Аутор Тема: 10 ГОДИНА РСБ: ПОНОСНИ НА СВОЈУ ПРВУ ДЕЦЕНИЈУ!  (Прочитано 8257 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Севернармија

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.536
  • Репутација: +1533/-1661
  • Napad je najbolja odbrana
Одг: 10 ГОДИНА РСБ: ПОНОСНИ НА СВОЈУ ПРВУ ДЕЦЕНИЈУ!
« Одговор #160 послато: 17 Јануар 2018, 20:37:15 »
Najjaci forumas ikad: unknown, sa svim onim njegovim zaverama kako ce klubovi Istocne Evrope proci dalje (mi tada igrali protiv Rena) jer se u tom delu Evrope organizuje EP. Pa kad smo preko ankete glasali da li da ga zadrzimo ili banujemo.

Najjaci dogadjaj: Selektor najavljuje bombu koja je odjeknula Topciderom. Vanderlej u Zvezdi!

Ван мреже DuleDJ

• Члан ФК
  • Поруке: 517
  • Репутација: +512/-105
« Одговор #161 послато: 17 Јануар 2018, 22:21:26 »
Najjaci dogadjaj: Selektor najavljuje bombu koja je odjeknula Topciderom. Vanderlej u Zvezdi!
Ипак је јаче било за Луку Милуновића, ту бомбу му многи никада неће опростити.  :travka:

Ван мреже Romaj

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.315
  • Репутација: +888/-109
  • Zarazen sam virusom crvenozvezditisom!
« Одговор #162 послато: 18 Јануар 2018, 06:53:11 »
"Teodora Drajzera 44" i Selektorovi masni prsti :001_rolleyes:

Ван мреже Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.773
  • Репутација: +2737/-946
  • Premijer,predsednik kluba+ministar Tv = mirkonelo
« Одговор #163 послато: 18 Јануар 2018, 08:12:56 »
RSB je sjajno mesto da se informišeš i nasmeješ! Hvala!
« Последња измена: 18 Јануар 2018, 08:22:52 Red »

Ван мреже VuLeee

• Члан ФК
  • Поруке: 77
  • Репутација: +38/-71
« Одговор #164 послато: 19 Јануар 2018, 18:39:40 »
Cestitke na velikom jubileju.. Suvisno je pricati o tome koliko su ovi momci uradili za ovaj forum,i da su ga ucinili najboljim mestom okupljanja i informisanja svih nas kojima je ovaj klub u srcu..Svaka cast momci, zaista sam impresioniran..I hvala administratorima sto su podelili sa nama kako je sve pocelo,smatram da je super da svi mozemo da vidimo to .. Dve godine ne zivim vec u Srbiji, u dalekoj Dohi sam pa manje vremena imam da posecujem forum, ali i ja odavde udjem bar jednom dnevno,sto je neko napisao vec ovo je kao neka vrsta obaveze,dnevna rutina..Naravno,ovo je i najbolji izvor informisanja o nasem voljenom klubu.Hvala vam prvenstveno na omogucavanju da saznamo novosti o nasem klubu,i sto ste uvek tu..Smatram da trebate dobiti posebne zahvalnice za doprinos u informisanju navijaca o svemu vezanom za Zvezdu! Pozdrav       :icon_svi:

Ван мреже Ozren

• Члан ФК
  • Поруке: 425
  • Репутација: +291/-137
« Одговор #165 послато: 19 Јануар 2018, 21:12:56 »
Od 10 godina, najmanje 8 ogorčene borbe. Ali vrijedilo je. Najdraži period: prekid košarkaške "dominacije", Kalina, Laza, Markus... vs pecaroš, gebels, fegeltija. Najteži: kada su nas masovno napuštali fudbaleri. Udjem na RSB, i čim vidim da nije gužva, dobro je, znači, niko nije otišao. Čim je puno ljudi, neko je raskinuo ugovor, ili ne daj Bože katanac. Pu pu, ne daj Bože nikad više. I prokleti Bordo. Činilo mi se da forum plače. I Evrokalkulacije kad su nas izbacili. Najveća drama kad smo čekali nekog latinosa kojem je kupljena karta za BG, neka bomba, tako je nešto bilo. Cijelu noć refreš. Ovo sad je opuštencija. I neka potraje bar narednih 10 godina. Sve najbolje.

Ван мреже nyc

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 596
  • Репутација: +1217/-426
« Одговор #166 послато: 20 Јануар 2018, 05:05:36 »
Au, jebote, tek sad navratih ovde... mladosti radi, mada ni onda mlad nijesam biJo.

Mnogo toga mi prolete kroz ovu staru i islušenu glavu, ali, hajde da pokušam da nekako svedem sve na dva zaključka.

Šta me BOLI.

1)Boli me odlazak nekih naših najstarijih pionira. Recimo, ŽILE - :čovek koji je registrovao domen redstarbelgrade.com i koji nikada nije dozvolio da ga mi preuzmemo?!?! Da bi onda - NESTAO!?  Ja sa njim nisam u kontaktu već tisuću leta, iako mi je baš baš bio mnogo drag cigojner. Družili smo se ovde, u Njujorku, nekolka puta.  Nadam se samo da je živ i zdrav. Znam da je živeo u Holandiji.

2) Pa Sto mu Gromova, bio je deo stare ekipe... da bi onda definitivno puko nakon avio-puta (valjda?) na pripreme sa Selektorom, koji ga je potpuno izbacio iz takta!! Nadam se da ovo nije nekakav poverljivi materijal nakon ovoliko godina. I onda je definitivno napustio RSB. Tu i tamo se tekstujemo. On je negde ovde, u SAD.

3) Možda i najveći žal - jedan od tri osnivača, tri jahača apokalipse - uz Kiki i Vasila - DRAGANČE!  Čovek koji me je uzeo u zaštitu na onom tamo forumu (znate već na koji mislim) kada su me neki napujdani likovi prozvali da sam "ubačeni grobar" !!! Da nije bilo Dragančeta, ja bih odavno prestao da imam bilo kakvu vezu sa "onim" forumom,  a i sa RSB. Svaka mu čast. Upoznali smo se nekoliko godina kasnije, kada je sa Novog Zelanda, gde inače živi (i decu pravi! ) došao u Njujork. Baš, baš je bilo sjajno druženje, uz pesme sa severa (jeste, ja sviram u kafani ovdašnjoj)

Šta mi je DRAGO:

Meni su se zauvek u srce urezali moj Vasil i moja Kiki. A i Adašević. Bože... kad se setim onog daaaavnog susreta u Kasini... Kiki, Vasil, Žile i ja. Ahhhhh...   Jeste, prevodio sam vesti nekih godinu dana na engleski, a onda sam zajahao Ljubu brata iz Čikaga. I ostalo je istorija :-)

Post scriptum:

A ispao sam iz šeme - hajde kad već o svemu pričamo da i to kažem - kada sam se ozbiljno zaoštrio sa našim Vajtijem! Smetao mi je jako njegov jezik kojim se - po meni, osiono obraćao silnim forumašima ("ne gine ti ban od godinu dana" "e sad ćeš malo na ladjenje", itd) . Nakon toga sam ukapirao da se tu radi o "smeni generacija". Ja sam deo neke stare škole u kojoj se vodilo računa o vaspitanju, jeziku, obraćanju itd., a Vajti - koga zaista uopšte ne krivim ni za šta - je očigledno bio deo neke mladje generacije. I tu smo se razišli.
No, ja i dan danas ovo mesto doživljavam kao svoje. Uostalom, Zvezda je to, braćo. Šta dalje da vam pričam?!
« Последња измена: 20 Јануар 2018, 15:38:24 Љуба »

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 19.743
  • Репутација: +3118/-2516
« Одговор #167 послато: 20 Јануар 2018, 07:55:26 »
Off Topic
Млади су олош  :D

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 16.355
  • Репутација: +4907/-5098
« Одговор #168 послато: 20 Јануар 2018, 12:49:52 »
Off Topic
Млади су олош  :D
Off Topic
:D

На мрежи vulevojaividak

• Члан ФК
  • Поруке: 4.133
  • Репутација: +3790/-3358
« Одговор #169 послато: 20 Јануар 2018, 20:08:30 »
Steta bi bilo da ovaj jubilej se ne proslvi kako doliku u nekoj kafani... Da se okupimo ko ljudi...

Ван мреже cvećka

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан КК
  • Поруке: 1.747
  • Репутација: +598/-1112
  • nisam ja
« Одговор #170 послато: 21 Јануар 2018, 18:23:36 »
kad već pamtite dogadjaje, meni je ostalo u sećanju ona noć pred žreb za prvo kolo kval. za lš kad smo izvukli Valetu, javio se jedan u gluvo doba noći da ne može da spava od uzbudjenja kad eto ih ostali koliko voliš, niko ne može da doćeka žreb

Ван мреже Romaj

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.315
  • Репутација: +888/-109
  • Zarazen sam virusom crvenozvezditisom!
« Одговор #171 послато: 23 Јануар 2018, 21:28:36 »
Ciji je Minhen?

На мрежи Vlada 89

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 10.737
  • Репутација: +1579/-2099

Ван мреже EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 9.009
  • Репутација: +4533/-9385
  • "реалиста"
« Одговор #173 послато: 23 Јануар 2018, 23:38:19 »
А па класик.

Ван мреже cuburac

• Веран као пас
  • Поруке: 590
  • Репутација: +390/-244
  • Ultra kutlača
« Одговор #174 послато: 06 Фебруар 2018, 13:00:43 »
Srecan rodjendan Rsb,jos sto godina da radite  :ziveli2: