Анкета

Да ли сте задовољни довођењем Бена

Да
876 (85%)
Не
19 (1.8%)
Нисам сигуран
135 (13.1%)

Укупно гласова: 1030

Анкета

Да ли сте задовољни откупом Срђана Бабића по наведеним условима?

Да
Не

Аутор Тема: Зимски прелазни рок 2017/2018  (Прочитано 457408 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 13.507
  • Репутација: +6541/-2602
Одг: Зимски прелазни рок 2017/2018
« Одговор #80 послато: 14 Децембар 2017, 19:29:55 »
Naravno da je bolje tu nema dileme. Samo je pitanje da li će ta zamena imati kvalitet bar na nivou Kange? Ili će biti neka menadzerska kombinacija koja će da se šlepa uz ostatak tima.

Čak može da bude i malo manje kvalitetan igrač ali konstantniji jer ta konstantnost je Kangicin najveći problem. On kada odigra kako ume mi izgledamo kao vrhunska ekipa.
Pa i da je menadžerska kombinacija bolje da bude tu da se uigrava, nego da dođe 15 dana pred kvalifikacije :srbinosm:.
Šalim se, svee igrače bira trener, ili ako su predloženi od strane skauta ili nekog menadžera proučava i odobravaa, tako da nema zime.

Ван мреже vuk peksmi

• Члан КК
  • Поруке: 367
  • Репутација: +577/-79
« Одговор #81 послато: 14 Децембар 2017, 19:30:13 »
Osnovni preduslov za uspeh je da se zadrze strucni stab i igraci koji donose rezultate. Ovo je pravilo u fudbalu i svi najuspesniji klubovi Evrope funkcionisu na taj nacin.

Prioritet mora da bude da zadrzimo igracki kadar i da ga doselekcijom dodatno pojacamo. Odbrana mora da ostane neokrnjena - Borjan, Stojkovic, Rodic, Savic, Le Talek, sto se tice sredine tu treba biti obazriv i zadrzati sto je vise moguce igraca. Bakula, Krsticic, Donald, Radonjic mora da ostanu. Kangu ako je moguce zadrzati, u suprotnom pazljivo izabrati zamenu. Posebno se pojacati na krilnim pozicijama. Sto se tice napadaca, Pesic i Boace su strasan tandem, ja ne pamtim kada smo imali 2 ovako opasna spic igraca istovremeno. Najavljeno je da je prodaja Boacea izvesna i da zbog visine transfera ne mozemo da ga zadrzimo i to ce biti veliki udar za ekipu. Definitivno najbolji stranac u istoriji Zvezde, kompletan igrac za nase uslove, koji i kada nije u formi moze iz samo jedne izuzetne teske situacije da resi derbi. Bice izuzetno tesko pronaci zamenu njegovog kalibra.

Imamo Babica, Gobelju i Frimponga, Milica da ulete i sasvim dostojno zamene saigrace. Tu su Luka Adzic, Racic(definitivno sam za prodaju ako postoji ponuda), Joveljic kao mladje snage da kupe zanat i sticu rutinu.

Prioritet je zamena za Boacea i za Kangu ako odu, plus krilne pozicije. Ne sme biti puno tumbanja ekipe. Uzeti pare za ova 2 stranca, oslobodi pozicije za strance i dovesti 2 ili 3 top igraca.

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.931
  • Репутација: +591/-436
« Одговор #82 послато: 14 Децембар 2017, 19:37:24 »
Bravo Vuce, odlican upis :aplauz: Okej, idu Kanga, Boaci, Srnic, mozda Donald..Gledati zamene za njih i to je to, samo bez glupih gomilanja..
Nadam se da nece biti neke rasprodaje, jer verujem da ce stici neke ponude za Savica,Stojkovica Pesica...

Ван мреже Војник_севера

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 120
  • Репутација: +45/-24
« Одговор #83 послато: 14 Децембар 2017, 20:14:53 »
Каква је судбина Зе Маркоса?Пошто је прелазни рок,тема је вероватно везана и за одласке.
Говорило се за њега да је одличан на тренинзима.

Рикардињо каква је ситуација са њим?Многи су били за то да он оде,други су тврдили да је добар на тренизима.Ја сам за то да добије још шансу на пролеће,па шта буде.

Ван мреже Vlada011

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 101
  • Репутација: +25/-20
« Одговор #84 послато: 14 Децембар 2017, 20:44:05 »
Za sada koji igraci su najblizi da ih potpisemo?

Ван мреже Navas

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 267
  • Репутација: +108/-223
« Одговор #85 послато: 14 Децембар 2017, 20:58:22 »
Б92 пише да је Бешикташ послао понуду за Боаћија. Позајмица са могућношћу откупа за 9 милиона.
Možda imaju problem sa fin. fer plejom pa je u pitanju pozajmica sa obaveznim otkupom na kraju sezone? Kao PSG sa Mbapeom.
Kako bilo, očigledno da je interesovanje veliko (ovo su turski mediji objavili).

Talisku traže valjda Englezi, a oni ne bi da se oslabe pre 1/8 LŠ a igrač hoće da ide.

Ван мреже danko orovic

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 172
  • Репутација: +78/-66
« Одговор #86 послато: 14 Децембар 2017, 21:04:48 »
Navikao sam se na ova imena koja su ovdje pominjana.Volio bih da cujem od nekog od admina ,da li su u opticaju i neka imena koja jos uvijek nijesu pominjana u medijima?Ne trazim ime nego samo da se malo zagolica masta. :biggrin:

На мрежи ЧикаНикола

• Веран као пас
  • Поруке: 918
  • Репутација: +432/-173
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #87 послато: 14 Децембар 2017, 21:05:07 »
Ako nemate ništa protiv, volio bih da i ovaj put vodim listu igrača koji se dovode u vezu sa nama. Naravno, svi možete dodati ako sam nekoga izostavio.

1. Mirko Ivanić (ofanzivni vezni) - BATE Borisov
2. Nemanja Milunović (štoper) - BATE Borisov
3. Darko Jevtić (ofanzivni vezni) - Leh
4. Filip Đuričić (ofanzivni vezni) - Sampdorija
5. Dominik Dinga (štoper) - Ural
6. Maksimilijano Uruti (napadač) - Dalas Produžio ugovor sa Dalasom
7. El Fardu Ben (napadač) - Olimpijakos
8. Milan Jevtović (desno krilo) - Rozenborg
« Последња измена: 14 Децембар 2017, 22:14:14 ЧикаНикола »

Ван мреже slobal

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.181
  • Репутација: +1609/-2281
« Одговор #88 послато: 14 Децембар 2017, 21:15:13 »
Mislim da se tim sada pravi više za leto nego za polu-sezonu, što je Mrkela i najavio... Većina pojačanja će se uklapati krzo domaća takmičenja. Istovremeno, neki moji pogledi na prelazni rok su da se mora iskoristiti ova cena za Boćka, s' tim pre što je Pešić apsolutno spreman da zauzme njegovo mesto... Dalje, da moramo da zadržimo sve ostale, uključujući i one kojima ističu ugovori u junu, jer smo na njihovim igrama već dovoljno zaradili kroz Evropu, i besmisleno je sada ih puštati za bilo kakve male pare. Tu ispred svega mislim na Kangu, na Donalda i na Le Talleka.
Na krilima očekujem da unovčimo odlične igre Srnića, i da se pojačamo Jevtovićem i eventualno Boom, što će svakako naspram Srne biti promena na bolje, i ako je Slavoljub odigrao polu-sezonu iz snova.
Ivanić i Milunović su dobre opcije, ma koliko to analizirali ili ne, slagali se oko toga ili ne, doneće svakako boljitak. Neki mediji su pominjali Filipa Đuričića, kao i Dominika Dingu, verovatno kao B opcije.
Ono što još mislim da moramo da uradimo, jeste da ojačamo bekovske pozicije, ili bar poziciju desnog beka. Žule je izneo ogroman teret u ovoj polu-sezoni, Gobelja jeste korektno odradio ulogu njegove zamene, ali i ne samo njegove. Menjao je i Rodu na levoj strani, pre Anđelkovića, te se pitam kakva je uloga istog u ovom timu. Jasno se pokazuje da je sportska politika da na svakoj poziciji imamo jake alternative i rotaciju, doprinela tome da pored uspeha u Evropi imamo i plus devet bodova u domaćem prvenstvu, i taj kurs ne treba menjati.
Što se tiče eventualnog transfera nekog od igrača iz domaćeg prvenstva, ne bih licitirao imenima na široko. Jedno se pominje već duže vreme, i vrlo sam za njegov dolazak, jer ga pratim već tri godine u nazad i znam da može da bude pakleno rešenje, to je Đole Ivanović iz Spartaka. Neki mediji su pisali da je on na putu ka Marakani...
Biće zanimljivo videti i status igrača koji dolaze na pripreme sa pozajmica, a koji su ove jeseni i te kako skrenuli pažnju na sebe, ispred svih Andrija Luković i Pavkov. Duboko sam ubeđen da će pod komandom Milojevića dati mnogo, a videćemo da li će se nametnuti kroz pripreme.
Isto tako, biće zanimljivo videti i status Rikardinja, te Ze Markosa, koji je tu pri prvom timu, i koji nedvosmisleno ima kvalitet koji nam još nije prezentovan. Možda ga možemo očekivati u vidu određenog iznenađenja.
Zanima me šta je sa onim egipćaninom što je bio na probi, ako neko zna ? Iz onih klipova od minut, dva, se vidi jasno da je paklen dribler, ali i suviše malo da bismo mogli da iznosimo određeni sud o njemu.
Sve u svemu, očekujem da odradimo vrhunski prelazni rok i mislim da sada nemamo pravo na grešku, jer smo uhvatili kolosek koji smo poodavno tražili. Ova zima i ovaj prelazni rok određuju u mnogome dalju sudbinu evropske Zvezde, ne za ovu sezonu, već za narednu. Ukoliko se uhvati kontinuitet u Evropi, mi možemo da idemo samo na bolje od dosadašnjeg, a vrlo sam ubeđen da niko u klubu, a ponajmanje uprava, u ovom trenutku nije dovoljno lud da spušta lestvicu...

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #89 послато: 14 Децембар 2017, 21:21:43 »
Ako nemate ništa protiv, volio bih da i ovaj put vodim listu igrača koji se dovode u vezu sa nama. Naravno, svi možete dodati ako sam nekoga izostavio.

6. Maksimilijano Uruti (napadač) - Dalas
Samo napred, pao si danas na pamet, kako su počela da se ređaju imena :srbinosm:

Ван мреже Jimi22

• Веран као пас
  • Поруке: 939
  • Репутација: +123/-279
« Одговор #90 послато: 14 Децембар 2017, 21:26:01 »

6. Maksimilijano Uruti (napadač) - Dalas
Uruti se moze otpisati,jer je kako moderacija kaze potpisao novi ugovor u Amerikama :)

Ван мреже Antibarbarus

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 189
  • Репутација: +83/-444
« Одговор #91 послато: 14 Децембар 2017, 21:57:14 »
"Ne ostajemo samo na Pešiću, jer imamo top potencijal u Dejanu Joveljiću, ali imamo i Milana Pavkova, koji je na pozajmici u Radničkom. Postigao je 16 golova, tako da faktički imamo trojicu najboljih strelaca Superlige", dodaje Mrkela.

:001_huh: :suze:

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #92 послато: 14 Децембар 2017, 22:04:35 »
Pa odmah posle kaže:
Ipak, dovođenje novog, kvalitetnog napadača nije isključeno.

- Ponašaćemo se tržišno, pratili smo određene igrače tokom jeseni, pričali, i ako se neke kockice slože, kupićemo vrsnog napadača. Nismo u stisci, nismo prinuđeni da žurimo.

Znači ko da ništa nije ni izjavio, suma sumarum ;)

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 16.328
  • Репутација: +4901/-5071
« Одговор #93 послато: 14 Децембар 2017, 22:07:57 »
Mita iskusno daje zmigavac levo a skrece desno   :mrgreen:

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #94 послато: 14 Децембар 2017, 22:09:16 »
Taj rad :srbinosm:.

Ван мреже dzonidelija

• Веран као пас
  • Поруке: 867
  • Репутација: +235/-297
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #95 послато: 14 Децембар 2017, 22:48:14 »
Majku vam vasu nije proslo ni pola dana vi vec 5 stranica nakrcaste  :fingers:.
Volim ovaj period,citanje raznih portala,moljakanje Selekotra za bar 1 info,citanje upisa raznih insajdera (od cega se neki pokazali kao vrlo tacni,forumas Gojkoceaa pre svega)....U svakom slucaju dobra zanimacija u odsustvu domaceg fudbala.
Pre svega drago mi je sto ljudi u klubu zele da vec sada pocnu sa pravljenjem tima za sledece kvalifikacije.Tako da se nadam da su svi u klubu,a pogotovo Terzic naucili dosta iz zimskog prelaznog roka 2015-2016 kada smo isto napadali LS.Taj prelazni rok je ocajno uradjen,a imali smo priliku da napravimo nesto veliko (cak 20 i kusur bodova prednosti u domacem prvenstvu),ali mi smo to zajebali dovodjenjem Edsona,forsiranjem Gruje iako se znalo da pre kvala ide,stvaranjem tandema Donald-DLT na sredini....Tako da se nadam da smo naucili nesto iz tih gresaka.
Prvo i osnovno ugovor Vladana Milojevica mora biti produzen.Za one neupucene njemu ugovor istice za nesto vise od pola godine.Covek je realno najzasluzniji za ovaj uspeh i mislim da mu se treba dati onoliko koliko trazi i da mu se obezbede maksimalni uslovi.Da ne udjemo u maj,Miloje bez ugovora,a srpski Murinjo se najavljuje kao opcija...ne treba nam to.Bice ponuda za njega sigurno on je u Grckoj ostavio vrlo dobar utisak,pa i sad u Zvezdi,ali jbg ako oces u LS budi dzek i daj coveku koliko trazi.

Drugo sto se tice ugovora igraca i tu ce morati Terza da zavuce ruku u dzep.Od ovih stranaca prvo bih prodao brata Ricmonda.Ako je istina da stvarno Ren nudi onoliku lovu mislim da nema sta da cekamo (u smislu da ga drzimo kod nas ddo juna).Mozda ne bi bilo lose da sacekamo neko vreme da se jos poneki klub ukljuci u trku i tako povecamo sto vise mozemo cenu.Znam da nije sve tako jednostavno kao u FM,ali ako bi mogli da recimo izboksujem jos 0.5-1 miliona recimo sto da ne.Ne moramo bas prvog dana PR da ga prodamo.Ja sam rekao bicu zadovoljan ako za Bou uzmemo 5 miliona,ali ako stvarno uzmemo 7-8 miliona,dubok  :hail: upravi.Mislim da je ovaj PR pravi momenat za njegovu prodaju,jer mislim da je sada on dostigao neki svoj maksimum sto se tice cene,a i uvek postoji rizik od povrede...
Prodao bih i Kangu,od produzetka ugovora sve je izvesnija da nece biti nista.Mozda gresim,ali mislim da su one izjave Mrkele potpisuje pre Londona,pa pre Minska,pa pre Kelna bile samo mazanje ociju zvezdaske javnosti.Mislim da je bolje sad uzeti sta se moze uzeti,nego da u junu ode za dz.Realno on u poslednje vreme ne pokazuje puno toga.Nije on tako lose odigrao Evropu kao sto neki zele da predstave (spojio Bou sa golom u Londonu,imao par dobrih proigravanja protiv Arsenala u BG),ali ponovo nije bilo to nista specijalno.Takodje mislim da kod njega moze doci i do zasicenja,a bitan faktor tu je i njegova glava i njegove bubice u istoj.Do sad su uspeli da ga smire,ali pitanje koliko ce to potrajati.E sad u svemu tome postoji i jedna zackoljica.Kao zamena za njega se pominje Ivanic kojI je igrao protiv nas i nisam siguran da li bi imao pravo nastupa protiv CSKA.Ako ne bi imao prava mi ne bi imali ofanzivnog veznog za dvomec sa CSKA u slucaju da nas naravno Kanga pre toga nstupi.Mogucnost da Ivanic dodje,a Kanga ostane mi je nerealna.Ivanic nema sanse da svoj status u BATE-u zameni klupom u Zvezdi,a Kanga sigurno nece hteti da sedi na klupi.Naravno mogli bi oni da se rotiraju,ali ipak ni to mi ne deluje realno.U svakom slucaju mislim da bi Kangu trebalo prodati,necemo se verovatno nesto puno opariti,ali kao sto sam pisao ranije mislim da bi mogli da uzmemo preko milion (za Huga smo uzeli 500k,a on je skoro celu polusezonu grejao klupu)...
Ostaju nam jos DLT i Donald.Prvog bih gledao da zadrzim kako znam i umem i da mu produzim ugovor na bar 2 godine.Razlog je jdnostavan,Savic i on su kliknuli,dugo nismo imali ovakav stoperski par koji se nije pokazo dobro samo na nasim livadama,vec i u Evropi.Ima na trzistu boljih stopera i od Savica i od DLT,ali tu uvek postoji period adaptacije,kako ce kliknuti sa svojim parnjakom...Recimo ja mislim da cemo DLT mnogo teze zameniti od recimo Kange.U slucaju da nece produzetak saradnje mislim da bi odmah morali da dovodimo zamenu i sto pre pocnemo da je uigravamo sa Savicem.U slcujau da ne pogodimo ne daj Boze imamo Frimponga i Babica koji bi mogli da izvuku sezonu.Tu je i Donald,verovatno i moj omiljeni stranac od ko zna kad.Ima on svoje mane,tromost pre svega,ali i njegova uloga u ovom uspehu je velika.Na prolece necemo imati utakmica kao u prvom delu,ali ipak i dalje se takmicimo na 3 fronta (kup,evropa,liga),a bice i plej of.Tandem Krsticic-Jovicic ima kvaliteta,ali mislim da nece moci da sve sami da odrade.Donald bi tu mogao dosta da posluzi,s tim da ne bih pravio grsku kao sa Grujom vec bi Donald drzao malo vise na klupi,a vise forsirao gore pomenuti tandem.Idealno bi bilo da i on produzi ugovor,pa da sva trojica pravedno dele minute,ali pitanje kakve su sanse za to.Na njemu tek se necemo puno opariti ako ga sada prodamo...Ne bi bilo lose da on ostane do leta.
Domace igrace ne bih cackao Rodic,Savic,Borjan,Radonjic,Bakula,Krsticic,Zule,Pesic imamo veoma jaku bazu domacih igraca plus tu su Adza,Racic koji dobijaju minute i nravno Jovelja.Jedino sto msili je da ce Terza Racica prodati za laganih 1-1.5 nekom Viteseu,Genku...Ne dobija on onoliko minuta dzaba.Od domacih bi prodao Srnu i eto mozda Racica.Svaka cast Srnu na golovima protiv Krasnodara i Klena,ali mislim da na njegovom mestu mozemo izvrsiti najveci update.Mislim da je vreme za razlaz,a i mislim da je vreme da i Slavodljub zabode neki inostrani ugovor.

E sad pojacanja.U odbrani ako DLT produzi ugovor nema potrebe za previse cackanja.Ze Markos ce izgleda na pozajmicu,sto je mozda u ovom momentu i najbolje,konkurencija je paklena i mislim da ne bi imao mesta.U svakom slucaju decku naci normalan klub i pomno ga pratiti.Stidljivo se pominje Dinga koji ne bi bio los kao neki zalog za buducnost,ali ponovo mislim da on ne bi imao mesta u ovoj konkurenciji.Jedino ako DLT ode ili nas recimo Frimpong napusti.Tu je i Babic koji pruza solidne partije i moguce da ljudi iz uprave za njega imaju neke planove.
Na sredini se najvise pominje Ivanic.Momka nisam gledao cesto,u BG je ostavio dobra utisak,ali u Belorusiji se nije proslavio.Upuceniji forumasi ga hvale pa cu im verovati na rec.Mislim da je malo precenjen 1,5 M je ozbiljan cifra za nas...Nadam se da ce pre konacne odluke dobro razmisliti u klubu.Jevtovic mi se cini kao OK igrac i kao update u odnosu na Srnu.Ben me nesto i ne lozi,ali decka nisam gledao tako da necu puno o njemu.Miloje ce tu najbolje proceniti.

Videcemo u svakom slucaju nece biti dosadno  :mrgreen:

Ван мреже ДалиборРС

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.378
  • Репутација: +880/-583
« Одговор #96 послато: 14 Децембар 2017, 23:01:02 »
Мало сам истраживао писање медија за Боаћија и видим да Енглези спомињу Њукасл и ВБА, Французи поред њих додају свој Рен, али и Хофенхајм, Бешикташ, Андерлехт и Евертон. Наводе понуде од 6-7 милиона евра које су биле испипавање терена.

Ван мреже nikolica prikolica

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 322
  • Репутација: +115/-149
  • ni dan ni godina...
« Одговор #97 послато: 14 Децембар 2017, 23:49:03 »
 :akosmem:

Mislim da sam negde procitao da Djuricic ne bi ovamo ako se on pita. Valjda je naznacio menadzeru da mu trazi klub po Holandiji.

Ван мреже Mlađa

• Веран као пас
  • Поруке: 526
  • Репутација: +208/-321
  • Волим те Звездо
« Одговор #98 послато: 15 Децембар 2017, 00:14:45 »
:akosmem:

Mislim da sam negde procitao da Djuricic ne bi ovamo ako se on pita. Valjda je naznacio menadzeru da mu trazi klub po Holandiji.

Како мислиш да си прочитао?
Или јеси, или ниси. Овде сви волимо да прочитамо и коментаришемо само проверене ствари.

Ван мреже RedStar

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 7
  • Репутација: +3/-9
« Одговор #99 послато: 15 Децембар 2017, 01:02:40 »
Како мислиш да си прочитао?
Или јеси, или ниси. Овде сви волимо да прочитамо и коментаришемо само проверене ствари.
A vidi sta sma ja procitao na jednom Beogradskom portalu sto bi naravno bilo super ali ne treba verovati bas u sve   :vitez:
Off Topic
Lazović u Zvezdi?!

Prema saznanjima do kojih je došao naš Max sport, Crvena zvezda želi da u svoje redove vrati ljubimca navijača, Darka Lazovića, koji je trenutno igrač Đenove.

Iako mu je prošle sezone išlo odlično, čak se pominjao i transfer u Napoli, on ove sezone dobija malo minuta.

Odigrao je 11 utakmica, ukupno 722 minuta. Upravo je to ono što ide u prilog Zvezdi, jer on nije u prvom planu.

Iz Zvezde žele da ga dovedu na pozajmicu, s obzirom da on ima ugovor do 2020. godine