Аутор Тема: Звезда у КЛС 2017/18  (Прочитано 14529 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Ронилац

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 904
  • Репутација: +393/-301
  • Што не може нико, можеш ти!
    • Svet ronjenja
Звезда у КЛС 2017/18
« послато: 09 Април 2018, 16:54:55 »
Црвена звезда, Партизан, Мега Бемакс и Фмп су учешћем у регионалној Аба лиги осигурали директан пласман у Суперлигу,у њу иде и осам најбољих тимова из Клс.

Према правилима и распореду на табели формиране су две екипе са по 6 тимова.

А групу чине: Црвена звезда, Мега Бемакс, Борац Чачак, Златибор Чајетина, Тамиш и Младост.

Б групу чине: Партизан Нис, Фмп, Динамик, Вршац, Металац и Војводина.

Такмичење почиње у среду и четвртак 18. и 19. априла, одмах након што Црвена звезда одигра финале Аба лиге. Прва два тима из обе групе пролазе у полуфинале.

На мрежи Choby

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.371
  • Репутација: +961/-2504
Одг: Звезда у КЛС 2017/18
« Одговор #1 послато: 11 Април 2018, 11:22:53 »
Amida Brimah potpisao za partizan.

Цитат
Novi igrač kluba iz Humske (24 god, 208 cm), rođen u Gani, potpisao je sa crno-belima ugovor do kraja sezone, s klauzulom po kojoj će saradnja moći da bude produžena za godinu dana.

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 13.545
  • Репутација: +3096/-914
« Одговор #2 послато: 11 Април 2018, 11:33:14 »
Nikola Hristov iz Spartaka (26 godina ,visina 190 cm,na poslu na tastaturi kada ukucam 9 izbacimi automatski 89)potpisao za našeg protivnika u grupnoj fazi takmičenja Tamiš iz Pančeva.Najbolji igrač Spartaka imao je učinak ove sezone 16,9 poena,2,4 asistencije,2,2 skoka.
Mladen Pantić potpisao za Zlatibor
« Последња измена: 11 Април 2018, 17:26:54 miodrag »

Ван мреже adzo

• Члан КК
  • Поруке: 263
  • Репутација: +120/-32
« Одговор #3 послато: 11 Април 2018, 13:56:37 »
Amida Brimah potpisao za partizan.

To samo znaci da su pored vec potrosenih 2,5M€ nasli jos ovih sitnih 300k€ za BAT.
Ako ja dobro brojim ovo im je 24-ti igrac ove sezone?

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 4.219
  • Репутација: +2238/-1978
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #4 послато: 11 Април 2018, 13:59:02 »
Nemoj tako Adzo, oni su sirotinja radnicka, a mi smo pijani milioneri.

Ван мреже Ронилац

• Модератор
    • Svet ronjenja
« Одговор #5 послато: 11 Април 2018, 17:07:56 »
Nikola Hristov iz Spartaka (26 godina ,visina 1980 cm)potpisao za našeg protivnika u grupnoj fazi takmičenja Tamiš iz Pančeva.Najbolji igrač Spartaka imao je učinak ove sezone 16,9 poena,2,4 asistencije,2,2 skoka.
Mladen Pantić potpisao za Zlatibor

Највиши играч икада  :mrgreen:

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 13.545
  • Репутација: +3096/-914
« Одговор #6 послато: 11 Април 2018, 18:40:23 »
Grupa A

Prvo kolo 18. aprila: Zvezda - Mladost, Mega - Tamiš, Borac - Zlatibor (revanši 3. maja).

Drugo kolo 21. aprila: Mladost - Zlatibor, Tamiš - Borac, Zvezda - Mega (revanši 6. maja).

Treće kolo 24. aprila: Mega - Mladost, Borac - Zvezda, Zlatibor - Tamiš (revanši 9. maja).

Četvrto kolo 27. aprila: Mladost - Tamiš, Zvezda - Zlatibor, Mega - Borac (revanši 12. maja).

Peto kolo 30. aprila: Borac - Mladost, Zlatibor - Mega, Tamiš - Zvezda (revanši 15. maja).

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 17.340
  • Репутација: +5204/-5559
« Одговор #7 послато: 11 Април 2018, 20:15:41 »
Partizan napada titulu: Dogovoren centar Sparsa, čeka se registracija
Sreda 11 april 2018 / Izvor: mozzartsport.com
Kada reše pitanje dugovanja Duška Vujoševića i Nemanje Gordića, Amida Brima će biti registrovan za Superligu

Partizan je dodatno pojačao tim uoči početka Superlige, što dovoljno govori o šampionskim ambicijama osvajača Kupa Radivoja Koraća. Crno-beli su dogovorili dolazak Amide Brime, koji je osvojio titulu razvojne lige sa Ostin Sparsima i svoju narednu destinaciju otkrio na Instagramu.

Kako saznaje MOZZART Sport, crno-beli traže način da registruju novo pojačanje, s obzirom da su opterećeni finansijskim problemima i suspenzijom BAT. Kada reše potraživanja Duška Vujoševića i Nemanje Gordića, Brima će biti registrovan za Superligu.

Centar iz Gane rođen 1994. godine i visok 208 centimetara. Studirao je Konektikatu, ali nije iuzabran na draftu prošle, pa je okolnim putem krenuo da traži put ka NBA ligi. U Dži ligi prosečno je beležio 6,6 poena i 7,4 skoka po utakmici.

U Sparsima mu je jedan od trenera bio i bivši kapiten i strateg Partizana Pera Božić, koji je stručni štab i upravu Parnog valjka sasvim sigurno upoznao sa kvalitetima novog pojačanja.

Ван мреже Vucko1985

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.014
  • Репутација: +538/-1365
« Одговор #8 послато: 12 Април 2018, 00:39:54 »
Grunuli ovi pare ko ludi, i tek ce da gruvaju. I zbog toga je mnogo bitno osvojiti titulu Aba lige, da ne bi izgubili primat u regionu narednih godina.

Ван мреже -Milan-

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 234
  • Репутација: +81/-293
« Одговор #9 послато: 12 Април 2018, 10:39:27 »
Brim je sasvim solidan igrač. Ali naš je Alen bolji :) Biće krljanja sa grobljem. Samo mi jedna stvar nije jasna... ODAKLE PARE. Ovamo dugovi mi smo u kanalu.... bla bla bla. A oni 10 stranac ove godine....

Što se nas tiče (mrzim da gledam u tuđe dvorište ali Brim je boga mi prst u oko) podrška Alimpijeviću i koliko god da pravi greške, a pravi ih. I koliko god da je sada ABA pod znakom pitanja, ima nešto što me tera da mu dam punu podršku. setite se Radonje on je dve godine gubio finala pre nego što je uzeo triplu krunu. Ali ono što je sigurno jeste da moramo da radimo na odbrani i samo odbrani, jer samo tako može da se bude konkurentan u Evropi.

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 4.219
  • Репутација: +2238/-1978
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #10 послато: 12 Април 2018, 12:07:54 »
Brajma ima da ga prajma.

На мрежи hardest

• Члан КК
  • Поруке: 1.091
  • Репутација: +943/-70
« Одговор #11 послато: 12 Април 2018, 12:13:08 »
Zar nije nelogično - ovamo stiže centar "razvojni prvak" , u redu , preporučio ga nesrećni Pera , svejedno, treba nešto takav i da se plati . Sa druge strane, biće angažovan čim se "reše" Gordić i Dulo... Imaš probleme sa zakasnelim dugovima, a ovamo tovariš nove ... Toliko o tome , naravno da oni hoće da napadnu titulu, to je legitimno , videćemo šta će biti ....

На мрежи EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 9.354
  • Репутација: +4603/-9504
  • "реалиста"
« Одговор #12 послато: 12 Април 2018, 13:18:41 »
То ти је стандардна прича, и одма знаш да је управа гoвно.

Дођу људи у клуб који је у тешкој ситуацији и, уместо да крену да га опорављају и оздрављају, они гурају политичку причу и некакав 'пројекат'. Груваш новце и тражиш резултат, а од обавеза сервисираш само оне које те тренутно коче, значи не бавиш се суштински оздрављењем и подизањем клуба већ гледаш да изваћариш на кинту нешто и да направиш себи име.

Због оваких ствари често може врло брзо да се сконта да нека управа не ваља. У нашем ФКу си после десет дана могао да сконташ да нова управа није низашта.

ККП изгледа ради исту ствар. СНСовци донели пара и вијају резултат. Не интересује их што је клуб никакав, терају своју причу а кад им нешто од тог расула стане на пут (рецимо БАТ) само поново завуку руку негде (ко Кокеза у АМСС) и реше ту једну ствар да им не смета.

Такве управе иза себе остављају тешку хаварију ако резултата ипак изостане.

Ван мреже Ронилац

• Модератор
    • Svet ronjenja
« Одговор #13 послато: 12 Април 2018, 18:54:27 »

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #14 послато: 13 Април 2018, 12:43:25 »
Drzava nastavlja nemilosrdno da sipa i ne zali u kk sns cedo(rupa bez dna). Da se otvori prostor za jubilarnog desetog stranca u sezoni

Kraj blokade - Partizan isplaćuje Gordića i Vujoševića
Autor
Marko Pavlović, sport klub
Partizan je postigao dogovor sa bivšim igračem Nemanjom Gordićem i nekadašnjim trenerom Duškom Vujoševićem oko isplate zaostalih dugovanja, čime će biti skinuta blokada FIBA (Košarkaški arbitražni tribunal BAT), prema kojoj nije mogao da dovodi i registruje nove igrače iz inostranstva.

Kako prenosi "Sportski žurnal", crno-beli su se sa Nemanjom Gordićem, koji je sada plejmejker Budućnosti iz Podgorice, dogovorili o dinamici isplate dugovanja koja iznose oko 50.000 dolara.

Takođe, trofejnom stručnjaku Dušku Vujoševiću, sada selektoru Bosne i Hercegovine biće isplaćen deo dugovanja od 116.000 evra, dok se konačno rešenje za "njegov slučaj" i dalje traži. 

Skidanje blokade FIBA bi značilo i da Partizan može da registruje novog igrača Amidu Brajma pred početak Superlige Srbije, što je najavljeno za petak.

24-godišnji internacionalac iz Gane je od 2013. do 2017. studirao na Univerzitetu Konektikat, ali nije izabran na draftu prošlog leta.

Brajma je visok 208 santimetara, a tokom Letnje lige igrao je za Čikago Bulse. Bio je i u kampu San Antonija, a nakon što nije potpisao ugovor preselio se u razvojni tim slavne franšize iz Teksasa - Ostin Sparse, sa kojima je i osvojio titulu.

Ван мреже sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.259
  • Репутација: +685/-952
« Одговор #15 послато: 13 Април 2018, 14:22:42 »
Kaze Dervis na SK da mu nisu isplatili dogovoreno i da je ova registracija mucka. Sto za njih nije nista cudno.

Jeste da smo svi preokupirani Moracom, ali ako je ovo tacno, mi kao klub da se zalimo isto tako. Ako imamo kome. Sto bi mi cutali na njihova neregularna pojacanja....

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #16 послато: 13 Април 2018, 22:59:36 »
"Nastavlja se sa nekorektnim ponašanjem kada sam ja u pitanju od strane Partizana. Na ovakav način, ukoliko je stvarno registrovan nov igrač, institucija BAT se dovodi u pitanje. Ta rata koju je trebalo da dobijem još pre dve i po godine, a koja se odnosi na plaćanje iz 2011. je kasnila toliko koliko je kasnila i pošto nisam imao druge mehanizme odlučio sam se na BAT, na jedan složen i skup postupak za onog koji ga povede što je dovelo do zabrane registaracije novih igrača do isplate te rate," rekao je Vujošević za Sport klub.

"Oni su juče isplatili manje od 50 odsto te rate i izgleda na osnovu toga koristeći neke poprečne veze i manipulišući uspeli da registuju igrača. To je krajnje nekorektno i dovodi u pitanje i ispravnost instistucije BAT jer meni je garancija FIBA, nije više Partizan. Radi tačnog informisanja javnosti moram da kažem da Partizan nastavlja da se krajnje nekorektno ponaša prema meni uplatom samo 50 odsto obaveze koju je trebalo da uplati, ako ne 2011. kad je nastao dug, onda kasnije posle reprograma duga. Bez ikakvog dogovora sa mnom koristeći poprečne veze uspeli su da registuju igrača. Ako su ga registrovali to apsolutno nije pravno. Pritom serviraju javnosti informaciju da sam kompletno isplaćen, konkretno cela jedna rata. Situacija je takva i ja ću pravnim putem nastaviti da se borim bez obzira što oni očigledno u FIBA imaju neke svoje veze. Ne bih nikoga posebno imenovao," naglasio je Vujošević i dodao:

"To pokazuje da nema prava jer sam Partizanov moral, odnosno moral ljudi koji vode Partizan odavno video kakav je, ali ako postoji pravo, BAT kao institucija i FIBA da garantuje plaćanje onda ovakve stvari ne bi smele da se dešavaju."

http://sportklub.rs/Kosarka/Srbija-KLS/a236815-Vujosevic-Partizan-nastavlja-nekorektno-da-se-ponasa.html

На мрежи Jenkins

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.645
  • Репутација: +397/-264
« Одговор #17 послато: 14 Април 2018, 23:42:56 »
Које ће мучење бити сад играти и пратити ово.

На мрежи Шапчанин

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.174
  • Репутација: +1998/-676
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #18 послато: 15 Април 2018, 00:56:11 »
Nas klub od nedelje pocinje domacu ligu. Nisam tu za prva 2 kola na zalost moju. Moju sezonsku cu ostaviti mom bratu Aleksandru95. Zelim da neko dodje umesto mede ds gleda nas kluh. Zvezda bednu podrsku nije zasluzila. Zbog toga mi se srce cepa. A svestan sam koliko ce ljudi dolaziti. Studenti, imate kartu za dzabe. Dodjite! Zvezdi treba podrska da ne bude sama!

Crveno-beli mismo sa vama,
I kad je radost i kada je bol!

На мрежи ДЕЛИЈЕ

• Члан КК
  • Поруке: 205
  • Репутација: +50/-70
« Одговор #19 послато: 15 Април 2018, 01:08:11 »
Nas klub od nedelje pocinje domacu ligu. Nisam tu za prva 2 kola na zalost moju. Moju sezonsku cu ostaviti mom bratu Aleksandru95. Zelim da neko dodje umesto mede ds gleda nas kluh. Zvezda bednu podrsku nije zasluzila. Zbog toga mi se srce cepa. A svestan sam koliko ce ljudi dolaziti. Studenti, imate kartu za dzabe. Dodjite! Zvezdi treba podrska da ne bude sama!

Crveno-beli mismo sa vama,
I kad je radost i kada je bol!
Bravo šapčanine za ovo što si rekao.Na celom svetu samo Crvena zvezda!! :psihodelija: :g7ds: :bgd barjak: :ds: :srbijadelije: :cz linije: