Анкета

Коју ће место заузети Звезда на крају регуларног дела АБА лиге?

1.
180 (75%)
2.
50 (20.8%)
3.
5 (2.1%)
4.
4 (1.7%)
5-12.
1 (0.4%)

Укупно гласова: 240

Аутор Тема: Звезда у АБА лиги 2017/2018.  (Прочитано 31336 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи hardest

• Члан КК
  • Поруке: 759
  • Репутација: +862/-67
Одг: Звезда у АБА лиги 2017/2018.
« Одговор #300 послато: 05 Фебруар 2018, 09:35:48 »
Ognja , nisi se za.ebao... Kada već ne mogu da budu četvrti , onda će se potruditi da budu peti i da "apliciraju" za pozivnicu za evrokup . Oni su u malo čudnoj situaciji sad, prvo su napustili evrokup, pa su ih tamo vratili, pa oni imali samo jednu pobedu u ovogodišnjem evrokupu ( Bilbao tamo ...) , a Fiba LŠ su igrali "pod pritiskom", ali ipak igrali i ispali od "braće iz Soluna" one godine. Tako da su se faktički "zamerili" čelnicima oba takmičenja .
Ali, nije to neka prepreka , odlučuju bordovi i "lordovi" košarke
Izvinjavam se zbog off-lutanja .

На мрежи MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.007
  • Репутација: +1221/-1909
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #301 послато: 05 Фебруар 2018, 09:51:41 »
Istina je da se sa petog mesta moze aplicirati za evrokup jer postoje tri vajld karte...

E sad da se ne lazemo te vajld karte se ne dobijaju na lepe oci i na osnovu borbi u Punskim ratovima nego na osnovu koverte Djordiju...

Ako im drzava uplati " apanazu " za evrokup mogu je i dobiti kao peti... Zbog toga nebi bilo lose da se izbegne ta mogucnost tako sto ce FMP zavrsiti kao peti a za to ce im ako se barem gledaju ocekivani rezultati trebati dve pobede...

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 16.219
  • Репутација: +5034/-5450
« Одговор #302 послато: 05 Фебруар 2018, 22:16:29 »
Ne bi bilo loše da Fmp u tom slučaju uplati "apanažu"  :stidljiv:

Ван мреже Bagzi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 462
  • Репутација: +173/-456
« Одговор #303 послато: 05 Фебруар 2018, 22:36:09 »
Ne bi bilo loše da Fmp u tom slučaju uplati "apanažu"  :stidljiv:

To ume da kosta...cak ni 200-300k nije malo, a mislim da nije ta svota u pitanju, cenim da je jace...

Vise puta sam razmisljao o tome, i nisam siguran odnos benefita/cene kakav je, ukoliko bi FMP zaigrao u EC..

Odnosno, sta dobijamo sa tim, a verujem da mora jaci budzet da se ima, jer nije u redu i brukati se tamo.
Misljenja sam, da ekipa pretezno od klinaca i mahom skrpljenih jedva solidnih iskusnijih igraca, nema nista od toga da igra na svakih 3-4 dana, i da ih pritom ubijaju stare kajle i iole ozbiljnije ekipe sa po 20 razlike...
Ne verujem toliko u taj napredak tu...Morao bi malo stabilniji i kvalitetniji tim da se ima, dovoljno sirok za dva fronta, razume se...

EC predstavlja samo trosak, luksuz, sa finansijske strane nema tu nista...
Mega recimo ne zeli EC, zbog treniranja i veceg odmora sto im je prece...

Dobre stvari bi svakako bile lakse privlacenje nekih novih Boldena, il nekih Wilijams Gosova, nekih tako sa koledza koji su primamljivi...
Iskustvo bi sigurno tu dobijali, imali bi jake tekme i to bez pritiska velicine kluba i rezultata... ne bi morali da dovodimo Jovanovice, Jankovice iskljucivo kod nas, nego prvo tamo da se kale. Dok Radanova, Uskokovica i druge, ne bi morali da tako brzo prekomandujemo u Zvezdu, a i brze bi napredovali...

Sta znam, treba bas da se razmisli o tome. Moze to biti novi korak iznad u fazi naseg razvojnog tima, a moze biti i lose, jer sve to kosta....

Ван мреже Nićifor

• Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.458
  • Репутација: +665/-554
« Одговор #304 послато: 05 Фебруар 2018, 22:55:47 »
Nerealno je pisati o FMP-u u EK. Uostalom nije ni odgovarajuća tema.

На мрежи MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.007
  • Репутација: +1221/-1909
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #305 послато: 05 Фебруар 2018, 23:14:20 »
Da ne pravim zabunu posto je od mene pocelo pa da razjasnim... Mislio sam u kontekstu da ako ovi budu sesti bice malo degute da im Djordi ponudi to mesto ma koliko bila drzava spremna da im pomogne... I druge bogatije zemlje i klubovi ce biti spremeni da plate svakako... Nisam naravno mislio u kontekstu ucesca FMP-a u evrokupu...

Ovim svakako zavrsavam jer mu ovde o tome nije ni mesto ni tema...

Ван мреже Miljanko

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 5.264
  • Репутација: +3002/-566
  • Мајко хвала за свe. Волим те.