Аутор Тема: Играчи ФК Црвена звезда на позајмицама  (Прочитано 148038 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже M.V.P

• Члан ФК
  • Поруке: 622
  • Репутација: +218/-123
Одг: Играчи ФК Црвена звезда на позајмицама
« Одговор #1100 послато: 30 Децембар 2017, 18:46:11 »
Stolica zeli da dovede Lukovica u Vojvodinu.

На мрежи Rax032

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 214
  • Репутација: +95/-59
« Одговор #1101 послато: 30 Децембар 2017, 20:13:24 »
Posto sam upucen u desavanja u Prvoj ligi, mogu ukratko da prokomentarisem nase igrace na pozajmicama koje ste komentarisali ovde.
Generalan komentar za sve njih je da ne vidim potencijal da budu upotrebljivi igraci za Zvezdu.

Ponajvise se tu isticao Tufegdzic na koga smo najvise obracali paznje u skautingu, simpatican igrac nezgodan i nekako cudan za cuvanje. Sledeci po kvalitetu po meni je Gojkov, korektan igrac za taj nivo igre, ali nista spektakularno. Viveiros nije uopste mnogo igrao, tako da ga nisam nesto pratio mnogo, ali iz price od drugih igraca je "nit smrdi nit mirise".
Stojanovic je neko u koga je polagano mnogo nade, ocekivalo se da ce biti novi Vidic ali od toga nema nista. Pitanje je da li ce zbog svoje glave ostvariti ikakvu karijeru vrednu pomena. Zbog toga sam ga i stavio na dno lestvice. On ima talenta, mogao bi solidno da igra, ali neradnik je, ljudski kvaliteti su mu jako upitni, prepotentan je i ima tu jos nekih losih stvari od ranije ali ne zelim da iznosim prljav ves.

Sve u svemu, za njih bi bilo dobro obezbediti im dobre klubove za pozajmicu gde mogu da igraju u kontinuitetu i pratiti ih kako se razvijaju. Kao sto rekoh, ne vidim sansu da neko ima bitnu ulogu u Zvezdi pogotovo sto smo podigli nivo svoje igre i prevazisli neke poluigrace kakve smo imali u skorijoj proslosti.

Ван мреже Kipar19

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 40
  • Репутација: +14/-11
« Одговор #1102 послато: 31 Децембар 2017, 04:33:38 »
Posto sam upucen u desavanja u Prvoj ligi, mogu ukratko da prokomentarisem nase igrace na pozajmicama koje ste komentarisali ovde.
Generalan komentar za sve njih je da ne vidim potencijal da budu upotrebljivi igraci za Zvezdu.

Ponajvise se tu isticao Tufegdzic na koga smo najvise obracali paznje u skautingu, simpatican igrac nezgodan i nekako cudan za cuvanje. Sledeci po kvalitetu po meni je Gojkov, korektan igrac za taj nivo igre, ali nista spektakularno. Viveiros nije uopste mnogo igrao, tako da ga nisam nesto pratio mnogo, ali iz price od drugih igraca je "nit smrdi nit mirise".
Stojanovic je neko u koga je polagano mnogo nade, ocekivalo se da ce biti novi Vidic ali od toga nema nista. Pitanje je da li ce zbog svoje glave ostvariti ikakvu karijeru vrednu pomena. Zbog toga sam ga i stavio na dno lestvice. On ima talenta, mogao bi solidno da igra, ali neradnik je, ljudski kvaliteti su mu jako upitni, prepotentan je i ima tu jos nekih losih stvari od ranije ali ne zelim da iznosim prljav ves.

Sve u svemu, za njih bi bilo dobro obezbediti im dobre klubove za pozajmicu gde mogu da igraju u kontinuitetu i pratiti ih kako se razvijaju. Kao sto rekoh, ne vidim sansu da neko ima bitnu ulogu u Zvezdi pogotovo sto smo podigli nivo svoje igre i prevazisli neke poluigrace kakve smo imali u skorijoj proslosti.

Можеш ли рећи нешто о голману Станковићу или Вићићу? Могуће да је негдје писано,извињавам се ако сам прелетио. Има ли неко од поменутог двојца потенцијал да буде Звездина јединица? Хвала 😊

На мрежи Rax032

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 214
  • Репутација: +95/-59
« Одговор #1103 послато: 31 Децембар 2017, 11:56:59 »
Za njih dvojicu stvarno ne bih znao da kazem, nisam upucen previse u desavanja u Srpskoj ligi, a pogotovo za Vicica koji je u Drini iz Zvornika kako se razvija.
Nekad pre za Vicica sam cuo lepe reci ali to je sve sto trenutno znam. Raspitacu se.

На мрежи Urosh 995

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.127
  • Репутација: +244/-484
« Одговор #1104 послато: 31 Децембар 2017, 12:55:34 »
Stolica zeli da dovede Lukovica u Vojvodinu.

A protiv partizana ga stavio na klupu i nije ni ulazio u igru i naravno partizan pobedio.
Ne pustati nikako, idealan za rotaciju ce biti od leta.

Ван мреже Consultant

• Члан ФК
  • Поруке: 801
  • Репутација: +534/-376
« Одговор #1105 послато: 31 Децембар 2017, 13:13:51 »
Moze da ga vodi ali za 500.000-700.000e.

Takvu igru mogu svi da igraju, ako poluklubovi za svoje igrace mogu da preteruju, moze i najbolji klub lige da stavi jake cene. Dosta je bilo bahacenja prema Zvezdi.

Ван мреже dzonidelija

• Веран као пас
  • Поруке: 703
  • Репутација: +193/-225
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #1106 послато: 31 Децембар 2017, 13:48:55 »
Moze da ga vodi ali za 500.000-700.000e.

Takvu igru mogu svi da igraju, ako poluklubovi za svoje igrace mogu da preteruju, moze i najbolji klub lige da stavi jake cene. Dosta je bilo bahacenja prema Zvezdi.
Slazem se,posebno sto se radi o igracu koji bi sledece sezone bez problema mogao da konkurise za prvih 18.Posto je Stolica otisao u Vosu,koja pocinje da daje znakove zivota,a u Vozdu ko zna sta ce biti ja bih gledao da Lukovica ovih 6 meseci posaljemo u Vosu,ocigledno da ga Stolica ceni i ne verujem da bi minutaza izostala.Ko zna ko ce doci u Vozd,vrlo lako moze da dodje neki strucnjak koji nece ceniti Lukovica i on ce bezveze da izgubi pola godine,a on ako zeli da izbori mesto u Zvezdi sada mora da igra sto vise.
« Последња измена: 31 Децембар 2017, 13:53:45 dzonidelija »

Ван мреже ЦзРк

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 23
  • Репутација: +6/-8
« Одговор #1107 послато: 07 Јануар 2018, 21:53:26 »
Људи шта се догодило са Миланом Сенићем јел он негде на позајмици?

Ван мреже dzonidelija

• Веран као пас
  • Поруке: 703
  • Репутација: +193/-225
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #1108 послато: 07 Јануар 2018, 22:15:53 »
Људи шта се догодило са Миланом Сенићем јел он негде на позајмици?
U drugoj madjarskoj ligi je.Ni tamo nije standardan.

Ван мреже almatinac

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 357
  • Репутација: +81/-250
« Одговор #1109 послато: 07 Јануар 2018, 22:18:58 »
Igra za Šiofok, međutim nije se nametnuo ni u timu koji je blizu ispadanja u 3. ligu

Ван мреже markosredojevic

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 155
  • Репутација: +96/-85
  • ...
« Одговор #1110 послато: 13 Јануар 2018, 14:19:04 »
Ze Marcos na pozajmici u Radu

Ван мреже Delijamica

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 5
  • Репутација: +9/-0
« Одговор #1111 послато: 13 Јануар 2018, 16:24:16 »

Ван мреже ДС ША

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.266
  • Репутација: +1650/-487
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #1112 послато: 13 Јануар 2018, 23:35:25 »

Ван мреже Κορνίλοφ

• Члан ФК
  • Поруке: 1.445
  • Репутација: +1240/-1032
« Одговор #1113 послато: 13 Јануар 2018, 23:56:29 »
Зашто Баиновић није остављен у Раду до краја сезоне кад је у старту било јасно колико ће играти?  :a078:

Ван мреже Слуцки

• Члан ФК
  • Поруке: 216
  • Репутација: +154/-63
  • Да живим не могу без ње
« Одговор #1114 послато: 14 Јануар 2018, 03:36:30 »
Зашто Баиновић није остављен у Раду до краја сезоне кад је у старту било јасно колико ће играти?  :a078:
Узели смо га као слободног играча јер је раскинуо тада уговор са Радом, вероватно да је постојао проблем између њих..

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 10.906
  • Репутација: +2614/-832
« Одговор #1115 послато: јуче у 07:58:18 »
JUg Stanojev nije se dogovorio sa rukovodstvom Radnika iz Surdulice i najverovatnije će na pozajmicu u Grafičar.