Аутор Тема: Играчки кадар  (Прочитано 4138051 пута)

0 чланова и 11 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Igor 028

• Веран као пас
  • Поруке: 601
  • Репутација: +66/-331
Одг: Играчки кадар
« Одговор #34200 послато: 14 Јун 2018, 02:43:15 »
Bas nas turbulentan period u prelaznom roku ceka.
Dosta igraca nam ide a para se nema, pa ce verovatno da se krpi iz Fmpa, i nekim strancima za male pare..
bice zajebano da se vreti EL

Ван мреже zvezdass

• Члан КК
  • Поруке: 921
  • Репутација: +181/-249
  • Zvezda iznad svega!!!
« Одговор #34201 послато: 14 Јун 2018, 06:38:27 »
Trener pre svega za duze staze.
Trenera na duze staze u klubu kao sto je Crvena zvezda odredjuju rezultati. Ne moze se to unapred definisati, bez obzira na potpisivanje visegodisnjeg ugovora. Lazic, Vukoicic, Alimpijevic, svi oni su bili planirani na duze staze, a znamo  kako su zavrsili. Jedini trener koji se istrpeo a nije imao rezultata u pocetku je Radonjic, i videli smo dobro kroz kakvu je golgotu prosla uprava njegovim nesmenjivanjem posle Cibone.

На мрежи baloteli1986

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.166
  • Репутација: +167/-660
« Одговор #34202 послато: 14 Јун 2018, 23:51:11 »
Pocinjem da verujem da ozbijan trener nece da dodje zato sto Covke ima uticaj na njega Lazic,Vukoicic,Radonjic u tom trenutku nov mlad trener iako je vodio Buducnost,Alimipijevic,Topic...Odbijanje par trenera iskusnijih takodje navodi na tu pricu...Pesic je vodio ekipu kad smo tek stajali na noge i on je otisao posle godinu dana

На мрежи Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 3.011
  • Репутација: +1349/-515
« Одговор #34203 послато: 15 Јун 2018, 01:07:45 »
Kaд сте већ овде.

Селтик брате, шта нам се моментално збива у клубу? Питам јер ме интересује шта раде наши док гробље вија Загорца и Јарета.
Pa ništa vidljivo se ne dešava. Prvo i osnovno pitanje je šta Čović planira, da li ostaje ili ne. A to je verovatno u neku ruku povezano i sa pitanjem budžeta za narednu sezonu.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже balja

• Веран као пас
  • Поруке: 779
  • Репутација: +200/-534
« Одговор #34204 послато: 16 Јун 2018, 13:17:27 »
Što se Jovovića tiče moje je mišljenje da posle Radonjića treba tražiti trenera koji ima ambiciju vezanu za Zvezdu nekoga kome ovaj klub mnogo znači. Rekao sam Top i možda Maljković kao Kari sa strane da mu pomogne kada je teško donositi odluke kad se biraju i dovode igrači da je tu uvek za konsultacije i možda ojačati stručni štab nekim momcima koji su radili sa Radonjom. Što je taj Jovović više dao nego Top zaboravlja se da treneri koji nisu igrali kao igrači utakmice na visokom nivou nemaju dovoljnu harizmu za takve situacije a i osećaj kako prevazići odlučujuće momente. Koliko je Top odigrao bitnih utakmica mali Jovović nije gledao na televiziji a odbio veliku Zvezdu. Ideja je bila kontinuitet jer je radio kao pomoćnik Radonji u Budućnosti. Njegov problem što nije prihvatio izazov i šansu. Smisliće Čović nešto kako valja sigurno.

На мрежи skeva

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.929
  • Репутација: +544/-601
« Одговор #34205 послато: 16 Јун 2018, 13:37:21 »
Naprotiv, treba traziti trenera koji moze napraviti rezultat sa Zvezdom. Ako je Zvezdastvo u pitanju, stavi Gurovica, ne mozes naci bolje... ali to nije uopste bitno.

Ван мреже Ian

• Члан ФК
  • Поруке: 6.639
  • Репутација: +4553/-3145
« Одговор #34206 послато: 16 Јун 2018, 14:10:49 »
Ako je Zvezdastvo u pitanju, stavi Gurovica, ne mozes naci bolje...
Nikada nisam mogao da shvatim argumente za ovu tvrdnju.

Ван мреже Junior

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 231
  • Репутација: +102/-217
« Одговор #34207 послато: 16 Јун 2018, 14:47:36 »
Ajde da ostavim svoje neko vidjenje do sada, znači ne znamo da li nam trener ostaje ili odlazi jer ne znamo hoće li Čović ostati ili otići.
Što se mene tiče, ja sam da Čović ode, hvala za sve do sada ali ova sezona je takav promašaj bila, kako sa trenerom tako sa igračima i to nas je skupo koštalo a neko mora da preuzme odgovornost.

Što se igrača tiče, mi pod ugovorom imamo koliko ja znam još Feldina, Jovanovića, Jankovića, Lesora i FMP klince. Znači baza igrača za novog trenera je tanka. Da kažemo da dodju Odzo i Simanić i da igraju sledeće sezone opet je tanko jer se dokazalo da bez kvalitetnih stranaca ne možemo ništa da uradimo. Budućnost i Cedevita prave ozbiljne timove i imaju baš kvalitetne trenere, Alonso i Dzikić su odlični treneri koji izvlače maksimum a mi... da ne komentarišem trenera jer nije korektno prema čoveku koji je veliki Delija i koji je uskočio da pomogne.

Pitanje je koga ćemo ove godine prodati jer smo svake godine budzet krpili prodajom kapitalca + par igrača srednje vrednosti a ja ne vidim u timu koga mi možemo da pordamo za 1+ miliona.

Da naglasim, pratim košarku godinama ali nisam stručnjak niti sam bio košarkaš pa da se razumem toliko da predvidjam koji igrač će se kako razvijati, da ne bude komentara kako lupam gluposti, ovo je samo moje mišljenje o trenutnoj situaciji i neko moje vidjenje iste a pretpostavljam i 70% naše publike koja je kao i ja, laička.

Ван мреже mostarac

• Члан КК
  • Поруке: 1.524
  • Репутација: +729/-419
« Одговор #34208 послато: 16 Јун 2018, 15:34:31 »
Gde su ti Dobrić, Davidovac, Radanov i koga bi to doveo umesto Čovića baš me zanima?

Ван мреже Govan

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 50
  • Репутација: +12/-3
« Одговор #34209 послато: 16 Јун 2018, 15:40:38 »
Ok, svako ima pravo na svoj stav, to treba postovati.
Ono sto ja zelim da kazem je, da nam je Covic za sve ove godine doneo veliki broj trofeja, klub koji je imao par omladinaca za kratko vreme transformisao u evroligaski. Bukvalno smo bili pred gasenjem, pred bankrotom.
Zato mislim da je malo bezveze zbog jedne ovakve sezone zeleti da on ode.
Ako je neko zasluzio debeli kredit, on je.
Uradio je toliko mnogo stvari za klub koji sada dise i funkcionise normalno, sa malim minusom koji se prodajom 2 igraca moze svesti na nulu.
Moje misljenje je da Covic treba da ostane, i nadam se da ce se to desiti.
Isto tako, nadam se nekom oglasavanju ljudi iz kluba, mislim da bi trebalo.

На мрежи Celtic

• Модератор
« Одговор #34210 послато: 16 Јун 2018, 16:22:41 »

Ajde da ostavim svoje neko vidjenje do sada, znači ne znamo da li nam trener ostaje ili odlazi jer ne znamo hoće li Čović ostati ili otići.
Što se mene tiče, ja sam da Čović ode, hvala za sve do sada ali ova sezona je takav promašaj bila, kako sa trenerom tako sa igračima i to nas je skupo koštalo a neko mora da preuzme odgovornost.

Što se igrača tiče, mi pod ugovorom imamo koliko ja znam još Feldina, Jovanovića, Jankovića, Lesora i FMP klince. Znači baza igrača za novog trenera je tanka. Da kažemo da dodju Odzo i Simanić i da igraju sledeće sezone opet je tanko jer se dokazalo da bez kvalitetnih stranaca ne možemo ništa da uradimo. Budućnost i Cedevita prave ozbiljne timove i imaju baš kvalitetne trenere, Alonso i Dzikić su odlični treneri koji izvlače maksimum a mi... da ne komentarišem trenera jer nije korektno prema čoveku koji je veliki Delija i koji je uskočio da pomogne.

Pitanje je koga ćemo ove godine prodati jer smo svake godine budzet krpili prodajom kapitalca + par igrača srednje vrednosti a ja ne vidim u timu koga mi možemo da pordamo za 1+ miliona.

Da naglasim, pratim košarku godinama ali nisam stručnjak niti sam bio košarkaš pa da se razumem toliko da predvidjam koji igrač će se kako razvijati, da ne bude komentara kako lupam gluposti, ovo je samo moje mišljenje o trenutnoj situaciji i neko moje vidjenje iste a pretpostavljam i 70% naše publike koja je kao i ja, laička.

Lesora i Feldina zaboravi. Pod ugovorom nemamo samo FMP "klince" Simanića, Lazarevića, Apića i ostale nego i Lazića, Davidovca, Dobrića, Jankovića, Jovanovića. Tu bez ikakve sumnje treba dodati i Oja i Nenadića. To je izvanredna osnova za nivo takmičenja u kojima ćemo učestvovati naredne sezone. Dva malo ozbiljnija pojačanja i dobar trener garantuju da se nećemo brukati i da ćemo imati šansu.

Za 1+ miliona neće biti nijednog transfera u celoj Evropi ovog leta, kao što ih nije bivalo ni većinu pređašnjih. To je za košarku raritetan transfer na nivou 50+ miliona u fudbalu.

На мрежи Celtic

• Модератор
« Одговор #34211 послато: 16 Јун 2018, 16:24:58 »
Što se Jovovića tiče moje je mišljenje da posle Radonjića treba tražiti trenera koji ima ambiciju vezanu za Zvezdu nekoga kome ovaj klub mnogo znači. Rekao sam Top i možda Maljković kao Kari sa strane da mu pomogne kada je teško donositi odluke kad se biraju i dovode igrači da je tu uvek za konsultacije i možda ojačati stručni štab nekim momcima koji su radili sa Radonjom. Što je taj Jovović više dao nego Top zaboravlja se da treneri koji nisu igrali kao igrači utakmice na visokom nivou nemaju dovoljnu harizmu za takve situacije a i osećaj kako prevazići odlučujuće momente. Koliko je Top odigrao bitnih utakmica mali Jovović nije gledao na televiziji a odbio veliku Zvezdu. Ideja je bila kontinuitet jer je radio kao pomoćnik Radonji u Budućnosti. Njegov problem što nije prihvatio izazov i šansu. Smisliće Čović nešto kako valja sigurno.
Maljković je predsednik Olimpijskog komiteta, tako da ništa od toga. A inače nije hteo da pomogne na taj način ni kada je bilo potrebnije.

Ван мреже luki

• Веран као пас
  • Поруке: 732
  • Репутација: +215/-493
« Одговор #34212 послато: 16 Јун 2018, 16:29:35 »
Ja pocinjem da budem zabrinut, javlja mi se velika sumnja i u ono malo poznavanja kosarke kao igre ali ja stvarno koliko god pokusavao da se prisetim svega u vezi Jovovica i tog nekog skrivenog kvaliteta ne mogu nikako pa da me covek ubije.Trener sablona koji gura do iznemoglosti ono sto je preuzeo od radonje,jedan obican trener kakvih ima zaista puno.Molio bih/ozbiljno/ da mi stvarno neko od onih koji njega stalno proteziraju, navede te kvalitete naravno samo  ne  po zemljackoj CG liniji kako nekada ovde zna da bude i koja je ta njegova prednost i kvalitet u odnosu na Topa.
« Последња измена: 16 Јун 2018, 16:57:03 luki »

Ван мреже Aco83

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 254
  • Репутација: +77/-498
« Одговор #34213 послато: 16 Јун 2018, 16:44:21 »
Ako se planira dovodjenje Stevana Jelovca iz Niznjeg mozda smo mogli pokusati dovesti i njihovog trenera Zorana Lukica

Ван мреже Ивањица навија за Звезду

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 379
  • Репутација: +492/-114
  • Optimisticni pesimista
« Одговор #34214 послато: 16 Јун 2018, 16:45:15 »
Ne znam cemu prica oko Jovovica kada je potpisao za Zielenu Goru

На мрежи Celtic

• Модератор
« Одговор #34215 послато: 16 Јун 2018, 16:49:57 »

Naprotiv, treba traziti trenera koji moze napraviti rezultat sa Zvezdom. Ako je Zvezdastvo u pitanju, stavi Gurovica, ne mozes naci bolje... ali to nije uopste bitno.

Jeste digresija u odnosu na temu ali po čemu je Gurović primer nekog izuzetnog zvezdaštva?
Po meni nije ni do kolena Saletu Obradoviću ili Luki Pavićeviću, a da ne pominjemo recimo ekstreme poput Topića i Borka Radovića.

Ван мреже ajkula_bg

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.392
  • Репутација: +450/-1045
« Одговор #34216 послато: 16 Јун 2018, 17:36:57 »
I mene to zanima.
A jos vise zasto ga neki smatraju Zvezdinom legendom.

На мрежи skeva

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.929
  • Репутација: +544/-601
« Одговор #34217 послато: 16 Јун 2018, 17:48:21 »
Gurovic mi je primjer Zvezdasa koji trenerskim kvalitetom ne moze da pomogne. Zato sam ga spomenuo.

Ван мреже ajkula_bg

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.392
  • Репутација: +450/-1045
« Одговор #34218 послато: 16 Јун 2018, 17:57:45 »
Veci je trener nego sto je Zvezdas.

Ван мреже luki

• Веран као пас
  • Поруке: 732
  • Репутација: +215/-493