Аутор Тема: Претходне управе клуба  (Прочитано 35709 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Weeds

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 408
  • Репутација: +278/-155
« Последња измена: 06 Јун 2015, 15:02:59 Вајти »

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 6.797
  • Репутација: +2236/-4340
  • ....stavio svog ratnika u njenu ikebanu
Одг: Претходне управе клуба
« Одговор #1 послато: 06 Јун 2015, 09:29:19 »
Piksi resio da progovori!

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/piksi-otvorio-dusu-vracam-se-u-srbiju-dokazacu-da-nisam-lopov-clanak-1810039

Po koji put? Da nam kaze da je video SMS Calasana? Kako mu ne dosadi.

i zasto se javlja, pa naravno izgubio je posao Selektora u Srbiji , rad u Zvezdi, posao selektora u Japanu, ne moze nadje klub, jer se "govorka" ispod stola da je neposten. Sve ono o cemu smo pricali! A on nikako da ukapira, da ferari, kristarenja sa MIskom, pariz i Dacic, da se sve kod nas pamti!

I on sada, prica istinu. A kada ga neko nesto pita, on poteze duple klune...Dobro to je cinjenica, kao sto je i cinjnica da je trosio 500,000 evra godisnje na reprezentaciju u Klubu ( pise u izvestaju).

I sada, umesto da kaze, zasto su mu bacili bombu na kucu, on ce opet ici pogresnim pravcem. Koliko moras intelekta da imas, pa da ponovo ulazis u istu pricu. Da li postoji SMS pose 10 godina da se proveri. Ko je napisao taj SMS, mozda Calasan da zbuni i uceni. Gde je dokaz za takvu odbranu?

Sta je njegova najveca greska..naravno nije kradja i lopovluk. Njegova konstantna greska je ta da ne razume sistem u kome je radio. Ili odbija da razume, ili je glup ko qurac?

bio je u savezu, nista nije radio, pa je dosao u Zvezdu i najurio Marinkovica koji je bio sve i svja u finansijama. Pa je doveo Lekovica, jos jednu protuvu, pa je onda zbrisao kad je rasporodao tim i bez kinte ostvavio..

I umesto da sedne i objasni pritiske, Miskovica, Micovica, sta mu je Vujin ostavio u amanet, on se stalno vraca na dug Dzajin...da li je -1.2 bio da li 8 il 12 mil evra..
I 50/50 % za Zigica i Bisevca....i to ponavlja kao svaba tra la la.. Izvestaju su dati, postoje zvanicni podatci, pa cak i Kozicevi podatci se ne razlikuju nesto posebno i drasticno od Covicevih.

Da li je Piksiju bilo tesko. Pa jeste, nije bilo love. Pa sto si dosao u klub?? Ko te je terao da preuzimas klub? Dopustio je sebi, da udje medju te okorele manipulante, i sada se nesto cudi?? Sta se cudis? Sta si ocekivao?

A u isto vreme uzima zajam od coveka, i za to pravi priznanicu  na salveti, i to uzima novac od coveka koji je tuzio ( prijava) Dzaju da mu nije vratio novac..

I to je jos jedno pitanje...Sta bi sa tim sudjenjima iz informera Graftek i ona druga  ne secam se vise kako se zvala firma...Uzimati zajam od coveka koji je ostao uskracen za pare, je diletanski potez jedne neznalice. Jer kako da ga komenzujes nego vracajuci mu dug kroz neke manipulacije...Sta je to njemu treblo. I sta mu je Dzaja kriv za TO! ( sednes napises pismo Dzaji, kaze mu da postoji dug, da Zvezda nece da ga prihvati ili ga prihvata- das neki rok. sa sebe skidas odgovornost--pa ne mogu ja da ga ucim direktorskom poslu). Kao dorektor moras da znas kako da se branis ako te neko uvlaci u nesto.

Piksi se plasi za zatvor, a ako ga popije, tek onda ce videti golgotu naseg sistema.
zasto je njemu Aca Bulic bacao bombu? Po meni to se vidi iz papira...bisevac prodat, pare legle, nije ispaceno 50% zeni bulica? Jasno kao dan za krimosa. Zavrsni bilans 2005 pokazuje 3 mil evra kesa na racunu ( to je bulic mogao da vidi).

