Анкета

Најбољи играч прве утакмице против ЦСКА био је

Борјан
21 (3.2%)
Стојковић
333 (50.9%)
Ле Талек
91 (13.9%)
Савић
4 (0.6%)
Родић
20 (3.1%)
Доналд
1 (0.2%)
Крстичић
6 (0.9%)
Бен
61 (9.3%)
Пешић
5 (0.8%)
Јовичић
84 (12.8%)
Радоњић
21 (3.2%)
Срнић
0 (0%)
Рачић
7 (1.1%)

Укупно гласова: 654

Аутор Тема: 1/16 финала ЛЕ, први меч: Црвена звезда - ЦСКА Москва 0:0  (Прочитано 46367 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже 00 Деки

• Члан ФК
  • Поруке: 404
  • Репутација: +684/-116
Одг: 1/16 финала ЛЕ, први меч: Црвена звезда - ЦСКА Москва 0:0
« Одговор #660 послато: 14 Фебруар 2018, 19:59:24 »
Налетео на телеграфу, не знам колико је тачно.

Цитат
Iako je poseta protiv CSKA bila slabija od očekivane, rukovodstvo može zadovoljno da trlja ruke zbog činjenice da je čista zarada od prodaje ulaznica iznosila 880.000 evra.

Ван мреже Микса

• Члан ФК
  • Поруке: 1.546
  • Репутација: +1216/-529
« Одговор #661 послато: 14 Фебруар 2018, 20:05:45 »
Ne videh da se spominjalo bilo gde, čini mi se da smo oštećeni za čist indirektni udarac u situaciji na 1:56. Prilično jasno ss vidi da odbrambeni igrač CSKA vraća loptu svom golmanu, koji je hvata rukama.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже DenaraFCRS

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 180
  • Репутација: +83/-101
« Одговор #662 послато: 14 Фебруар 2018, 20:11:16 »
Ne videh da se spominjalo bilo gde, čini mi se da smo oštećeni za čist indirektni udarac u situaciji na 1:56. Prilično jasno ss vidi da odbrambeni igrač CSKA vraća loptu svom golmanu, koji je hvata rukama.

Већ је досуђен офсајд пре додавања био.

Ван мреже Микса

• Члан ФК
  • Поруке: 1.546
  • Репутација: +1216/-529
« Одговор #663 послато: 14 Фебруар 2018, 20:14:02 »
Nisam primetio na stadionu, a ni ovde se ne vidi na klipu. Praštajte :-D

Ван мреже aleksandar_m

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.302
  • Репутација: +317/-557
« Одговор #664 послато: 14 Фебруар 2018, 20:28:37 »
Usao sam na stadion nesto malo manje od 1:30h pre pocetka utakmice, posto nismo iz Beograda pouceni iskustvom protiv Kelna kada smo jedva usli na stadion iako smo bili sat vremena pre pocetka ispred Marakane, videlo se i pre Autokomande iz pravca centra, bul. Kralja Milana ako se ne varam sa Terazija ulica koja vodi do Slavije pa posle onaj Bulevar Oslobodjena ili vec kako gore prema Hramu i dalje prema komandi nije bilo uopste ogromne guzve kao uobicajno, verovatno pretpostavljam zbog loseg vremena i prvenstveno termina utakmice, od restorana Frans jedno 20-30 ljudi su nudili karte tako da smo s drugom licitirali da li ce biti 40-45 hiljada navijaca, sve u svemu bilo je dobro na tribinama, ponovo mocna nasa Crvena Zvezda, vidi se ideja u igri, taktika, pomeranja, kretnje imamo sve sem zavrsnice, mnogo falio Boaci i pogotovo se osecao odlazak Kange, uglavnom momci su ostavili srce na terenu tako da je velika steta zbog onoliko sansi, nadigrali smo jedan jak Csk, imamo aktivan rezultat i iskreno verujem u remi sa golovima u Moskvi tj prolaz i jos jedno cudo!

Ван мреже Imaginos

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 18
  • Репутација: +61/-13
  • Ја сам Христ, Сунце, месија.
« Одговор #665 послато: 14 Фебруар 2018, 20:49:03 »
Биће боље. Само та реализација шанси, један на један и центршутева је била проблем.
Можда више да раде на томе на тренинзима... уместо рукомета, тениса и шта знам.. што тренирају, и манекенишу около. Ја бих за казну нападачима наложио да сутра буше гуме аутомобилима по аутокоманди. Тако се челичи дух и бушење мрежа. А и ако се зна да ће жандари патролоирати около, мора се врстан нападач навићи да под притиском одбрамбених играча дође до мете и да гол, и потом отрчи радосно ка северу.
Проблем је у глави, а не у таленту. Што се тиче одбране, на ничије лопте треба агресивније да се креће. И мање испуцавати ка њиховој дакако споријој одбрани. Али верујем да нећемо тамо као овде ући у меч са идејом да не примимо гол, већ више нападати. 

Крстичић, Доналд.. не знам што мање мотивисано играју,  можда је до рођења детета и породичног стил живота. Као да сви играју јако само док не прославе гол.. са прстом у уста и љуљањем рука. Треба за то дете играти, изгарати сваки дан, а не само за рођендан. Треба се борити за свако звездашко дете. Ако она не буду здрава и срећна, тешко да ће остала.
Не знам зашто играчи журе да се жене и праве породицу док играју фудбал, неће им те жене ваљда побећи нигде по завршетку каријере. Браком, многе старлете остају ускраћене задовољства, ређе су на стадиону, што умањује јурњаву за њима осталих београђана и посету на утакмице.

Карте вероватно тапкароши покуповали, посета је била пуно већа, само су се људи набили горе. А и то крововање и немогућност пробијања ка доле демотивише људе често да долазе. Свакако други разлог јесу киша снег и грип, грип и у смислу опомене врлих доктора да се избегавају места јавног окупљања. А ко је тај грип увезао и пустио у промет никад се као не зна.

Ван мреже Д. Ле Талек

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 75
  • Репутација: +58/-47
  • ...Nikad nećeš biti sama - MI SMO TVOJI SINOVI...!
« Одговор #666 послато: 14 Фебруар 2018, 22:28:02 »
Muška utakmica!
Muški pristup utakmici, tatkički jako, skenirali smo ih do sitnih crevaca kao i oni nas.
Sve pohvale za pristup, disciplinu, strpljenje, koncentraciju.
Ovde sada više nema mesta za greške i drago mi je da su tako momci i pristupili utakmici.

Borjan na visini zadatka i nastavlja tamo gde je stao jesenas.
Zadnja linija je nešto o čemu sanjamo poslednjih 20 godina, možda i više. Pohapsili sve, u situacijama 1 na 1 nepremostivi, Savić i Le Talek postaju štoperski par dostojan Lige Šampiona. Stojković igrao kao da je na dopingu. Gore - dole gore -dole,  u jednom trenutku više nisam ni mogao da ga uhvatim na terenu. Rodić doktorski zatvorio levu stranu.
Sredina terena takodje hapsila vrhunski, mada sam ja lično stekao utisak da je Donald igrao sa kočnicom i pod rezervom, a da je u svemu tome Krstičić dao više nego što je za njega bilo pranirano i da je zato većinu utakmice bio defanzivno orijentisan. Jovičić standardno sjajan. Radio sve ono što se od njega traži. Trči, grizi, blokiraj, kidiši...
Ben i Radonja sjajno po krilu. Da je Radonji ušla ona lopta sigurno bi bio igrač utakmice. Po levoj strani nisu znali šta da rade prosto sa njim. U startu je uvek bio 3 koraka ispred direktnog čuvara.
Ben sjajan igrač sa čini mi se sjajnom praćkom u nozi. Ali mi se čini da mu niko nije rekao da se kod nas ne igra na prvu  :biggrin: pa je zato par puta ostao ispaljen po strani kada je možda moglo biti neke šanse.
Pešić je pokušavao nešto, ali nisu ovo utakmice koje njemu leže. Za ovaj fajterski fudbal napred nam je trebao Boćko kao hlebac.
Račke doktroski na sredini 10 minuta, a Srna osrednje.

Navijanje je bilo sjajno u prvih 15 min, prosto nisam mogao da verujem da smo to mi. PO ZIMI, KIŠI, SUNCU... nikad u život nisam čuo da je bolje otpevano kao što je pevano sinoć.
Iskreno, moj utisak je da su nam sa navijačkog aspekta velike evropske utakmice teške za realizaciju zbog svakakve kuke i motike koja zauzima mesto na tribini umesto da sedi kući. Pijanim ljudima koji ne poštuju Zvezdu nije mesto na stadionu!

Samo moja konstatacija. Ne želim da uvredim nikoga samo iznosim svoje mišljenje.

Kad se podvuče crta - VERUJEM U OVAJ TIM, ZAISTA.
Jer da nije tako, ne bih bio non stop tu. Verujem da sledeće nedelje lagano možemo sa njima u Moskvi. Stvarno nisu ništa specijalno.

NAPRED ZVEZDO SAMO NAPRED, GDE TI IGRAŠ - TU SMO MI.
NIKAD NEĆEŠ BITI SAMA - MI SMO TVOJI SINOVI...!!

« Последња измена: 14 Фебруар 2018, 22:41:45 Д. Ле Талек »

На мрежи Cazzo_FCRS_Forever

• Нешто је труло у држави данској!
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.379
  • Репутација: +1246/-887
  • Ooooo mi tebi pevamoooo.....
« Одговор #667 послато: 14 Фебруар 2018, 22:30:43 »
Prihod od ulaznica 880.000 e.

Ван мреже aleksandar_m

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.302
  • Репутација: +317/-557
Одг: 1/16 финала ЛЕ, први меч: Црвена звезда - ЦСКА Москва
« Одговор #668 послато: 14 Фебруар 2018, 23:42:46 »
Овом утакмицом почиње Звездино пролеће, баш је брзо пролетела зимска пауза, пуна Маракана, момци ће дати све од себе па шта буде, а биће добро
  Mnogi ljudi zaboravljaju da mi veoma tesko igramo prve zvanicne utakmice pogotovo na pocetku sezone ajde na prolecnoj premijeri i odigramo nesto ali ljudi trebaju da shvateda se Zvezda vratila gde joj je mesto, ovo je prva generacija od 91' koju niko nije nadigrao do sada u evroutakmicama i prva generacija koja ne igra ozbiljno Evropu samo na Marakani, kada smo mogli da onako odigramo u Londonu i Borisovu, Kelnu, zasto ne bismo sl. srede i u Moskvi, verujem u Zvezdu uvek ali sada i sa razlogom, ne laznom nadom kao u prethodnih 15-ak godina

Ван мреже filip1993

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 19
  • Репутација: +14/-23
  • NEK SE SVAKO TRESE OD CRVENE ZVEZDE !
« Одговор #669 послато: 14 Фебруар 2018, 23:43:26 »
Биће боље. Само та реализација шанси, један на један и центршутева је била проблем.
Можда више да раде на томе на тренинзима... уместо рукомета, тениса и шта знам.. што тренирају, и манекенишу около. Ја бих за казну нападачима наложио да сутра буше гуме аутомобилима по аутокоманди. Тако се челичи дух и бушење мрежа. А и ако се зна да ће жандари патролоирати около, мора се врстан нападач навићи да под притиском одбрамбених играча дође до мете и да гол, и потом отрчи радосно ка северу.
Проблем је у глави, а не у таленту. Што се тиче одбране, на ничије лопте треба агресивније да се креће. И мање испуцавати ка њиховој дакако споријој одбрани. Али верујем да нећемо тамо као овде ући у меч са идејом да не примимо гол, већ више нападати. 

Крстичић, Доналд.. не знам што мање мотивисано играју,  можда је до рођења детета и породичног стил живота. Као да сви играју јако само док не прославе гол.. са прстом у уста и љуљањем рука. Треба за то дете играти, изгарати сваки дан, а не само за рођендан. Треба се борити за свако звездашко дете. Ако она не буду здрава и срећна, тешко да ће остала.
Не знам зашто играчи журе да се жене и праве породицу док играју фудбал, неће им те жене ваљда побећи нигде по завршетку каријере. Браком, многе старлете остају ускраћене задовољства, ређе су на стадиону, што умањује јурњаву за њима осталих београђана и посету на утакмице.

Карте вероватно тапкароши покуповали, посета је била пуно већа, само су се људи набили горе. А и то крововање и немогућност пробијања ка доле демотивише људе често да долазе. Свакако други разлог јесу киша снег и грип, грип и у смислу опомене врлих доктора да се избегавају места јавног окупљања. А ко је тај грип увезао и пустио у промет никад се као не зна.
Grip? Zene? Deca? Starlete? Au... :esvasta:

Ван мреже Marko1czv

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 640
  • Репутација: +453/-285
« Одговор #670 послато: 15 Фебруар 2018, 00:39:45 »
I jos jedna za navijanje....
Sever je bio prilicno glasan....poseta malo zatajila...Ljudi kupuli karte i zbog loseg vremena ostali kuci..malo ono al ajde....
Sto se tice problematicnih situacija zanimljivih za uefu....samo jednom otpevana pesma uefa mafija ..zapaljene dve ili tri baklje na severu i to je to...ostalo sem propusta sa gostima koji su uneli odredjenu kolicinu pirotehnike al eto ....kao i sa Kelnom....
Шта је проблематично тачно и да је сто и један пут отпевана?
Ово ми баш убоде живац када порчитам.

Ван мреже Немања

• Члан ФК
  • Поруке: 817
  • Репутација: +562/-823
« Одговор #671 послато: 15 Фебруар 2018, 01:57:42 »
Нека нотира човек и да се певало и "...напред Младићи (са великим "М") куцнуо је час, северна армија увек је уз вас..."

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 11.188
  • Репутација: +2720/-853
« Одговор #672 послато: 15 Фебруар 2018, 09:47:24 »
Ne znam da li napisano ,u šestom Evropskom gostovanju Cska prvi put se desilo da ekipa iz Moskve ne postigne gol .Svaka čast našem timu i na ovoj činjenici.

Ван мреже redneck

• Највећи критичар
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.072
  • Репутација: +2604/-2250
« Одговор #673 послато: 15 Фебруар 2018, 10:12:05 »
donalda odmoriti u moskvi
nek pocne racic
iza jovicic i krsticic

Ван мреже Zvezda1991

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 291
  • Репутација: +100/-99
« Одговор #674 послато: 15 Фебруар 2018, 10:22:18 »
donalda odmoriti u moskvi
nek pocne racic
iza jovicic i krsticic

Bravo  :krstise: :pljas: Sta je bre to toliko lose igrao Donald? Stvarno ne razumem vas sto ga kritikujete. Pa igramo drugu formaciju ljudi, on ne može da ima istu rolu kad igra sa Krsticica/Jovičića i Krsticica/Kangu. Pa čovek ima sasvim druge takticke zadatke, sto znaci da postane više “neprimetan” u igri. Ja se sećam samo jednu izgubljenu loptu sto je imao na utakmici.