Анкета

Najbolji u drugoj utakmici finala sa FMP-om:

Ročesti
18 (10.4%)
Čović
7 (4%)
Feldin
69 (39.9%)
Lazić
4 (2.3%)
Dobrić
6 (3.5%)
Davidovac
0 (0%)
Radanov
4 (2.3%)
Antić
2 (1.2%)
Omić
61 (35.3%)
Jovanović
2 (1.2%)

Укупно гласова: 173

Анкета

Najbolji u prvoj utakmici finala sa FMP-om:

Ročesti
99 (44.2%)
Čović
4 (1.8%)
Feldin
11 (4.9%)
Lazić
1 (0.4%)
Dobrić
1 (0.4%)
Davidovac
2 (0.9%)
Janković
5 (2.2%)
Lesor
2 (0.9%)
Omić
98 (43.8%)
Antić
1 (0.4%)

Укупно гласова: 224

Анкета

Najbolji u trećoj utakmici finala sa FMP-om:

Ročesti
9 (5.8%)
Čović
4 (2.6%)
Feldin
5 (3.2%)
Lazić
0 (0%)
Dobrić
3 (1.9%)
Davidovac
7 (4.5%)
Radanov
0 (0%)
Antić
2 (1.3%)
Omić
125 (80.1%)
Jovanović
0 (0%)
Janković
1 (0.6%)

Укупно гласова: 156

Аутор Тема: Кошаркашка лига Србије, финале: Црвена звезда - ФМП 84:83|62:68|97:88  (Прочитано 17358 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Бели Вук

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.628
  • Репутација: +389/-161
Одг: Кошаркашка лига Србије, финале: Црвена звезда - ФМП
« Одговор #20 послато: 04 Јун 2018, 13:29:08 »
Ne treba potceniti Fmp, ipak je to drugi tim po jacini u Srbiji.

Drugi po jačini, a do plej ofa su i svakoko najbolju košarku igrali tako da pristup mora biti maksimalan od prvog minuta.

Ван мреже Zvezdale!

• Члан КК
  • Поруке: 106
  • Репутација: +49/-40
« Одговор #21 послато: 04 Јун 2018, 15:51:48 »
Besplatan ulaz  :facepalm:

Nadam se da ce bar da odvoje neke tribine za sezonce... Brate naviko sam na svoje mesto na A, mucio sam se, nervirao cele sezone tamo i gubio glas, pustite me da na kraju bar malo uzivam :)

Ван мреже Земун навија за Звезду!

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 195
  • Репутација: +64/-98
« Одговор #22 послато: 04 Јун 2018, 16:07:37 »
Besplatan ulaz  :facepalm:

Nadam se da ce bar da odvoje neke tribine za sezonce... Brate naviko sam na svoje mesto na A, mucio sam se, nervirao cele sezone tamo i gubio glas, pustite me da na kraju bar malo uzivam :)

Pa, odvojili su. Besplatan ulaz je na tribinama B i C, dok se na tribine A i D ulazi sa sezonskim.

Ван мреже северна страна

• Члан клуба
  • Члан КК
  • Поруке: 5.472
  • Репутација: +1853/-1064
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #23 послато: 05 Јун 2018, 14:26:34 »

Ван мреже jeffsilva

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 14
  • Репутација: +11/-6
  • A ja sam ceo život svoj dao njoj!
« Одговор #24 послато: 06 Јун 2018, 14:35:18 »
Mene zanima da li će biti slavlja na Kalemegdanu ukoliko osvojimo titulu ?

Ван мреже DelijaZabalj

• Члан КК
  • Поруке: 224
  • Репутација: +62/-37
« Одговор #25 послато: 06 Јун 2018, 14:36:19 »
Da bice slavlje na Kalemegdanu !

Ван мреже северна страна

• Члан клуба
  • Члан КК
  • Поруке: 5.472
  • Репутација: +1853/-1064
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #26 послато: 06 Јун 2018, 14:38:14 »
?s=21

?s=21

• Звездаш
  • **
« Одговор #27 послато: 06 Јун 2018, 17:54:29 »
Nadam se punom Pioniru, makar u trećoj utakmici, da proslavimo Titulu prvaka države kako treba! Toliko godina smo čekali ovaj trofej, red je da ga bar proslavimo sa ispunjenom halom!

SVI U PIONIR!  :stari grb:

На мрежи Mauzeer

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 257
  • Репутација: +152/-136
  • Svuda grmi okolo !!!
« Одговор #28 послато: 06 Јун 2018, 21:45:58 »
Vidim da nema ni na sajtu, da li zna neko jel ce moci da se kupe karte za parter, kao sto je bilo za PO ABA lige ???

• Звездаш
  • **
« Одговор #29 послато: 06 Јун 2018, 22:04:48 »
Vidim da nema ni na sajtu, da li zna neko jel ce moci da se kupe karte za parter, kao sto je bilo za PO ABA lige ???

Da. Samo je na tribine besplatan ulaz.

• Звездаш
  • **
« Одговор #30 послато: 06 Јун 2018, 23:41:47 »
Janković i Topić "Najbolji u borbi za trofej, podržite nas"!
Na konferenciji za medije pred početak finale serije, trener crveno-belih MIlenko Topić i prvotimac Stefan Janković pozvali navijače da pruže podršku Crvenoj zvezdi pred teške utakmice sa timom koji je uz crveno-bele najviše pokazao, i potpuno zasuženo stigao u zavšnicu superlige.

Košarkaši Crvene zvezde mts dočekuju u četvrtak od 20 časova ekipu FMP-a u prvoj utakmici finala plej ofa superlige.

Crveno-beli su imali 9 dana za pripremu i osveženje pred ovu seriju, jer su polufinale završili u dve utakmice prethodne srede u seriji sa Partizanom NIS.

Pred ovaj duel trener Milenko Topić kaže da je ekipa imala sasvim dovoljno vremena da se osveži, kompletira u potpunosti redove i što je najvažnije, pripremi za finalnu seriju koja donosi trofej:
„Dve najbolje ekipe se sastaju u finalu, one su to svojim igrama i ponašanjem zaslužile. Pomalo mi smeta da se finale degradira, koriste se termini „dva bliska kluba",  priča se da je ovo finale formalnost. Ja ne mislim tako, FMP je dobra ekipa, odlična imaju fizionomiju, odlično su vođeni, nedostaju im dva igrača na spoljnim pozicijama,i to vrlo važna  igrača, ali oni to borbenošću kompenzuju" rekao je trener crveno-belih i podsetio na poslednji duel dva tima u borbama na završnici kupa u Nišu:

„Moram i da podsetim, koliko smo bliski, da smo u Nišu imali dve teške povrede u polufinalu,  Dangubića i Lazarevića, toliko imam da kažem o toj „bliskosti" na parketu, igraće se borbeno, angažovano, i na tu igru rivala, odgovorićemo na isti način. Znamo kvalitete FMP-a , mladost, borbenost raznovrsnost, imaju sada i višak spoljnih igrača, trudićemo se da neutrališemo jake strane i dobre osobine. Imali smo nešto više vremena za trening, vratili smo rekovalescente sa sitnim povredama, trenirali mo kompletni, silno smo motivisani. Igra se za trofej prvenstva jedne države. Ovo nije spas sezone, ova titula je velika, veliki je i naš motiv, bila bi nam velika čast ako bi izašli kao pobednici, trudićemo se da to ostvarimo. U našem timu  imamo dosta igrača koji to nemaju, koji su mladi, neki su bez trofeja i neće nam nedostajati motiva". Milenko Topić je za kraj i pozvao navijače da dođu u što većem broju:

„ Ono što će nam nedostajati su navijači ako ne dođu. Razumem i svestan sam da je jun mesec, da su već počeli godišnji odmori, da je ljudima i dosta košarke, igralo se mnogo, ali pozivam ih da nas podrže u borbi koja neće biti laka" završio je trener Crvene zvezde mts svoje obraćanje medijima.

Stefan Janković: „Svi smo maksimalno spremni, 7 dana ima od polufinala koje smo završili, jako smo se spremali, jer ovo će biti velika borba.  Ljudi pričaju, a nama to jako smeta, da nas očekuje nešto lagano, polufinale je bilo „finale pre finala". Međutim, finale je finale, FMP ekipa koja je potpuno zasluženo tu, bili su prvi u svojoj grupi, odlično su vođeni, momci su izvanredni mladići. Čeka nas mlada, ali vrlo čvrsta ekipa, izuzetno su borbeni i ovo će po svemu viđenom biti finale u kome su dve najbolje ekipe. FMP je u KLS igrao fenomenalno, gledali smo ih sada protiv Borca, dobili su 20 razlike, poznajemo ih dobro, i znamo da nas očekuje velika borba. Izlazimo na teren u četvrtak, a ja pozivam naše navijače da nas podrže, dođu u velikom broju i gledaju dobru finalnu seriju" rekao je jedan od junaka druge utakmice polufinala sa Partizanom.

KK Crvena zvezda mts podseća da je za prvu finalnu utakmicu (četvrtak 20h) ulaz na tribine B i C slobodan, a na ovaj meč na inicijativu našeg kluba igrači obeju ekipa izlaze u posebnim majicama  kako bi podigli svest o jednoj vrlo teškoj i retkoj bolesti – Plućnoj arterijskoj hipertenziji, koja pogađa mlađu populaciju u našoj zemlji starosnog uzrasta od 20-45 godina. Utakmici će tim povodom prisustvovati članovi udruženja pacijenata Plućna hipertenzija Srbije, a zahvalnice kapitenima obe ekipe uručiće predsednica udruženja Danijela Pešić.

Drugi meč finalne serije igraće se u subotu od 18 časova u dvorani u Železniku, a treći meč biće na programu u ponedeljak od 19 sati u dvorani „Aleksandar Nikolić".

Ван мреже Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.861
  • Репутација: +2759/-952
  • Premijer,predsednik kluba+ministar Tv = mirkonelo
« Одговор #31 послато: 07 Јун 2018, 11:12:48 »
Još tri koraka moramo napraviti do titule! Ko može svi u dvoranu Aleksandar Nikolić!

Ван мреже DelijaZabalj

• Члан КК
  • Поруке: 224
  • Репутација: +62/-37
« Одговор #32 послато: 07 Јун 2018, 11:18:22 »
Apsolutno ! Top i momci zasluzuju pun Pionir veceras ! Zato ko moze da dodje da zajedno slavimo titula prvaka !

Ван мреже nedst

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.034
  • Репутација: +628/-445
  • Za Zvezdu se ne navija ZVEZDA SE VOLI
« Одговор #33 послато: 07 Јун 2018, 11:27:12 »
Treba veceras podrzati momke, napuniti dvoranu A.Nikolic, sramota je da se polufinale igralo sa malim brojem navijaca. Dajmo krila igracima da ovo rese u tri utakmice i uzmemo titulu.

Ван мреже Zvezdaš BL

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 353
  • Репутација: +163/-88
  • Još jedna pobeda i titula
« Одговор #34 послато: 07 Јун 2018, 14:12:00 »
Da uzmemo titulu, pa da proslavimo SVE TITULE u fudbalu i košarci ove sezone...od petlića do seniora  :icon_svi: :vitez: :ziveli2: :vasil: :travka: :bravo:

Ван мреже Vucko1985

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.014
  • Репутација: +537/-1365
« Одговор #35 послато: 07 Јун 2018, 14:54:20 »
Zadnje vreme doslo, da klub maltene mora da moli navijace, da dodju na finale plej ofa i to uz besplatan ulaz. :facepalm:

Ван мреже ЦзРк

• Члан ФК
  • Поруке: 96
  • Репутација: +44/-19
  • Нико Звездо нема, то што имаш ти...
« Одговор #36 послато: 07 Јун 2018, 15:44:51 »
Zadnje vreme doslo, da klub maltene mora da moli navijace, da dodju na finale plej ofa i to uz besplatan ulaz. :facepalm:

Таква је ситуација годинама у назад само што је то био случај у КЛС-у, док је ове сезоне то случај у свим такмичењима.

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.130
  • Репутација: +616/-491
« Одговор #37 послато: 07 Јун 2018, 17:58:02 »
Praznik kosarke!  :ziveli2:
Idemo da pobedimo Fmp, osvojimo jos jednu titulu. Veliku stvar je uradio Milenko Topic na ovome, zasluzuje da se na kalemegdanu pa i u pioniru vec veceras krene skadniranje...Hvala Tope!

На мрежи Biancorosso

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.247
  • Репутација: +1239/-635
« Одговор #38 послато: 07 Јун 2018, 18:47:10 »

Ван мреже MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.200
  • Репутација: +1324/-2047
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #39 послато: 07 Јун 2018, 22:07:49 »
Uzas...

Igra za 0/10 u Evrokupu...

Sreca pa je kraj sezone da se ne gleda vise ovo mucenje...