Анкета

Најбољи играч прве утакмице против ЦСКА био је

Борјан
21 (3.2%)
Стојковић
334 (51%)
Ле Талек
91 (13.9%)
Савић
4 (0.6%)
Родић
20 (3.1%)
Доналд
1 (0.2%)
Крстичић
6 (0.9%)
Бен
61 (9.3%)
Пешић
5 (0.8%)
Јовичић
84 (12.8%)
Радоњић
21 (3.2%)
Срнић
0 (0%)
Рачић
7 (1.1%)

Укупно гласова: 655

Аутор Тема: 1/16 финала ЛЕ, први меч: Црвена звезда - ЦСКА Москва 0:0  (Прочитано 47727 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже 20 kinte

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 574
  • Репутација: +390/-131
Одг: 1/16 финала ЛЕ, први меч: Црвена звезда - ЦСКА Москва
« Одговор #40 послато: 07 Фебруар 2018, 22:12:51 »
"Nacionalna aviokompanija Rusije, "Aeroflot", otkazala je 14 letova sa moskovskogaerodroma Šeremetjevo, zakazanih za 8. februar, zbog loših vremenskih uslova.
- Zbog tehničkih razloga uzrokovanih lošim uslovima na pistama na ruskim aerodromima, kao i zbog loših vremenskih uslova, izmenjen je plan letova za 8. februar 2018. godine - sopštili su iz "Aeroflota", prenosi TAŠ.
Između ostalog, otkazani su i letovi prema Varšavi, Istanbulu i Stokholmu.
Moskvu je proteklog vikenda pogodila najjača mećava u poslednjih 100 godina, a samo u poslednja 24 časa je sa ulica ruske prestonice uklonjeno 1,2 miliona kubnih metara snega, saopštio je zamenik gradonačelnika Moskve Pjotr Birjukov."
Da se malo crno našalim, da mi ovo ne dobijemo par forfe, ako tamo nastavi ova zima?
Definitivno, biće mnogo teško. Preiskusna Evropska ekipa, mnogo kvalitetnih igrača, pojačana odličnim igračem (Musa). Neću tražiti alibi, meni je ovo proleće u Evropi nešto kao san, ali ja sam prezadovoljan igrama u Ligi Evrope. Šta god momci urade, treba ih podržati, još više.
Srećno Zvezdo, a mi kao i uvek da ostavimo glas na tribinama!
Da se “malo” crno našališ? :D Čekaj bre, treba i mi da letimo nazad sa Šeremetjeva!

Ovi su bolji od Krasnodara za napadače, to je to, ali ako ih iznenadimo u manevru jer ne znaju ko će umesto Kange pa istrči Krneta  :D. Šalu na stranu, pored standardne odbrane, Bakulu ne dirati sa osigurača, Donald i Krle gde su bili, sa jednim špicem, ma ko da bude u stanju i dva krila plus jedan lutajući napred, ja bih recimo stavio Srnića na to mesto. Nešto slično kao protiv Krasnodara, samo Ben umesto Milića.

Gobelja i Milić rezerve za beka i krila, Pešić - Boaći tandem samo ako krene kako ne treba, inače Šilja može i da počne, samo da ne jurimo, polako, da se čuva gol, sa druge strane, ne bih najjače Benovo oružije, ubacivanje sa krila, ubio rotacijom iza napadača, ali to je moja projekcija, možda ovo gore samo Srnić i Ben da zamene mesta.  Moraće da se trči mnogo, Srna je vojnik, zato sam ga i stavio tu, ume da odapne, a i da se vrati.   

Prvo proleće posle Bajerna. Da li je ovo realno? Imao sam 12 godina i prisustvovao onome...evo nas opet, 27 godina kasnije na istom mestu, mnogo je za jedan život, mnogo za jednu Zvezdu.
Ajmo momci, Ao Zvezdo :stari grb:
Idemo momci,
« Последња измена: 07 Фебруар 2018, 22:31:53 20 kinte »

Ван мреже napster

• Члан КК
  • Поруке: 5.898
  • Репутација: +2707/-4862
  • Od malih nogu moj si san...
« Одговор #41 послато: 07 Фебруар 2018, 22:14:34 »

Boaći (Pešić)

Radonjić             Srnić              Ben
              Krstičić
              Donald       Jovičić

Rodić      DLT           Savić         Stojković

Borjan

Jos da je dozvoljeno igrati sa 12 igraca, bilo bi super. :)

Ван мреже 20 kinte

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 574
  • Репутација: +390/-131
« Одговор #42 послато: 07 Фебруар 2018, 22:24:18 »
:DDDD: :ohmygod: :D
Ponekad iznenadim sebe. Praštaj burazeru, sad sam ustao. Ček da brišem ovo, hvala.

На мрежи psn

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.946
  • Репутација: +394/-447
« Одговор #43 послато: 07 Фебруар 2018, 22:28:06 »

Navijaci su 12. igrac  :vasil:

Ван мреже porto

• Члан ФК
  • Поруке: 536
  • Репутација: +400/-283
« Одговор #44 послато: 07 Фебруар 2018, 23:25:07 »
Dobra predstava veceras i po meni uspela generalna proba.Miloje ostavio neke adute i takticke zamisli za utorak mada ce vecina ovog sastava biti starteri i za sest dana. Ja sam zadovoljan kako nam ekipa izgleda u ovom trenutku. Steta je sto prvi mec u nastavku igramo sa do sada najacim protivnikom jer ipak necemo biti u top formi. Raduje me sto nece ni oni pa im sa te strane gledano ostaje da se oslone na iskustvo igraca i igranje u jacoj ligi. To ce biti njihova prednost i ono zbog cega ce poneti epitet favorita.

Po linijama tima gledano nasa najveca briga u utorak bice zadnja linija. Ono sto sam video od Rusa jeste da su brzi i da jos brze odigravaju sto nama nikako ne odgovara. 
Donald vec postaje nepodnosljivo spor i sve vise strci u igri,negatino podrazumeva se. Siguran sam da ce Bakula u startnih 11. Mislim da ce Miloje gurati i Donalda ako nista drugo zbog iskustva a da ce "visak" biti oba napadaca. Boaci nece biti fit a Pesic ce cekati da udje po potrebi. Mislim da ce mesto u spicu zauzeti Ben sa ispomoci Radonje po strani. Deluje mi da ce Miloje ici opreznije i cekati polukontre i kontre za sta su ova dvojica sposobni. Drugu stranu drzace Srnic sa dosta defanzivnih zadataka. Bakula i Donald zadnji vezni a Krle malo ispred njih. Cetvorka pozadi se vec nazire Zule,Savic,LT,Rodic.
Meni se ovo cini kao najbliza opcija za startnih 11 u utorak.

Ван мреже Ужичанин

• Веран као пас
  • Поруке: 821
  • Репутација: +772/-824
  • Звезда Олимпијакос
« Одговор #45 послато: 07 Фебруар 2018, 23:38:15 »
Велика грешка би била да кренемо без правог нападача. Првих 20 минута морају да се стисну. Док се они навикавају на атмосферу ми морамо да нападнемо најјаче што можемо. И ми и наши доле свим снагама. Као на Спарти.
Моје мишљење је и да је кључ двомеча у тих 20 минута. Ако ту дамо гол, све је могуће. Ако не дамо, биће тешко.

Ван мреже porto

• Члан ФК
  • Поруке: 536
  • Репутација: +400/-283
« Одговор #46 послато: 07 Фебруар 2018, 23:47:26 »
Mislim da se Miloje nece kockati i krenuti na CSKA kao na Spartu. Em sto je velika razlika u klasi izmedju ova dva tima,em sto ni njemu samome nisu bas najjasnije mogucnosti sopstvenog tima u ovom trenutku. Pokusano je to i protiv Kelna u Beogradu pa nije islo. Ipak se ovde mi ne pitamo bas za sve zna to Miloje najbolje.

Ван мреже Косјерац

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.170
  • Репутација: +761/-757
  • Навијање у мали џеп је ставио!
« Одговор #47 послато: 08 Фебруар 2018, 00:01:49 »
Igraci dobili dodatnu podrsku. Pogledajte instagrame Savica,Gobelje itd.

Emocija  :ue:

Jedva cekam mec!

Ван мреже FicaKG

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 487
  • Репутација: +54/-261
« Одговор #48 послато: 08 Фебруар 2018, 00:05:52 »
Skroz zasluzen docek, svaka cast svima koji su docekali fudbalere, a i fudbaleri su kraljevi  :esvasta:

На мрежи МилошТЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 2.763
  • Репутација: +1540/-512
  • Волим ЦЗБГ!
« Одговор #49 послато: 08 Фебруар 2018, 00:09:17 »

Ово је само делић свега.

Ван мреже FicaKG

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 487
  • Репутација: +54/-261
« Одговор #50 послато: 08 Фебруар 2018, 00:21:44 »
Ima Savićev lajv ostao na instagramu traje oko 3 i po minuta

На мрежи МилошТЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 2.763
  • Репутација: +1540/-512
  • Волим ЦЗБГ!
« Одговор #51 послато: 08 Фебруар 2018, 01:28:44 »

Ван мреже Ивањица навија за Звезду

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 276
  • Репутација: +449/-91
  • Optimisticni pesimista
« Одговор #52 послато: 08 Фебруар 2018, 01:29:13 »
поообедаа.....титулааа  :prvak:
Мишљења сам да не треба кренути као на Спарту, да их мало осетимо и онда атак преко крила, мислим да су Бен и Радоња наши џокери за овај двомеч, ја верујем у наставак европске бајке :ue:

Ван мреже ЦзРк

• Члан ФК
  • Поруке: 78
  • Репутација: +28/-15
« Одговор #53 послато: 08 Фебруар 2018, 10:52:49 »
Само храбро и јако у уторак.Другачије не може.Верујем у наставак европске бајке!  :vitez: :psihodelija:

Ван мреже Srdjan88

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.831
  • Репутација: +721/-1328
« Одговор #54 послато: 08 Фебруар 2018, 11:32:06 »
Mislim da se Miloje nece kockati i krenuti na CSKA kao na Spartu. Em sto je velika razlika u klasi izmedju ova dva tima,em sto ni njemu samome nisu bas najjasnije mogucnosti sopstvenog tima u ovom trenutku. Pokusano je to i protiv Kelna u Beogradu pa nije islo. Ipak se ovde mi ne pitamo bas za sve zna to Miloje najbolje.
Velika razlika u klasi? :krstise:
Treba prvih 10-15 minuta igrati visok presing, siguran sam da ce to Miloje i da uradi, imaju nesto veci izbor kvalitetnih igraca ali kada se igra 11 na 11 nisu oni nesto puno jaci. U BG verujem u egal mec gdje smo blagi favoriti.

На мрежи Matuzalem88

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 2.298
  • Репутација: +2232/-740
  • Krv crveno-bela što se lila za tebe...
« Одговор #55 послато: 08 Фебруар 2018, 11:55:05 »
Između Sparte i CSKA jeste velika razlika, što igrački, što taktički, kao i iskustvo koje debelo nosi prevagu na stranu rusa.
Stvarno nema potrebe da se krstiš, dečko je to korektno izneo, nema potrebe da ga spuštaš i da se tako ophodiš prema kolegi.
A da ne govorim što nisi ni u pravu.

Ван мреже Marko1czv

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 675
  • Репутација: +485/-304
« Одговор #56 послато: 08 Фебруар 2018, 12:06:05 »

Како се снимак докторски завршава са оним натписом Европo...

Ван мреже psychokiller

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 454
  • Репутација: +226/-320
« Одговор #57 послато: 08 Фебруар 2018, 12:09:44 »
Velika razlika u klasi? :krstise:
Treba prvih 10-15 minuta igrati visok presing, siguran sam da ce to Miloje i da uradi, imaju nesto veci izbor kvalitetnih igraca ali kada se igra 11 na 11 nisu oni nesto puno jaci. U BG verujem u egal mec gdje smo blagi favoriti.

Vjerovatno je mislio na razliku u klasi između Sparte i CSKA.

Ван мреже Ултра Коп

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 10
  • Репутација: +54/-54
« Одговор #58 послато: 08 Фебруар 2018, 13:45:40 »

Aу бре, па шта раде ове Делије? Изгледа хоће да нас УЕФА казни? Или можда град и држава да нас казне због ових бакљи.. Како их само није срамота.. На сваком кораку каљају углед клуба..
Или ипак не..
Или је ипак ово дигло мотивацију играчима на максимум и сви су одушевљени?
Шта ли је од овога истина?
Јој Делије, Делије..
Ти се бори Север ће да гори!

Ван мреже DjapeDelija

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 42
  • Репутација: +28/-72
« Одговор #59 послато: 08 Фебруар 2018, 14:42:01 »
<br /><br />

Mislim da je ovo najbolja varijanta u ovom trenutku, u ovoj formaciji je Robi igrao, tad je Evandro igrao na poziciji na kojoj je ovde Krsticic i secam se da je mnogo golova postizao iz drugog plana, bili smo bas efikasni u prvenstvu postizali 3-4 po mecu.
« Последња измена: 08 Фебруар 2018, 14:46:26 DjapeDelija »