Скорашње поруке

Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
УЗ ПИВЦЕ / Одг: Криптовалуте - Биткоин и рођаци
« Последња порука shelll послато данас у 03:56:04 »
Meni se cini da je pitanje dana kad ce ovo u bunar na 2-3 hiljade.
2
РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА СРБИЈЕ / Одг: Рукометна репрезентација
« Последња порука Kobra u srcu послато данас у 03:52:58 »
Ajd i ja da pitam nešto, tanak sam oko rukometa.
Dali igrač koji izvodi loptu sa centra posle primljenog gola mora da čeka da se vrate igrači rivalske ekipe na svolu polovinu - ili ne mora ?
Neko slavi gol, na drugoj strani ovaj kreće s ' centra !
Nekako mi normalno da se tad napravi faul, da se spreči da stekne "nepoštenu prednost".
Gde ćeš-da dam gol-jesam se vratio-nisi ali briga me-evo tebi šamar pa će te biti briga ubuduće :-)
uh kako me nerviraju ti fazoni, kao Argentina u fudbalu ! Dok ukapiraš šta  se dešava oni već slave gol !
3
Кладионица / Одг: Кладионица, општа тема
« Последња порука Ned Stark послато данас у 03:47:49 »
Cuj Obrva indijanac.....

Gordon.... je na iglama kao da je na akupunkturi....
4
КОШАРКА / Одг: Евролига, 18. коло: Црвена звезда - Химки
« Последња порука Срђан_91 послато данас у 03:41:10 »
Убише нас слободна бацања, зицери и умор. Идемо даље, па како буде, надамо се да ће бити прави кад буде требало! Напред Звездо!
5
СВЕТ ОКО МЕНЕ / Одг: НБА 2017/2018
« Последња порука EmptyClip послато данас у 03:30:19 »
Бели је ћаћа бре. Седи доле.
6
УЗ ПИВЦЕ / Одг: Душевна бања
« Последња порука EmptyClip послато данас у 03:13:01 »
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:706489-Tuze-Srbiju-u-Strazburu-zbog-satova-druga-Tita

Цитат
Jedan od razloga zbog kojih Joška Broz želi da animira javnost jeste i taj što je ostavinski postupak iza Titove smrti ušao u 35. godinu, a u međuvremenu je Ustavni sud Srbije konstatovao da je prekršeno pravo na suđenje u razumnom roku!

Uprkos takvoj odluci USS, žalba naslednika na odluku Prvog osnovnog suda u Beogradu da obustavi dopunski ostavinski postupak (koji je trajao pune tri godine) stoji pred Višim sudom godinu dana. Sve ove okolnosti dovele su do toga da ostavina iza doživotnog jugoslovenskog predsednika postane verovatno najstariji sudski proces u državi, zbog čega naslednici ozbiljno razmišljaju da pravdu potraže pred Evropskim sudom za ljudska prava u Strazburu.

А коме народ да се жали за дедовину коју је твој деда отео а коју ће да добије на Светог Стојка? Кога ја да цимам за земљу, кога бре да потерам да рашчивија како да ми врати фртаљ Охрида? Оробисте народ па се сад потомци боре за иоле достојанствен стандард живота а вама до златних сатова и слика да натрипујете фенг шуи док прдите у свили.

Jeбем ли вам семе крваво погано загорско.

7
ФУДБАЛ / Одг: Зимски прелазни рок 2017/2018
« Последња порука AARON RODGERS послато данас у 02:54:37 »
Tako je, voza nas od prošlog leta.
Ja mu ne bi dao ni Surdulicu ni kup.

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока

Ja bih mu dao tribine.
8
РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА СРБИЈЕ / Одг: Рукометна репрезентација
« Последња порука Боаћи послато данас у 02:50:26 »
Питало ме доста људи за ту ситуацију па и овде да напишем.
Увели су правило у рукомету пре коју годину да у задњем минуту уз сваки намеран фаул јачине за два минута или црвени иде и пенал аутоматски. По мени врхунско правило јер се дешавало да екипа која води 1 разлике и брани се ,и сад ови што губе трче контру и јбг противник да би истекло време вуче га са леђа или чак је било и "улетања у ноге" што би се фудбалски рекло и шта се дешава,да тај играч добије црвени или два минута и крај утакмице време истекне( оћу рећи да долази до бруталних стартова и повреда играча). Тако да сам ако рушиш са леђа или улећеш у ноге лепо пенал па се ти је.и. Топ правило.

Е сад неко изнад питао за круг и Словенију синоћ.
Овако , кад се изводи са центра нико од противника нема право да пролази кроз онај круг и одмах добија два минута јер омета извођење центра. Значи изводиш центар и видиш противника у кругу погодиш га намерно и два минута за њега. Ок правило исто.
Е сад конкретно за ово синоћ и Словенија-Немачка мало глупо изгледа сад због ометања  извођења да буде пенал али јбг задње секунде и обратите пажњу на гол Словеније тад,наиме стоје голман и неки препаметни играч стао поред голмана да и он брани. Голман га одгурује само што му није рекао 'бежи бре дебилу јел' си ненормалан' .
Наравно нема право да стоји на голу играч. Тако да све чисто пенал за Немачку јер је био крај утакмице.
То што је неко питао за Хрвате данас,јесте Карачић прошао кроз круг и добио два минута казне јер је био не знам ни ја који минут углавном није задњи минут утакмице па није свиран и пенал.
Надам се да сам лепо објаснио питајте слободно све 😄😊
9
КОШАРКА / Одг: Евролига, 18. коло: Црвена звезда - Химки
« Последња порука EmptyClip послато данас у 02:46:35 »
Их.

10
Кладионица / Одг: Кладионица, општа тема
« Последња порука laflarre7 послато данас у 02:37:28 »
Индијанац је на пример Таунс који као најбољи играч екипе узме један шут у четвртини, браво дечаче  :aplauz:
Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10