Аутор Тема: Трансфери, формације, тактике...  (Прочитано 4998402 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже NesabezKesa

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 95
  • Репутација: +8/-50
Одг: Трансфери, формације, тактике...
« Одговор #47200 послато: 13 Јануар 2018, 14:15:27 »
Po mom misljenju ovo bi bio idealan scenario:
Boaci ide - Zamena Ben
Kanga ide - Zamena Djuricic, Aleksic, eventualno stranac
Srnic ide - Zamena Jevtovic (moja najveca zelja)
Donald ide - Zamena nam ne treba, imamo tandem Jovicic-Krsticic plus Racic i Milijas
Le Talek ide - Zamena nam ne treba, treba da se otkupi ugovor Babicu da uskoci u tandem sa Savicem, imamo i Frimponga

Znaci ovako nekako:

Borjan(Kahriman)
Stojkovic(Gobeljic) - Savic(Frimpong) - Babic - Rodic(Gobeljic)
Krsticic-Jovicic(Racic)
Jevtovic-Pojacanje-Radonjic(Adzic)
Ben(Pesic)

Ван мреже Vlada 89

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 9.793
  • Репутација: +1429/-1553
  • Zivim za fudbal kao Kokeza Slavisa
« Одговор #47201 послато: 13 Јануар 2018, 15:25:33 »
Rodic(Hajdin) :001_cool:

Na prolece necemo gledati sigurno eksperimente tipa-Gobeljic levi bek,Pesic levo krilo
« Последња измена: 13 Јануар 2018, 15:28:47 Vlada 89 »

Ван мреже Junior

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 136
  • Репутација: +74/-148
« Одговор #47202 послато: 13 Јануар 2018, 19:06:05 »
Boaci ide - Zamena Ben
Donald ide - Zamena nam ne treba, imamo tandem Jovicic-Krsticic plus Racic i Milijas
Le Talek ide - Zamena nam ne treba, treba da se otkupi ugovor Babicu da uskoci u tandem sa Savicem, imamo i Frimponga

Znaci ovako nekako:

Borjan(Kahriman)
Krsticic-Jovicic(Racic)
Ben(Pesic)

Sve okej ali Ben kao napadač je katastrofa za ovaj sistem koji mi igramo, seti se kako smo izgledali sa Kataijem u napadu e pa to bi tako izgledalo. Mislim da je Babić kad je u punoj formi i kad je spreman bolji igrač od Le Taleka i daleko veći potencijal, Jevtović je bolji od Srnića što znači da ćemo verovatno jači ući u drugi deo prvenstva ako se dovede igrač koji će zameniti Kangu jer mi ne zavisimo toliko od Boaćija koliko recimo od Kange bez kog nam se igra raspada

Ван мреже grom_zr

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 408
  • Репутација: +96/-182
« Одговор #47203 послато: 13 Јануар 2018, 19:33:12 »
Boaci ide - Zamena Ben

Znaci ovako nekako:

Borjan(Kahriman)
Krsticic-Jovicic(Racic)
Ben(Pesic)

Pa alternativu za Rodica smo doveli danas,a to je Hajdin,tako da Gobeljic nece morati da krpi obe bekovske pozicije

Ван мреже NesabezKesa

• Симпатизер
  • *
« Одговор #47204 послато: 14 Јануар 2018, 10:42:06 »
Pa alternativu za Rodica smo doveli danas,a to je Hajdin,tako da Gobeljic nece morati da krpi obe bekovske pozicije
Lapsus, Tu bi trebalo da stoji Hajdin naravno.

Ван мреже NesabezKesa

• Симпатизер
  • *
« Одговор #47205 послато: 14 Јануар 2018, 10:44:54 »
Sve okej ali Ben kao napadač je katastrofa za ovaj sistem koji mi igramo, seti se kako smo izgledali sa Kataijem u napadu e pa to bi tako izgledalo. Mislim da je Babić kad je u punoj formi i kad je spreman bolji igrač od Le Taleka i daleko veći potencijal, Jevtović je bolji od Srnića što znači da ćemo verovatno jači ući u drugi deo prvenstva ako se dovede igrač koji će zameniti Kangu jer mi ne zavisimo toliko od Boaćija koliko recimo od Kange bez kog nam se igra raspada
Palo mi je na pamet ali bi u tom slucaju eventualno mesto u 11 iizgubio Jevtovic. Ako ostane Srnic a Jevtovic ne dodje postavljanje Bena na krilo je vise nego logicno. Ovako, nisam pametan, mozda treba i menjati formaciju mada mislim da nije trenutak. Najbitnije pojacanje svakako je ono na poziciji 10 tj. na mestu Kange, ako tu ubodemo bicemo mnogo jaci nego jesenas.

Ван мреже Garagan

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 70
  • Репутација: +21/-67
« Одговор #47206 послато: 14 Јануар 2018, 20:59:36 »
Mislim da ga je vec neko preporucio na temi skauting,ali ja moram ovde da ponovim.Kakav pogodak za klub moze da bude Joseph Paintsil iz Ferencvarosa!Tj.on cak i nije jos njihov igrac,vec je na pozajmici uz mogucnost otkupa,pa bi mozda moglo da se uleti i ispregovara odmah sa njegovim maticnim timom.
Ima tek 19 god,podseca na nesto izmedju Kange i Sume,a opet je dovoljno mlad i ne moze da trazi puno,te bi mozda moglo sa njim da se radi i da napreduje na tehnickom,ali pre svega na taktickom planu.
Mislim da bi mogli mnogo da dobijemo sa njim i da klub treba da obrati paznju na njega.

На мрежи Sreks10

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 57
  • Репутација: +26/-53
« Одговор #47207 послато: 14 Јануар 2018, 21:55:09 »
Paintsil je zanimljiv igrac...moze da bude ozbiljan projekat i postane jako ozbiljan igrac...Vec sad odskace u Madjarskoj...Mada mislim da vec sad ima jako mnogo interesanata i da uopste nije jeftin...

Ван мреже Delija sa Severa

• Члан ФК
  • Поруке: 3.598
  • Репутација: +1492/-1020
  • ...prvu ljubav, detinjstvo...
« Одговор #47208 послато: 14 Јануар 2018, 23:10:22 »
Paintsil je zanimljiv igrac...moze da bude ozbiljan projekat i postane jako ozbiljan igrac...Vec sad odskace u Madjarskoj...Mada mislim da vec sad ima jako mnogo interesanata i da uopste nije jeftin...
U pravu si. Cak i za ovaj ozbiljan prospekt za neku iznad srednju klasu mi bismo se dvoumili, zato i dovodimo Tanka i slicne. Neki poluprospekti sa jakim menadzerom, jer da nema jakog menadzera ne bi bio kod nas. Ne daj Boze da neko ponudi igraca za dz. To je cisto gubljenje vremena, daleko smo mi kao klub od toga.

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.857
  • Репутација: +6044/-2329
« Одговор #47209 послато: 14 Јануар 2018, 23:30:51 »
Dovedeš igrača sa 18 godina, ne znam ni da li smeš ranije. Gde ćeš sa njim ako trener prvog tima nema poverenje u njega? kako se otprilike vidi Milojević se oslanja na proverene igrače za koje ima lične preporuke. Može skaut da preporuči Brazilca, Mađara ili nekog trećeg, sve je do trenera.

Ван мреже Geometar

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.856
  • Репутација: +403/-950
« Одговор #47210 послато: 15 Јануар 2018, 00:07:01 »
Postoje igraci koji mogu da se dovedu za relativno male pare,da se da neki mali procenat i da ti igraci za 2godine bez problema konkurisu za prvi tim. Samo ti igraci ne postaju top igraci tako sto ih dovedes i gurnes u prvi tim,vec ih razvijas i stvaras,brusis i dovedes na nivo jednog Kange ili mozda Boakye-a,Donalda.
Samo niko ne zeli to,ne samo Zvezda,vec generalno svi klubovi. Po gotovu finansijeri,da ne kazem mafioze,koji ni macku sa praga nisu sutnuli. Pogledaju igraca pa kazu,mnogo je nizak,a to sto prolazi igrace i igra prvu ligu sa 16god to se ne racuna,ili nema eksplozivnost,a on visok 190cm i jak je kao stena,i ima 18godina...

Ван мреже Geometar

• Звезда му је све
« Одговор #47211 послато: 15 Јануар 2018, 00:10:51 »
Mislim da ga je vec neko preporucio na temi skauting,ali ja moram ovde da ponovim.Kakav pogodak za klub moze da bude Joseph Paintsil iz Ferencvarosa!Tj.on cak i nije jos njihov igrac,vec je na pozajmici uz mogucnost otkupa,pa bi mozda moglo da se uleti i ispregovara odmah sa njegovim maticnim timom.
Ima tek 19 god,podseca na nesto izmedju Kange i Sume,a opet je dovoljno mlad i ne moze da trazi puno,te bi mozda moglo sa njim da se radi i da napreduje na tehnickom,ali pre svega na taktickom planu.
Mislim da bi mogli mnogo da dobijemo sa njim i da klub treba da obrati paznju na njega.

Postoje mladji i bolji igraci od njega. On je samo imao srecu da igra u klubu koji mu je dao punu podrsku i tu se istakao i ako je klub ispao,a igrao je samo pola sezone i postigao nekih 10tak golova.
Neki na zalost nemaju tu srecu i nikada ne dosegnu zvezde.

Ван мреже kvita777

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 9
  • Репутација: +2/-11
« Одговор #47212 послато: 15 Јануар 2018, 02:28:33 »
Da li bi Bosko Jankovic poboljsao trenutnu ekipu ? Da li je bolje resenje od Jevtovica ? Bosko besplatan , Jevtovic 500k eura ?

На мрежи laflarre7

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 237
  • Репутација: +383/-145
  • mass psychology
« Одговор #47213 послато: 15 Јануар 2018, 02:50:57 »
Бошко, ако су подаци са трансфермаркта тачни, није играо фудбал годину и по дана и сигуран сам да му ових месец дана тренинга не би било довољно да се врати у форму каква нам треба, пре свега мислим на његову спрему. А не верујем да је тренирао жестоко за тих годину и по...

Ван мреже somi_kac

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.344
  • Репутација: +610/-586
  • Жива Боготац
« Одговор #47214 послато: 15 Јануар 2018, 03:25:11 »
Бошко Јанковић је изјавио да не жели са оваквом физичком спремом и хтењем да долази у Црвену Звезду. Не зато што му је испод части, већ зато што жели да га се сећамо по лепом.

Ван мреже Geometar

• Звезда му је све
« Одговор #47215 послато: 15 Јануар 2018, 09:01:55 »
Model za dovodjenje igraca iz Afrike je odavno uspostavljen. Jedan Tomas Partey je dosao u Evropu tako sto je njegov otac prodao malo zemlje sto je imao i poslao sina na probu u Spaniju. Decko je nesumnjivo bio talenat,zato je i uspeo.
U svakom slucaju,nemoguce je dovoditi samo super talente,mada ih ima dosta u Gani jer tamo nema sporta br.2. Svi igraju fudbal i to je to. Problem je sto niko ne zeli da ulaze u igrace i stvara ih. Svi bi neku lovu,podmaz,da mu se dovede igrac a on samo da ga pogleda na terenu.
Gde je onaj mali iz Javora?Taj decko je igrao trecu ligu u Gani. Nije ni cudo sto su ga otpustili posle 3 utakmice.

Ван мреже Gidzi

• Члан ФК
  • Поруке: 2.510
  • Репутација: +721/-659
« Одговор #47216 послато: 15 Јануар 2018, 09:10:22 »
Geometre, postoji li mogucnost da se dovede neko gotov igrac iz Gane?

Ван мреже Geometar

• Звезда му је све
« Одговор #47217 послато: 15 Јануар 2018, 09:23:21 »
Postoji. Nathaniel Asamoah i podeli se tal.
Za Zvezdu igraca od 25god nema,za Javor ima.