Анкета

Најбољи играч прве утакмице против ЦСКА био је

Борјан
21 (3.2%)
Стојковић
332 (50.8%)
Ле Талек
91 (13.9%)
Савић
4 (0.6%)
Родић
20 (3.1%)
Доналд
1 (0.2%)
Крстичић
6 (0.9%)
Бен
61 (9.3%)
Пешић
5 (0.8%)
Јовичић
84 (12.9%)
Радоњић
21 (3.2%)
Срнић
0 (0%)
Рачић
7 (1.1%)

Укупно гласова: 653

Аутор Тема: 1/16 финала ЛЕ, први меч: Црвена звезда - ЦСКА Москва 0:0  (Прочитано 46180 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Бели Вук

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.461
  • Репутација: +336/-151
Одг: 1/16 финала ЛЕ, први меч: Црвена звезда - ЦСКА Москва
« Одговор #20 послато: 06 Фебруар 2018, 19:16:11 »
<br /><br> Mi imamo kvalitet, mi to možemo!

Ван мреже MilosWP

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 107
  • Репутација: +126/-16
« Одговор #21 послато: 06 Фебруар 2018, 19:52:44 »
Evo jedan mali insajd... Od jednog coveka koji je izuzetno blizak sa nekim igracima CSKA dobio sam par informacija pa da ih podelim sa vama  ovde. Oni izuzetno respektuju nasu ekipu i sanse su po njima 50/50, a ovako za ekipu rece da su Vitinho,Musa i Dzagoev najbolji igraci, a ostalo prosek. Kaze da Dzagoev nesto nije bas zadovoljan u CSKA i da bi da ide pa stoga ne igra bas najbolje u zadnje vreme. Dok po njemu Vitinho i Musa gaze kako igraju pa mi u sali rece da ce nam Vitinho dati 3 komada jer je naime najbolji igrac njihov,a po njemu i Ruskog prvenstva. Vidimo se na Marakani u utorak. Pozdrav  :ziveli2:

Ван мреже Fidel@

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.310
  • Репутација: +1477/-2099
« Одговор #22 послато: 06 Фебруар 2018, 22:03:22 »
Samo da ne primimo gol,sve ostalo može a i ne mora
Sretno :ziveli2:

Ван мреже MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.000
  • Репутација: +1218/-1905
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #23 послато: 06 Фебруар 2018, 22:21:12 »
Danas od 18.oo h Elče Cska

Pravi spetakl u najavi ,juče baš pričamo najveća utakmica (po evropskom rezultatu) od sankcija .
Publika je zaslužila da bude deo spetakla.Očekujem delije u najboljem svetlu sa moćnom koreografijom i organizacijom da ceo stadion peva.
Ovde nemamo ništa izgubiti ,možemo puno dobiti.
Ekipa sa kojom možemo da igramo.
Napred Zvezdo.

Oduvao CSKA Elcea sa 3:0... Musa 2 komada... Zajeban je u najavi... Moracemo debelo da obratimo paznju na njega...

Napred momcine !

:vitez:

Ван мреже DenaraFCRS

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 177
  • Репутација: +82/-99
« Одговор #24 послато: 06 Фебруар 2018, 22:26:34 »
Већ кренула еуфорија. По могућству победити са што мање примљених голова или ремизирати 0:0. Оба премија за нас.
Аvanti Stella Rossa!  :stari grb: :stari grb: :stari grb: :stari grb: :bgd barjak: :bgd barjak:
« Последња измена: 06 Фебруар 2018, 22:50:01 DenaraFCRS »

Ван мреже Petar NNJ

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 145
  • Репутација: +62/-56
  • Ponovo bih da se rodim isto radio....
« Одговор #25 послато: 06 Фебруар 2018, 22:44:53 »
Биће тврда утакмица с обзиром да је прва утакмица у полусезони, нећемо се ни ми ни они залетати. Они нас не могу пуно изненадити са саставом, али ми њих можемо пошто не знају ко ће замјенити Кангу на средини терена.
Надам се да  ћемо момцима дати праву подршку са трибина. Прољеће послије 25 година. Мора да грми свих 90 минута!

Ван мреже Fidel@

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.310
  • Репутација: +1477/-2099
« Одговор #26 послато: 06 Фебруар 2018, 23:26:22 »
Iskreno,neočekujem nešto previše.Najbitnije je da se pruži maksimum pa ako bude dovoljno biće odlično u suprotnom ništa strašno
Ja sam dosadašnjim učinkom u Evropi prezadovoljan i ni usnu nisam mogao zamisliti ne da ćemo prezimiti nego da ćemo se dokopati grupne faze
Igračima i Miloju ne treba nabijati nikakav pritisak,pošibajte se i ko ga jbe...

Ван мреже shumar4life

• Члан ФК
  • Поруке: 1.751
  • Репутација: +791/-413
  • PP CZ
    • Tipodrom
« Одговор #27 послато: 06 Фебруар 2018, 23:29:38 »
Oduvao CSKA Elcea sa 3:0... Musa 2 komada... Zajeban je u najavi... Moracemo debelo da obratimo paznju na njega...

Napred momcine !

Treba da se u*****o u gace jer je dao dva gola drugom timu Elcea.... jako do pobede  :vitez: :vitez:

На мрежи МилошТЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 2.571
  • Репутација: +1332/-478
  • Волим ЦЗБГ!
« Одговор #28 послато: 07 Фебруар 2018, 02:24:20 »
Да ли се сећате теме на РСБ-у кад смо играли против БСКА из Борче када је неко из зезања ставио да играмо против Барселоне? Данас ми исписујемо неку нову историју, није више зајебанција.

Можда јесу благи фаворити, али пролазимо!

Красно-белый навсегда!
ЦСКА сосать

!!!

Ван мреже Miki PN

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.273
  • Репутација: +1621/-1307
  • Ostro i na prvu!
« Одговор #29 послато: 07 Фебруар 2018, 08:29:04 »
Trazio sam skim je igrao CSKA u grupama LE i pomislim sta je bre ovo kako njih nema i shvatim da su oni dosli iz LŠ.
Izbacili su Jangbojs u kvalifikacijama i plasirali se u grupe.
U grupi su bili sa Mancesterom, Benfikom i Bazelom.
Evo i rezultata sta su uradili u tih 6 kola.
Benfika - CSKA       1:2
CSKA - Mancester   1:4
CSKA - Basel          0:2
Basel - CSKA          1:2
CSKA - Benfika       2:0
Mancester - CSKA   2:1

9 boda iz 6 meca i to 6 boda uzeta na strani.

Znaci treba da budemo oprezni u prvoj utakmici jer ocigledno u Evro kupovima igraju dobro na strani.

Ван мреже tokyo

• Члан КК
  • Поруке: 277
  • Репутација: +351/-30
« Одговор #30 послато: 07 Фебруар 2018, 10:17:29 »

Nema sumnje da će momci i stručni štab kao i do sada dati sve od sebe.Bez pritiska i puna podrška naravno.Ako prođemo biće to malo je reći sjajno,ako se desi suprotno idemo dalje,zna se šta je prioritet ove sezone u svakom slučaju.I da nam kada uđemo na stadion u utorak jedan podatak bude ispred očiju.U utorak ćemo igrati prvu evropsku prolećnu utakmicu na našem stadionu posle 24.04.1991.i epskog revanša polufinala protiv Bajerna.Prođe 27 godina,da se naježiš.Sa željom da je ovo naš povratak na veliku scenu,i da ćemo biti redovni učesnik grupnih faza oba kupa.Srećno!

Ван мреже Dominator91

• Веран као пас
  • Поруке: 875
  • Репутација: +236/-514
  • Ljubavi Zvezdo ti si tako slatka...
« Одговор #31 послато: 07 Фебруар 2018, 11:58:22 »
Krasnodar smo izbacili moze se reci uz dosta srece (koju smo i zasluzili igrom u tom dvomecu, posebno drugom mecu). Ovi su jaci od Krasnodara bas za Musu rekao bih, nama su tu Jovicic i Ben, ali nema Kange (sto defanzivno i nije hendikep), tako da, uz jos malo srece i bolju igru nego protiv Krasnodara (vjerujem u tu bolju igru, prosli smo pripreme, igraci su se bolje upoznali i stekli neophodno iskustvo u prethodnim mecevima) mislim da imamo sansu. Nismo favoriti, ali mislim da nismo ni potpuni autsajderi. Dao bih nam 40% sanse za prolaz. Siguran sam da je kod nasih igraca i zelja puno veca nego kod njihovih (njima je ovo prilika zivota za razliku od CSKA koji ovo redovno igra). Samo hrabro momci, i da ne izgorite u zelji!

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 11.161
  • Репутација: +2716/-853
« Одговор #32 послато: 07 Фебруар 2018, 12:59:44 »
Igrači Cska  igrali su  priajteljsku utakmicu (igrači koji nisu igrali juče protiv Elčea)
protiv Španskog niželigaša Torreviejavode sa 7-0 ,het trik  za Cska  Aaron Olenare i Šalov ,jedan gol Gironkina.
« Последња измена: 07 Фебруар 2018, 14:10:37 miodrag »

Ван мреже stevanzacz1989

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 184
  • Репутација: +31/-127
  • УВЕК БИЋУ ТУ!
« Одговор #33 послато: 07 Фебруар 2018, 14:11:45 »
Мислим да имамо шансе, али шта год да буде не можемо замерити свима у клубу...ми ћемо сигурно одиграти још 2 утакмице (надам се и више) у Европи, а чини ми се да нико у ЛЕ није одиграо толико утакмица у једној сезони. После дужег времена пишемо историју ;)

Ван мреже Aleksandar9339

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 83
  • Репутација: +21/-39
« Одговор #34 послато: 07 Фебруар 2018, 15:46:22 »
Ne znam za vas, ali ja sam optimista i verujem da prolazimo ovo, idemo po jos dve tekme u evropi i novog rekorda! :vitez: :vitez: :vitez:

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.560
  • Репутација: +480/-366
« Одговор #35 послато: 07 Фебруар 2018, 18:32:30 »
Posle prijateljske sam jos veci optimista..Skoro pa da sam ubedjen da cemo im dati gol u prvih 20. minuta, mi mladji mozemo i po 90, bez problema, ali kad zaurla zapad i istok to je vec neka druga prica.. Neka se ponovi Sparta Prag!

На мрежи Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.647
  • Репутација: +2638/-881
  • Premijer,predsednik kluba+ministar Tv = mirkonelo
« Одговор #36 послато: 07 Фебруар 2018, 19:20:04 »
Ne mogu da idem. Radim. Ali drugi put. Težak je težak taj fudbalski boj, ja znam Zvezdu čeka još 100 ofanziva i život joj poklanjam svoj...
Ko ide neka ostavi glas i dlanove. Ovo je najbolji klub na svetu.
Nemojte da obraćate pažnju na sve ono što se dešavalo posle ratova devedesetih. Pogledajte ko su reprezentativci i shvatićete ko je krao, ko je imao protekciju. Pogledajte ruke koje nisu svirane u korist našeg kluba, pogledajte faulove, pogledajte ofsajde.
Sjajan klub i sjajna priča. Ako je nešto vredelo to je Zvezda. I narod koji koji radi.

Morate stalno da navijate, jer će biti onih koji ćute i koji ne shvataju.
A i ovi momci su zaslužili... Krenuli smo od prvog kola kvalifikacija pa evo gde smo. I niko nije igrao Ligu Evrope.
« Последња измена: 07 Фебруар 2018, 19:38:31 Red »

Ван мреже Bik Koji Sedi

• Ултимативни поглавица!
  • Члан ФК
  • Поруке: 7.139
  • Репутација: +4035/-4880
  • ZLIKOVAC I PROVOKATOR!
« Одговор #37 послато: 07 Фебруар 2018, 19:54:13 »

Musa 2 komada... Zajeban je u najavi... Moracemo debelo da obratimo paznju na njega...

Taj Musa vazda pravi pizdarije

Ван мреже Drug Član 85

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.301
  • Репутација: +584/-595
  • Bog, Zvezda pa sve ostalo...
« Одговор #38 послато: 07 Фебруар 2018, 20:10:18 »
Ova sezone kao da smo se pretplatili na istok. Irtiš,Krasnodar,Bate pa CSKA. Hajde da nastavimo niz...

Ван мреже sujka3

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 304
  • Репутација: +119/-56
« Одговор #39 послато: 07 Фебруар 2018, 21:01:18 »
"Nacionalna aviokompanija Rusije, "Aeroflot", otkazala je 14 letova sa moskovskogaerodroma Šeremetjevo, zakazanih za 8. februar, zbog loših vremenskih uslova.
- Zbog tehničkih razloga uzrokovanih lošim uslovima na pistama na ruskim aerodromima, kao i zbog loših vremenskih uslova, izmenjen je plan letova za 8. februar 2018. godine - sopštili su iz "Aeroflota", prenosi TAŠ.
Između ostalog, otkazani su i letovi prema Varšavi, Istanbulu i Stokholmu.
Moskvu je proteklog vikenda pogodila najjača mećava u poslednjih 100 godina, a samo u poslednja 24 časa je sa ulica ruske prestonice uklonjeno 1,2 miliona kubnih metara snega, saopštio je zamenik gradonačelnika Moskve Pjotr Birjukov."
Da se malo crno našalim, da mi ovo ne dobijemo par forfe, ako tamo nastavi ova zima?
Definitivno, biće mnogo teško. Preiskusna Evropska ekipa, mnogo kvalitetnih igrača, pojačana odličnim igračem (Musa). Neću tražiti alibi, meni je ovo proleće u Evropi nešto kao san, ali ja sam prezadovoljan igrama u Ligi Evrope. Šta god momci urade, treba ih podržati, još više.
Srećno Zvezdo, a mi kao i uvek da ostavimo glas na tribinama!