Анкета

Да ли сте задовољни радом маркетинга?

Да
78 (41.7%)
Не
109 (58.3%)

Укупно гласова: 187

Аутор Тема: Маркетинг ФК Црвена звезда (идеје и предлози)  (Прочитано 1205688 пута)

unanbgd и 6 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Сале

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 2.087
  • Репутација: +1128/-1153
  • ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
Одг: Маркетинг ФК Црвена звезда (идеје и предлози)
« Одговор #8700 послато: 17 Април 2018, 00:56:29 »
O tome se pricalo da je u planu, ali  to je sve na dugom stapu jer "nasi zele da to bude prava TV, a ne klipovi sa YT kao kod partizaia, a to kosta"... skoro pa da citiiram naseg potparola... U prevodu u nekoj skorijoj buducnosti od toga nista... Ali cim bude prvi prenos omladinaca ili Graficara eto prilike za nekog da postavi to pitanje i prenese nam potparolov odgovor....

Не знам брате да ли грешим јер не пратим толико, али мислим да ни Барса ТВ и слични немају ТВ као ТВ, већ да цепају неке клипове, исечке, историју. Реално, немамо ми ни толико садржаја да попуњавамо канал константно.

Нама би идеално било да рецимо имамо канал на којем би били јутјуб снимци, ове емисије "наша линика живота" и сличне, историјске утакмице, уживо пренос свих утакмица од првог тима до Графичара, пред текме неки мали студио или нешто тог типа, уживо неки извештај са навијачима, изјаве играча, могло би се то лепо попунити

Ван мреже chee

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.160
  • Репутација: +410/-190
« Одговор #8701 послато: 17 Април 2018, 01:20:26 »
Не знам брате да ли грешим јер не пратим толико, али мислим да ни Барса ТВ и слични немају ТВ као ТВ, већ да цепају неке клипове, исечке, историју. Реално, немамо ми ни толико садржаја да попуњавамо канал константно.

Нама би идеално било да рецимо имамо канал на којем би били јутјуб снимци, ове емисије "наша линика живота" и сличне, историјске утакмице, уживо пренос свих утакмица од првог тима до Графичара, пред текме неки мали студио или нешто тог типа, уживо неки извештај са навијачима, изјаве играча, могло би се то лепо попунити
sve se slazem.... dodao bih jos i pripremne utamice koje su bas gledane... koliko se sjecam u antaliji i sloveniji bilo je po 5 000- 10 000 u isto vrijeme kad sam znao baciti pogled... tad sam predlagao da se ove utamice simolicno naplacuju ili da ljudi koji su clanovi kluba-sezonci mogu za dz gledati i samim tim probati bar clanstvo malo popraviti... onda mogla bi se napraviti emisija o zvezdinim trofejima i da se svaka emisija bude prica kako je osvojen taj trofej uz izjave i anegdote ljudi koji su u tom ucestvovali... ima tu jos 1001 ideja i mogla bi se fina prica oko svega toga napraviti...

Ван мреже Сале

• Члан ФК
  • Члан КК
  • ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
« Одговор #8702 послато: 17 Април 2018, 01:23:27 »
sve se slazem.... dodao bih jos i pripremne utamice koje su bas gledane... koliko se sjecam u antaliji i sloveniji bilo je po 5 000- 10 000 u isto vrijeme kad sam znao baciti pogled... tad sam predlagao da se ove utamice simolicno naplacuju ili da ljudi koji su clanovi kluba-sezonci mogu za dz gledati i samim tim probati bar clanstvo malo popraviti... onda mogla bi se napraviti emisija o zvezdinim trofejima i da se svaka emisija bude prica kako je osvojen taj trofej uz izjave i anegdote ljudi koji su u tom ucestvovali... ima tu jos 1001 ideja i mogla bi se fina prica oko svega toga napraviti...

Да, има милион ствари. Надам се да ћемо реализовати нешто од тога.

