Аутор Тема: Најдражи тренуци у 2017. години  (Прочитано 6384 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

На мрежи dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.253
  • Репутација: +4034/-7165
Одг: Најдражи тренуци у 2017. години
« Одговор #40 послато: 21 Децембар 2017, 13:47:54 »
Мислим да сам свршио кад је Борјан скинуо онај зицер Гранквисту.

На мрежи Gaučo

• Веран као пас
  • Поруке: 567
  • Репутација: +458/-495
  • Звездаш, не Делија
« Одговор #41 послато: 21 Децембар 2017, 13:49:40 »
Онај последњи звиждук оног дебила, на реваншу против Краснодара.

Кроз сузе сам псовао последњих 10 минута европу, немце, уефу и сва говна.

Мислим да се онакав стрес не понавља тако често у животу!б

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.473
  • Репутација: +447/-343
« Одговор #42 послато: 21 Децембар 2017, 15:21:02 »
Zvezda- Florijana prvi mec u Beogradu, sjajna atmosfera, vrelo leto i mnogo piva  :srbinosm: :srbinosm:

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 2.705
  • Репутација: +2674/-2497
« Одговор #43 послато: 21 Децембар 2017, 15:34:37 »

На мрежи Nine33

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.193
  • Репутација: +1857/-930
  • Nek' se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #44 послато: 21 Децембар 2017, 15:42:40 »
1) Krasnodar. Bordo se nije ponovio iako je sudijsko govno dalo sve od sebe. Dovoljno.

2) 15:0 u prvih pet minuta protiv CSKA kad ofanzivno najpotentija ekipa Evrope ne moze da pogleda ka kosu pola cetvrtine. Itudis mijenja cijelu petorku i opet nista, fantasticno. Bukvalno sam dozivio multiple orgasms. Generalno cijela ta januar - februar serija je bila jedan veliki svrs.

3) Trenutak kad je citac na Severu prije Kelna 'pozelenio'. Kupio sam stampanu kartu od poznanika, pet dana sam zentao da li cu uci na utakmicu vijeka ili cu ostati ko popisan ispred Rajka. Mozda su neki ovdje cak i culi moj urlik po ulasku na stadion (ortak tri sektora dalje kaze da je cuo :srbinosm:). Naravno i cijela utakmica posle toga.

4) Pobjede protiv Valensije i Reala prije neki dan, za infarkt. Podsjetilo je na Radonjinu seriju pocetkom godine.

5) Seks novac Davidovac. Jbg, volim autsajdere.

Znam da se ovdje vecinom pise o fudbalskim radostima a moje tri stavke su vezane za KK, ali sta cu.

Ван мреже МилошТЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 2.536
  • Репутација: +1249/-466
  • Волим ЦЗБГ!
« Одговор #45 послато: 21 Децембар 2017, 15:54:05 »
У најдраже тренутке године морам да додам и сређивање стадиона, околине и помоћних терена. Свака част свима који су на било који начин учествовали.

Најтужнији:
Срамотан однос нас навијача према фудбалерима који ређају успехе у Европи и онда их у домаћим утакмицама дочека празан стадион, Бошко Ђуровски и читава та сезоне од Лудогореца па до Вождовца.

Ван мреже Шмеле

• Члан ФК
  • Поруке: 161
  • Репутација: +125/-33
« Одговор #46 послато: 21 Децембар 2017, 16:04:18 »
Poslednji trenuci utakmice protiv Krasnodara, strepnja na vrhuncu, oni loše izvode slobodnjak iz opasne zone, pogađaju živi zid, nastaje guranje oko lopte i sudija svira faul za nas.
To se urezalo.
Nadraži trenutak slavlje na kraju te utakmcie.

Ван мреже Николакш95

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 162
  • Репутација: +254/-46
  • ΚΑΤΑΙ ΜΑΓΙΚΟ!
« Одговор #47 послато: 21 Децембар 2017, 17:27:48 »
Мислим да сам свршио кад је Борјан скинуо онај зицер Гранквисту.
Ниси једини брате!  :travka:
Дефинитивно Краснодар и сви тренуци који су се издешавали у тих 90 и кусур минута. Свакако бих издвојио ову одбрану Борјана који је спречио да се понови Гамеиро, Наћо Ново, Тони Крос. Током наставка ЛЕ искрено нисмо имали толико среће, али се увек сетим Борјана мачке како скида овај шут и схватим да не би ни било те пречке у Лондону, Борисову да није било те одбране.
Након тога следе почетних 15-так минута, пола сата против Спарте на Мари где смо показали више фудбала него за целу претходну сезону и наговестили шта све можемо.
И за крај, гол Срне против Келна где сам пао у такав транс, да нисам био на стадиону, сигурно бих завршио у Горњој Топоници.

На мрежи Bela

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 6.629
  • Репутација: +2905/-447
  • Ponos grada
« Одговор #48 послато: 21 Децембар 2017, 19:44:40 »
Izdvojila bih dva.

Prvi je naravno Krasnodar. Cela tekma, atmosfera, golovi, Borjanova odbrana, triler završnica, Gobeljine gaće  :srbinosm:

Drugi je atmosfera koju su napravili, to neko drugarstvo. Najdraži trenuci su mi upravo sve zvezdine utakmice, pravo uživanje je bilo gledati kako zvezdini igrači daju sve od sebe, nije bitno ko je protivnik - Radnik, Keln, Rad, Arsenal...! Njima nije bitno. I onda mi bude krivo zbog male podrške koju ova ekipa u stvari ima. Šteta. Mene svakako malo sramota

Ван мреже Romaj

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.256
  • Репутација: +805/-96
  • Zarazen sam virusom crvenozvezditisom!
« Одговор #49 послато: 21 Децембар 2017, 21:29:36 »
Poslednji trenuci utakmice protiv Krasnodara, strepnja na vrhuncu, oni loše izvode slobodnjak iz opasne zone, pogađaju živi zid, nastaje guranje oko lopte i sudija svira faul za nas.
To se urezalo.
Nadraži trenutak slavlje na kraju te utakmcie.

Definitivno Krasnodar.

Kraj utakmice i slavlje na tribini sa ljudima koje prvi put u zivotu vidis.Neprocenjivo.

На мрежи mj87

• Члан ФК
  • Поруке: 239
  • Репутација: +70/-94
« Одговор #50 послато: 21 Децембар 2017, 21:41:05 »
Krasnodar ubedljivo, odmah posle i obe sa Kelnom, ali pre toga mozda i meni preloman momenat - prvih 15 minuta sa Spartom. Florijana i Irtis nisu nagovestavali Bog zna sta. Ali secam se kako blenem i ne verujem da smo Spartu stisli, razbili, ponisten gol, onda pravi gol...tad me je puklo da mi mozemo dosta i u Evropi.
Prvih 20 min sa Spartom u BG, prvi put pole dugo vremena me je obuzeo osecaj da smo mocni

Ван мреже almatinac

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 360
  • Репутација: +81/-251
« Одговор #51 послато: 21 Децембар 2017, 21:46:30 »
Najdraži trenutak je revanš protiv Krasnodara.

Oni nabeđeni da su Real Madrid, žalili se da ne žele da igraju na lošoj travi Marakane, prevrnuli hotel naopačke jer im nisu donesi pačetinu, podcenjivanje njihovog trenera, na meču pored naših sjajnih golova isticao se nemački ovčar - sudija Tobijas Štiler. Onda kraj, na Marakani se slavi Evropa posle čitave decenije, a Šalimov i igrači Krasnodara propali u zemlju.

Ван мреже MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.860
  • Репутација: +1165/-1873
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #52 послато: 21 Децембар 2017, 22:02:05 »
Kraj meca protiv Krasnodara je verovatno najlepsi trenutak ove polusezone...

Slobodnjak Krasnodara, pa ponovljeni blizi na kraju meca je verovatno najstrasniji momenat za gledanje ove polusezone...

Bod na Emirejtsu je verovatno najvredniji rezultat ove polusezone...

Pobeda protiv Sparte u prvom mecu je verovatno za mene najvece iznenadjenje koje smo napravili ove polusezone... Iskreno tada nisam nista ocekivao...

Gol Boacija u Kelnu verovatno najlepsi ove polusezone...

Precka Vujadina na Emirejtsu verovatno najbolniji trenutak ove polusezone...

Sve u svemu bili smo TIM ove polusezone...

Ван мреже Ужичанин

• Веран као пас
  • Поруке: 720
  • Репутација: +618/-773
  • Долазиш?
« Одговор #53 послато: 22 Децембар 2017, 00:05:17 »
Maчва, гомила барјака, Сад на гол Звезда.

Ван мреже aleksandar_m

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.297
  • Репутација: +316/-557
« Одговор #54 послато: 22 Децембар 2017, 00:16:08 »
Mnogo lepih trenutaka koji ce se pamtiti, kod mene i na licnom, privatnom i poslovnom planu i naravno zivotnom Zvezdaskom planu, prolazak u grupnu fazu posle 10 godina, ponos protiv jakog Krasnodara, konsolidacija tima, vracanje vere u Crvenu Zvezdu, u fudbal, u Marakanu, muska igra tokom grupne faze, ziceri protiv Arsenala, Vladan Milojevic, prepun stadion, suze radosnice u ocima posle Kelna, huk sa naseg stadiona pre utakmice sa Kelnom koji se cuo dalje od Autokomande kada smo prilazili stadionu, molbe ispred Hrama Svetog Save pre utakmice sa Kelnom da prodjemo u to famozno evroprolece, sekunde posle Kelna kada ti kroz glavu prolazi Dejo, Robi, Mihajlovic, cela zlatna generacija , Deki, Rambo, Darko Kovacevic, Pjana, Drulic, Vidic, Ziga, Pantelic, Koroman, Lazetic, Slavisina generacija koja je vratila titulu posle 6 godina, kada vidis i shvatis sta je ustvari Crvena Zvezda, fenomen koji se neizmerno voli, armija navijaca ne gleda Zvezdu kao fudbalski klub nego kao deo sebe, i Zvezda je deo mene, deo svakoga od nas, koji smo pisali na ovom forumu i pre 6,7 godina kad smo ispadali od Rena, Slovana , Bordoa itd i sanjali da ce se nekada vratiti nas klub tamo gde mu je mesto, konacno smo se vratili i hvala ti Zvezdo na tome !

Ван мреже Јоксим

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 429
  • Репутација: +131/-111
  • Жури се полако
« Одговор #55 послато: 22 Децембар 2017, 00:28:54 »
Најемотивнији тренутак је дефинитивно био побједа против Краснодара.

То је један од најбољих осјећаја у последњих неколико година, а не само у 2017-ој.

Послије тога долазе побједе против Спарте из Прага, против Келна.

Ма читава ова полусезона је била сјајна.

Ван мреже 20 kinte

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 404
  • Репутација: +254/-92
« Одговор #56 послато: 22 Децембар 2017, 02:19:36 »
Kraj meca protiv Krasnodara je verovatno najlepsi trenutak ove polusezone...

Slobodnjak Krasnodara, pa ponovljeni blizi na kraju meca je verovatno najstrasniji momenat za gledanje ove polusezone...

Bod na Emirejtsu je verovatno najvredniji rezultat ove polusezone...

Pobeda protiv Sparte u prvom mecu je verovatno za mene najvece iznenadjenje koje smo napravili ove polusezone... Iskreno tada nisam nista ocekivao...

Gol Boacija u Kelnu verovatno najlepsi ove polusezone...

Sve u svemu bili smo TIM ove polusezone...
Bilo je jako teško gledati odande gde smo bili, direkt iza gola, percepcija užas. Svaki njihov napad kao da je u naših pet metara. Nisam video Vujadinovu prečku, a na poluvremenu vodi BATE- momci izašli, onaj drugi Boaćijev šut je izgledao fizički nemoguće da ne uđe, kažem, perspektiva - video sam jako dobro kako LTL izbacuje loptu sa gol linije. To je ono kada vreme stane.
Posle poslednjeg zvižduka sam bio siguran da prolazimo grupu.
« Последња измена: 22 Децембар 2017, 09:26:44 20 kinte »

Ван мреже Бели Вук

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.424
  • Репутација: +327/-149
« Одговор #57 послато: 22 Децембар 2017, 03:38:40 »
Gol Srnića Kelnu u Beogradu. Nekoako se tad definitivno osetio osećaj Evropske Zvezde.

Ван мреже Novi_Sad

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 119
  • Репутација: +133/-52
« Одговор #58 послато: 22 Децембар 2017, 08:03:31 »

Da je ovo uslo bila bi to jedna od najlepsii prica koja bi mogla da se isprica za nas klub. Tada nam je na ruku isao i rezultat iz Nemacke. Bas steta, cak i Vujadin kaze da ju je video u golu.

Definitivno jedna od stvari koja ce ostati u secanju svima jako dugo.

Ван мреже Koleczv

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 98
  • Репутација: +16/-21
« Одговор #59 послато: 22 Децембар 2017, 09:19:31 »
Ljudi i suze Jovane Guzijan posle Krasnodara kad gos to pogledam moram i ja suzu da pustim