Аутор Тема: Пријатељски мечеви  (Прочитано 362934 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже stefke

• Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 3.904
  • Репутација: +1645/-909
  • Na celom svetu samo Crvena zvezda!
Одг: Пријатељски мечеви
« Одговор #60 послато: 05 Септембар 2011, 22:18:45 »
Salio sam se samo...
« Последња измена: 05 Септембар 2011, 22:47:57 stefke »

Ван мреже NekiVelikiDrMr

• Члан ФК
  • Поруке: 2.886
  • Репутација: +984/-141
« Одговор #61 послато: 05 Септембар 2011, 22:34:23 »
Video na sportnetwork.rs   :vitez:

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Поруке: 18.520
  • Репутација: +13010/-10491
  • Ипак се окреће...
« Одговор #62 послато: 05 Септембар 2011, 22:37:55 »

Ван мреже Приморац

• Члан ФК
  • Поруке: 2.735
  • Репутација: +1209/-473
« Одговор #63 послато: 05 Септембар 2011, 22:43:13 »
Obratite paznju kako Borha proslavlja prvi gol. Stvarno je sa svim srcem uz klub

МилошКГ

• Гост
« Одговор #64 послато: 05 Септембар 2011, 22:48:57 »
Obratite paznju kako Borha proslavlja prvi gol. Stvarno je sa svim srcem uz klub

И поздрав са клинцем, дефинитивно је много добар лик, а и добар је играч што је најбитније.

По мом мишљењу најбољи потези су голчина Мезенге и Јанковићев центаршут код Калуђеровог гола.

Како је одиграо Ковачевић? Интересује ме да ли је био сигуран на лопти пошто не верујем да је имао много дефанзивних задатака :)

Ван мреже VladaFCRS

• Веран као пас
  • Поруке: 626
  • Репутација: +211/-112
« Одговор #65 послато: 05 Септембар 2011, 22:57:04 »
kakva bomba Bruna! I pored toga sto je bolji igrac od Kaludjerovica,on ce nazalost imati manju minutazu.Bruno je uvek ukljucen u napad dok Andrija ocekuje pas koji ce mu zavrsiti pola posla.Borha mora da popravi efikasnost jer covek se na svakoj utakmici vise puta nadje u gol sansi.Imam osecaj da cemo vec od BSK-a poceti da igramo onako kako se od nas ocekuje!

Ван мреже краљ-вештац

• Веран као пас
  • Поруке: 772
  • Репутација: +359/-166
« Одговор #66 послато: 05 Септембар 2011, 22:58:46 »
Одличан први гол Мезенге. Даће Бог, биће све бољи!

Раније смо се мучили и против оваквих нижелигаша у ревијалним мечевима, сада опуштено шестица, и то је неки знак...

Ван мреже marcos

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.906
  • Репутација: +451/-362
« Одговор #67 послато: 05 Септембар 2011, 22:58:57 »
    Kralj :hail: Bravo Bruno tako se to radi :thumbup1:Decku se polako vraca samopouzdanje i svakom utakmicom ce biti sve bolji i bolji

Ван мреже Армија

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.979
  • Репутација: +1353/-313
  • Нема дана а да не мислим на тебе!
« Одговор #68 послато: 05 Септембар 2011, 23:00:54 »
Мезенга, игра на прву, шутира, прати игру, асистира, пробија. Надам се да ће тако да буде и на званичним мечевима. Треба му дати шансу да покаже свој раскошни таленат.
Фића одлично центрирао :)
Добре су овакве утакмице, служе за уигравање а нама је оно баш потребно. Још кад је разлог хуманитарни онда је то прави плус.

Ван мреже MrRedStarBelgrade

• Uploader
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.391
  • Репутација: +2306/-325
  • Све пролази, ЗВЕЗДА траје !
    • MrRedStarBelgrade YouTube Channel
« Одговор #69 послато: 05 Септембар 2011, 23:01:58 »
Голови и изјаве са утакмице

Ван мреже Психо

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 5.633
  • Репутација: +1409/-1689
  • Север у трансу лудује !
« Одговор #70 послато: 05 Септембар 2011, 23:02:24 »
супер и игра и резултат,али опет то је много слабији тим,али свакако добра провера и шанса за уливање самопоуздања неким млађим играчима који су добили шансу,и онима који нису у првом плану...

Ван мреже rcz

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.539
  • Репутација: +2042/-1802
« Одговор #71 послато: 05 Септембар 2011, 23:13:16 »
Ako se Petkovic ne smiri malo, komotno cipelu da dobije.

Napravio je neki incident?

Ван мреже Joe Frazier

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 88
  • Репутација: +55/-36
« Одговор #72 послато: 05 Септембар 2011, 23:23:59 »
Ovo je stvarno fantasticno! Prijateljska utakmica, u ponedeljak, pun stadion i prica se da takva atmosfera nije bila 20 godina.

Niko nema Zvezdo to sto imas ti!

Ван мреже Deki-Red Star

• Пријатељ РСБ, Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 380
  • Репутација: +289/-246
« Одговор #73 послато: 05 Септембар 2011, 23:27:46 »
Super akcija i humanost na djelu.

Višestruka korist od utakmice,Zvezdina djeca dobila priliku da se razigraju i stiču neophodno iskustvo.

Jeste da protivnik nije baš reprezentativan ali raduje što Bruno polako dolazi na svoje,nadam se da će uskoro počinjati utakmice kao prva opcija u napadu.

Što se tiče privrženosti klubu,za Borhu i Kadua naklon i poštovanje.

Stenly

• Гост
« Одговор #74 послато: 05 Септембар 2011, 23:42:21 »
Napravio je neki incident?

Procitah, OK! Trebalo bo malog Causu gurnuti u tim, covek dobro igra, da bude sa prvim timom, mozda vec od zime...Jeremic jel odigro nesto?
Krneta na kojoj poz igra bese?
« Последња измена: 05 Септембар 2011, 23:50:47 Stenly »

На мрежи Бановић

• Члан КК
  • Поруке: 599
  • Репутација: +269/-81
« Одговор #75 послато: 06 Септембар 2011, 00:03:04 »
Procitah, OK! Trebalo bo malog Causu gurnuti u tim, covek dobro igra, da bude sa prvim timom, mozda vec od zime...Jeremic jel odigro nesto?
Krneta na kojoj poz igra bese?

Чаушић је већ у првом тиму и прошао је целе припрема са првим тимом изузев кад је био на првенству за младе .. Јеремић,чини ми се,одиграо прво полувреме и нешто другог .. и Крнета је штопер :)

Ван мреже Lemonhead

• РСБ екипа
  • Поруке: 107
  • Репутација: +108/-8
  • Покерашко лице
« Одговор #76 послато: 06 Септембар 2011, 00:04:00 »
Чаушић је био одличан по мом мишљењу. Имао је супер пасове, види се да размишља и стварно се надам да ће једног дана бити опасан. Филип Стојковић коректан.
Бригел се у првом контакту с лоптом замало побио са њиховим играчем.
Бруно га мајсторски муно, Фића одличан, Каду исто добро играо.
Једва чекам БСК.

Ван мреже Stella89

• РСБ екипа - мултимедија
  • Поруке: 15
  • Репутација: +19/-4
« Одговор #77 послато: 06 Септембар 2011, 00:09:10 »
Eo kao fotograf na utakmici,zelim samo da bacim koji comm sto se tice atmosfere na terenu i van njega . O igri konkretno necu pricati jer mislim da ste do sad vec sve detalje izneli.

Apsolutno sam odusevljena ponasanjem Zvezdinih igraca na danasnjem mecu. Bajkovic je bio jako lepo raspolozen,ne mogu ni da izbrojim koliko je samo dao autograma onoj maloj decici iz Dinama,kao i publici preko ograde. Oni su bili toliko uzbudjeni i srecni, da nisu znali na koju ce stranu pre, a posto nisu imali papira, igraci su im se potpisivali na dlanove,ruke i dresove,i sve je to izgledalo vrlo simpaticno. Takodje je jedan mali celo drugo poluvreme proveo sa mnom,cekajuci da Borha prodje pored njega,i kada je dao gol, on je ustao prisao mu i "bacio mu kosku". Ponasanje Petkovica,ne zelim da comm.

Bio je i solidan broj navijaca delija sa druge strane terena,nasuprot tribinama, koji su potrudili da se navijacke pesme uredno cuju od pocetka do kraja tekme.  "I u bici za bodove i kad je humano, mi tebe uvek bodrimo".

Prosinecki je dobio lep aplauz,i mnogi su se slikali sa njim pre i posle tekme.

Ponosna sam na moje Pancevce sto su se pojavili u ovolikom broju, sto je sve proslo u redu, sto je stvorena jedna jako lepa atmosfera, i sto je najbitnije, sto smo svi bili tu da pomognemo nasoj Zvezdani.

На мрежи Игор

• Члан ФК
  • Поруке: 11.008
  • Репутација: +2089/-4525
  • I feel devotion.
    • Eurobasket.com
« Одговор #78 послато: 06 Септембар 2011, 01:40:28 »
Јако леп дан за Панчево и све Панчевце.
Мислим да стадион није био оволико пун од прошлог гостовања Звезде од пре неких 7-8 година. Јако лепа и здрава атмосфера. Затворен саобраћај у једном делу града, где год да си се окренуо док си ишао ка Градском стадиону могао си да видиш групице од по 5-10 људи у црвено-белим мајицама - одредиште сви знамо које је било.

Могу да кажем одма да су Бајко, Ковачевић и сви остали играчи јако природни, нормални момци, нису одбили ни сликање, ни аутограме и то на десетине и стотине аутограма ових клинаца који ће то памтити цео живот.
Ковачевић посебно, свака му част. Човек прича, спрда се, сасвим нормалније. Није умишљен док је Петковић прича за себе. Заиста сам разочаран његовим понашањем, као да је мегазвезда па Боже, он не даје аутограме, то му је испод части а до јуче играо у Томску и Ал-Ахилу. Заиста срамота.

Још једном, свака част - Ковачевићу посебно али и осталима, како Бајку тако и малом Јанковићу којег је било јако интересантно гледати како даје аутограме деци која су можда годину-две или три млађа од њега.

Могу рећи да је Роби један велики шмекер и да имамо такву фудбалску, тренерску али и фудбалску величину на нашој клупи.

О игри, не желим да трошим пуно речи. Динамо није противник који је могао много да угрози и овај комбиновани тим Црвене звезде али једна ствар која ме је разочарала и јако изнервирала је та што Динамо није пустио све своје играче које има у првом тиму да играју, пошто би тако заиграо и мој буразер. Лагано су могли да искомбинују да убаце једно 8-9 нових фудбалера пошто није било ограничења измена али се тренер Давидовић који само умишља да је тренер намерачио да изненади Робија, брзом, оштром и искусном игром својих пулена стављавши играча од 37 година у први тим уместо дечице од 17-18 година којима би то било искуство за цео живот. Али нема везе. Њему на образ.

Да споменем још једном да сам поносан што је мој град угостио црвено-белог гиганта !

Ево неке аматерске слике, јебига, нисам Стела :D

Ван мреже Марадона

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 209
  • Репутација: +184/-163
« Одговор #79 послато: 06 Септембар 2011, 03:13:28 »
била је још једна парола - ''пола за дете а пола за кабинете''.
и немој увек да тражимо нешто лоше, неке глупости, Петковићу је супруга, колико сам упућен, пред порођајем па је можда човек журио да сазна има ли каквих новости. хвала Богу па имамо у клубу човека који свачији безобразлук санкционише тако да ми не треба да бринемо.