Ван мреже DenaraFCRS

• Члан ФК
  • Поруке: 497
  • Репутација: +215/-241
« Одговор #8703 послато: 17 Април 2018, 19:13:45 »

Off Topic
Свака част свима који стоје иза Јутјуб канала ЦЗ

« Последња измена: 18 Април 2018, 12:02:48 Вајти »

Ван мреже Сале

• Члан ФК
  • Члан КК
  • ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
« Одговор #8704 послато: 17 Април 2018, 20:02:06 »
Феноменално. Мислим да би Терза морао да упрегне са Звезда ТВ, ово је толико добро да мора да се одради. И да се гледа, по цео дан.  :srbinosm:

На мрежи МилошТЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 3.111
  • Репутација: +1585/-514
  • Волим ЦЗБГ!
« Одговор #8705 послато: 17 Април 2018, 23:05:17 »
Феноменално. Мислим да би Терза морао да упрегне са Звезда ТВ, ово је толико добро да мора да се одради. И да се гледа, по цео дан.  :srbinosm:

Речено да је да се ради на томе, али да се неће са тиме ићи исхитрено и типа промовишемо ТВ, а на њој иду 2 или 3 емисије и то је то. (Овим су мало пецнули и комшије  :mrgreen:)

Ван мреже Сале

• Члан ФК
  • Члан КК
  • ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
« Одговор #8706 послато: 18 Април 2018, 01:31:59 »
Код стоке само "историјски" мечеви, кад год пребацујем, ништа осим тога. Мало је монотоно и смор.

- мечеви из ранијих сезона, историје, посебно поход 91'
- емисије "Наша линија живота" (од гола до гола, изазов, прва утакмица)
- уживо конференције
- пренос утакмица првог тима, омладинаца и Графичара
- студио пре утакмица, не мора пре сваке, пред неке од важнијих, уз коментар наших легенди
- изјаве играча
- фан зона - разговор са навијачима пре утакмице
- емисија о музеју, сваком трофеју појединачно
- промоција Ред Стар шопа и Бутика Делије
- најава утакмице

Ово су неки од предлога за ТВ, рекламни део да буде пре свега позив на чланство у клубу. То да сниме играчи на разне начине, да буде оригинално и "привлачно".

Ван мреже vukfcrs

• Члан КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 985
  • Репутација: +517/-113
« Одговор #8707 послато: 18 Април 2018, 11:39:03 »
Dopuna za prethodni post:

- duzi intervjui sa igracima, trenerima, i osobljem, bivsim igracima i trenerima itd., poznatim navijacima,
- strucne analize utakmica
- nedeljne vesti kao sumarum cele nedelje i najava sledece nedelje
- pregledi utakmica kraci
- gostujuce emisije: primer Ivan Ivanovic, Milan Kalinic, sta znam ko jos od poznatih sa TVa
- specijali za vaznije utakmice poput evropskih i derbija
- specijali o istorijskim mecevima sa akterima, navijacima, analizom, klipovima, itd.
- speciajli o trofejima (nesto sto je vec Sale naveo) - npr. Titula iz X godine: akteri, navijaci, klipovi, itd. Kao mini dokumentarni film.

Pravi pogodak bi bio TV SD a ne samo FK, jer sve ovo moze i sa ostalim sekcijama, tako da se dobije potpun program, kao i mogucnost mesanja sekcija (dvougao tip intervjua, ili grupne emisije sa ljudima iz razlicitih sekcija).

Uz reprize, ima tu materijala, ali treba i resursa za tako nesto.

На мрежи Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.251
  • Репутација: +2058/-695
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #8708 послато: 18 Април 2018, 12:48:40 »

На мрежи МилошТЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 3.111
  • Репутација: +1585/-514
  • Волим ЦЗБГ!
« Одговор #8709 послато: 18 Април 2018, 15:03:50 »

- пренос утакмица првог тима, омладинаца и Графичара

Ово не може, арена једина има права преноса утакмица првог тима, изузетак су пријатељске ако си на то мислио.

Ван мреже Некс

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 860
  • Репутација: +1346/-863
  • Живко Кораћ
« Одговор #8710 послато: 18 Април 2018, 15:14:43 »
Неће ни арени горети довека.

Ван мреже Сале

• Члан ФК
  • Члан КК
  • ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
« Одговор #8711 послато: 18 Април 2018, 15:25:42 »
Ово не може, арена једина има права преноса утакмица првог тима, изузетак су пријатељске ако си на то мислио.

Мислио сам и на такмичарске. Зар то не може некако да се договори између клуба и Арене?

Ван мреже kiki

• Osnivač RSB-a Члан клуба
  • Administrator
  • Поруке: 2.312
  • Репутација: +1385/-342
  • 20 минута пешке од Маракане
« Одговор #8712 послато: 18 Април 2018, 16:52:03 »
Kako misliš da se dogovore :) ? Nijedna klupska televizija ne prenosi zvanične utakmice, tj. utakmice za koje je neko kupio prava.

Ван мреже Сале

• Члан ФК
  • Члан КК
  • ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
« Одговор #8713 послато: 18 Април 2018, 17:04:03 »
Онда да за*****о тај део  :srbinosm:

Али стоји да би могли да преносе омладинце и Графичар

Ван мреже Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.899
  • Репутација: +1730/-2398
  • Mitchell Donald-persona non grata

Ван мреже intex

• Веран као пас
  • Поруке: 535
  • Репутација: +192/-449
« Одговор #8715 послато: 19 Април 2018, 09:03:11 »
Pominje se neki semafor novi u klipu  ,koliko je to realno ?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Ван мреже Biancorosso

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.364
  • Репутација: +1268/-656
« Одговор #8716 послато: 19 Април 2018, 15:00:21 »
Zašto PR kluba na zvaničnom Instagramu nalogu kluba najavljuje proslavu titule 19. maja kada klub još uvek nije zvanično postao prvak?

Ван мреже Hašek

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 231
  • Репутација: +285/-204
« Одговор #8717 послато: 19 Април 2018, 15:08:18 »
Zašto PR kluba na zvaničnom Instagramu nalogu kluba najavljuje proslavu titule 19. maja kada klub još uvek nije zvanično postao prvak?
Jer smo tako u mogucnosti! :D Salu na stranu, ni ja ne volim to u sportu, iako sam ubedjen da cemo i sa svih 6 poraza do kraja biti sampioni jer se groblje raspada da im i 4. pozicija visi.

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.443
  • Репутација: +760/-424
« Одговор #8718 послато: 20 Април 2018, 17:59:01 »

« Последња измена: 20 Април 2018, 21:55:35 Nameless »

Ван мреже intex

• Веран као пас
  • Поруке: 535
  • Репутација: +192/-449
« Одговор #8719 послато: 24 Април 2018, 10:30:10 »
Nisam video ovo za posetu  školama ,inače mi je bas palo na pamet pre neki dan. Kao što su ranije posećivanje škole sa Avramovicem i njegovom akcijom. Sada može pred utakmicu da se posete osnovne škole u BG ,što više njih. U svaku ode po jedan igrač i neke promoterke,podele ulaznice za jug koji bi bio otvoren samo za osnovce ili istok. Neka se uradi tako par puta ,izdeli se par hiljada karata deci ,dovoljno je da se svaki deseti navuče i nastavi da dolazi. Mi najviše moramo aktivirati decu koja se baš udaljila od sporta ,domaćeg pogotovu. Ako se to ne uradi,posle kad naiđe smena neće biti tih mladih ljudi koji će zameniti sadašnje ljude.
Sad je idealna prilika za to ,lepo vreme ,kraj školske godine ,mi imamo titulu u rukama.Valja ovo isforsirati ,ako ima nekog uopšte u marketingu da misli o ovome.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk