Анкета

Да ли сте задовољни довођењем Бена

Да
611 (85.8%)
Не
13 (1.8%)
Нисам сигуран
88 (12.4%)

Укупно гласова: 712

Анкета

Да ли сте задовољни довођењем Хајдина?

Да
268 (38.6%)
Не
72 (10.4%)
Нисам сигуран
354 (51%)

Укупно гласова: 694

Анкета

Највише бих волео када бисмо за плеја довели

Алексића
188 (26.4%)
Ђуричића
281 (39.4%)
Иванића
244 (34.2%)

Укупно гласова: 713

Аутор Тема: Зимски прелазни рок 2017/2018  (Прочитано 268250 пута)

HRSB1994, Vlade, neno, maximiliano, emocije, m3x.gio, mirko89, bm, Gaučo, Ceggia, rille83, somi_kac, Rax032, halperin, amgis86, NNLice, Jamar22, Uvekuzzvezdu, lukacz, intex, канцеларија, Gorgi, mj87, Mags Brilijan I, Фред Пери, pikac, milannis979, simke_bbrs, Filip01, zapad, cola981, ledu79, medeni73, Raca, Mica Radikal, Mr. No, лудицрња, deran83, simke33, Maxi94, ambasador55, milan98, DarkoZP, nikdjor, Prikolica12, dukeCZV, Томић С., kavali, bleja_bleja, Zvezdin Vojvoda, bolle, Sektor, marmaras, dexter, kača, Nebo, Zyxel, gale@, Petrović, Remi, MiskoNis, sloba66, nosferatu, SBanovan, Zaboravljena demokratija, Zaks, dzamba6, srbija, Montrey, Hajduk, ЧикаНикола, lazarr, ZmajPŽ, sladajac, Aco_93, drigi2, prijedor, danilovr, mossi, redstarclan, Skicbo21, МареЦезар, Junior, tOrque, zvezda mi je sve, tocak и 74 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Фурија

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.653
  • Репутација: +1114/-2246
Одг: Зимски прелазни рок 2017/2018
« Одговор #20 послато: 14 Децембар 2017, 14:16:59 »
Meni nije jasno zašto smo to trpeli?Zašto ga letos nismo prodali?Bar posle kvalifikacija kad je najbolje i odigrao

Zašto su uprava i stručni štab dozvolili da nam takav čovek igra glavnu ulogu u ekipi i rizikuju sve što je napravljeno?
Zato sto je razvalio kvalifikacije, vise nego Boaci.

Ван мреже Belgrano

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 19
  • Репутација: +20/-20
« Одговор #21 послато: 14 Децембар 2017, 14:18:58 »
Kanga jeste dao one golove Sparti i Krasnodaru i hvala mu na tome, ali koliko je taj lik zivaca kostao, jedva cekam da ode iz Zvezde.
Gde god i za koliko god, samo da ga se resimo.

Ван мреже Consultant

• Члан ФК
  • Поруке: 808
  • Репутација: +537/-377
« Одговор #22 послато: 14 Децембар 2017, 14:20:09 »
Masala, neka je srecna tema "Zimski prelazni rok 2017/2018" svima koji slave  :ziveli2:

Nadam se da se ova tema neće pretvoriti u rasprave i ubeđivanja, najpreciznije rečeno - nametanja sopstvenog mišljenja ostatku foruma i propagiranja svog mišljenja kao jedinog ispravnog.

Neka nam je sa srećom i ne sumnjam da ćemo na zimu biti još jači!

На мрежи Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.623
  • Репутација: +2606/-850
  • Premijer,predsednik kluba+ministar Tv = mirkonelo
« Одговор #23 послато: 14 Децембар 2017, 14:21:03 »
Samo da Boa ostane!

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 15.201
  • Репутација: +4595/-4191
« Одговор #24 послато: 14 Децембар 2017, 14:21:15 »
Zato sto je razvalio kvalifikacije, vise nego Boaci.
To nije razlog za zadržavanje ako je lik vandal kakvim ga opisuju dobro upućeni ljudi
Džabe što je odigrao kvalifikacije ako će sutra da te proda

Pa to je ista priča kao sa Ludigorecom,Ruski rulet samo što je onaj put pištolj opalio sa sada nije

Pa ko je taj koji je prihvatio da igra novu rundu sa našim klubom a jednom nam već prosvirana glava?

На мрежи Бошко 996

• Члан клуба
  • РСБ екипа
  • Поруке: 879
  • Репутација: +968/-234
« Одговор #25 послато: 14 Децембар 2017, 14:22:12 »
Meni nije jasno zašto smo to trpeli?Zašto ga letos nismo prodali?Bar posle kvalifikacija kad je najbolje i odigrao

Zašto su uprava i stručni štab dozvolili da nam takav čovek igra glavnu ulogu u ekipi i rizikuju sve što je napravljeno?
Немам појма. Нас неколико је писало да је најбоље продати их после квалификација, да не би дошли у ситуацију да нам оду за џабе. Сматрам да још увек нисмо клуб који може да одбија понуде за играче којима уговори истичу на крају сезоне и да у тим ситуацијама када имамо понуде, да исте морамо продавати. Терзић је пао на вику и глас већине навијача, по мени је донео популистичку одлуку са задржавањем неких странаца и сада смо у тој ситуацији у којој немамо много избора.

На мрежи Nislija86

• Веран као пас
  • Поруке: 990
  • Репутација: +713/-735
« Одговор #26 послато: 14 Децембар 2017, 14:25:40 »
Ne znam ko je sta odlucio i zbog cega,ali je ziva istina da je covek nestabilan i da je pravio razne probleme za koje se i ne zna,verovatno je i ovaj odlican timski duh svih ostalih ucinio svoje pa nismo hteli da bacamo mnogo akcenat na njegove ludorije.Hvala mu za Spartu jos vise za KRasnodar,necu da ga pljujem ali bih voleo da ode odavde sto pre moguce.

На мрежи NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 643
  • Репутација: +292/-270
« Одговор #27 послато: 14 Децембар 2017, 14:26:39 »

Не треба сад претеривати да је ово катастрофа. Можда управа није имала избора у тих пар дана након Краснодара, нпр. нисмо имали адекватну замену. Можда понуде нису било добре за нас, а можда нису ни за Кангу. Можда је баш Канга хтео да остане код нас да игра ЛЕ јер је знао да након тога има још 6 месеци уговора и може да преговара са другим клубовима плус скаути ће га гледати у Европи. Ја бих у овој ситуацији закуцао њега за клупу ако неће да иде већ сад, обзиром да нови уговор неће потписати. И то треба нагласити свим заинтересованим клубовима да буду свесни тога да неће играти ако се одлучи да потпише предуговор са неким клубом.

Ван мреже Gidzi

• Члан ФК
  • Поруке: 2.510
  • Репутација: +722/-659
« Одговор #28 послато: 14 Децембар 2017, 14:27:32 »
Sta se to lose dogodilo ostankom stranaca? Po meni, samo dobre stvari, pomogli su nam da napravimo ogroman uspeh u LE, Boaci vredi vise nego letos, atmosfera u timu je dobra i ja zaista ne vidim zasto bismo tu letosnju odluku smatrali losom.

Ван мреже Фурија

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.653
  • Репутација: +1114/-2246
« Одговор #29 послато: 14 Децембар 2017, 14:28:49 »
Pa verujem da je i Milojević bio zaa ostanak njih dvojice.
Bila je ponuda Boace ~4M, Kanga ~ 2M.
Tako da ako prodamo Boacea za 6M nismo u minusu, a rezultatski smo u plusu.

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 15.201
  • Репутација: +4595/-4191
« Одговор #30 послато: 14 Децембар 2017, 14:30:07 »
Немам појма. Нас неколико је писало да је најбоље продати их после квалификација, да не би дошли у ситуацију да нам оду за џабе. Сматрам да још увек нисмо клуб који може да одбија понуде за играче којима уговори истичу на крају сезоне и да у тим ситуацијама када имамо понуде, да исте морамо продавати. Терзић је пао на вику и глас већине навијача, по мени је донео популистичку одлуку са задржавањем неких странаца и сада смо у тој ситуацији у којој немамо много избора.
Pa ja sam takodje bio za ostanak.I sad mislim da je to bilo ispravno ali ne svih i po svaku cenu

Ja sam znao da mnogi ne vole Kangin način igre,da je blesav i pomalo nekontrolisan lik ali sad od jednom izviru priče da je lik totalno lud,da ga svi u klubu mrze i da on odavno želi da ide
Da su ga igrači odbacili od sebe svi i da se sprdaju i zajebavaju sa njim

Pa kad čovek sve to čuje zapita se koji je ludak dozvolio da on posle prve sezone gde smo to sve mogli saznati ostane i drugu?
Zašto je Miloje pristao na to da ima takvog lika u ekipi koji je očigledno iz priča koje počinju da izlaze pre za neku hospitalizaciju nego za tim kakav je naš

На мрежи Nislija86

• Веран као пас
  • Поруке: 990
  • Репутација: +713/-735
« Одговор #31 послато: 14 Децембар 2017, 14:30:27 »
Letosnja odluka da ostanu je bila odlicna,ali sada treba da idu,jednostavno letos i sada nismo u istim situacijama.Uradili smo pametno sto su ostali,sada treba isto tako pametno da uradimo i da ih prodamo,mislim na Boacija i Kangu.

Ван мреже Consultant

• Члан ФК
  • Поруке: 808
  • Репутација: +537/-377
« Одговор #32 послато: 14 Децембар 2017, 14:31:38 »
Не треба сад претеривати да је ово катастрофа. Можда управа није имала избора у тих пар дана након Краснодара, нпр. нисмо имали адекватну замену. Можда понуде нису било добре за нас, а можда нису ни за Кангу. Можда је баш Канга хтео да остане код нас да игра ЛЕ јер је знао да након тога има још 6 месеци уговора и може да преговара са другим клубовима плус скаути ће га гледати у Европи. Ја бих у овој ситуацији закуцао њега за клупу ако неће да иде већ сад, обзиром да нови уговор неће потписати. И то треба нагласити свим заинтересованим клубовима да буду свесни тога да неће играти ако се одлучи да потпише предуговор са неким клубом.

Apsolutno se slažem sa boldovanim, od reči do reči. I da se ne shvati pogrešno, to je legitimno pravo svakog kluba da uradi. Evo u košarci, Rajs je najplaćeniji igrač Barse - nije hteo da ode, opa igra za Barsu B, 3. špansku ligu.
Kanga hoće da ode na kraju godine a da ga mi trpimo još 6 meseci i dajemo za to besne pare - može, evo klupa, evo individualni treninzi. Pa posle 6 meseci sedenja i nepostojanja - slobodan si da nađeš klub. Molim lepo.

Ван мреже aleksandarasr

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 51
  • Репутација: +17/-30
« Одговор #33 послато: 14 Децембар 2017, 14:31:47 »
Samo da Boa ostane!

Tesko.. Jako tesko... Iako ga mnogo volim, mislim da je pravi trenutak da ode.. Vrlo brzo sve ce biti poznato. Cuo sam da ga hoce i Piksi,  i da bi mogli uzeti ozbiljne pare.. Ostaje da se vidi, dal se njemu ide u Kinu...

Ван мреже Gidzi

• Члан ФК
  • Поруке: 2.510
  • Репутација: +722/-659
« Одговор #34 послато: 14 Децембар 2017, 14:32:49 »
Nislija, slazem se, pod uslovom da se dovedu kvalitetne zamene za pomenutu dvojicu.

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.866
  • Репутација: +6051/-2336
« Одговор #35 послато: 14 Децембар 2017, 14:37:28 »
Samo što ne znam koji mag će da proda igrača koji može da potpiše predugovor za leto kao slobodan igrač.

На мрежи Бошко 996

• Члан клуба
  • РСБ екипа
  • Поруке: 879
  • Репутација: +968/-234
« Одговор #36 послато: 14 Децембар 2017, 14:40:42 »
Pa ja sam takodje bio za ostanak.I sad mislim da je to bilo ispravno ali ne svih i po svaku cenu

Ja sam znao da mnogi ne vole Kangin način igre,da je blesav i pomalo nekontrolisan lik ali sad od jednom izviru priče da je lik totalno lud,da ga svi u klubu mrze i da on odavno želi da ide
Da su ga igrači odbacili od sebe svi i da se sprdaju i zajebavaju sa njim

Pa kad čovek sve to čuje zapita se koji je ludak dozvolio da on posle prve sezone gde smo to sve mogli saznati ostane i drugu?
Zašto je Miloje pristao na to da ima takvog lika u ekipi koji je očigledno iz priča koje počinju da izlaze pre za neku hospitalizaciju nego za tim kakav je naš
Стварно не знам ко је донео одлуку. Претпостављам Терза, али уз договор и са Милојем и Мркелом.

Да буде јасно, ја нисам био за одлазак свих странаца, већ појединих. Ричмонда не бих продавао после квалификација јер човек има дугогодишњи уговор са нама. Такође сам био за останак ЛТЛ, јер за њега нисмо могли узети неку пару, а одиграо је одлично у тандему са Вујадином. Био сам за продају Канге и Доналда, јер за њих нисмо могли добити већу цифру ни после групне фазе ЛЕ, а пре свега зато што су им истицали уговори, а претпостављао сам да ће тешко ићи то продужење. Сматрам да смо њих двојицу морали продати, и верујем, а готово сам сигуран да би стигле минимум једнако квалитетне замене.

Ван мреже Joshua

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.381
  • Репутација: +684/-754
« Одговор #37 послато: 14 Децембар 2017, 14:41:47 »
U nekim svabskim portalima se pise i o Salkeu kao i kineskom Sangaju i Guangzou...

Ван мреже nemanja87

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 6.021
  • Репутација: +1741/-2524
« Одговор #38 послато: 14 Децембар 2017, 14:43:04 »
Mnogi ovde na stvari gledaju kratkorocno i dosta povrsno.
Jel pomislio neko da ce nam ovih dodatno osvojenih 5(potencijalno i vise) poena za koeficijent mozda za dve godine doneti status povlascenog,LS i 20 miliona eura ?

Ван мреже Пикси

• Члан ФК
  • Поруке: 3.359
  • Репутација: +1349/-1097
  • Упорни,доследни,верни!
« Одговор #39 послато: 14 Децембар 2017, 14:43:59 »

Jos uvek nije objasnjeno  sta se tacno desilo,lepo se pricalo da postoji ponuda ali da nismo hteli da ga prodamo,onda je pitanje za Terzica zasto nije produzen ugovor,mi taj odgovor vec 3-4 meseca nismo dobili,ako je do Kange reci da ne zeli da potpise novi i kraj price.

Zakucati ga za klupu je najgore moguce resenje,placas igraca papreno,jedan je od najboljih i da ga zrtvujes na klupu,sta time dobijas ? - nista. On ce opet na kraju naci klub.Ovko uvek moze u tom mecu sa CskA da pokida i lansira nas dalje,ili da nekim pasom izbaci u prvi plan nekog drugog igraca.

Terzic treba da odogvori na to pitanje,mozda je stavr dogovora bio da Kanga ostane jer mozda nismo imali adekvatnu zamenu za njega tada a trebao nam je za jesen i LE,da mu ostane ista plata a da za uzvrat ne potpisuje novi ugovor vec da moze da ode,pravi kombinacije ili kako vec na zimu.