који ће да заврти пик. Пре доласка Алена једино је Бјелица био тај који је у стању да се спусти на пост и одигра леђима и донекле Давидовац. Омић је и радио оно због чега је доведен и то врло квалитетно, нарочито у овој серији против Будућности. Ако ћемо искрено и одбрана од пика је била боља док је он био на паркету. Макар није имао нека епска испадања у одбрани као Лесор од којих се диже коса на глави и скаче притисак.

У минуту сам на форуму био кад је био потписан Омић и сећам се као јуче да је било да је причано да се доводи стриктно и искључиво због одбране, сећам се јер сам се смејао и нисам веровао да доводимо играча за одбрану који није имао ниједну блокаду до тада у првенству или купу, која је тад била испод криминалног нивоа. Лако је сад причати да је доведен да би играо на ниском посту, какав црни ниски пост. Око пик игре се слажем, она је саставни део сваке друге акције у кошарци па то је и нормално да зна. Многи су овде схватили моје постове о Омићу скроз погрешно и као да ја њега блатим и мислим да је лош играч. Никад нисам рекао да је лош већ да за оно за шта смо га довели по мени није испунио очекивања јер нам је одбрана била криминална, добро можда мање криминална али је и даље носила исти придев који и није за неку похвалу. Ако неки играчи купују навијаче са пар утакмица и то поготово кад је остатак екипе у хаосу па он одскаче, мене не може да купи, тако ме није купио ни Вилијамс, ни Ђенка, ни Симон, ни Боби а купиће ме Омић. Туки. А највише од свега ми је криво какве су све главе и легенде од људи прошле кроз овај клуб, нико их није славио као што слави овог момка због неколико руку на срце одличних утакмица. Па Ђенку оволико нису хвалили који је прави Србин и дао душу овом клубу. То је мени једина замерка око целе те приче зване Омић.

Ван мреже Боканегра

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.285
  • Репутација: +2203/-739
  • Само за Тебе и једино Тебе...
« Одговор #33525 послато: 16 Април 2018, 21:13:57 »
Очито ниси долазио на утакмице или читао форум у то време када можеш за Ђенку то да кажеш.

Са Тапатока.

Ван мреже laflarre7

• Звездаш
  • **
  • mass psychology
« Одговор #33526 послато: 16 Април 2018, 21:16:33 »
Очито ниси долазио на утакмице или читао форум у то време када можеш за Ђенку то да кажеш.

Са Тапатока.

Јел да ? Кад смо скандирали пуно име Чарлсу Џенкинсу?

Ван мреже lukacz

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 723
  • Репутација: +326/-119
  • Bez tebe ne bi bile iste ulice Beograda!
« Одговор #33527 послато: 16 Април 2018, 21:18:30 »
Јел да ? Кад смо скандирали пуно име Чарлсу Џенкинсу?
A Djenka ooo se ne racuna? Mora da bude puno ime?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Ван мреже laflarre7

• Звездаш
  • **
  • mass psychology
« Одговор #33528 послато: 16 Април 2018, 21:20:15 »
Човече, Омићу је на првој утакмици скандирано пуно име и презиме, јел ви мене зајебавате ? Јел ти знаш која је то част ? Колико играч треба да уради да би то заслужио ? То нису доживеле веће легенде и бољи играчи како у КК тако и у ФК, а доживео је Ален Омић. Паметном доста.

Ван мреже Боканегра

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.285
  • Репутација: +2203/-739
  • Само за Тебе и једино Тебе...
« Одговор #33529 послато: 16 Април 2018, 21:20:57 »
Човече, Омићу је на првој утакмици скандирано пуно име и презиме, јел ви мене зајебавате ? То нису доживеле веће легенде и бољи играчи како у КК тако и у ФК, а доживео је Ален Омић. Паметном доста.
Није тачно да му је скандирано.

Са Тапатока.

На мрежи СрбМКД

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.093
  • Репутација: +1781/-721
  • Идопоклоник
« Одговор #33530 послато: 16 Април 2018, 22:51:09 »

У минуту сам на форуму био кад је био потписан Омић и сећам се као јуче да је било да је причано да се доводи стриктно и искључиво због одбране, сећам се јер сам се смејао и нисам веровао да доводимо играча за одбрану који није имао ниједну блокаду до тада у првенству или купу, која је тад била испод криминалног нивоа. Лако је сад причати да је доведен да би играо на ниском посту, какав црни ниски пост. Око пик игре се слажем, она је саставни део сваке друге акције у кошарци па то је и нормално да зна. Многи су овде схватили моје постове о Омићу скроз погрешно и као да ја њега блатим и мислим да је лош играч. Никад нисам рекао да је лош већ да за оно за шта смо га довели по мени није испунио очекивања јер нам је одбрана била криминална, добро можда мање криминална али је и даље носила исти придев који и није за неку похвалу. Ако неки играчи купују навијаче са пар утакмица и то поготово кад је остатак екипе у хаосу па он одскаче, мене не може да купи, тако ме није купио ни Вилијамс, ни Ђенка, ни Симон, ни Боби а купиће ме Омић. Туки. А највише од свега ми је криво какве су све главе и легенде од људи прошле кроз овај клуб, нико их није славио као што слави овог момка због неколико руку на срце одличних утакмица. Па Ђенку оволико нису хвалили који је прави Србин и дао душу овом клубу. То је мени једина замерка око целе те приче зване Омић.

Ја се не сећам кад и ко је писао да се Омић доводи због одбране, јер нико озбиљан није могао то да напише. Као што рекох, нама је у том тренутку неопходна била унутрашња игра и отуда је управа морала да реагује. Што се мене тиче Ален Омић је оправдао очекивања, може се рећи да је их и премашио пошто нисам могао да претпоставим да ће нам бити најбољи играч у финалу. Ја сам очекивао да ту улогу преузму најискуснији у тиму, а њих није било нигде, тако да је Ален искочио и држао нас у игри док је год мого. И нема сумње ко би био МВП да смо освојили трофеј.

Што се тиче Ђенке, брат ако није хваљен и уздизан (потпуно заслужено и с правом) онда не знам ко је.  Глупо је рећи да је Омић хваљен више од Ђенке кад и сам знаш да није тако. Када Омић оде из клуба, кроз неко време остаће упамћен као момак који је дао задњи атом снаге на терену, али не верујем да ће га ико призивати назад, за разлику од црног буразера за кога би 90 % форума потписало да му се понуди доживотни уговор.

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 4.041
  • Репутација: +2175/-1784
  • Lopov, diler, partija, nisu moja bratija
« Одговор #33531 послато: 17 Април 2018, 09:44:58 »
Jeste pisano da je Omic dobar defanzivac, ali nije pisano da je dovodjen prvenstveno zbog odbrane.

Omic je odlican na iskakanju, to su vec svi mogli da primete. Brz je lateralno, ne zalece se, a i jako je visok, pa ne moze lako da ga prebaci plej. U svakom slucaju mnogo bolji od Lesora.

Ono sto je prvenstveno bilo pisano je da cemo sa njime konacno dobiti pik, sto se i desilo.

Ван мреже VukSlo

• Пријатељ КК, Пријатељ РСБ
  • Члан ФК
  • Поруке: 282
  • Репутација: +239/-135
« Одговор #33532 послато: 17 Април 2018, 11:19:59 »
Omicu je skandirano ime i prezime iskljucivo iz inata (sto je inace u nas Srba trejdmark) prema grupi. Stavljati znak jednakosti izmedju skandiranja imena Omicu i Djenki je suludo.

Ван мреже Новајлија

• Члан КК
  • Поруке: 774
  • Репутација: +176/-424
« Одговор #33533 послато: 17 Април 2018, 11:53:51 »
да ли Рочести остаје играч ККЦЗ и у КЛС?

Ван мреже северна страна

• Члан клуба
  • Члан КК
  • Поруке: 5.252
  • Репутација: +1804/-1032
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #33534 послато: 17 Април 2018, 12:01:49 »
да ли Рочести остаје играч ККЦЗ и у КЛС?

Da. I ne kapiram zasto se to pominje od juce. Pa valjda je jasno da ostaje ako je Enis otisao.

Filip je zamena za Enisa.

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 4.041
  • Репутација: +2175/-1784
  • Lopov, diler, partija, nisu moja bratija
« Одговор #33535 послато: 17 Април 2018, 12:04:25 »
Ja posle ovog juce uopste ne mislim da Novajlija uzalud pita. Nikad ne bih rekao da ce Enis sa ugovorom od jos dve godine nakon ove da fasuje sut kartu.

Ван мреже северна страна

• Члан клуба
  • Члан КК
  • Поруке: 5.252
  • Репутација: +1804/-1032
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #33536 послато: 17 Април 2018, 12:07:16 »
Ja posle ovog juce uopste ne mislim da Novajlija uzalud pita. Nikad ne bih rekao da ce Enis sa ugovorom od jos dve godine nakon ove da fasuje sut kartu.

Pa ni ja ne bih rekao za Enisa, ali je valjda jasno da ako je on otisao, da Rocesti ne ide nigde.

Inace, evo sastava za KLS po sajtu basketballsphere:

http://basketballsphere.com/predstavljamo-klubove-superlige-a-grupa/

Ван мреже tekarh

• Члан КК
  • Поруке: 135
  • Репутација: +42/-40
« Одговор #33537 послато: 17 Април 2018, 12:10:00 »
Pa ni ja ne bih rekao za Enisa, ali je valjda jasno da ako je on otisao, da Rocesti ne ide nigde.

Inace, evo sastava za KLS po sajtu basketballsphere:

http://basketballsphere.com/predstavljamo-klubove-superlige-a-grupa/

Znaci Milko isto odlazi ako je ovo tacno?

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 16.124
  • Репутација: +4865/-4941
« Одговор #33538 послато: 17 Април 2018, 12:11:35 »
Pa s obzirom da su ga juce javno ocrnili naravno da ce da ide

Ван мреже Новајлија

• Члан КК
  • Поруке: 774
  • Репутација: +176/-424
« Одговор #33539 послато: 17 Април 2018, 12:15:33 »
мало сма досадан, али сећам се да је у први мах инфо био да је Дангубић завршио сезону
Како се налази на списку регистрованих за КЛС, значи ли то да његов опоравак иде много брже од очекиваног
 и да га можемо ускоро очекивати у тренажном процесу?