I naravno ,sada ce da se jave forumsi, zarad navijackog faktora i kao nije on....

Ja prvi, ne kazem da je krao, al da je ispao glup to je cinjenica. Kada radis sa krimosima kalibra Bulic, moras da platis. Procuje se po gradu, a to nije dobro za reputaciju.

Prica se po gradu da i Calasana traze radi afere Satelit nasi. Kako mozes onda njega kao nekog krunskog svedoka, kada taj Calasan mora sada da prezivi i to cudo.

Jedva cekam da procitam tekst u kuriru i da vidm sta je laprdao ponovo.

Ima jos, sedi u Parizu i nako ga tamo plasi bices uhapsen? A on kaze ne plasi se...
Pa proslog leta se nije pojavio u Srbiji, znaci plasi se...sto laze?...da sam na njegovom mestu, ja bih govorio..suprotno...da se bas plasim da cu biti uhapsen...radi toga, toga toga....

Na zapadu kod velikih komanija, moras da prodjes vetting proces...a to je da te provere, i  to je problem Piksju, pogotovo za posao selektora u Japanu, on samo radi toga nije dobio posao jer je miljama ispred ostalih kandita bio, samo po znanju Japanskog posle 15 tamo.. te firme koje to rade su dobro informisane, pa cak i ako nemaju 100% podatak, oni napisu i deo sumnji. Kada se zaposljava, mora neko veoma vosok da kaze, ma ne zanima me to, i da prodjes proveru..jer ako nemas takvog, ispadas automatski, jer nece niko sa tim da je jjebe.

I nije Rw taj prosec osmislio, vec vam prenosim ono sto sam video. IMAS PROVERE ZA 10$ imas ih i za 10.000,00 evra..

« Последња измена: 06 Јун 2015, 09:53:54 Red Warrior »

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 2.705
  • Репутација: +2664/-2480
« Одговор #2 послато: 06 Јун 2015, 10:20:42 »
http://www.mozzartsport.com/vesti/piksi-pozvao-karadzica-da-podnese-ostavku-tole-ugledaj-se-na-blatera/107337
Nemoj samo ti da pricas i da se pojavljujes, evo danas i u Kuriru se ponovo na svojih par meseci pojavljuje sa nekom pricom, a videcemo da li ce se stvarno pojaviti u Srbiji. Poslednjih godina, na svakih 6 meseci izadje da se vraca u Srbiju i od toga nista. Da li je skupio dovoljno muda, dobio garancije gde treba, videcemo vec za koji mesec.
http://www.kurir.rs/sport/fudbal/video-peva-colin-hit-raskinuo-ugovor-sa-zvezdom-a-sad-pokazuje-koliki-je-zvezdas-clanak-1809991

A ovaj sa spljostenom glavom neka slobodno produzi dalje, ni kao igrac ni kao covek nam nije potreban u klubu.

Ван мреже Ivan Vasev

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.970
  • Репутација: +2653/-1399
« Одговор #3 послато: 06 Јун 2015, 10:44:35 »
Nemoj samo ti da pricas i da se pojavljujes, evo danas i u Kuriru se ponovo na svojih par meseci pojavljuje sa nekom pricom, a videcemo da li ce se stvarno pojaviti u Srbiji. Poslednjih godina, na svakih 6 meseci izadje da se vraca u Srbiju i od toga nista. Da li je skupio dovoljno muda, dobio garancije gde treba, videcemo vec za koji mesec.
http://www.kurir.rs/sport/fudbal/video-peva-colin-hit-raskinuo-ugovor-sa-zvezdom-a-sad-pokazuje-koliki-je-zvezdas-clanak-1809991

A ovaj sa spljostenom glavom neka slobodno produzi dalje, ni kao igrac ni kao covek nam nije potreban u klubu.

A je li treba da dobije odobrenje i garanciju od tebe za povratak u svoju domovinu, svoj klub i na svoju Marakanu?

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #4 послато: 06 Јун 2015, 10:56:32 »
Ne pitam se ja nista prijatelju, i nisam niko i nista, ali taj na Marakanu krociti nece. Nisi ti jedini koji je zbog njega dolazio na stadion da ga gleda kako igra, ali to su totalno dve razlicite stvari. Ono sto nam je dao kao igrac, sve je ponistio kao rukovodioc kluba. Kako i zasto, to samo on zna.
« Последња измена: 06 Јун 2015, 10:57:57 zolla »

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #5 послато: 06 Јун 2015, 10:56:37 »
A je li treba da dobije odobrenje i garanciju od tebe za povratak u svoju domovinu, svoj klub i na svoju Marakanu?

