Аутор Тема: 10 ГОДИНА РСБ: ПОНОСНИ НА СВОЈУ ПРВУ ДЕЦЕНИЈУ!  (Прочитано 4848 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже playtony

• Administrator
  • Поруке: 202
  • Репутација: +246/-30
Одг: 10 ГОДИНА РСБ: ПОНОСНИ НА СВОЈУ ПРВУ ДЕЦЕНИЈУ!
« Одговор #60 послато: 13 Јануар 2018, 19:31:41 »
Deset godina je proslo k'o za tren...

Porodica, prijatelji, Zvezda, RSB, sve je to tako lepo povezano jedno sa drugim. Sve su to nase kuce. Pa kada i nekad odes od kuce znas da imas kome da se vratis.

Sve je nas Zvezda spojila, a RSB mi je uz to darovao i nekoliko divnih prijatelja. Svoje rodjendane sam odavno prestao da proslavljam, ali cu za ovaj vala lepo da nazdravim. Ziveli!

Ван мреже ЦЗБГ

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 1.593
  • Репутација: +767/-523
« Одговор #61 послато: 13 Јануар 2018, 20:02:38 »
Понос. Част. Привилегија. Друга кућа.

И једно велико "хвала" и једна велика честитка свима, од оснивача до "обичних" чланова.

Ван мреже Глас разума

• Члан ФК
  • Поруке: 1.496
  • Репутација: +947/-826
  • И на марсу ако треба!
« Одговор #62 послато: 13 Јануар 2018, 20:06:44 »
Честитке, да још минимум 10 пута оволико потрајете..

Послато са SM-N900 уз помоћ Тапатока

Ван мреже Basileus

• Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 1.595
  • Репутација: +916/-117
« Одговор #63 послато: 13 Јануар 2018, 20:08:46 »
Честитке!  :aplauz:

Ван мреже Tomica

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 1.940
  • Репутација: +1485/-507
« Одговор #64 послато: 13 Јануар 2018, 20:11:29 »
Велика је част бити део овакве екипе. И делити ово место са великим Звездашима пре свега. Наравно посебне честитке оснивачима  :ue:

Ван мреже Бошко 996

• Члан клуба
  • РСБ екипа
  • Поруке: 879
  • Репутација: +967/-234
« Одговор #65 послато: 13 Јануар 2018, 20:16:19 »
Место без којег не почињем свој дан, већ седам година, прво као гост, онда као члан, а после и као део екипе.
Честитам на јублијеју свима, пре свега оснивачима који су основали овакво сјајно место на којем се окупљају Звездаши са разноразних страна, а онда и свим члановима екипе и сваком форумашу. Да нам живи ово место још дуго година. Част је бити део овог форума.

Ван мреже Jackal

• Члан ФК
  • Поруке: 4.599
  • Репутација: +2022/-1583
  • A son never forgets.
« Одговор #66 послато: 13 Јануар 2018, 20:16:34 »
Sigurno jedan specifičan trenutak.  :srbinosm:

Stvarno pohvale na pravljenju mjesta gdje se najveće ciganšture okupljaju da dobiju svoj dnevni fiks Zvezde.

Ван мреже mostarac

• Члан КК
  • Поруке: 1.192
  • Репутација: +593/-294
« Одговор #67 послато: 13 Јануар 2018, 20:18:28 »
Čestitke na prvih deset i da trajete još dugo, dugo, dugo. Posebno hvala na razbijanju velikog dela medijskog mraka.

Ван мреже RSB

• Aдминистратор
  • Поруке: 350
  • Репутација: +310/-54
« Одговор #68 послато: 13 Јануар 2018, 20:21:41 »

Ван мреже Џони11

• РСБ екипа
  • Поруке: 5
  • Репутација: +20/-3
  • Црвено брате мој
« Одговор #69 послато: 13 Јануар 2018, 20:22:19 »
Čestitke mom RSB-u na jubileju i svima onima koji čine ovo mesto!

Pisanje mi nikad nije bila jača strana, ali svakodnevno pratim šta vi ostali mudrujete ovde, dok sam ja aktivan u foto sekciji ekipe. Zato bih iskoristio ovu priliku i da se zahvalim onima koji su prepoznali moju ljubav prema Zvezdi i pružili mi šansu, iako pre toga nisam imao skoro nikakvo fotografsko iskustvo. Mogu slobodno da kažem da je to jedna od najboljih stvari koje su mi se desile u životu, a evo za mene traje već 3 godine.
Upoznao sam sjajne ljude, što iz ekipe i sa foruma, nego i dosta naših igrača i ljudi iz kluba, a to ništa ne bih mogao bez RSB-a. Kao i do sada, uvek ću se truditi da pravim dobre fotografije i da ovom mestu dam neki svoj doprinos.

Ван мреже 19Simke93

• РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 1.643
  • Репутација: +1731/-407
« Одговор #70 послато: 13 Јануар 2018, 20:31:59 »
Čestitke braćo, drago mi je da sam deo foruma par godina manje od ove jubilarne cifre. Da se proslavi još mnogo ovakvih jubileja i da naša Zvezda, u svim sportovima, čini da teme i postovi budu što radosniji u narednim godinama. Živi bili.

Ван мреже dr.nele

• Члан ФК
  • Поруке: 1.069
  • Репутација: +409/-289
« Одговор #71 послато: 13 Јануар 2018, 20:33:33 »
Cestitke mislim da sam tu od samih pocetaka.Sjecam se i problema kad neko vrijeme nije radio koliko je to tesko bilo.Sve najbolje da budete jos bolji nego sada.

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Поруке: 18.091
  • Репутација: +12761/-10138
  • Ипак се окреће...
« Одговор #72 послато: 13 Јануар 2018, 20:35:10 »
Zeleo bih da naglasim da su ovo mesto stvarali svi: od prvobitne ekipe, koje nisam bio deo, do ove danasnje, koja se u medjuvremenu menjala i povecavala isto kao sto je i RSB vremenom rastao. Za nastanak i reputaciju ovog mesta su nista manje znacajni i oni koji vise nisu ovde ili su napustili ovo mesto usled nesuglasica. Koliko se sebe ugradili u ovo mesto, toliko su njega deo i dalje.

Takodje, sve ovo ne bi imalo smisla da nema na hiljade forumasa koji smatraju da im je ovaj forum virtuelna zvezdaska kuca. Svaki zvezdas koji se ovde redovno interesuje za desavanja, diskutuje, komentarise i gleda kako da doprinese klubu u realnosti je jedna mala ali neizostavna ciglica nase velike zvezdaske kuce. Zahvaljujuci i vama, izmedju ostalog, prikupljena su nemala novcana sredstva da se prebacimo na stariji, lepsi i bolji forum, gde su radovi u poodmakloj fazi. Hvala svima koji su u tome pomogli i onima koji bi pomogli da su u mogucnosti.

Jos jednom mogu samo da se javno zahvalim Kiki i Vasilu sto su mi omogucili da postanem deo ekipe. S obzirom na to koliko sam prethodnih godina vremena i energije utrosio, pre svega, baveci se sajtom, bilo je trenutaka kada sam se pitao sta sve meni ovo u zivotu treba. Medjutim, svaki put mi je na pamet palo koliko sam upoznao prijatelja za ceo zivot i shvatio da to ne moze da se izmeri. Kad se setim gde je svako od nas bio pre tri, pet ili osam godina, vidim i da smo svi zajedno, jedni pored drugih, neprimetno rasli i kao ljudi. Usput, u nimalo lepim vremenima, davali smo sve od sebe da ocuvamo zvezdaski duh i brojnost, ali i cistu svest i zdravu pamet. Mozda je bilo i trenutaka kada smo gresili, ali to cinili iz najbolje namere. Svako ko je bio upucen u desavanja u klubovima i oko njih zna i da je povremeno bilo trenutaka kada ne postoji ispravna odluka. Radili smo najbolje sto smo umeli, a ovoliki broj vas ipak znaci da pozitivne strane makar pretezu.

U sledecih deset godina RSB-u mogu da pozelim da ostane svoj, ali i ostane odan osnovnoj svrsi postojanja, a to je sluzba Crvenoj zvezdi.

Ван мреже kiki

• Osnivač RSB-a Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.148
  • Репутација: +1178/-329
  • 20 минута пешке од Маракане
« Одговор #73 послато: 13 Јануар 2018, 20:36:39 »
Vasil je slon kada je reč o sećanjima i istoriji ovog mesta, ali samo ću napomenuti da je ovo mesto, tada se još nije zvalo RSB, nastalo zbog... marketinga kluba :mrgreen:.
Nas troje, Vasil, draganche i ja smo bili aktivni na delije.net (sportskim pričama) i pizdeli smo zbog lošeg sajta fk-a. Pošto smo generacija koja nije samo sposobna da pizdi već i da nešto uradi, pao je dogovor i nastao je predak ovoga što vidite. Još se sećam prvog susreta Vasila i mene (dragance je bio na Novom Zelandu) u prostorijama marketinga SD-a (tada je bio i fk). Mi smo praktično ponudili našu pomoć u izradi sajta za klub što je prihvaćeno. Koliko mogu da se setim, adresa sajta je bila www.fc-redstar.net i nije postojao forum, samo vesti.
Tada nisu postajale džumle, vordpresovi i slično već je dragance kroz php/html pravio kuću od temelja. I sve ovo je bilo znatno pre zvaničnog RSB početka :srbinosm:. Nakon što je došlo do promena u klubu (ne sećam se svih pojedinosti, ali znate ko će se setiti :mrgreen: ), praktično smo napravili RSB.

Ван мреже RSB

• Aдминистратор
  • Поруке: 350
« Одговор #74 послато: 13 Јануар 2018, 20:52:30 »

Ван мреже Ian

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 6.478
  • Репутација: +4387/-3085
« Одговор #75 послато: 13 Јануар 2018, 20:54:28 »
Čestitka svima.

Ван мреже Ljuba 73

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.919
  • Репутација: +5789/-2396
« Одговор #76 послато: 13 Јануар 2018, 20:56:15 »
Čestitka svima.
Opsirno od tebe.

Ван мреже Roki

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.986
  • Репутација: +1257/-995
« Одговор #77 послато: 13 Јануар 2018, 20:58:48 »
Cestitke na lepom jubileju!

Ван мреже Uvekuzzvezdu

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.472
  • Репутација: +698/-862
« Одговор #78 послато: 13 Јануар 2018, 20:59:31 »
Ko je od admina i clanova tu od prvog dana...zna li ko...sretnoooooo

Ван мреже velimir85

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 179
« Одговор #79 послато: 13 Јануар 2018, 21:05:12 »
Iskrene čestitke svima na daleko najboljem mestu da se dozna i prodiskutuje sve o Zvezdi, a i o svemu ostalom! Samo napred, još bolje i jače :aplauz: