Аутор Тема: 10 ГОДИНА РСБ: ПОНОСНИ НА СВОЈУ ПРВУ ДЕЦЕНИЈУ!  (Прочитано 4845 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже tragicar

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 347
  • Репутација: +215/-126
  • Stvar kucnog vaspitanja...
10 ГОДИНА РСБ: ПОНОСНИ НА СВОЈУ ПРВУ ДЕЦЕНИЈУ!
« Одговор #40 послато: 13 Јануар 2018, 17:39:36 »
Cestitke svima iz RSB ekipe, hvala vam za sve informacije oko voljenog Kluba. Jedini i pravi izvor informacija oko SD CZ!

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ван мреже Fusion

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 47
  • Репутација: +41/-2
Одг: 10 ГОДИНА РСБ: ПОНОСНИ НА СВОЈУ ПРВУ ДЕЦЕНИЈУ!
« Одговор #41 послато: 13 Јануар 2018, 17:45:24 »
Iako ne pisem skoro nikad, pratim RSB forum jos od 2009. i zimskog prelaznog roka obelezenog Mirnesom Sisicem, Dzefom Silvom, Bernardom Parkerom itd. Period od kog se svakom zvezdasu dize kosa na glavi (ako je ima :mrgreen: )
Pratio sam kao gost do trenutka kada je gostima na neko vreme bio zabranjen pristup, a i to bese, secam se, 31.10.2010. posle poraza u Dzomba Townu.
To sto traje 10 godina, nije slucajno. Ovaj forum je postao brend za sebe i najpouzdanije mesto za informisanje o nasoj Crvenoj zvezdi a ima se i o mnogo cemu drugom stosta pametno procitati.
Svako dobro i podrska ljudima koji vode ovo mesto, ja nastavljam da budem uz vas i uz nasu Zvezdu i u decenijama koje dolaze.

Ван мреже marcos

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.861
  • Репутација: +432/-350
« Одговор #42 послато: 13 Јануар 2018, 17:47:17 »
Lepo je biti deo ovog foruma.Svaka cast svima na trudu svih ovih godina i da se u narednim jos vise radujemo Zvezdinim uspesima

Ван мреже КиМ1389

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 347
  • Репутација: +232/-159
  • Ушло у крв и довиђењa
« Одговор #43 послато: 13 Јануар 2018, 18:14:23 »
Честитке на јубилеју. Већ су рекли горе да им је ово место део свакодневнице, тако је и мени, бар на 10 минута морам да уђем и када имам обавезе. Лепо је бити део овог форума, јер једно на овом месту можемо добити праве информације везане за наш вољени клуб.
Свака част и само овако наставите  :ziveli2:

Ван мреже Matuzalem88

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 2.199
  • Репутација: +2062/-664
  • Krv crveno-bela što se lila za tebe...
« Одговор #44 послато: 13 Јануар 2018, 18:16:59 »
Srećan "banka" rođendan mojoj drugoj kući, čestitke osnivačima i svima nama koji smo deo ovog prelepog mesta... :ziveli2:

Ван мреже Miki PN

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.226
  • Репутација: +1579/-1257
  • Ostro i na prvu!
« Одговор #45 послато: 13 Јануар 2018, 18:17:59 »
Cestitke na jubileju...

Neka traje zauvek.  :ziveli2:

Ван мреже Ljuba 73

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.919
  • Репутација: +5789/-2396
« Одговор #46 послато: 13 Јануар 2018, 18:27:19 »
Ovo je bre jedna dusevna banja, ne samo istoimeni topic, nego ceo portal i posebno forum, autoleciliste, izbeglicki centar, sanatorijum i shaolin meditarijum gde dodjes da se prepodobis sa sebi slicnima da ne bi izgoreo po glavi skroz.

Svoj veliki uspon i uspeh dugujete Toplici, Konobaru, Vitezu, Kokezi, Basanu, Bucku, Grofcini, plejadama iz KKa, Obri Kobri, Stevici Reljicu, Dzosui Parkeru, Balabanu i Drci.
Da smo bili protekle decenije neki Bazel npr, kur moj biste se vi sirili ovako po netu. Zamisli diskusiju oko toga da li je godisnji inkam od 37 miliona i polovican uspeh u grupi LS dovoljan za projektovane ambicije kluba? Forum bi imao 2 clana, Milana79 i ducu015, koji bi iznosili argumente jedan drugom.