A sto se ne vrati, nego po stampi prica. NIje bio u zemlji vec par godina, tako
da jedno prica ( da se ne plasi) a nidju ga nema.

Kao da ocekuje neke grancije, a sigurno ne od forumsa.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #6 послато: 06 Јун 2015, 10:59:23 »
Da je pokojni čika Rajko živ i njega bi smo verovatno namazali fekalijama.
Popišali smo se po celoj istoriji kluba za par godina onako kako samo mi znamo i umemo
Cika Rajko je do pre koju godinu bio ziv, i svi su imali samo reci hvale za njega. To je zato sto je i igracku karijeru, i sve posle toga, radio kao covek, gospodin. Vladica Popovic takodje je neko za koga niko nema jednu losu rec da kaze. Pizon i Dzaja su neka kategorija ispod recimo, ali opet su nesto sto nema ni jedan klub sa ovih prostora. Po meni, sasvim dovoljno je i to, jer takve ljude nema niko, pa nije obavezno da svaka generacija ima po jednog takvog, oni su retkost.
Pored takvih ljudi i velicina, ovaj nema sta da trazi. Da je ostao samo igrac, pa da kaze covek da je legenda, da je ostao u tom Japanu, mozda i ne bi saznali da je takav kakav je. Medjutim, pre ili kasnije, sve se pokaze kristalno jasno. Kruzi oko svoje zemlje vec deceniju maltene i prica kako nije kriv, a niko ga nista i ne pita.
I nista mi nismo uradili ili namazali nekoga fekalijama, samo smo digli glas protiv stvari za koje moras da dignes glas. On je nas namazao,a kapljice i dalje padaju i ako je proslo 8 godina od kako nije u klubu, pa vi vidite ko je koga namazao tu. Najbolje da mu dignemo spomenik sto je posle njega ostao dug od 20 miliona i rupa od 30 miliona za koliko su prodati svi igraci iz te generacije. Meni ni dan danas nije jasno kako je to covek uspeo da izvede. A igrao je Evropu dva puta za redom. Imao prihode samo od ulaznica astronomske za nase prilike, pare od tv prava. Ma, da ne idem dalje, 100 puta prezvakana prica, ali jednostavno nije normalno da ljudi i dalje pricaju da je on dao gol iz kornera i da je igracka legenda, pored svega ovog. I nije normalno da se covek javlja non stop i prica da nije kriv a niko ga ne pita nista.
« Последња измена: 06 Јун 2015, 12:23:02 zolla »

Ван мреже Ivan Vasev

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.970
  • Репутација: +2653/-1399
« Одговор #7 послато: 06 Јун 2015, 11:08:25 »

Možda čeka amnestiju kao Džaja?

Ti znaš da ja gotivim Džaju, ali moj stav je principijelan, ne dam na legende bez valjanih argumenata, dok ti imaš dijametralno suprotne aršine. Svim silama braniš Džaju i iz svih oružja napadaš Mihu, Piksija, Jugu, jednog amnestiraš, za drugoga tražiš "marbelj"?

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #8 послато: 06 Јун 2015, 11:12:59 »
Kruzi oko svoje zemlje vec deceniju maltene i prica kako nije kriv, a niko ga nista i ne pita.

Apsolutno tacno, niti ga iko sta pita, niti ga iko proziva, a svakih 6 meseci neka novost. Sada je udario po toletu, ali krimose ne pominje.

A svi "zaboravljaju" da je on produzio ugovor Zigicu, i on prodao Zigica, i on dobio pare za Zigoca, i on nije isplatio Calasana. A sada mu je Calasan izvor informacija SMS-a.

A sto je najgore, mi na Zigicu nismo igubili novac vec zaradili 4,5 mi evra...I asto je Zigic stalno pominje...

Sve ti postaje jasno kada gledas sudjenja Saricu, Markovicu, Legiji, svi imaju kontra tezu, konspiraciju, umesto da odgovore na pitanja..ko, kako, gde, koliko,
Sta mene bole patka za Calasanov Sms, koji navodi da je Dzajin covek u talu, kada Calasan podnosi tuzbu protiv kluba u dobija 3 mil evra. A Calasan je navodno htoe da oprosti 50%. Pa sto mu nisi ispatio 50%, ovako mu placas 100% jos i kamate...moja trgedija je ta sto pamtim kao kamila, a ne kao muva.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #9 послато: 06 Јун 2015, 11:14:41 »
Pa neka legenda nema kombinaciju u vlasti, pa odgovara za ono za sta niko nikad nije, dok druga "legenda" ima, pa je po papirima cist. Ali, nekako se nesto tu ne uklapa. Ovaj "amnestirani" je danasnji pocasni predsednik, bio nam je prosli predsednik, ljudi ga i dalje vole, robijao je 6 meseci, dok ovaj drugi "gospodin", "legenda", ne sme da obidje svoju kucu u Beogradu, nema dana zatvora, a opet ljudi svasta pricaju o njemu.
Mnogo je smesno porediti coveka koji je proveo 40 i vise godina u klubu, kao igrac, sportski direktor, predsednik, pocasni predsednik, sa nekim koga je upravo on doveo sa neke tamo poljane i otvorio mu vrata Raja. I pre njega i nakon njega Dzaja je tu, ne bezi, i posle svega on je legenda. Ovaj to nikad nije bio, niti ce biti.

Ван мреже moonn

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.967
  • Репутација: +737/-491
  • ko je viknuo sta vidis cica?
« Одговор #10 послато: 06 Јун 2015, 11:15:49 »

lepse verovati Aci Bulicu i slicnima......a Zeka i Bjeka spontani aplauz

a gde su ostali koji su bili odgovorni za pravno funkcionisanje

Dzaja i Piksi su ceo zivot izucavali pranje para koje im nesto preterano i ne fale ...al volimo mi da opljunemo

a sto da se ne oglasi. Jel bio predsednik saveza jel posle x godina neko nas bio nesto u UEFA proverite i videcete da Piksi bio po komisijama jel on ostvario inicijalni kontak sa Platinijem.....s toga valja ima prava da kaze nesto Toletu

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #11 послато: 06 Јун 2015, 11:18:47 »
Dok je Dzaja bio, mi smo u najgorem slucaju bili na nuli, i sa timom od 30 miliona na travi. Sta god je radio, pametnom dosta da shvati, ako zna u kojoj se danas situaciji nalazimo. Posle njega sta je radjeno, sigurno niko nije uspeo to sto je njemu. Po pricama nekih, da pokrade pare, da budemo na nuli, i da na terenu imamo ekstra talentovan tim. Ostali su u glavnom znali samo jedno od ta 3.
A na mestu predsednika saveza je bio onda kada je, nicim izazvano, krenula hajka na navijace. Kada su nastali cuveni zakoni gde ne moze da se unese transparent na stadion, bubanj moze, ali palica ne, itd. Bio je protagonista tog zakona kao predsednik saveza. Pod njegovim vodjstvom saveza, mi smo po prvi put napustili derbi i to na Marakani, jer je branio da se unesu baloni i zastave. On je bio jedan od zacetnika tog Kostunicinog aparata, koji se trudio da ugasi Zvezdu i sve ono oko nje sto je, koliko toliko stiti. Sa tog mesta je seo u predsednicku fotelju naseg kluba, i dalje svi znaju kako je tekao nas put. Nisu neke stvari slucajno radjene, niti je on tek tako mogao da odleprsa sa toliko putera na glavi, to mu je neko omogucio.
« Последња измена: 06 Јун 2015, 11:25:38 zvezdani grad »

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #12 послато: 06 Јун 2015, 11:25:01 »
moon, naravno da ima prava, ali neka ode u hilandar, neka se procisti, i neka se svima najbebbe.....pocev od Micovica, Antica itd....

Cini mi se da je kao teledirigovan, i kao da ga neko lupi u nerv i odmah refleks.

odgledaj na youtubu, njegovo gostovanje na sos kanalu, kada prica da je u Maresju bio najbolji.....sta ce mu to puvanje. pa on bio najbolji i bez puvanja...a mozda su ga ostali "najbolji" izsabotirali kao u i ostalim kubovima vec po receptu kada se udruze ( primer Perica Ognjenovic), Papen, boli, amoros, pele i ostali, pa je i zato popio klupu i pozajmicu u veronu halas...cemu sve to.

Decko je bio dr za sve njih, i da se ponasao drugacije, i da je kada ga je Ambasador sankcionisao klub sta iza njega, naucio bi lekciju, i bio najbolji igrac Marseja svih vremena.

« Последња измена: 06 Јун 2015, 11:43:28 Red Warrior »

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #13 послато: 06 Јун 2015, 11:35:12 »
Nisu neke stvari slucajno radjene, niti je on tek tako mogao da odleprsa sa toliko putera na glavi, to mu je neko omogucio.

Naravno da nisu radjene, sada je pitanje koliko je on i bio svestan svega. Ta stuktura kao je njega drzala, je sada na konopcima, a potvrdjuje se time da i sam ne zna da li ce da ga hapse ili ne. U vreme Tadica i Dacica ih je jurio po Parizu da sanaza da li ce mu staviti lisece ili ne. Ocigledo je da sada nema pojma.

A i posao ne moze da dobije, pa onda sabira dva i dva, pa mi je onda ceo svet kriv..

On nije smeo, da bude predsednik FSS-a, kao ni Stankovic, ni Savo, jer nisi imali iskustva. Jednostavno nije imao pojmo o poslu, i umasto da su ga tamo uocili da je lenj, oni ga stavljuju na celo kluba....Pa ne moze samo Piksi da bude kriv..mora da se napravi jedno dobra analiza, ko je njega gurao, zasto, sto se radlo ispod stola,
a pIksi moze sva da nam objasni....a sto on radi, samo prica o Dzaji....pa nije Dzaja kriv sto 5 godina, sve bezbednosne stukture  nsim mogle da mu nadju nista.
Krivi te strukture a ne Dzaju.

da sam ja ministar pravde-tuzilac, ja bih samo Marinkovica gonio, za Drulica, pasos, povlacenja para iz banke, pa kad bi njega zavrsio, onda bi od njega trazo da
peva u zamenu za blazu kaznu..Ovako su brzopleto politicki krenuli i obilo im se o glavu.
« Последња измена: 06 Јун 2015, 11:39:18 Red Warrior »

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #14 послато: 06 Јун 2015, 11:36:56 »
Moraju Zvezdasi da znaju kako se ponasaju prema kome. Ja postujem sto svako ima svoje misljenje, i treba da ga ima, niko nije ovca da ga neko sisa, ali nemoj da prica ostaje na tome da je on nasa legenda, da je Marakana njegova druga kuca itd. a znamo sve sto znamo o njemu. Mene je samo to pokrenulo da ovu temu ponovo pokrenem, jer nas narod je zaboravan i lako se vodi onim sto javnost i novine kreiraju. A vrlo cesto je upravo to javno mnjenje necije oruzije, u kome je neki Piksi samo instrument. Covek iz naroda, ili sa ulice, mora istinu da trazi drugim putem, jer jednostavno na naslovnoj strani Kurira, Blica ili nekih drugih novina, ce je tesko naci. Ako slusamo javnost i onoga ko je kroji, onda cemo svi zajedno postati ovce za sisanje, i onda nam nema pomoci. Sto se mene tice, rasprava je zavrsena. Samo sam imao moralnu obavezu da se oglasim, posto vidim da se legenda sprema vec godinama da dodje kuci.

Ван мреже Niko kao Zvezda

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.658
  • Репутација: +675/-1301
  • A SAD PRAVAC MARAKANA!
« Одговор #15 послато: 06 Јун 2015, 11:37:59 »
A ko je pravio ugovore 50-50% sa menadzerima sa skoro SVIM igracima koje je zatekao u klubu? Mator sam pa se " ne secam" dobro

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #16 послато: 06 Јун 2015, 11:42:19 »
Pa ne moze samo Piksi da bude kriv..mora da se napravi jedno dobra analiza, ko je njega gurao, zasto, sto se radlo ispod stola,

Tesko ce se to desiti. Ti ciji je on bio pijun imaju sada druge obaveze i omce oko vrata. Eno ih po specijalnom sudu se vuku da dokazu da nisu to sto jesu. A oni koji su tada za njih vodili zemlju ce tesko odgovarati za tako nesto. U to vreme nad navijacima je vrsen teror kakav nikad nije vidjen, zbog tuce na stadionu se hapsili funkcioneri kluba, u tom periodu jedna od najvecih legendi kluba se hapsi i voda kao mecka ispred kamera. Sve je to jako dobro osmisljeno, ali srecom se nekako odupresmo tome. valjda zato sto je tolika nepravda radjena, valjda zato sto su toliko bahati bili da se stvorila snaga u ljudima koji inace nemaju, da istraju do kraja i obracunaju se sa bandom.

Ван мреже moonn

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.967
  • Репутација: +737/-491
  • ko je viknuo sta vidis cica?
« Одговор #17 послато: 06 Јун 2015, 11:43:00 »
@rw

znamo to odlicno i ti i ja da je ta sujeta, ko ima vise utakmica za reprezentaciju , ko je veci igrac .... dovela do toga da puknemo po savovima i da je to jedan od kljucnih momenta za propast FK CZV....kroz te pukotine su se uvukle mnoge zmije

sa druge strane svako ko je kasnih devedesitih imao vise od 15 godina zna da je svaki igrac imao svog mafijasa u pozadini....i sad neki kometarisu ko da smo mi bili svajcarska, cudese se za crne fondove i placanje u kesu ,a niko se ne seca otimanja Lazetica i Lesnjaka, sto neko ne spomene za Pjanu, repovi se jos uvek vuku za Stojkovica ....s toga ko sto rece Vasev ja sam da se svima da tretman svima, a ne da je Sekularac matora budala, Dzaja fikus, Pizon izlapeli batadjorista a Piksi lopina sto je sramo da se pomisli a kamoli prica na taj nacin
opet kazem to su grobarski fazoni vojnog kluba da se pustaju takvi baloni i diskriminusu ljudi

jer covek hapsen , optuzen? ako je kriv i postoje dokaze sto se ne raspise poternica i ne hapsi se....nego ovako lepo iz magle...jer ako je Aca Bulic rekao onda to mora da je istina....svasta

drugo otkud znas da se oglasio, mozda ga neko zvao na telefon on dao izjavu i to je to..... i sada je Piksi veci problem od Toleta za koga ti kazes da mora svim sredstvima da se otera

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #18 послато: 06 Јун 2015, 11:46:48 »
Da ljudi grizu za Toleta upola koliko za Piksija, o davno bi on bio proslost. Nasa zemlja je takva da se zakon primenjuje samo onda kada neko to iz nekih razloga zeli. I svakome od njih moze da se nadje nesto, ali iza toga moras da gledas ko je sta uradio i ostavio iza sebe. Nama to treba da budu merila, a ne kako je vlast bila prema nekome naklonjena ili ne, dok je vodio nas klub, pa po tome sta pisu po novinama o njemu, mi da ocenjujemo dal je dobro radio ili ne. A svi umemo da saberemo i oduzmemo cifre, nije uopste tesko.

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #19 послато: 06 Јун 2015, 11:54:45 »
@rw

znamo to odlicno i ti i ja da je ta sujeta, ko ima vise utakmica za reprezentaciju , ko je veci igrac .... dovela do toga da puknemo po savovima i da je to jedan od kljucnih momenta za propast FK CZV....kroz te pukotine su se uvukle mnoge zmije
\

to je to moon, samo sujeta ko je bolji, i nista vise.

Da sam ja dosao na mesto Piksija, Dzaju i Marinkovica bi doveo na pedestal u klubu
ma makar ih mrzeo kao hijene, I to te prve dve godine, dok ne bih skapirao o cemu se radi. Ovako on je dosao i poceo da pravi izmene, promene, a da nije imao ljude, i da nije znao sta menja. I to ne zato sto sam "pametan" nego sto se to tako radi...ako ne znas gde si pao, onda se pritajis i cekas da naucis, pa onda rokas sa macem....

Jer iskreno, ni Dzaja ni Piksi nisu imali vremena ni znanja da se petljaju u finansije, vec je Marinkovic sve dirigovao, i njegova ekipa Mijovica. Taj Marinkovi je kljuc cele price-a on cuti kao mumija.