Скорашње поруке

Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10
2
УЗ ПИВЦЕ / Одг: Душевна бања
« Последња порука Ужичанин послато данас у 00:25:02 »
Скупите се сви и на терен. Свако по лопту понесе и удри. Неће писати 50 пријава.
Имали сличан проблем са пар бабускера у згради поред терена у крају. Једно вече цео крај изашао, пандурација дошла, окренула се и отишла. Више нису одговарали на њихове позиве.
3
УЗ ПИВЦЕ / Одг: И на небу том на које идем ја...
« Последња порука Choby послато данас у 00:24:50 »
Uzas. Sjecam se covjeka sa kkcz foruma prvenstveno ali je i ovdje pisao.

Neka pociva u miru.
4
« Последња порука Vatrogasac послато данас у 00:22:51 »
Večna mu slava
5
КОШАРКА / Одг: Трансфери - одласци и доласци играча 2018/2019.
« Последња порука Sektor послато данас у 00:21:23 »
Ko je sve siguran za narednu sezonu od postojeceg igrackog kadra ?

I kakva je situacija sa Odzom ??
6
« Последња порука dzoni21 послато данас у 00:20:42 »
Kako znaš da su maloletna lica?

Sent from my MI 5s using Tapatalk
Znam vecinu tih klinaca,najveci deo jos osnovna skola,jedini greh sto pikaju fudbal uvece..Budu tu i stariji momci,ali konrketne prijave pisane deci,dolazili ovi iz socijalne sluzbe kod roditelja,ovi popizdeli..

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока

7
КОШАРКА / Одг: Жеље и разбибрига 2018/2019
« Последња порука Celtic послато данас у 00:18:41 »
Pitanje za Celtika.Da li zna na koliko je potpisao Baron?I ako zna da li bi mogao reci?
Na godinu.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
8
ФУДБАЛ / Одг: Омладински погон
« Последња порука MuaDib послато данас у 00:17:42 »
Radak bek, nije puno igrao u Partizanu. Jak, bio sposoban ,nisam ga gledao neko vreme,mada se u tim godinama to menja brzo. Drugog ne znam ali mi liči da je Rus. Meni se oni ne sviđaju a previše ih je u svim klubovima. Mnogo su nam jeftini fudbalski radnici.
9
« Последња порука Лазар26 послато данас у 00:13:33 »
  Какве везе има има што је постао популаран због резултата Новака. Јел то нешто лоше?! Макар је склонио неких Х клинаца са улице и постао важан амбасадор Србије у свијету. А наравно да годи и прија кад је један од најбољих спортиста данашњице Србин. Ево, у Србији сви гледају фудбал и то је најпопуларнији спорт. Које вајде од тога имамо?! Имамо, 7 милиона селектора и шећер. А нема нас ниђе на фудбалској мапи 25 година, па смо опет мазохисти. Како би то назвао онда?! Опустите се и навијајте за наше Србе, који год да је спорт у питању. И помирите се са чињеницом да ми нисмо за фудбала (иако га и сам највише волим). Ај здра'о
Pa nisam ni rekao da je to lose, napisao sam kako jeste, nema potrebe da se svadjas sa mnom :biggrin:
10
« Последња порука Ian послато данас у 00:11:10 »
Bog neka ti podari vecni mir.
Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10