Скорашње поруке

Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
УЗ ПИВЦЕ / Одг: Тема о форумашима
« Последња порука Miki PN послато данас у 22:59:31 »
Pa bas nasao da se sprda sa nasom zemljom...
nije nego...
2
Ne radi Var tehnologija zbog Risticeve precke  :sleep:
3
СВЕТ ОКО МЕНЕ / Одг: НБА 2018/2019
« Последња порука Jackal послато данас у 22:58:39 »
Smješan je ovo keš danas... daće mu neki Bruklin bar dvocifren broj miliona laganeze... ako ne i duplo od ovoga...
4
УЗ ПИВЦЕ / Одг: Размена сличица
« Последња порука Miki PN послато данас у 22:58:36 »
Fale mi 8 grba i dvojka i 666

nemoguce da niko nema ni jedan grb kao duplikat.. ajde bre ljudi javite se
dacu vam sve moje duplikate
5
ФУДБАЛ / Одг: Летњи прелазни рок за сезону 2018/2019
« Последња порука Konev послато данас у 22:58:32 »
Svakako da je jos uvek rano, ali meni se ove najave veznog reda Causic-Krsticic-Jovicic nikako ne svidjaju. Opet cemo biti nekreativni do bola, jer nijedan od njih trojice nema karakteristike desetke.

Ne razumem zasto se tako lako odricemo kvalitetnog stranog igraca na toj poziciji. Odnosno bilo kojoj drugoj. Eto na stoperu jurimo nekog Degeneka, koji mozda i nije los igrac, ali sam siguran da se na toj poziciji moze naci mnogo bolje strano resenje.

Isto vazi i za spic. U slucaju odlaska Pesica, vec citam neke kombinacije da Stojiljkovic bude prvi spic, a mali Joveljic i Pavkov zamene. Bukvalno mi pritisak skace na 300 sa 200 pri samoj pomisli na ovakvu ludost.

Ogradjujem se da je svakako rano i da ima vremena da se i dovedu dva strana kvalitetna igraca koja ja definitivno ocekujem. Ne mogu da prihvatim to da bezimo od bilo kakve kreativne igre.
Nemoj Napster sada ce opet svi da te napadnu kao mene i da pominju neki Plzen A reprezentaciju Ceske. Nadam se zbog dobrobiti Zvezde da ce sve biti dobro ali i dalje cvrsto stojim iza stava koji cu da branim da su kvalitetni stranci neophodni u fudbalu u ovom vremenu. Nasa liga vec decenijama ne izbacuje dobre plejmejkere i napadace  tako da to moramo da "uvezemo".
6
КОШАРКА / Одг: Скаутинг
« Последња порука laflarre7 послато данас у 22:58:21 »
Претпостављам да је цела кошаркашка екипа гледала Бобија Брауна више пута, па питање какво је мишљење о њему. Пише се по интернету да разматра европу као следећу станицу у његовој каријери..
7
ФУДБАЛ / Одг: Дресови Црвене звезде
« Последња порука Reflektor послато данас у 22:57:37 »
Plasim se da nije previse detalja (i boja)
8
« Последња порука Jackal послато данас у 22:56:51 »
Uf, srpska zastava na rukavima i ovom donjem dijelu majice... fantazija!
9
Филмови и Серије / Одг: Филм
« Последња порука Choby послато данас у 22:56:38 »
Ovaj Rampage sa Dwaynom Jahnsonom je toliko glup film da je na momente zabavan.  :biggrin:
10
« Последња порука Reflektor послато данас у 22:46:38 »
Zar opcija "A" nije slicna proslogodisnjem fontu ?
Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10