Аутор Тема: Зимске припреме 2018  (Прочитано 16624 пута)

pop, KimiSTCZ, darkothered и 4 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 15.189
  • Репутација: +4592/-4182
Зимске припреме 2018
« послато: 19 Децембар 2017, 12:11:36 »
Jeste da se prvenstvo tek zavrsilo i da su pripreme tek za 3 nedelje mislim da tema vec moze da se otvori jer je izasao plan priprema i vec se prica o mogucim protivnicima

Danasnja vest koju pise HotSport

Skockan je plan priprema Crvene zvezde do 13. februara, kada sledi meč šesnaestine finala Lige Evrope protiv CSKA iz Moskve na stadionu ‘Rajko Mitić’. Start sledi 9. januara, a zatim posle pet dana ekipa se seli na Kipar i baza će biti Pafos.

Planiran je ostanak sedam dana bez test mečeva, pošto je na tapetu fizička priprema. Ekipu na ovom polju očekuje sličan posao kao letos na Zlatiboru pod komandom kondicionog trenera Vlade Jankovića, saradnika u stručnom štabu Vladana Milojevića.

Posle rajskog ostrva sledi kratak povratak u Beograd, a zatim finalizacija priprema u Antaliji do 9. feberuara. Poznat je konačan spisak protivnika: Sarajevo (Bosna i Hercegovina), Brest (Belorusija), Amkar (Rusija) i Zenit (Rusija). Generalna proba sa ruskim gigantom je 7. februara.

Ван мреже DenaraFCRS

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 138
  • Репутација: +52/-38
Одг: Зимске припреме 2018
« Одговор #1 послато: 19 Децембар 2017, 12:48:54 »
3 источноевропске екипе, није лоше пред ЦСКА. Иако је првенство приоритет, а ЛЕ за нашу душу  :travka:

Ван мреже Belgrano

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 19
  • Репутација: +20/-20
« Одговор #2 послато: 19 Децембар 2017, 13:00:02 »
A koja je fora ovo igranje sa Sarajevom? :facepalmanimation:

Ван мреже ДС ША

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.266
  • Репутација: +1650/-487
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #3 послато: 19 Децембар 2017, 13:06:43 »
To neki problem?
Kao nikad na pripremama nismo odmerili snage sa nekim iz regiona?

Ван мреже guadalajara

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 19
  • Репутација: +4/-46
« Одговор #4 послато: 19 Децембар 2017, 14:29:12 »
А шта имамо играти са Сарајево?

Ван мреже intex

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 357
  • Репутација: +151/-356
« Одговор #5 послато: 19 Децембар 2017, 14:41:55 »
Možda fudbal?

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.473
  • Репутација: +447/-343
« Одговор #6 послато: 19 Децембар 2017, 15:45:21 »
U pravu ste, bolje da igramo protiv reprezentacije Uzica

Ван мреже ДС ША

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.266
  • Репутација: +1650/-487
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #7 послато: 19 Децембар 2017, 16:52:23 »
Igrali smo mi svojevremeno i sa Olimpijom na pripremama? Da li ni sa njima nije trebalo igrati?

Da ne igramo ni u evropskim kvalifikacijama sa timovima iz bivse drzave kada nam zapadnu?

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 15.189
  • Репутација: +4592/-4182
« Одговор #8 послато: 19 Децембар 2017, 16:54:00 »
Bože ljudi igramo pripremnu utakmicu,u čemu je problem?

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 3.130
  • Репутација: +934/-1994
« Одговор #9 послато: 19 Децембар 2017, 16:54:47 »
Boze me sacuvaj.
Ustvari ako si trener onda te i razumem jer treneri i ne vole da igraju te prve pripremne utakmice sa jacim timovima.
A sto se mene tice Sarajevo ima kakav takav kvalitet i radujem se sto igramo s njima tu prvu a onda postepeno i sve jaci protivnici.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже milosk_84

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 882
  • Репутација: +272/-153
« Одговор #10 послато: 19 Децембар 2017, 19:45:44 »

Priprema za derbi sa Partizanom, nismo mogli da usaglasimo termin ni sa jednim hrvatskim timom koji bi glumio Partizan pa smo onda uzeli najpribliznije njima, valjda imaju i nekog Mustafu i Omera. :travka:

Ван мреже PO1974

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 16
  • Репутација: +12/-1
« Одговор #11 послато: 19 Децембар 2017, 22:02:45 »
Priprema za derbi sa Partizanom, nismo mogli da usaglasimo termin ni sa jednim hrvatskim timom koji bi glumio Partizan pa smo onda uzeli najpribliznije njima, valjda imaju i nekog Mustafu i Omera. :travka:
Pa dobro sad da ne cepidlacimo...kad je bilo ono cuveno celo namesteno zadnje kolo mi smo namestali sa Sarajevom  :stidljiv:... a i Horde su mi bili uvek simpaticnije od Manijaka :batine:

Ван мреже Dudo

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 18
  • Репутација: +5/-4
« Одговор #12 послато: 20 Децембар 2017, 03:46:31 »
Meni na flashscoru ovo pokazuje, da igramo 31 januara protiv amkara pa 4 februara protiv anci i 7 februara protiv zenita. O sarajevu i beloruskom timj nista ne pise ali zato eto protiv ancija :) Bas sam se iznenadio, kad vidim ovde na forumu vec je neko pokreno pricu o zimskim pripremama.
A sta mi se stvarno dopada da se pripremamo bas protiv ruskih ekipa i ozbiljnih ekipa a ne kao do sad nekih lijevih ekipa. Svaka cast strucnom stab, bas su me iznenadili.

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.393
  • Репутација: +635/-343
« Одговор #13 послато: 21 Децембар 2017, 17:48:21 »
Цитат
Jesen u omladinskoj konkurenciji obeležio je Dejan Joveljić, ali u „klasi 1999“ postoji još momaka od kojih na Marakani očekuju mnogo! Zimske pripreme u Antaliji biće idealna prilika da veliki korak u karijeri naprave levi bek Aleksa Terzić (1999. godište) i centralni defanzivac Strahinja Eraković (2001.godište).

Njih dvojica će uz pomenutog Joveljića i vezistu Veljka Nikolića tokom januara i februara biti pod budnim okom Vladana Milojevića i njegovog stručnog štaba.

Aleksa Terzić je još od pionirskih dana jedan od ključnih igrača Zvezdine „klase 1999“. Reč je o levom beku koji stasom podseća na Milana Rodića.  Iza sebe ima odličnu jesen, oplemenjenu asistencijama ka Dejanu Joveljiću. Reč je o standardnom levom beku omladinske reprezentacije Srbije.

Za veliki napredak u karijeri nagrađen je i Strahinja Erakovića. Popularni Čupa je kadetski, ali je početkom jeseni prekomandovan u stariju generaciju. Tim Milana Lešnjaka je u tom periodu imao velike probleme u defanzivi, a pojavljivanjem Erakovića isti su u dobroj meri sanirani. Defanzivni red crveno-belih omladinaca je postao mnogo čvršći.

Odličan utisak Eraković je ostavio u večitom derbiju. Reč je o momku koji je letos potpisao profesionali ugovor. Važi za najtalentovanijeg defanzivca omladinskoj školi

Ван мреже dzonidelija

• Веран као пас
  • Поруке: 703
  • Репутација: +193/-225
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #14 послато: 21 Децембар 2017, 18:01:20 »
Mislim da su ovi momci i najvise zasluzili da odu na pripreme + Erakovic koji je wunderkind.Mogu samo da zamislim koliko ce momku od 16 leta da znace ove pripreme.
Nadam se da ce neko od njih i ostati sa prvim timom ako se pokazu tamo.

Ван мреже M.V.P

• Члан ФК
  • Поруке: 622
  • Репутација: +218/-123
« Одговор #15 послато: 22 Децембар 2017, 09:38:46 »

Pa da, bolje sa nekim mesarima iz druge, trece lige.

Ван мреже 20 kinte

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 401
  • Репутација: +253/-92
« Одговор #16 послато: 28 Децембар 2017, 15:46:16 »
Mislim da je izbor protivnika vrlo dobar i transparentno kalkulisan - igramo sa tri ekipe koje su iz iste “škole” kao naš sledeći protivnik u LE. Tu možemo ne samo da priviknemo tim na stil igre ruskog fudbala, već i da vidimo kako stoje kada tek izađu iz priprema, u smislu gde sve mogu biti mane i problemi kod njih. Naravno da nisu iste ekipe, niti će igrati sa 100% potencijala, ali Miloje i njegovi statističari sigurno mogu da izvuku neke generalne zaključke. Videli smo i samo posle one konferencije u Nemačkoj koliko se pažnje poklanja metodologiji, analizama, statistici, softveru...
To je neki svet koji je i dalje daleko od nas ali smo bar počeli da radimo u tom smeru.
Da mi je neko rekao pre pet godina da će pomoćni trener Zvezde, ko god da je, sedeti i koristiti spftver za analizu, recimo, radijusa kretanja krlinog igrača levo kroz celu sezonu, ne bih verovao. Ne zato što smo nesposobni, već zato što takve inovacije niko nije želeo da prihvata, nego stavi tri zadnja vezna i to je to, šta te briga koliko pretrči krilo prosečnog ruskog prvoligaša.
Suština upisa - mnogo toga se može izvući što će koristiti stručnom štabu da pripremi momke za dvomeč. Naravno da ove pripreme nisu samo za LE i da je imperativ da se tim skocka i forma podigne, da se vidi sa kime raspolažemo, prvih 11, rotacija, konstanta u prvenstvu kako bi smo pored ovih pacova uzeli titulu - ali i LE u ovom momentu nije samo izlet i hajde da vidimo gde smo!
Fizikalije na rajskom ostrvu će verovatno biti pakao za neke, ali to je i poenta, ako se nisu šlogirali letos, neće ni sada.
Što se tiče utakmice sa Sarajevom - razumem zašto pojedinci imaju problem sa time i ne kritikujem, meni ne smeta iz prostog razloga jer je u pitanju fudbal, nije nikakva zvanična utakmica, a ne vidim političku konotaciju jer se igra na neutralnom terenu, praktično. Kažem opet, razumem ljude iz RS kojima to smeta, ali hajde da se fokusiramo na to da momci kao pojedinci i kao tim budu još bolji i da prolećni deo sezone bude još mnogo radovanja!

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.473
  • Репутација: +447/-343
« Одговор #17 послато: 28 Децембар 2017, 17:08:56 »
Igraci imaju taman dovoljno vremena da se odmore, opuste malo pred praznike, napune baterije i ono sto je po meni najbitnije dodju kondiciono spremni na pripreme, da se ne zapuste.. Ono sto sam video da Pesic vredno trenira na maldivima, na odmoru to je primer. secam se ranijih priprema kada nam je dosao Borha, jedva smo ga spasili da ne izgine u onim trcanjima oko terena :D

Ван мреже Kipar19

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 40
  • Репутација: +14/-11
« Одговор #18 послато: 29 Децембар 2017, 05:58:31 »
Pa dobro sad da ne cepidlacimo...kad je bilo ono cuveno celo namesteno zadnje kolo mi smo namestali sa Sarajevom  :stidljiv:... a i Horde su mi bili uvek simpaticnije od Manijaka :batine:
Тачно.Звезда је увијек његовала пријатељски однос са Сарајевом,још кроз Југославију,а прекопуташи са Жељом.

Ван мреже DenaraFCRS

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 138
  • Репутација: +52/-38
« Одговор #19 послато: 29 Децембар 2017, 12:08:37 »
Звезда и Сарајево су одувек мање-више били национални клубови, јсд и Жељо су били југоинтернационала. Хорде су и мени готивније од Манијака  :D