Скорашње поруке

Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
СВЕТ ОКО МЕНЕ / Одг: Супер Лига 2017/2018
« Последња порука miodrag послато данас у 18:38:53 »
Jevtovića iz Partizana traži Rostov i još jedna neiminovana Ruska ekipa kao i Italijanska ekipa.
2
ФУДБАЛ / Одг: Владан Милојевић и стручни штаб
« Последња порука Gidzi послато данас у 18:37:50 »
Ja bih voleo da mi budemo odredjeni i ponudimo Miloju 60000 i ugovor na 4 godine. Ovako, kada mu se kaze upisi sam koliko hoces, to deluje totalno neozbiljno.
3
« Последња порука Miki PN послато данас у 18:37:06 »
Svima je jasno da je ovo usluga da bi mogao mozda da napravi jos jedan ino ugovor.
Najavio da napusta mordor i sada pokusava da podigne svoju cenu.

Tako funkcionise nas savez. Samo muljacina i usluge. Kao da im je to dedovina pa rade sta oce.
Olos nevidjena.
4
КОШАРКА / Одг: Аба лига 12. коло: Морнар Бар - Црвена звезда
« Последња порука DenaraFCRS послато данас у 18:37:02 »
Ајмо Звездо! Надам се дебију Ениса, да Алимпијевић одмори Антића за Фенер, и победи од 10ак разлика, као и финој подршци наших Делија у Бару  :ziveli2:
5
Odlično finale sp za rukometašice.
6
СВЕТ ОКО МЕНЕ / Одг: Амерички фудбал - НФЛ
« Последња порука Millhouse послато данас у 18:35:24 »
Ljubo sta ocekujes na seahawks - rams?
7
« Последња порука daco82 послато данас у 18:35:20 »
Kad će postupak za nerede u derbiju? Treba na tome insistirati.

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока

8
ФУДБАЛ / Одг: Трансфери, формације, тактике...
« Последња порука alx veteran послато данас у 18:34:49 »
Ajd sad,pod nekom zdravom predpostavkom i nekim signalima Pavkov ce biti vracen sa pozajmice i potom prodat jer normalno je da ima interesovanja za drugog strelca lige.Tako da taj famozni trasfer bude pokriven kako tako,i vuk sit i ovce na broju. :ziveli2:
9
ФУДБАЛ / Одг: Трансфери, формације, тактике...
« Последња порука napster послато данас у 18:33:45 »
Mnogo si neki ljut čovek. Gde sam povezao tebe i LŠ? Ja sam napisao da pravimo ekipu za LŠ, i da pripremamo ekipu za to. Ništa nastavite da pljujete, mračite i pretite društvenim mrežama. Samo shvatite da ako ne bude igrao Pavkov ispadate mnogo smešni.
Usput, već sad možemo da zaradimo na Pešiću i to jako lepo.

Zasto ispadamo smesni ako ne bude igrao?

Ovo je forum, a njegova svrha je diskutovanje o aktuelnim temama, a Pavkov trenutno jeste aktuelna tema, odnosno to da li ce biti u nasem sastavu ili ne. I niko nece da ispadne smesan ako on, nadam se, ne bude bio deo tima.

To je kao da sad ja kazem, svi vi sto pricate o Benu ovde ispadate smesni ukoliko isti ne bude dosao.

Inace, igrom slucaja, sinoc bas vodim razgovor sa likom 40+ ovde iz Nisa, stara ekipa sa juga Caira, koji malo malo pa ide na sastanke sa upravom Radnickog i lik ne moze da se nacudi kako smo progutali dogovor bata Tonceva i Terze, pa smo par dana nakon sto je objavljeno da je Radnicki pred stecajem za 300.000 evra, od njih za iste pare uzeli igraca koji nije ni debitovao u prvenstvu, a koga smo kasnije vratili u Nis.  :ohmygod: Fudbal je keva za takve dovovore izmedju burazera, ma koliko ovde neko pisao kako je Pavkov skautiran zbog njegovih kvaliteta pa taj projekat nije uspeo.
10
УЗ ПИВЦЕ / Одг: Историја Срба
« Последња порука darkozzy послато данас у 18:32:35 »
@ RW

Na temi Istorija sveta davno sam sa dosta detalja pisao o atentatu na Pavelica, pronadji to i ponovo procitaj
nije bas tako kao sto ti kazes
Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum