Анкета

Да ли сте задовољни радом Владана Милојевића

Да
1158 (98.8%)
Не
14 (1.2%)

Укупно гласова: 1172

Аутор Тема: Владан Милојевић и стручни штаб  (Прочитано 264736 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже bm

• Члан ФК
  • Поруке: 2.354
  • Репутација: +588/-837
Одг: Владан Милојевић и стручни штаб
« Одговор #2100 послато: 15 Јануар 2018, 10:39:02 »
Kakvo pitanje i kakav odgovor, fantasticno. :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
:icon_svi:

Ван мреже mr nono

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.272
  • Репутација: +584/-411
« Одговор #2101 послато: 15 Јануар 2018, 18:10:26 »
Sta je sa ugovorom za miloja? Jel ima naznake da ce produziti ove zime ili da drhtimo na leto?

Ако може неки одговор? Верујем да ово све занима.

Ван мреже mrm

• Члан КК
  • Поруке: 534
  • Репутација: +279/-58
« Одговор #2102 послато: 19 Јануар 2018, 10:12:27 »
Stručni štab Crvene zvezde već nekoliko meseci jači je za čoveka koji se brine o ishrani fudbalera Crvene zvezde.
Koliko je dobra ishrana važna u životu čoveka, a posebno profesionalnog sportiste, objasnio je dr Branislav Rajić, član stručnog štaba Crvene zvezde, čovek koji je doktorirao biomehaniku na univerzitetu Valensiji.

— Otkad sam ovde, promenilo se dosta toga na bolje, na moje zadovoljstvo i zadovoljstvo stručnog štaba. Na početku saradnje smo obavili testiranje funkcionalne dijagnostike na bazi DNK iz uzorka kose. To je nova tehnologija koja se primenjuje na našim prostorima i dobili smo krajnje specifične i individualne parametre. Svaki igrač je dobio program ishrane na bazi onoga što smo pronašli. Kategorije koje smo najviše analizirali su alergijske reakcije odnosno netolerancije što su bili ključni faktori prilikom izrade jelovnika. Posle toga smo pristupili programu suplementacije odnosno dodataka ishrane sa ciljem da se naročito u ovim periodima trošenja organizma, izlaganja velikim fizičkim naporima izvrši kompenzacija sa, kako mi to volimo da kažemo, visokim koncentracijama biološki aktivnih supstanci koje su prijatnog ukusa, lako se apsorbuju i čini da se fizički radni kapacitet drži na visokom nivou — otkrio je dr Rajić.

Hotel u kojem su smešteni naši prvotimci nudi raznoliku hranu.

— Prevedeno na običan rečnik, fudbaleri se brže oporavljaju i osvežavaju se za svaki naredni trening, jer oporavak je uvod u naredni trening i tako u nedogled. Naravno, ovde smo jako dobro ugošćeni, mislim da je izbor hrane dobar, momci su vrlo disciplinovani, svakodnevno se konsultujemo oko izbora namirnica koje se ovde nude i posle treninga to obično prate neki proteinski šejkovi sa određenim dodacima. Sve u svemu, u razgovoru sa igračima primetio sam da im prija to što imaju podršku u obliku suplemenata, što imamo mogućnosti da porazgovaramo sa svakim od njih i dobijemo povratnu informaciju koja nam je jako bitna. Nadam se da će i drugi deo priprema biti dobro ispraćen, da ćemo imato dobar rezultat.

Fudbalerima Crvene zvezde nije bilo potrebno mnogo vremena da se priviknu na novi režim.

— Novi režim ishrane prija svima, moram da kažem da su „stare kuke“ kako imam običaj da kažem, iskusni prvotimci, u početku najdisciplinovaniji i drže tu disciplinu sve vreme, a ovi mlađi polako vide šta stariji rade, priključuju se i pitaju, traže iskustva starijih igrača. Na moje zadovoljstvo, posle tri dana su svi bili apsolutno za, svi su prihvatili program ishrane i suplementacije i videli su, odnosno osetili na početku, a tek će osetiti benefite svega toga. Stranci su vrlo lepo prihvatili novi način ishrane i zanimljivo mi je bilo kada su mi rekli da nikada ni u jednom klubu nisu imali sve ovako organizovano.

Dr Rajić je zadovoljan saradnjom koju ima sa stručnim štabom.

— Lepo sarađujemo, stručni stab je odličan. Poslednji sam došao i mislim da sam se lepo uklopio — zaključio je dr Rajić.

http://crvenazvezdafk.com/sr/vest/6697/Kako-se-hrane-Zvezdini-fudbaleri

Ван мреже acafcrs

• Пријатељ РСБ-а, Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 85
  • Репутација: +53/-16
« Одговор #2103 послато: 19 Јануар 2018, 12:37:35 »
Уживам у овим детаљима на које мисли наш стручни штаб. Ово је оно што нас може вратити тамо где је место, рад и константан напредак у сваком погледу.

Свака част.

Ван мреже Николакш95

• Члан ФК
  • Поруке: 228
  • Репутација: +316/-51
  • ΚΑΤΑΙ ΜΑΓΙΚΟ!
« Одговор #2104 послато: 19 Јануар 2018, 18:50:29 »
Стварно сам одушевљен оваквим потезом клуба и стручног штаба што се размишља и о оваквим детаљима, све зарад боље физичке спреме и на крају резултата нашег тима. После и не чуди када један Милић претрчи скупоцене играче руског клуба и асистира за гол који нас и одведе довде где смо сад.

Ван мреже 20 kinte

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 574
  • Репутација: +390/-131
« Одговор #2105 послато: 20 Јануар 2018, 16:15:27 »
Стварно сам одушевљен оваквим потезом клуба и стручног штаба што се размишља и о оваквим детаљима, све зарад боље физичке спреме и на крају резултата нашег тима. После и не чуди када један Милић претрчи скупоцене играче руског клуба и асистира за гол који нас и одведе довде где смо сад.
A čime misliš da se hrane ti Rusi od sto miliona - ko zna čime i kako ih rokaju preko dozvoljenih suplemenata i isplanirane im ishrane. Pa Bronkvist matori je mobilniji od nekih naših. To što smo mi konačno doveli čoveka koji brine o svemu je za pohvalu, ali na žalost, nismo ispred drugih, kasnimo debelo. Za fudbalera nema masno, nema šećera, svinja, loj, tačka.
Molim te nemoj shvatiti upis kao kritiku ili cinizam, poenta je da sam i ja isto jako srećan što smo počeli da se bavimo svim detaljima koji moraju da prate rad i sistem velikog kluba, gde se ništa ne prepušta slučaju, a kasnimo mnogo i još mnogo toga mora da postane rutina. Imamo primer momka iz Spartaka koji je bio projektovan na levom beku, a onda za par meseci “kuburi sa kilogramima”. A već je senior. To danas klinci koji žele da de bave profesionalno fudbalom sebi ne dozvoljavaju, a koli profesionalni igrači pod ugovorom. Ali da se razumemo, sva ta dodatna pažnja pd ishrane, preko načina života do procesa treninga ne vredi ako sam igrač ne shvati na vreme da njegov život ne može da bude isti kao život njegovih drugova koji nemaju plan da žive od sporta. Juče pričam sa jednim od prijatelja, školovanim izmeđuostalog za razvoj talenata - koliko stotina igrača postoji za koje nikada nismo čuli, a koji su osve ovo na vreme shvatili, igrali neki Cvajtu i Ligu 2 ceo život, niko ih nilada nije pomenuo, a sa 30 godina su milooneri.
« Последња измена: 21 Јануар 2018, 16:20:43 20 kinte »

На мрежи Vlada 89

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 10.737
  • Репутација: +1579/-2099
« Одговор #2106 послато: 04 Фебруар 2018, 12:49:35 »
Pesic kaze za zurnal da nigde ovakvu analizu protivnika nije dobijao  kao kod nas.Kaze da do detalja znaju igrace CSKA.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 16.355
  • Репутација: +4907/-5098
« Одговор #2107 послато: 04 Фебруар 2018, 12:59:03 »
Imam utisak da se Kosan time bavi

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 16.617
  • Репутација: +5138/-5536
« Одговор #2108 послато: 09 Фебруар 2018, 10:28:04 »
Teško će Partizan do titule", počeo je Vučelić.
Цитат
"Imajući sve elemente u vidu, a kad kažem elemente, ne mislim na sastav tima i najvećeg trenera (Vladana Milojevića), već sve ono što čini ambijent i igru. Bilo bi čak i bez toga teško. Zvezda ima mnogo bolji tim nego prošle godine, mislim, naravno, na njihov tim."

MILOJEVIĆ POKAZAO "VELIČINU"
Predsednik Partizana osvrnuo se na izbor Vladana Milojevića za najboljeg trenera u Srbiji. "Ako se čovek drži činjenica, onda je to Muslin. Posle osam godina idemo na Mundijal! Ako je kriterijum domaća scena - nagradu je zaslužio Marko Nikolić. Milojević je u ta dva meseca pokazao veličinu, da je veći od Marka, Muslina... Verujem da ni Tumbaković ne bi imao šanse, da se sa Crnom Gorom kvalifikovao za Svetsko prvenstvo."

O treneru Đukiću...
"Imam poverenje u njega, uveo nas je u grupnu fazu, a onda i obezbedio zimu u Ligi Evrope. Đukić je druga je vrsta čoveka i ne sviđa mi se što nije aktivan tokom utakmice, ne viče, a mi volimo to. Protiv Crvene zvezde je u džep stavio Milojevića, onako velikog trenera, najvećeg u prošloj godini. Samo zahvaljujući svojoj neefikasnosti nismo uspeli da pobedimo u poslednjem derbiju".

Neka mu ove reči predsednika Jsd/fk Partizan budu motiv za još pakleniji rad na proleće !
« Последња измена: 09 Фебруар 2018, 10:31:33 Sektor »

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 16.617
  • Репутација: +5138/-5536
« Одговор #2109 послато: 09 Фебруар 2018, 10:38:27 »
Ne bi me začudilo i da kao vlasnik novosti Vučelić stavi zabranu na pisanje o Milojeviću, kao mozzart na pisanje o Božoviću nedavno

Ван мреже Gaučo

• Веран као пас
  • Поруке: 628
  • Репутација: +505/-648
  • Звездаш, не Делија
« Одговор #2110 послато: 09 Фебруар 2018, 10:40:06 »
Teško će Partizan do titule", počeo je Vučelić.
MILOJEVIĆ POKAZAO "VELIČINU"
Predsednik Partizana osvrnuo se na izbor Vladana Milojevića za najboljeg trenera u Srbiji. "Ako se čovek drži činjenica, onda je to Muslin. Posle osam godina idemo na Mundijal! Ako je kriterijum domaća scena - nagradu je zaslužio Marko Nikolić. Milojević je u ta dva meseca pokazao veličinu, da je veći od Marka, Muslina... Verujem da ni Tumbaković ne bi imao šanse, da se sa Crnom Gorom kvalifikovao za Svetsko prvenstvo."

O treneru Đukiću...
"Imam poverenje u njega, uveo nas je u grupnu fazu, a onda i obezbedio zimu u Ligi Evrope. Đukić je druga je vrsta čoveka i ne sviđa mi se što nije aktivan tokom utakmice, ne viče, a mi volimo to. Protiv Crvene zvezde je u džep stavio Milojevića, onako velikog trenera, najvećeg u prošloj godini. Samo zahvaljujući svojoj neefikasnosti nismo uspeli da pobedimo u poslednjem derbiju".

Neka mu ove reči predsednika Jsd/fk Partizan budu motiv za još pakleniji rad na proleće !

Једна реч - Секта

Ван мреже Центарфор

• Члан ФК
  • Поруке: 314
  • Репутација: +293/-171
  • Чули су од оца,видели од брата...
« Одговор #2111 послато: 09 Фебруар 2018, 10:50:33 »
Једна реч - Секта
U narodu poznata kao UDBA a ovaj govnar je stari provereni kadar iste i njihove proverene metode...

Ван мреже zvezda srbija

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 16
  • Репутација: +34/-2
« Одговор #2112 послато: 09 Фебруар 2018, 11:03:30 »
Једна реч - Секта
Kakvo govno od coveka majko moja!

Ван мреже almatinac

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 438
  • Репутација: +103/-319
« Одговор #2113 послато: 09 Фебруар 2018, 11:22:13 »
Ako su toliko sigurni neka im Đukić ostane još mnogo godina, a nama Milojević još više.

Milojević je apsolutno zaslužio nagradu.Napredna komunjara govori da Srbija posle 8 godina ide na SP, a Milojević je Zvezdu uveo u Evropu posle 10 godina, 10 propuštenih evropskih sezona, odveo je giganta kakav je Crvena zvezda u evropsko proleće posle 25 godina. Onda da se pogleda i domaća scena, Zvezda je  22 odigrana kola pokazala da je najbolji tim u Srbiji, a napredna komunjara da zahvali Kokezi i sudijama što su mu obezbedili da zaostatak bude samo -9, trebalo je to da ide do  -19.

Ван мреже Зоки МПЦЗ

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.040
  • Репутација: +943/-1003
  • На свету све си нам, за боље не знамо...
« Одговор #2114 послато: 09 Фебруар 2018, 12:18:34 »
Вучелина ''Гебелс'' машинерија је управо почела са радом!
Комуњарско-удбашки, говњиви син.

Ван мреже 20 kinte

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 574
  • Репутација: +390/-131
« Одговор #2115 послато: 09 Фебруар 2018, 14:11:56 »
Nema potrebe da se uzbuđujemo - ali treba biti oprezan a ne glavom u oblacima.
Što se izjave o dzepu tiče, mislim da jedino navijačima može da smeta - Vladan se verovatno nasmejao ako ga je uopšte i dotaklo, a meni je iskreno žao Đukića negde, imam empatiju prema intelektualno nižnjim osobama. Pogledajte one oči i nesposobnost koordinacije govornog aparata sa neurologijom - nešto nije kako treba. Ja ću mu prvi priznati da je bio odličan igrač iz perioda u La Korunji, u prvom mandatu je imao dosta jak tim, ali pvo sada je blago užasno, dok mu onaj slučaj Pantić još više odmaže.
Nema tu s od sistema, Vladan i ovaj su miljama na opozitnim stranama shvatanja fudbala.

На мрежи vulevojaividak

• Члан ФК
  • Поруке: 4.133
  • Репутација: +3790/-3358
« Одговор #2116 послато: 13 Фебруар 2018, 20:05:38 »
Bravo Miloje..  :aplauz:  :aplauz:

.. i ceo strucni stab... :aplauz:

Ван мреже točilo

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.299
  • Репутација: +892/-798
  • It´s all about smiles and cries..
« Одговор #2117 послато: 21 Фебруар 2018, 20:17:44 »
Moramo ovog covjeka zadrzati u Zvezdi , ako treba  vezati ga lancima . 

Vladane  majstore.

Ван мреже Сале

• Члан КК
  • Поруке: 1.950
  • Репутација: +1098/-1123
  • ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
« Одговор #2118 послато: 21 Фебруар 2018, 20:23:13 »
Шефе, хвала до неба за све ово. Сад гази до титуле!

Ван мреже КиМ1389

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 375
  • Репутација: +252/-174
« Одговор #2119 послато: 21 Фебруар 2018, 20:23:24 »
Ajde Miloje potpisuj, pa da slavimo plasman u Ligu Sampiona  :travka: