Анкета

Најбољи играч Звезде у досадашњем току сезоне (можете мењати гласове кроз сезону):

Борјан
158 (8.7%)
Стојковић
127 (7%)
Савић
263 (14.4%)
Бабић
2 (0.1%)
Ле Талек
75 (4.1%)
Родић
2 (0.1%)
Анђелковић
1 (0.1%)
Гобељић
5 (0.3%)
Јовичић
19 (1%)
Доналд
52 (2.9%)
Фримпонг
3 (0.2%)
Рачић
1 (0.1%)
Милијаш
4 (0.2%)
Канга
82 (4.5%)
Рикардињо
4 (0.2%)
Срнић
10 (0.5%)
Аџић
1 (0.1%)
Милић
6 (0.3%)
Радоњић
61 (3.3%)
Боаћи
502 (27.5%)
Пешић
202 (11.1%)
Крстичић
243 (13.3%)

Укупно гласова: 777

Аутор Тема: Играчки кадар Црвене звезде  (Прочитано 4677436 пута)

0 чланова и 16 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже slobal

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.171
  • Репутација: +1605/-2278
Одг: Играчки кадар Црвене звезде
« Одговор #47780 послато: 14 Фебруар 2018, 20:31:26 »
Radonjic mora da radi na zavrsnici, to nije od juce i od te sanse, nego je jasno duze vremena. Ima sve predispozicije da bude vrhunski fudbaler, mora da popravi zavrsnicu i to je to.
Postoji opravdanje za tu situaciju sinoc, a ono se krije u tome da je istrcao kontru od pola terena, dosao u fazu realizacije, i tu je svakako imao pad koncentracije i snage, shodno tome odakle je povukao celu akciju te da je izneo sam, u punom sprintu sa loptom. Medjutim, ako zeli nesto veliko da napravi u karijeri, onda zavrsnicu mora bitno da poboljsa. Nije mu ovo prvi put, imao je identicnu kontru kada je dosao, ako se ne varam protiv Cukarickog na Marakani, nije njegov sut na potrebnom nivou generalno posmatrano, i to mora da poboljsava kako zna i ume. Meni se cini da on u tim situacijama ne trazi tehnicka resenja, vec gleda da raspali po lopti pa sta bude. I isto tako, Akinfeev je sinoc sjajno zatvorio i jedan i drugi ugao, Radonjin izbor je mozda bio i logican, ali eto, skinuo mu je i to je to...

Ван мреже Nine33

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.278
  • Репутација: +1960/-990
  • Nek' se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #47781 послато: 14 Фебруар 2018, 20:34:09 »
Sprint od centra, Akinfejev na golu, evropsko proljece posle 25 godina u klubu koji volis, u prvoj ozbiljnoj sezoni u zivotu, sa sve hukom cijelog stadiona iza tvojih ledja. To je 500 tona tereta na ramenima. Pa jebes mi mater, ja bih sutnuo loptu u vis, sjeo na travu i poceo da placem. Nesumnjivo Radonja ima mnogo stvari na kojima mora da radi, ali malo razumjevanja...

Ван мреже СрбМКД

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.966
  • Репутација: +1669/-684
  • Идопоклоник
« Одговор #47782 послато: 14 Фебруар 2018, 20:51:22 »
Радоњић је дечко који има најјаче убрзање из места које сам ја видео код неког нашег фудбалера у задњих Х година.
Али то доношење одлука у завршници га за сад успорава. Нису то само ситуације као она од јуче већ и ситуације када откачи колица и лепо пробије по боку и онда кад треба да уследи завршни пас ка саиграчу обично лопта буде пресечена од противничког одбрамбеног или голмана. У тим ситуацијама обично спусти главу и шаље лопту по неком аутоматизму, без да погледа распоред саиграча.

Али ок, то су све ствари које се дају исправити радом. Битно је само да код играча постоји воља да индивидуално ради и исправља те недостатке. Хвала богу па у стручном штабу имамо човека који уме с младим играчима.

Иначе, да се приметити да је Радоњић напредовао у одбрани. То је било приметно још и током јесени, а и јуче се пар пута вратио уназад и одузео пар лопти.

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 3.223
  • Репутација: +964/-2154
« Одговор #47783 послато: 14 Фебруар 2018, 20:51:45 »
Ajde bas mi navedite jednog igraca a da nisu Mesi,Bejl koji u onakvom sprintu vise od pola terena a pre toga isto isprinta nekoliko puta nazad u odbrani i da ima solidnu zavrsnicu. Ako se secate i Markec je imao isti problem. Mislim da ne treba on da usavrsava zavrsnicu vec pas,centarsut proigravanje ili eventualno neki dribling,fintu sto on sigurno ima ali da l je moguce da to izvede usled onolkog spinta i potrosnje ne znam.

Ja inace cekam da vidim od njega neke drugacije sprinteve i kontre gde ce ga saigraci izbacivati u njih dobrim pasovima jer ovo sto on sad radi je u vecini slucajeva kad sam uzme loptu i zaleti se na skoro pa postavljenu odbranu ali to je vec vrv do taktike koju igramo tj kako je trener zamislio.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже Sreks10

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 78
  • Репутација: +30/-76
« Одговор #47784 послато: 14 Фебруар 2018, 22:23:20 »
Ne vidim nesto kritike na racun Donalda...Svako ko je bio juce na stadionu je video da je covek nas najtanji igrac...bez konkurencije...i to je citave sezone tako...i nigde posle nas nece moci da igra ozbiljan fudbal... A sad ce da lupaju minuse likovi koji ne vide koliko je covek spor,statican i trom...20 kontakata sa loptom sinoc nije imao...celu tekmu prica i objasnjava...ovo sam pisao i pre 5 meseci i pre godinu dana...mnogo cemo bolje i lepse igrati kada Mic konacno ode...Mnogo mrsavo i tanko...

Ван мреже bm

• Члан ФК
  • Поруке: 2.179
  • Репутација: +509/-778
« Одговор #47785 послато: 14 Фебруар 2018, 22:55:51 »
Meni nije jasno kako kratkovidi Kosan i obnevideli Miloje nikako ne vide to što "svi vide"....još mu i kapitensku traku dali!?
Mada on se smuca tu između centra i šesnaesterca najviše pa je daleko od klupe, možda ne vide lepo...a i Vlada nosi naočare....ko će ga znati.

Ван мреже Sreks10

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 78
  • Репутација: +30/-76
« Одговор #47786 послато: 14 Фебруар 2018, 23:44:30 »
Au druze o cemu ti pricas?igrao je i Kanga pa cim se ukazala sansa je otisao...pa cim je prva ponuda stigla nisu ga ni vodili na Maltu...isto je bilo i sa Dinamom...sigurno je da ni Miloje ni Kosan nece plakati kad on ode...trenutno je situacija takva kakva je...I reci mi samo jesi li bio sinoc na tekmi?Ako jesi onda mi kazi da li sam o njegovoj igri u sinocnoj utakmici bilo sta pogresio?

Ван мреже Nine33

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.278
  • Репутација: +1960/-990
  • Nek' se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #47787 послато: 15 Фебруар 2018, 00:15:25 »
Ajde bas mi navedite jednog igraca a da nisu Mesi,Bejl koji u onakvom sprintu vise od pola terena a pre toga isto isprinta nekoliko puta nazad u odbrani i da ima solidnu zavrsnicu. Ako se secate i Markec je imao isti problem. Mislim da ne treba on da usavrsava zavrsnicu vec pas,centarsut proigravanje ili eventualno neki dribling,fintu sto on sigurno ima ali da l je moguce da to izvede usled onolkog spinta i potrosnje ne znam.

Ja inace cekam da vidim od njega neke drugacije sprinteve i kontre gde ce ga saigraci izbacivati u njih dobrim pasovima jer ovo sto on sad radi je u vecini slucajeva kad sam uzme loptu i zaleti se na skoro pa postavljenu odbranu ali to je vec vrv do taktike koju igramo tj kako je trener zamislio.

Brate, gdje nadje onu cupavu prevaru kao primjer za bilo sta, pa mu jos i tepas? :))

Ne vidim nesto kritike na racun Donalda...Svako ko je bio juce na stadionu je video da je covek nas najtanji igrac...bez konkurencije...i to je citave sezone tako...i nigde posle nas nece moci da igra ozbiljan fudbal... A sad ce da lupaju minuse likovi koji ne vide koliko je covek spor,statican i trom...20 kontakata sa loptom sinoc nije imao...celu tekmu prica i objasnjava...ovo sam pisao i pre 5 meseci i pre godinu dana...mnogo cemo bolje i lepse igrati kada Mic konacno ode...Mnogo mrsavo i tanko...
Ocigledno nisi citao temu za samu utakmicu. Donald je ubjedljivo najkritikovaniji tu i gotovo jednoglasno je proglasen najlosijim igracem utakmice. Meni licno je mnogo losiji bio protiv Kelna i tada nikako nisam mogao da objasnim ljudima oko sebe neke stvari, a sad odjednom svi progledase pa neki cak i pretjeruju. I dalje stojim iza onog sto sam pisao prije tekme da treba da pocnemo s Bakulom na zadnjem veznom, a Krsticicem i Srnom na dva centralna. Udavili bi ih trkom samo tako, a Srnina slabija tehnika ne bi ni dosla do izrazaja kad ionako nismo nesto pokusavali da igramo kriz sredinu. Barem bi vise trcao a imali bi i igraca vise u zavrsnici posto Krsticic to nije mogao da ispostuje juce.

Ван мреже канцеларија

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 165
  • Репутација: +343/-70
« Одговор #47788 послато: 15 Фебруар 2018, 00:29:01 »
Нисам испратио на стадиону, а нема ни на снимку, исечено, занима ме како се Радоњић нашао у оној прилици, на чију асистенцију?

Ван мреже Vlada 89

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 10.161
  • Репутација: +1491/-1827
  • Evropejac,fan Jelene Karleuse,mrzitelj
« Одговор #47789 послато: 15 Фебруар 2018, 00:31:47 »
Pogresio je njihov stoper.

Ван мреже Стевица

• Веран као пас
  • Поруке: 637
  • Репутација: +363/-311
« Одговор #47790 послато: 15 Фебруар 2018, 01:21:27 »

Радоња пре Бејла и Месија да погледа рецимо овај снимак.

И да вежба. Пуно да вежба.

Ван мреже Aleksandar9339

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 84
  • Репутација: +21/-39
« Одговор #47791 послато: 15 Фебруар 2018, 06:40:26 »
Evo Ronaldo imao potpuno istu situaciju i promasio, mislim da je cak isto sutnuo, razumem da je ono trebao da pogodi, ali nije uopste lako, ko nije probao ne moze da razume

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 3.223
  • Репутација: +964/-2154
« Одговор #47792 послато: 15 Фебруар 2018, 08:23:12 »
Evo Ronaldo imao potpuno istu situaciju i promasio, mislim da je cak isto sutnuo, razumem da je ono trebao da pogodi, ali nije uopste lako, ko nije probao ne moze da razume
Ne,ono je veoma lako ali ako je na golu neki jsl prosecan golman.

I ne znam zasto mnogi komentarisu da je otisao mnogo u stranu? Gledajuci pravac kretanja od kada je uzeo loptu on je otisao u stranu taman toliko kako bi napravio prednost u odnosu na igraca koji ga prati,da je isao pravolinijski i pored njegove brzine odbrambeni igrac bi ga stigao dovoljno toliko da uz neko remplovanje ga izbaci iz ravnoteze i izgubi loptu,sprint.

Ван мреже Geometar

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.862
  • Репутација: +405/-964
« Одговор #47793 послато: 15 Фебруар 2018, 09:06:57 »
Нисам испратио на стадиону, а нема ни на снимку, исечено, занима ме како се Радоњић нашао у оној прилици, на чију асистенцију?

Gde ima snimak utakmice?

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.500
  • Репутација: +657/-359
« Одговор #47794 послато: 15 Фебруар 2018, 13:40:07 »

Ван мреже delboj

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 267
  • Репутација: +38/-47
« Одговор #47795 послато: 15 Фебруар 2018, 13:45:34 »
Ronaldo je čak išao malo više naprijed i golman mu je još više zatvorio, tako da mislim da je Radonjić bolje uradio što je šutirao, da je krenuo još naprijed pitanje je da li bi uspio i da šutira.

Ван мреже Isnogood

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 37
  • Репутација: +15/-15
« Одговор #47796 послато: 15 Фебруар 2018, 13:49:12 »

Greska odbrane,  presekao je loptu. Nije mu niko dodao.

Ван мреже Милош Цзв

• Члан ФК
  • Поруке: 436
  • Репутација: +437/-36
« Одговор #47797 послато: 15 Фебруар 2018, 14:18:21 »
Gde ima snimak utakmice?
Off Topic
Сад у 15:00 има на арени 1.

Ван мреже Nikola1992

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 43
  • Репутација: +12/-71
« Одговор #47798 послато: 15 Фебруар 2018, 17:10:46 »
U danasnjem izdanju vecernjih novosti nenad krsticic izjavljuje: evropske utakmice mi tesko padaju, imam malo prostora a ja nisam navikao da igram okrenut ledjima ka golu. E to je razlika izmedju ove nase smejurija lige gde misle da su bogom dani, odlika malih igraca, u moskvi njega na klupu ubacite srnu na 10ku ili nek se menja formacija.

Ван мреже Фурија

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.718
  • Репутација: +1137/-2270
« Одговор #47799 послато: 15 Фебруар 2018, 17:19:43 »
U danasnjem izdanju vecernjih novosti nenad krsticic izjavljuje: evropske utakmice mi tesko padaju, imam malo prostora a ja nisam navikao da igram okrenut ledjima ka golu. E to je razlika izmedju ove nase smejurija lige gde misle da su bogom dani, odlika malih igraca, u moskvi njega na klupu ubacite srnu na 10ku ili nek se menja formacija.
Ovo je toliko ocigledno. Krle je Bog na centralnom veznom.