Анкета

Najbolji u drugoj utakmici finala sa FMP-om:

Ročesti
18 (10.4%)
Čović
7 (4%)
Feldin
69 (39.9%)
Lazić
4 (2.3%)
Dobrić
6 (3.5%)
Davidovac
0 (0%)
Radanov
4 (2.3%)
Antić
2 (1.2%)
Omić
61 (35.3%)
Jovanović
2 (1.2%)

Укупно гласова: 173

Анкета

Najbolji u prvoj utakmici finala sa FMP-om:

Ročesti
99 (44.2%)
Čović
4 (1.8%)
Feldin
11 (4.9%)
Lazić
1 (0.4%)
Dobrić
1 (0.4%)
Davidovac
2 (0.9%)
Janković
5 (2.2%)
Lesor
2 (0.9%)
Omić
98 (43.8%)
Antić
1 (0.4%)

Укупно гласова: 224

Анкета

Najbolji u trećoj utakmici finala sa FMP-om:

Ročesti
9 (5.8%)
Čović
4 (2.6%)
Feldin
5 (3.2%)
Lazić
0 (0%)
Dobrić
3 (1.9%)
Davidovac
7 (4.5%)
Radanov
0 (0%)
Antić
2 (1.3%)
Omić
125 (80.1%)
Jovanović
0 (0%)
Janković
1 (0.6%)

Укупно гласова: 156

Аутор Тема: Кошаркашка лига Србије, финале: Црвена звезда - ФМП 84:83|62:68|97:88  (Прочитано 17358 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Jenkins

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.645
  • Репутација: +397/-264
Одг: Кошаркашка лига Србије, финале: Црвена звезда - ФМП
« Одговор #40 послато: 07 Јун 2018, 22:09:29 »
Још пар дана и хвала Богу долази крај овом кошмару.

Ван мреже konjarnik

• Члан КК
  • Поруке: 63
  • Репутација: +59/-14
  • Toplicki puk
« Одговор #41 послато: 07 Јун 2018, 22:09:34 »
Jel dobismo nase drugare?koliki rezultat?nisam u srbiji..jedva da imam net..t

Ван мреже Gaučo

• Веран као пас
  • Поруке: 752
  • Репутација: +509/-686
  • Звездаш, не Делија
« Одговор #42 послато: 07 Јун 2018, 22:09:35 »
Једва чекам крај овој 2017/18 муци.

Ван мреже stari aerodrom

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 86
  • Репутација: +75/-102
« Одговор #43 послато: 07 Јун 2018, 22:11:17 »
 Oće li se zavrsit ovaj horor od sezone?
Kakva kurcobolja ovo je strasno.
Samo da se završi ovo nekako pa da vidimo kako dalje.

Ван мреже Vlada 89

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.412
  • Репутација: +1666/-2247
« Одговор #44 послато: 07 Јун 2018, 22:12:22 »
Rocesti tata,Omic borac.

Ван мреже Земун навија за Звезду!

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 195
  • Репутација: +64/-98
« Одговор #45 послато: 07 Јун 2018, 22:15:03 »
Da nema Ročestija i Omića, ovaj tim bi bio rezervni ovom FMP-ovom. Neznanje i kurcobolja na jednom mestu.

Ван мреже Disc

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 124
  • Репутација: +25/-59
« Одговор #46 послато: 07 Јун 2018, 22:17:23 »
Bravo za Rocha i Omica, bravo i za Nenadica i Oja iz dana u dan pokazuju da imaju kvalitet za Zvezdu.
Iskreno se nadam da necemo gledati Lesora vise u nasem dresu, ovakav nedostatak energije, zelje, ovakav sramotan pristup kroz citav KLS nisam u zivotu vidio pogotovo sto se radi o igracu koji ima 22 godine...

Ван мреже napster

• Члан КК
  • Поруке: 6.132
  • Репутација: +2749/-4942
  • Od malih nogu moj si san...
« Одговор #47 послато: 07 Јун 2018, 22:22:48 »
Lepo neko rece, da je FMP mogao da bira 2 igraca po zelji iz Zvezde, prosetao bi se ovom ligom bez poraza.

Ma koja dva, da im je Rocesti npr samo tu.

Jedva cekam kraj ove mucne sezone, hvala Bogu blizu je. Kakav kosmar.

Ван мреже miki96

• Веран као пас
  • Поруке: 905
  • Репутација: +358/-118
  • Nema velike ljubavi bez velike radosti ali i....
« Одговор #48 послато: 07 Јун 2018, 22:23:07 »
Ništa novo sa naše strane... Očekivano, jedino ako je neko očekivao da će nam se ,,skloniti'' - za njega je neočekivan ovakav meč. Na čist individualni kvalitet Ročestija i Omića smo dobili ovo. Tako dobijamo mečeve protiv ozbiljnijih rivala kad šut za 3 nije na 40+%...
Bilo kako bilo, čestitke na prvoj pobedi na putu ka tituli. Čestitke Fmp-u na prikazanom, mada verujem da i mi i oni možemo bolje.
Ročesti je zločesti u plejofu KLS-a... Njemu se baš postaje prvak neke države prvi put u karijeri  :biggrin:

Ван мреже Choby

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.370
  • Репутација: +961/-2502
« Одговор #49 послато: 07 Јун 2018, 22:24:49 »
Dobri su Nenadic i Odzo, nadam se u prvim tim ubrzo.

Omic kad bismo mogli zadrzati, to bi bilo fantasticno ali mislim da ce biti preskup.

Ван мреже ATM 1903

• Члан КК
  • Поруке: 677
  • Репутација: +272/-210
« Одговор #50 послато: 07 Јун 2018, 22:25:13 »
Ljudi, pitate se kad ce kraj ovoj sezoni ? Znate, sta ja sebe pitam? Ako je ovo kosmar, sta ce tek da bude naredne sezone, jos ako se Covic pokupi i ode? Mislim da nam tek onda sljedi kosmar (pu-pu daleko bilo). I mene pristup zestoko nervira i iznova razocarava, ali ajde da izguramo ovo do kraja i osvojimo tu 19. titulu. Vidjeli smo veceras da to nece biti nimalo lako. I dalje stojim iza onog sto sam o pojedincima rekao: Antic i Feldin (sem one jednomjesecne Berovic-faze) su najveca razocarenja ove sezone za mene.

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 17.340
  • Репутација: +5203/-5559
« Одговор #51 послато: 07 Јун 2018, 22:25:55 »
Ajmo jos dve do titule sampiona Srbije !!!

Ван мреже nedst

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.034
  • Репутација: +628/-445
  • Za Zvezdu se ne navija ZVEZDA SE VOLI
« Одговор #52 послато: 07 Јун 2018, 22:26:30 »
Srecno zavrsismo prvu utakmicu, da je Pot pogodio zadnji njihov napad zabelezili bi poraz. Ovako 1:0 za nas. Namucili su nas ali ni mi nismo onakvi kakvi treba da budemo. Valjda ce serijabiti zavrsena u tri utakmice da negledamo ovo mucenje. Nasi momci su totalno iscedjenji I to je ocigledno a to utice verovatno I na energiju koju prikazuju na terenu. Ipak najvaznija je pobeda I jos dva koraka do titule.

Ван мреже sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.259
  • Репутација: +685/-952
« Одговор #53 послато: 07 Јун 2018, 22:31:25 »
 Ja ne znam sta Alen Omic misli svojom glavom?! Skace, baca se za loptom, bori se, 8/9 sut iz igre.... pa ne moze to tako sinovac... vidi lepo kako Matijas pa ce i biti nesto od tebe. I Rocesti pod ruku sa Alenom. Totalno izgubio kompas. A tako kvalitetan igrac... Sto se ne ugleda na Peru, kako to on iskusno radi...

Iducu utakmicu pod obavezno sve 4 tribine da izmrskaju iz kluba i Omica i Rocestija.

Ван мреже Kenjaj Red Star

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 228
  • Репутација: +38/-330
  • Strong difens i tranzisn ofens
« Одговор #54 послато: 07 Јун 2018, 22:34:43 »
Ja ne znam sta Alen Omic misli svojom glavom?! Skace, baca se za loptom, bori se, 8/9 sut iz igre.... pa ne moze to tako sinovac... vidi lepo kako Matijas pa ce i biti nesto od tebe. I Rocesti pod ruku sa Alenom. Totalno izgubio kompas. A tako kvalitetan igrac... Sto se ne ugleda na Peru, kako to on iskusno radi...

Iducu utakmicu pod obavezno sve 4 tribine da izmrskaju iz kluba i Omica i Rocestija.
Šta da se ugledaju na Peru da biju sudiju ?
Bez Roca ovo ne bi dobili i izgubili bi i ovaj trofej čovek je vezao dve trojke kad je najpotrebnije. Izginuo je na terenu da dobije. Provalili su taktički našu igru da igramo na njega pa šta bude tako da su svi skupljali na Rocha. Na kraju krojač Tejlor Roch sa trojkama iz downtowna rešio, respect  :vitez:

Ван мреже Kenjaj Red Star

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 228
  • Репутација: +38/-330
  • Strong difens i tranzisn ofens
« Одговор #55 послато: 07 Јун 2018, 22:39:59 »
Ljudi, pitate se kad ce kraj ovoj sezoni ? Znate, sta ja sebe pitam? Ako je ovo kosmar, sta ce tek da bude naredne sezone, jos ako se Covic pokupi i ode? Mislim da nam tek onda sljedi kosmar (pu-pu daleko bilo). I mene pristup zestoko nervira i iznova razocarava, ali ajde da izguramo ovo do kraja i osvojimo tu 19. titulu. Vidjeli smo veceras da to nece biti nimalo lako. I dalje stojim iza onog sto sam o pojedincima rekao: Antic i Feldin (sem one jednomjesecne Berovic-faze) su najveca razocarenja ove sezone za mene.
Covic je i kreirao ovo ludilo isterivanjem i ponoviću isterivanjem Radonjića. Dovodjenjem blago je reci lošeg trenera Alimpijevica koji je upropastio sve pa i Radičevića koji sada blista. Radonjić zato pegla u Nemačkoj i sada nam je samo vlažni san.  :win: :stidljiv:
Nemam ništa protiv Covica podržavam ga u fullu ali ako on ode i dođje Andrija neće se ništa loše desiti po našu Zvezdu.
Ovo je samo moje mišljenje koje je po meni pravedno  :srbinosm:

Ван мреже pivljanin

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 100
  • Репутација: +37/-68
« Одговор #56 послато: 07 Јун 2018, 22:42:53 »
Šta li nas tek očekuje sledeće godine kada ostanemo i bez ovo malo budzeta?

Ван мреже ATM 1903

• Члан КК
  • Поруке: 677
  • Репутација: +272/-210
« Одговор #57 послато: 07 Јун 2018, 22:44:50 »
Covic je i kreirao ovo ludilo isterivanjem i ponoviću isterivanjem Radonjića. Dovodjenjem blago je reci lošeg trenera Alimpijevica koji je upropastio sve pa i Radičevića koji sada blista. Radonjić zato pegla u Nemačkoj i sada nam je samo vlažni san.  :win: :stidljiv:
Nemam ništa protiv Covica podržavam ga u fullu ali ako on ode i dođje Andrija neće se ništa loše desiti po našu Zvezdu.

:biggrin: I ja smatram da je Covic glavni krivac za ovu sezonu instaliranjem nadmenka za sefa struke. Ali da se Zvezdi nista lose desiti nece, kada on ode...e pa u to ne vjerujem. Vjerovatno ce nam bez ikakve koncepcije upumpati pare da bi masi zamazali oci, a kad dodje do neuspjeha i procesljaju knjige za koju godinu, onda cemo opet biti u visemilionskom dugu, dakle u modu do 2011. E to je kosmar...

Ван мреже milwaukee

• Члан КК
  • Поруке: 1.552
  • Репутација: +1164/-722
« Одговор #58 послато: 07 Јун 2018, 22:50:07 »

Ajde da se novi ovde pa da trazim od moderacije da te odmah banuju sto iznosis neistine, ali ti imas dobrog staza ovde na forumu i nemoguce je da ljudi koji su malo vise upuceni u desavanja u klubu su vise puta napisali sta se desilo u tom odnosu. pa evo da ti ponovim ako si te upise promasio.

RADONJIC NIJE ZELEO DA OSTANE U KKCZ. Nije prihvatio novi trogodisnji ugovor koji mu je ponudjen odmah posle osvajanja ABA LIGE!!!

Ako ti se ne gleda ovaj KKCz idi kao i mnogi odavde i gledaj navijaj za Bayern , uhvati one cegrtaljke i vici difense pri svakom napadu protivnika. Svaka cast  Radonji sto  pegla u klubu sa budzetom od 20 miliona eur u siromasnom Bayernu.

I ja se slazem da treba SNS ekipa da dodje u klub, imate primer KKP kako lepo funkcionisu pod SNS ekipom, zelim vam lepu sledecu sezonu ako dodju.Pravo sa stranackih skupova da se organizuju autobusi sa sve sendvicima kada se udje u Pionir.
« Последња измена: 07 Јун 2018, 22:54:53 milwaukee »

Ван мреже candlebox

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.342
  • Репутација: +807/-1618
« Одговор #59 послато: 07 Јун 2018, 22:51:48 »
Ne znam zasto se brinete za sljedecu sezonu.
Jasno je da imamo sistem na cvrstim temeljima.
Ne brinem uopste.
Losa predstava u moru slicnih tokom ove sezone.
Za pola godine razjebano sve sto se slagalo 4 sezone.

Svejedno je sa kim idemo u propast.