Srecom po vas, navijamo za najspektakularniji klub pod nebeskim sarom, u kome se za jedan dan desi vise nego u normalnom klubu za 10 godina.
Secam se upisa nekog brata posle basketa sa Galatasarajem:
"Ultra Boysi ispresavijali onog sto je bacao papke"
Evo meni sad suze liju od smeha sa kakvom ravnodusnoscu je taj baja tad to napisao, kao da je to nesto potpuno normalno u komentaru kosarkaske utakmice, a zapravo ima li jos neki forum na kugli zemaljskoj gde bi takva recenica mogla biti napisana?

Prema tome, najvaznije za taj vas novi sajt koji zidate je da i na njemu kao do sad budu dobro tapacirani zidovi, necemo mi nikud  :sleep:

Ван мреже saša valjevo

• Члан ФК
  • Поруке: 909
  • Репутација: +242/-208
« Одговор #47 послато: 13 Јануар 2018, 18:37:26 »
Čestitke RSB porodici,pregrmeli smo teške periode,bilo je i uspona i padova,ali nadamo se da će svaka sledeća desetka biti bolja  i plodonosnija,ja verujem. :ziveli2:

Ван мреже zolla

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 4.799
  • Репутација: +2587/-529
  • Ko sme,taj moze,ko ne zna za strah,taj ide napred!
« Одговор #48 послато: 13 Јануар 2018, 18:51:38 »
ovo mesto mi je donelo prijatelje za ceo život...spojila nas je ljubav prema jedinoj i na tom temelju smo sazidali prijateljsvo koje traje i koje će trajati ... to bogatstvo van svih mernih jedinica koje može razumeti samo onaj koji ga ima

hvala vam svima na svemu ... živi bili

Ван мреже redboy

• Модератор
  • Поруке: 2.123
  • Репутација: +753/-619
  • Звездо,хвала ти што постојиш.Волим те бесконачно.
« Одговор #49 послато: 13 Јануар 2018, 18:53:15 »
Десет година РСБ,дест година радости,понекад и туге уз вољени клуб.

Част и понос је бити део РСБ екипе...

Ван мреже rasicaaa

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 107
  • Репутација: +107/-29
« Одговор #50 послато: 13 Јануар 2018, 18:53:18 »
Ne ka je srecno i dogovecno. Za mene vec dugi niz godina bitan zacin za ispunjen dan. Od jutarnje kafe preko podnevne uzine do popodnevne dremke. Ni dan ne prolazi bez ovog mesta. Mnogo ste vi vise od samog mesta za sportske informacije. Mnogo bitnih podataka sam sa ljudima ovde razmenio. Koliko samo korisnih saveta dobio. Pokloni mi covek na ovom mestu kartu za arsenal bez da je hteo i pice da mu platim  :ziveli2:
Budite i dalje ovako uspesni!

На мрежи ЧикаНикола

• Веран као пас
  • Поруке: 905
  • Репутација: +413/-168
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #51 послато: 13 Јануар 2018, 18:55:32 »
Pridružujem se čestitkama.
Ja cijenim ovo mjesto i ekipu RSB najviše zbog toga što su uvijek na prvo mjesto stavljali interes naše Zvezde, a nisu jurili ekskluzive i klikove kao drugi portali. I na tome vam svima skidam kapu. Uvijek tačne i provjerene informacije koje nisu izlazile na štetu kluba nego samo kada je pravo vrijeme da se nešto objavi. Hvala svima što ste evo već godinama dio i mog života.

Ван мреже Mao Molina

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.437
  • Репутација: +591/-961
« Одговор #52 послато: 13 Јануар 2018, 18:57:10 »
Cast mi je sto sam deo ovog mesta, i sto sam zahvaljujuci istog upoznao ljudine. Ziveli braco, jos 1000, pa natrag!  :ziveli2:

Ван мреже Knezzz

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 357
  • Репутација: +262/-217
  • Jedna jedina ZVEZDA CRVENA!
« Одговор #53 послато: 13 Јануар 2018, 18:59:42 »
 :ziveli2:

Ван мреже Боканегра

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.076
  • Репутација: +2103/-691
  • Само за Тебе и једино Тебе...
« Одговор #54 послато: 13 Јануар 2018, 19:01:54 »
Честитке и од мене на свему што сте урадили за СДЦЗ и њене навијаче. Фин јубилеј, нема шта.

Не мрем ја без вас, јбг. Ушло у крв и довиђења.

Живели  :ziveli2:

Ван мреже Севернармија

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.509
  • Репутација: +1519/-1654
  • Napad je najbolja odbrana
« Одговор #55 послато: 13 Јануар 2018, 19:02:13 »
Kad vidim koliko sam sati proveo na forumu, mogu slobodno reci da mi je ovaj forum postao dnevna rutina, nekad uhvatim sebe da, kada nemam vremena ni da se okrenem od obaveza, udjem na forum, i eto, ispunim svoj neki ritual, isto kao sto moram da se umijem kad ustanem, bez obzira koliko obaveza imam...

Sajber drugarici na forumu su kul, manje, vise...cesto bude neslaganja, nekad i tezih reci, ali onda svi brzo ukapiramo da nas Zvezda sve okuplja, spaja, i da gajimo Gargija na forumu, kojeg cemo, nekada, preobratiti i usmeriti na pravu stranu brda.

Ne znam sta da vam jos pozelim, a da to vec neko nije uradio. Eto, zelim vam da pre svega ostanete slobodan forum, bez cenzure, na kojem ce se uvek cuti glas Zvezdasa...(dok se ne setimo da isto to i na tribinama mozemo raditi)..

U zdravlje i srecno u nastavku rada...

Ван мреже ATM 1903

• Члан КК
  • Поруке: 376
  • Репутација: +221/-131
« Одговор #56 послато: 13 Јануар 2018, 19:04:14 »
I sa moje strane sve cestitke na jubileju i da ih bude jos puno u narednim godinama! Kao sto su kolege ovdje vec napisali, forum je dio mog zivota, svaki dan "visim" ovdje  :biggrin: Hvala vam na tome!

Ван мреже Селектор

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 7.983
  • Репутација: +14604/-13432
« Одговор #57 послато: 13 Јануар 2018, 19:07:02 »
Deset godina sunce ti poljubim...

Sta smo sve preturili iza nas kad se samo setim... Danas RSB azuriraju “neki novi klinci”, mi stariji smo tu da damo po koji savet, sugestiju ali oni odradjuju posao dok Toni, Zola, Vajti, Aragorn, Ljuba i ja gledamo sa terase i kenjamo  :srbinosm: ne znam kako nas samo trpe. Bas danas sam mislio da ce fiti da me otera u tri lepe jer sam mu tri puta nesto vracao na ispravku a ne mrdam dupetom hronicno ali eto trpe nas. Doduse Vasil i dalje aktivan kao prvog dana a i Tonijev impuls novom forumu je nenormalno znacajan, kao i nejgove cuvene tabele koje svi volimo.

Ja pre svega zelim da se zahvalim upravo tim momcima koji danas odrzavaju RSB i cine ga i dalje jakim i interesantnim zvezdaskim masama. Volf, Bela, Ronilac, Ogisa i Miljanko, Stefke, Mata i Fiti, CZV, CZBG, mali Maltezanin iz Srpske  :biggrin: i ostale mlade snage da ih sada ne nabrajam, ima ih ko kusih pasa. Izuzetno sam takodje ponosan na kosarkasku ekipu koja je po proseku godina mozda i najjaca  :biggrin: ali mislim da smo okupili bas dobre momcine koji su danas okosnica RSB-a

Ja bih se ipak vratio unazad i iz ove perspektive zakljucio isto sto i Ljuba 73  da je RSB najvecu ekspanziju doziveo u najtezim godinama. Nas cilj je tada bio da sto vise klub i desavanja u klubu priblizimo navijacima, da iskopamo koliko mozemo informacija i da vas sve zajedno okupimo ovde kako bismo ih delili sa ogromnim brojem navijaca. Podatak koji smo izneli danas govori o tome da smo uspeli. Prosle godine je RSB forum imao cak 90 miliona pregledanih stranica odnosno nekih 250.000 pregledanih stranica u proseku dnevno! Sto je impozantan podatak, pogotovo kada dodam da je to podatak samo za forum, bez sajta!

Informacije koje smo donosili ovde kako bismo svi zajedno diskutovali o tome bile su od presudnog znacaja da se ovo mesto omasovi a posledica je da su ljudi zbog njih dolazili a kada vide kakva je druzina ovde okupljena, ostajali su da razmenuju misljenja sa ogromnim brojem cigana. Naravno, sve to ne moze proci i bez kolateralne stete gde su osnivaci ili urednici kao i sam RSB obelezavani na najrazlicitije nacine ali kao sto kazem i za fk i kk - gledaju se rezultati a oni su - uspesni. Dakle vredelo je.

Takodje zelim da pomenem i pozdravim i momke koji su bili sastavni deo RSB-a a vise nisu uz nas poput MR RSB-a, Armije, Brigela, Cicmija, Ma da bre i mnogih drugih, koji su takodje ostavili dubok trag ovde ali su nam se putevi razisli. Svi oni danas jako uspesno rade sto u fk, kk, najuticajnijim medijima ili su izgradili sopstvene brendove koji opet doprinose jednoj jedinoj na razlicite nacine. RSB je pre svega bio jedan generator mnogih kvalitetnih ljudi koji danas nisu tu ali itekako doprinose Zvezdinoj svakodnevici.Bilo je tu skautinga i za fudbalski i kosarkaski klub i mnogo cega drugog, dobrog i korisnog, ne mogu svega ni da se setim.

Proslo je i otislo dosta forumasa, poput onih matorih - Bisopa, Liburnije, Dace, Zvezdasa, Nake, pa mladih poput Kovaca i mnogih drugih koji su danas na nekim drugim mestima, sto je dokaz da bez nas mogu ali bez Zvezde ne mogu. Nije dakle bitno koliko je okupljaliste nego je bitno koliko se voli Zvezda bez obzira gde smo. Posto je RSB najveci (ali ne i jedini i najvazniji), mi smo ovaj forum adrkvatno i nazvali - “virtuelna marakana”. Virtuelna marakana jer svakodnevno okuplja desetine hiljada navijaca.

Ima dosta uspomena koje nas vezu za ovo mesto. Bilo je svakakvih “bombi”  :srbinosm: koje su pucale ovde ali okupili smo vas bas tu gde je i trebalo, ovo je postala i vasa svakodnevica. Ja zelim samo da istaknem da ovde nikada ni jedna informacija nije izmisljena ma koliko ona bila nenormalna ili se ispostavila neistinitom. Uvek je dobijena iz najpouzdanijih mogucih izvora. Ispostavljalo se da je bilo i dosta lupetanja (prvenstveno sa moje strane) koja se i dan danas prepricavaju sa osmehom ili podsmehom ali bilo je i pogodaka, rekao bih najcesce.

Ono na sta sam posebno ponosan jesu akcije sa clanstvom koje smo ovde overavali plavim kvadraticima i moram reci da sam izuzetno zadovoljan kako to danas izgleda. Nadam se da ce ova mladjarija nastaviti da vuce RSB istim intenzitetom kojim smo to mi radili a na nama ostalima je da se uvek kada imamo vremena ovde vracamo jer RSB je nasa druga kuca, nasa virtuelna marakana!

Da smo svi zivi, zdravi i uvek veseli u junu!
« Последња измена: 13 Јануар 2018, 19:13:26 Селектор »

Ван мреже DexDexter

• Члан ФК
  • Поруке: 382
  • Репутација: +120/-92
« Одговор #58 послато: 13 Јануар 2018, 19:20:26 »
Ljudi hvala za sve ove godine. Ovaj portal i forum su postali kultno mesto okupljanja svih nas u crveno belom.

Sent from my E2303 using Tapatalk

Ван мреже Malta

• Модератор
  • Поруке: 270
  • Репутација: +586/-61
« Одговор #59 послато: 13 Јануар 2018, 19:21:26 »
Svi mi zajedno činimo ovo mjesto i svaki pojedinac je bitan. Čestitke svima, nadam se da će nas biti u još većem broju a da će RSB slaviti još mnogo godina uspijeha.

Jedno veliko hvala osnivačima naše "Virtuelne Marakane" što su osnovali ovo mjesto bez kojeg ne mogu zamisliti život. Čast i privilegija je biti dio RSB ekipe.

Živjeli!

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk